آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

• Thread starter Thread starter hoom
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
خدا رو شکر مثل اینکه C4eva دست به کار شده و FW جدید تری میخواد بده بیرون- اول از همه هم برای لایتون میاد- تست هم شده و در مرحله اجرا و بعد ریلیز قرار میگیره(اینبارم به MS کوبیدن)
البت تا وقتی کامل نیاد بیرون و کسی بن نشه معلوم نمیشه!:biggrin1:(من یکی قبول ندارم:biggrin1:)
بین دوستانی که مشناسم فقط کسانی بن شدن که این FW 1.61 نصب کردن! یا درکل کسانی که FW شون رو هر بار بروز میکردن. مثلا همین فردین خودمون کمتر از 24 ساعت دوبار این کار رو کرده. یه جای کار ایراد داره.

سلام بر دوستان
من که ixtreme 1.61 نصب کردم cod6 بازی کردم پس چرا بن نشودم ؟!!
میگم شما چه بلایی سر دستگاتون میارین مگه؟
خب وقتی میبینین اوضاع اینجوری برا چی میرین live !
اینو گفتم یکم روحیه بگیرید هستند کسایی که لبیک به ملک الموت نگفتند
امیدوارم از این به بعد هم کسی نگه

جای این کارا برید بازی اورجینال بخرید.
نهایتش سالی یک بازی اورج بخرید دیگه.
بعدشم اگر دیسک در درایو نباشه به هیچ عنوان بن نمی شه کسی. مگه اینکه خوده ماکروسافت چت بزنه.
من همون اول یه هیلو 3 خریدم. هنوزم دارم انلاین بازی می کنم. مدرن وار فیر هم بیاد بعد از 3 ماه قیمتش میشه حدود 40 تومن. اونوخت اونو می خرم و با خیال راحت بازی می کنم. در ضمن اگر همین جوری بن بشید خیلی راحت میشه بازش کرد. کافیه یک ایمیل به ماکروسافت بزنید.
اما احتمال همین جوری بن شدن خیلی خیلی کمه.
حتما یه روز با بازی کپی آن شده بودید. بعد از چند وقت بن کرده.

بین دوستانی که مشناسم فقط کسانی بن شدن که این FW 1.61 نصب کردن! یا درکل کسانی که FW شون رو هر بار بروز میکردن. مثلا همین فردین خودمون کمتر از 24 ساعت دوبار این کار رو کرده. یه جای کار ایراد داره.
نه! بن شده ها همه جوری بودن!
زیاد به ورژنت ربطی نداره!
مایکرو یه راه جدید پیدا کرده که ایشالا اون مشکلات رو از رو فیرمویر جدید بر میدارن

سلام
ما نیز به دام مایکرو افتادیم:biggrin1:
من فریم ویرم 1.6 هست. و سر جمع 10 ساعت هم تو لایو نرفتم و همش 10 دست فیفا بازی کردم. جدیدا هم 1 ماهه به لایو وصل نشدم. دیشب چک کردم بن نبودم. امروز شدم:biggrin1:
در کل برای من که فرق نداره،صد سال یه بار هم لایو نمیومدم.

نه! بن شده ها همه جوری بودن!
زیاد به ورژنت ربطی نداره!
مایکرو یه راه جدید پیدا کرده که ایشالا اون مشکلات رو از رو فیرمویر جدید بر میدارن
نه اتفاقا اینبار من دیگه مطمئنم از این FW جدید هست+تغییرات همون فایل NAND لعنتی
یکجا دیدم یارو با نصب این فریم ویر بن شده(بدون تست بازی کپی)
-کسایی هم که بن شدن با 1.5 خیلی امارشون کمه و تقریبا همشون با بازی زودتر از موعد وصل شدن یا اینکه از WAVE4 های تغییر یافته به 3 استفاده کردند- حتی کسایی که 1.6 داشتن الان دارن لایو بازی میکنند!!!نمونش امیر خودمون:-"AMIQ:biggrin1:(اینم بن میشه ببین کی گفتم:biggrin1:)

این C4eva گند زده این سری:biggrin1:به به- معلوم نیست از روی چی بن میکنند-شاید تونستن هسته اصلی فریم ویر رو تشخیص بدن بعدش با تفاوتهایی بین 1.6 و 1.61 بوجود اومده روی هوا دارن بن میکنند!!
1.61 فکر میکنم باقی نمونده که بن نشده(هر کی بوده با چند بار اتصال به لایو شناسایی شده-شاید قضیه حجم بازی روی حجم فریم ویر هم اجرا میشه برای بن کردن:-"ا... ALAM!!!!!

ولی باز هم هیچی 100% نیست!!!فقط کسایی بن نشدن که فوق العاده رعایت میکردند توی همه ی مسائل و 1.6 داشتن(البته یکسری از اونا هم بن شدن ولی کم بودن ،شاید اونا هم اشتباه داشتن توی استفاده از دیسک ها فول استیلث)

ولی باز هم هیچی 100% نیست!!!فقط کسایی بن نشدن که فوق العاده رعایت میکردند توی همه ی مسائل و 1.6 داشتن(البته یکسری از اونا هم بن شدن ولی کم بودن ،شاید اونا هم اشتباه داشتن توی استفاده از دیسک ها فول استیلث)

بعضي از افراد هم كه هيچي رو رعايت نمي كردند هنوز بن نشدن.
نمي شه گفت اونايي كه بن شدند اشتباه كردند.نحوه ي شناسايي مايكرو عوض شده:((

راس میگن هر چی اچیومنت و سیو از این به بعد داشته باشیم، بعد هاردو به یه کنسول دیگه منتقل کنیم همه میپره؟!
این مایکروسافت اندفعه دیگه شورشو در اورده! یه دفه یه کار میکرد دستگاه روشن نشه دیگه:|

راس میگن هر چی اچیومنت و سیو از این به بعد داشته باشیم، بعد هاردو به یه کنسول دیگه منتقل کنیم همه میپره؟!
این مایکروسافت اندفعه دیگه شورشو در اورده! یه دفه یه کار میکرد دستگاه روشن نشه دیگه:|

من همین الان رو یه دستگاه دیگه تست کردم save ها خراب شده بود
و پروفایل

اگر شما یه کنسول جدید بگیرید وقتی موج بن اتیشش خوابید می تونید وصل بشید به لایو و پروفایلتون رو ریکاوری کنید و باهاش امتیاز بگیرید و سیو کنید .

اوه اوه امروز رفتم لایو تو مسیج هام نزدیکه 10 تا message از بچه هایی بود که بن شدن ! امیدوارم بن نشم ! البته من فکر می کنم اونایی که فرمویر رو آپدیت کردن احتمال بن شدنشون خیلی بیشتره ! آمار این رو میگه . من خودم 1.5 هستم و تا الان بن نشدم .

من موندم برم تو لایو یا نه که ببینم اگر بن شدم این بازی های جدید رو با disc activate بازی کنم. از یه طرف دیگه هم می ترسم که با رفتنم باعث شدنم بشه. اخه این اپدیت های جدید را نگرفتم هنوز. خلاصه دارم گیج میزنم.:confused:

اوه اوه امروز رفتم لایو تو مسیج هام نزدیکه 10 تا message از بچه هایی بود که بن شدن ! امیدوارم بن نشم ! البته من فکر می کنم اونایی که فرمویر رو آپدیت کردن احتمال بن شدنشون خیلی بیشتره ! آمار این رو میگه . من خودم 1.5 هستم و تا الان بن نشدم .

امار بن شدگان در بین Fw ها گسترده هستش...به Fw خاصی متمرکز نمیشه
کسانی که به شدت چک میکردند با Fw 1.51 هم بن شدند

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or