آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

• Thread starter Thread starter hoom
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
اگه اینجور که اقا اشکان نقل قول کرده پس باید منتظر فریمور جدید باشیم من که اصلا هاردم کلا قاطی کرده تو GEARS OF WAR رنکم یک شده:eek::eek: اصلا کلا قاطی کرده :((
ببینم یه کنسول جدید تو این دو روزه بگیرم میتونم وصل شم فقط گیمر تگ خودمو ریکاوری کنم یا ریسک داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused::confused:
DEATH TO MICROSOFT
میتونی ولی خطرناکه! من این کارو کردم: هاردم رو از کنسول جدا کردم و یه مموری 256 که داشتم وصل کردم! به لایو وصل شدم و گیمرتگم رو ریکاور کردم! بعدا با کشیدن کابل اترنت ارتباطم با لایو رو کاملا قطع کردم! هاردم رو زدم جا و پروفایلم رو از مموری موویدم :دی توی هارد و تا امروز فقط دارم آفلاین بازی میکنم! :دی مشکلی هم ندارم!

به احتمال این یارو C4 یک گند حسابی زده که ماکروسافت از اون استفاده کرده و همه رو بن کرده..

این داشبورد جدید که اومد من گفتم اینها نقشه دارن میخوان ملت رو گول بزنن و بعد حساب همه رو برسن..

این WAVE 3 و WAVE4 هم فقط یک بازی بود

راستی کسی هست که از فریموریش 1.4 باشه و بن شده باشه (تو این موج جدید بن)

کسی نمیخواد جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:hurted1::crying1:

میتونی ولی خطرناکه! من این کارو کردم: هاردم رو از کنسول جدا کردم و یه مموری 256 که داشتم وصل کردم! به لایو وصل شدم و گیمرتگم رو ریکاور کردم! بعدا با کشیدن کابل اترنت ارتباطم با لایو رو کاملا قطع کردم! هاردم رو زدم جا و پروفایلم رو از مموری موویدم :دی توی هارد و تا امروز فقط دارم آفلاین بازی میکنم! :دی مشکلی هم ندارم!

من رنک گرز اف وار من 57 بود بعد که بن شدم هم57 بود تا 2 روز بعد یه دفعه هارد قاطی کرد رنک من 1 شد :eek::eek::eek:
ببینم دیگه با این اطلاعت وصل نشم و پاک کنم و اونی که قبل از بن تو سرور مایکروسافت بود رو ریکاور کنم رنک من بر میگرده؟؟؟

Last edited by a moderator:
من رنک گرز اف وار من 57 بود بعد که بن شدم هم57 بود تا 2 روز بعد یه دفعه هارد قاطی کرد رنک من 1 شد :eek::eek::eek:
ببینم دیگه با این اطلاعت وصل نشم و پاک کنم و اونی که قبل از بن تو سرور مایکروسافت بود رو ریکاور کنم رنک من بر میگرده؟؟؟
به احتمال زیاد آره! ولی من امتحان نکردم! می خوای باز بری لایو؟! :eek::eek::eek: من که عمرا تا یه IXtreme جدید و مطمئن نیاد و موج بن تموم نشه پامو لایو نمی ذارم! :دی

دوستان ببخشید من یه کنسول دارم که یه 20 روزی میشه که روشنش نکردم. به نظر شما صبر کنم تا فریمور جدید بیاد یا اینکه فرقی نداره.

به احتمال زیاد آره! ولی من امتحان نکردم! می خوای باز بری لایو؟! :eek::eek::eek: من که عمرا تا یه IXtreme جدید و مطمئن نیاد و موج بن تموم نشه پامو لایو نمی ذارم! :دی

نه بابا فقط میخوام بدونم برمیگرده یا نه یه عمر جون کندم براش

اولین که شما دروغ نگو رنکت زیر 50 بود :laughing: . بعدشم مگه اون حرفای یارو ماکروسافتیه رو نخوندی ؟ یعنی از فریمور میفهمه . یعنی چیییییییی؟ یعنی اینکه به محض وصل شدن بنی !!! و هیچ ربطی به بازی کردن یا نکردنت نداره .

صالح جان خبر نداری دروغ نمیگم دوما شما که انقدر تو گرز خوردی همش اره میکردی یادت رفته :cheesygriبحث تاپکیک رو عوض نکنیم در کل صالح جان بازیتو قوی کن

اینجوری که من فهمیدم Live رفتن و نرفتن خیلی فرقی نداره چون اگر بن شده باشین n ماه دیگه هم برین Live بن شده هستین، فقط هاردتون سالم میمونه.

امروز یه خبر جالبی اومده که دیدم بد نیست اینجا هم نوشته و خوانده بشه. (البته 100% هویت و گفته های ذکر شده قابل تایید نیست)

منبع: http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=51518

یکی از کارکنان مایکروسافت در ادامه خبر دیروز مبنی بر بن کردن 600 هزار کنسول در امریکا و کانادا گفته که:

تمامی ریز حرفهاش همون چیزهایی هستش که من تمام مدت حدس میزدم، فقط خود نامه یه کوچولو بوی مشکوکی میده، انگار یکی تمام حرفهایی رو که تا حالا توی فورومها گفته شده جمع کرده و خودش رو جای کارمند مایکروسافت جا زده و همه رو همونطوری تعریف کرده.
با همه اینا جالب بود.

تمامی ریز حرفهاش همون چیزهایی هستش که من تمام مدت حدس میزدم، فقط خود نامه یه کوچولو بوی مشکوکی میده، انگار یکی تمام حرفهایی رو که تا حالا توی فورومها گفته شده جمع کرده و خودش رو جای کارمند مایکروسافت جا زده و همه رو همونطوری تعریف کرده.
با همه اینا جالب بود.

دقیقا همون چیزی که من فکرش رو میکنم چون کل صحبتش مشکل داره میدونی چرا چون وقتی شما بتونی ریز اطلاعات رو بخونی میتونی اون رو ویرایش کنی وقتی بتونی ویرایش کنی کلی میتونی کلیات رو تغییر بدی و همه رو بن کنی .

این صحبت به کلی مشکل داره وقتی بتونه فریمور رو آپدیت کنه که نمیتونه پس نمیتونه اون اطلاعات دیقیش رو هم بخونه بیشتر بازم جنبه چک داره که الان این دستگاه ها رو بن کرده مثل تاریخ دست کاری نام ویرایش . یا ... بیشتر جنبه این رو داره تا فهمیدن و بن کردن با خواندن ریز اطلاعات فریمور.

با همه اینا جالب بود.

حرفهاش خيلي جالب بود ولي احتمال اينكه جوسازي كرده باشند هم خيلي چون هيچ دليلي به ذهن من نمي رسه كه يكي از اعضا بخواد اينجوري خودشو به خطر بندازه و ...
خلاصه اينكه
This sounds a little horse shit to us but you never know...
از تمام دوستان(به خصوص آقايان اشكان-خليل-ميثم و كاربرhoom) صميمانه تشكر مي كنم:love:.اگر اين گفته ها 100% تاييد شد لطفا خبرش رو اعلام كنيد
موفق باشيد همگي

آخرین ویرایش:
با همه اینا جالب بود.
در مورد اینکه این طرف هویتشو الکی گفته و از خودش یه چیزی در اورده آره کاملاً مشکوکه. ولی صجبت هایی که گفته منطقی به نظر میان و کاملاً با بن های اخیر مطابقت دارن برای همین نوشتم. حتی این صحبت ها، نتیجه آزمایشی که میثم جان در چند پست بالاترش انجام داده بود رو تایید می کنه که من دیگه به کار ایشون کاملاً اطمینان دارم.
دقیقا همون چیزی که من فکرش رو میکنم چون کل صحبتش مشکل داره میدونی چرا چون وقتی شما بتونی ریز اطلاعات رو بخونی میتونی اون رو ویرایش کنی وقتی بتونی ویرایش کنی کلی میتونی کلیات رو تغییر بدی و همه رو بن کنی .

این صحبت به کلی مشکل داره وقتی بتونه فریمور رو آپدیت کنه که نمیتونه پس نمیتونه اون اطلاعات دیقیش رو هم بخونه بیشتر بازم جنبه چک داره که الان این دستگاه ها رو بن کرده مثل تاریخ دست کاری نام ویرایش . یا ... بیشتر جنبه این رو داره تا فهمیدن و بن کردن با خواندن ریز اطلاعات فریمور.
البته صحبتش مشکل خاصی نداره. دقیقاً خودش اشاره کرده ما نمی تونیم ریز اطلاعات فیرمور رو دربیاریم. البته ویرایش اطلاعات فیرمور از راه دور هم یه چیز غیر ممکن هست.
فعلاً هم که تقریباً همه بن شدن.

اشکان جان یعنی حتی برای ریکاور کردن هم ان بشیم با کنسول جدید بن میشیم؟؟؟؟:confused::confused::confused:

اشکان جان یعنی حتی برای ریکاور کردن هم ان بشیم با کنسول جدید بن میشیم؟؟؟؟:confused::confused::confused:
فعلاً اصلاً آنلاین نشین ولی اینطور که معلومه تا دیسک در درایو خوانده نشه اطلاعاتی فرستاده نمی شه. (حالا چه دیسک کپی باشه چه اورجینال)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or