آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خدا رو شکر مثل اینکه C4eva دست به کار شده و FW جدید تری میخواد بده بیرون- اول از همه هم برای لایتون میاد- تست هم شده و در مرحله اجرا و بعد ریلیز قرار میگیره(اینبارم به MS کوبیدن)
البت تا وقتی کامل نیاد بیرون و کسی بن نشه معلوم نمیشه!:biggrin1:(من یکی قبول ندارم:biggrin1:)
بین دوستانی که مشناسم فقط کسانی بن شدن که این FW 1.61 نصب کردن! یا درکل کسانی که FW شون رو هر بار بروز میکردن. مثلا همین فردین خودمون کمتر از 24 ساعت دوبار این کار رو کرده. یه جای کار ایراد داره.

NAUGHTY_DOG

کاربر سایت
Oct 20, 2009
3
سلام بر دوستان
من که ixtreme 1.61 نصب کردم cod6 بازی کردم پس چرا بن نشودم ؟!!
میگم شما چه بلایی سر دستگاتون میارین مگه؟
خب وقتی میبینین اوضاع اینجوری برا چی میرین live !
اینو گفتم یکم روحیه بگیرید هستند کسایی که لبیک به ملک الموت نگفتند
امیدوارم از این به بعد هم کسی نگه

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
جای این کارا برید بازی اورجینال بخرید.
نهایتش سالی یک بازی اورج بخرید دیگه.
بعدشم اگر دیسک در درایو نباشه به هیچ عنوان بن نمی شه کسی. مگه اینکه خوده ماکروسافت چت بزنه.
من همون اول یه هیلو 3 خریدم. هنوزم دارم انلاین بازی می کنم. مدرن وار فیر هم بیاد بعد از 3 ماه قیمتش میشه حدود 40 تومن. اونوخت اونو می خرم و با خیال راحت بازی می کنم. در ضمن اگر همین جوری بن بشید خیلی راحت میشه بازش کرد. کافیه یک ایمیل به ماکروسافت بزنید.
اما احتمال همین جوری بن شدن خیلی خیلی کمه.
حتما یه روز با بازی کپی آن شده بودید. بعد از چند وقت بن کرده.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بین دوستانی که مشناسم فقط کسانی بن شدن که این FW 1.61 نصب کردن! یا درکل کسانی که FW شون رو هر بار بروز میکردن. مثلا همین فردین خودمون کمتر از 24 ساعت دوبار این کار رو کرده. یه جای کار ایراد داره.
نه! بن شده ها همه جوری بودن!
زیاد به ورژنت ربطی نداره!
مایکرو یه راه جدید پیدا کرده که ایشالا اون مشکلات رو از رو فیرمویر جدید بر میدارن

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,763
نام
کیارش
سلام
ما نیز به دام مایکرو افتادیم:biggrin1:
من فریم ویرم 1.6 هست. و سر جمع 10 ساعت هم تو لایو نرفتم و همش 10 دست فیفا بازی کردم. جدیدا هم 1 ماهه به لایو وصل نشدم. دیشب چک کردم بن نبودم. امروز شدم:biggrin1:
در کل برای من که فرق نداره،صد سال یه بار هم لایو نمیومدم.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
کیارش جان به شما هم تسلیت می گوییم:biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نه! بن شده ها همه جوری بودن!
زیاد به ورژنت ربطی نداره!
مایکرو یه راه جدید پیدا کرده که ایشالا اون مشکلات رو از رو فیرمویر جدید بر میدارن
نه اتفاقا اینبار من دیگه مطمئنم از این FW جدید هست+تغییرات همون فایل NAND لعنتی
یکجا دیدم یارو با نصب این فریم ویر بن شده(بدون تست بازی کپی)
-کسایی هم که بن شدن با 1.5 خیلی امارشون کمه و تقریبا همشون با بازی زودتر از موعد وصل شدن یا اینکه از WAVE4 های تغییر یافته به 3 استفاده کردند- حتی کسایی که 1.6 داشتن الان دارن لایو بازی میکنند!!!نمونش امیر خودمون:-"AMIQ:biggrin1:(اینم بن میشه ببین کی گفتم:biggrin1:)

این C4eva گند زده این سری:biggrin1:به به- معلوم نیست از روی چی بن میکنند-شاید تونستن هسته اصلی فریم ویر رو تشخیص بدن بعدش با تفاوتهایی بین 1.6 و 1.61 بوجود اومده روی هوا دارن بن میکنند!!
1.61 فکر میکنم باقی نمونده که بن نشده(هر کی بوده با چند بار اتصال به لایو شناسایی شده-شاید قضیه حجم بازی روی حجم فریم ویر هم اجرا میشه برای بن کردن:-"ا... ALAM!!!!!

ولی باز هم هیچی 100% نیست!!!فقط کسایی بن نشدن که فوق العاده رعایت میکردند توی همه ی مسائل و 1.6 داشتن(البته یکسری از اونا هم بن شدن ولی کم بودن ،شاید اونا هم اشتباه داشتن توی استفاده از دیسک ها فول استیلث)

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
ولی باز هم هیچی 100% نیست!!!فقط کسایی بن نشدن که فوق العاده رعایت میکردند توی همه ی مسائل و 1.6 داشتن(البته یکسری از اونا هم بن شدن ولی کم بودن ،شاید اونا هم اشتباه داشتن توی استفاده از دیسک ها فول استیلث)

بعضي از افراد هم كه هيچي رو رعايت نمي كردند هنوز بن نشدن.
نمي شه گفت اونايي كه بن شدند اشتباه كردند.نحوه ي شناسايي مايكرو عوض شده:((

soroushbahall

کاربر سایت
Mar 17, 2008
86
نام
سروش
راس میگن هر چی اچیومنت و سیو از این به بعد داشته باشیم، بعد هاردو به یه کنسول دیگه منتقل کنیم همه میپره؟!
این مایکروسافت اندفعه دیگه شورشو در اورده! یه دفه یه کار میکرد دستگاه روشن نشه دیگه:|

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
راس میگن هر چی اچیومنت و سیو از این به بعد داشته باشیم، بعد هاردو به یه کنسول دیگه منتقل کنیم همه میپره؟!
این مایکروسافت اندفعه دیگه شورشو در اورده! یه دفه یه کار میکرد دستگاه روشن نشه دیگه:|

من همین الان رو یه دستگاه دیگه تست کردم save ها خراب شده بود
و پروفایل

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
من همین الان رو یه دستگاه دیگه تست کردم save ها خراب شده بود
و پروفایل
حالا سیو ها به درک :biggrin1:
اچیومنت ها چی ؟
بازیا آرکید چی؟
در ضمن دوستان من 1.6 بودم و بن شدم...

esisuzuki

کاربر سایت
Oct 12, 2008
138
نام
RIP
اگر شما یه کنسول جدید بگیرید وقتی موج بن اتیشش خوابید می تونید وصل بشید به لایو و پروفایلتون رو ریکاوری کنید و باهاش امتیاز بگیرید و سیو کنید .

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
اوه اوه امروز رفتم لایو تو مسیج هام نزدیکه 10 تا message از بچه هایی بود که بن شدن ! امیدوارم بن نشم ! البته من فکر می کنم اونایی که فرمویر رو آپدیت کردن احتمال بن شدنشون خیلی بیشتره ! آمار این رو میگه . من خودم 1.5 هستم و تا الان بن نشدم .

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
من موندم برم تو لایو یا نه که ببینم اگر بن شدم این بازی های جدید رو با disc activate بازی کنم. از یه طرف دیگه هم می ترسم که با رفتنم باعث شدنم بشه. اخه این اپدیت های جدید را نگرفتم هنوز. خلاصه دارم گیج میزنم.:confused:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
اوه اوه امروز رفتم لایو تو مسیج هام نزدیکه 10 تا message از بچه هایی بود که بن شدن ! امیدوارم بن نشم ! البته من فکر می کنم اونایی که فرمویر رو آپدیت کردن احتمال بن شدنشون خیلی بیشتره ! آمار این رو میگه . من خودم 1.5 هستم و تا الان بن نشدم .

امار بن شدگان در بین Fw ها گسترده هستش...به Fw خاصی متمرکز نمیشه
کسانی که به شدت چک میکردند با Fw 1.51 هم بن شدند

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر