آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

• Thread starter Thread starter hoom
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
شما اولين بار كه وصل بشي به لايو حالا به هر دليلي امكان بن شدنت هست ! چون همون موقع تمام اطلاعات كنسولت ميره برا MS ! وقتي هم بن بشي ديگه نميتوني بري لايو و امسال هم ابتكار عمل به خرج دادن ديگه از هيچ هاردي هم نميتوني براي كنسولت استفاده كني .
خوب اینجوری اگر یه بازی جدید بیاد آپدیتی چیزی بخواد برای اجرا که مجبور باشی بگیری، کلاً پس نمیشه یعنی کنسول دیگه به هیچ دردی نمیخوره؟

خوب اینجوری اگر یه بازی جدید بیاد آپدیتی چیزی بخواد که مجبور باشی بگیری، کلاً پس نمیشه یعنی کنسول دیگه به هیچ دردی نمیخوره؟

دقيقا ! فقط بايد آفلاين بازي كني و بدون هارد ! نه ميتوني به لايو وصل بشي نه اينكه از هارد استفاده كني . در كل هر كسي كه بن بشه اكه خيلي علاقه داشته باشه به اين كنسول و مشكل مالي نداشته باشه سريعا يه كنسول ديگه ميگيره .

دقيقا ! فقط بايد آفلاين بازي كني و بدون هارد ! نه ميتوني به لايو وصل بشي نه اينكه از هارد استفاده كني . در كل هر كسي كه بن بشه اكه خيلي علاقه داشته باشه به اين كنسول و مشكل مالي نداشته باشه سريعا يه كنسول ديگه ميگيره .
منم منظورم آفلاین بود، بعضی از بازیهای جدید مگه برای آفلاین بازی کردن هم حتی آپدیت نمیخوان؟
خوب اینجوری یعنی آفلاینم نمیشه بازی کرد دیگه!

هولوگرام دستگاه سر جاشه . اینم آدرس نمایندگی :

Alsterdorfer str 276

اینم توی برگه تبلیغاتش نوشته :

شما که آلمانی بلدی بخون .

نوشته گارانتی دستگاه سر جاش باقی میمونه .

کلی حال کردم.

اولا هولوگرام که با سشوار سالم درمیادش، اینکه دلیل نمیشه.

اسم نمایندگی مایکروسافت شما هستش Konsole Modchips :laughing: اینم سایتشhttp://www.ps2umbau.de/kontakt.php که اندی کولین هم اسم صاحب اون هستش که البته مغازه هم نداره و آدرس مغازه اش یه آژانس تاکسی هستش.

یعنی نمایندگی مایکروسافتی که مدچیپ و هک برای Wii و PS2 و XBox360 ارائه میکنه. بازم :laughing::laughing:

آخ راستی نمایندگی مایکروسافت شما برنامه Xbox Backup Creator رو هم برای داونلود گذاشته که بتونید بازیها رو بهتر کپی بگیرید. :lol::lol:

آخرین ویرایش:
منم منظورم آفلاین بود، بعضی از بازیهای جدید مگه برای آفلاین بازی کردن هم آپدیت نمیخوان؟

خب اگر هم آپديتي بخوان شما ديگه نميتوني به لايو وصل بشي ! وقتي هم بخواي وصل بشي همون پيغام رو بهت ميده كه بن شدي و نميتوني وصل شي .

منظور شما دقيقا كدوم آپديت هست ؟! چون بازي هاي جديد براي اجرا شدن نياز به ixtreme 1.61 دارن كه اصلا ربطي به لايو نداره !

منم منظورم آفلاین بود، بعضی از بازیهای جدید مگه برای آفلاین بازی کردن هم حتی آپدیت نمیخوان؟
خوب اینجوری یعنی آفلاینم نمیشه بازی کرد دیگه!
شما اگر بن نشی میتونی اپدیت های جدید دشبوردی که از طرف مایکروسافت هر سال عرضه میشه ( برای اجرای بازیها با قفل جدیدی که عرضه میشه ) را یا با cd و یا با فلش روی کنسولت بریزی . البته اگر طبق روال گذشته باشه شما حداقل تا 6 ماه احتیاجی به اپدیت جدید نداری تا اون زمان هم احتمالا شیوه جدید برای بازی کردن بازیهای کپی در محیط لایو و بن نشدن پیدا میشه .
البته اپدیتهایی که هر چند وقت یکبار برای بازی خواصی میان به بازی کردن در حالت افلاین مربوط نمیشن و مخصوص محیط لایو هستند ( البته اگر اشتباه نکرده باشم . چون ممکنه اپدیت خواصی ارائه شده باشه که کاربردی خارج از محیط لایو هم داشته باشه )
ویرایش : بازیهای Wave 4 بدون اپدیت جدید دشبورد که ماه پیش عرضه شد قابلیت Save کردن رو ندارن . ولی اجرا میشن . ( این موضوع تجربی به من ثابت شده .... پس شاید اشتباه کنم در این مورد )
موفق باشید

خب اگر هم آپديتي بخوان شما ديگه نميتوني به لايو وصل بشي ! وقتي هم بخواي وصل بشي همون پيغام رو بهت ميده كه بن شدي و نميتوني وصل شي .

منظور شما دقيقا كدوم آپديت هست ؟! چون بازي هاي جديد براي اجرا شدن نياز به ixtreme 1.61 دارن كه اصلا ربطي به لايو نداره !
یعنی برای فقط offline بازی کردن نیازی به آپدیتی نیست، چون مثلاً من فکر کردم بعضی از بازیها حتی برای آفلاین بازی کردن هم نیاز به آپدیت دارن (منظورم ixtreme درایو نیست) یا مثلاً آخرین نسخه داشبورد، اینجوری آدم میتونه فقط همیشه Offline بازی کنه و اصلاً به Live متصل نشه. نمیشه؟

شما اگر بن نشی میتونی اپدیت های جدید دشبوردی که از طرف مایکروسافت هر سال عرضه میشه ( برای اجرای بازیها با قفل جدیدی که عرضه میشه ) را یا با cd و یا با فلش روی کنسولت بریزی . البته اگر طبق روال گذشته باشه شما حداقل تا 6 ماه احتیاجی به اپدیت جدید نداری تا اون زمان هم احتمالا شیوه جدید برای بازی کردن بازیهای کپی در محیط لایو و بن نشدن پیدا میشه .
البته اپدیتهایی که هر چند وقت یکبار برای بازی خواصی میان به بازی کردن در حالت افلاین مربوط نمیشن و مخصوص محیط لایو هستند ( البته اگر اشتباه نکرده باشم . چون ممکنه اپدیت خواصی ارائه شده باشه که کاربردی خارج از محیط لایو هم داشته باشه )
موفق باشید
مرسی پس آفلاین آپیدت ها رو بریزی مشکلی پیش نمیاد.

کلی حال کردم.

اولا هولوگرام که با سشوار سالم درمیادش، اینکه دلیل نمیشه.

اسم نمایندگی مایکروسافت شما هستش Konsole Modchips :laughing: اینم سایتشhttp://www.ps2umbau.de/kontakt.php که اندی کولین هم اسم صاحب اون هستش که البته مغازه هم نداره و آدرس مغازه اش یه آژانس تاکسی هستش.

یعنی نمایندگی مایکروسافتی که مدچیپ و هک برای Wii و PS2 و XBox360 ارائه میکنه. بازم :laughing::laughing:

آخ راستی نمایندگی مایکروسافت شما برنامه Xbox Backup Creator رو هم برای داونلود گذاشته که بتونید بازیها رو بهتر کپی بگیرید. :lol::lol:

عزیزم من خودم رفتم اونجا ، اونجا آژانس نیست بلکه تاکسی سنتروم هامبورگ هم توی همون طبقه هستش .
اندی کولین کارمند ماکروسافت هستش و نمایندگی رسمی از این شرکت برای توضیع محصولاتش داره ، شما اگر آلمان تشریف داری خودت پاشو بیا ببین ، باورت هم نمیشه نشه شما برو با سشوار خونتون هولوگرام در آر :laughing::laughing: ولی من چیزی اونجا دیدم که شما ندیدی و یحتمل هم نمیبینی و اون هم هولوگرام های استفاده نشده شرکت ماکروسافت بود . به ها حال دستگاه ما گارانتی داره ، زاتورن هم بردمش نشون دادم گفتن گارانتی سر جاشه ، پس خیالم راحته .

سلام به همه
آقا یه سوال :-" ما صبر کنیم تا نتیجه تحقیقات بیاد ؟:confused: یعنی وقتی مشخص بشه راهی پیدا میشه که بشه از هارد رو کنسول استفاده کرد یا باید بریم یه کنسول دیگه بخریم ؟ :biggrin1:

کنسول منم دیروز به جمع شهدای راه بن پیوست :(( ، خدایی خیلی ضد حال مخصوصا این قسمت بلوکه کردن هارد ، به نظر اساتید ممکن در آینده راهی حداقل واسه استفاده دوباره از هارد پیدا بشه یا من کلا بیخیال این کنسول باید بشم ، ممنون میشم اگه یه نظری بدین

سلام به همه
آقا یه سوال :-" ما صبر کنیم تا نتیجه تحقیقات بیاد ؟:confused: یعنی وقتی مشخص بشه راهی پیدا میشه که بشه از هارد رو کنسول استفاده کرد یا باید بریم یه کنسول دیگه بخریم ؟ :biggrin1:

کنسول منم دیروز به جمع شهدای راه بن پیوست :(( ، خدایی خیلی ضد حال مخصوصا این قسمت بلوکه کردن هارد ، به نظر اساتید ممکن در آینده راهی حداقل واسه استفاده دوباره از هارد پیدا بشه یا من کلا بیخیال این کنسول باید بشم ، ممنون میشم اگه یه نظری بدین

طبق اطلاعات موجود ( پست اول صفحه ی 116 خوانده شود ) http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=4060&page=116
برگشت وضعیت نصب بازی در کنسول مسئله ی ساده نیست و باید به شکل حرفه ای خودش دنبال بشه

در نهایت این تاپیک رو بخوانید http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=26199

درود. من همچان تا این لحظه بن نشدم.

واقعا فکر نمی کردم امسال رو رد کنم. در هر صورت من خودم بازی نکردن Forza and Halo رو خیلی ماثر می دونستم ولی از جهات دیگه انتظار بن داشتم. من به یقین میگم Forza And Halo خیلی ها رو بن کرده. این صحبت من می تونه با یک آمار گیری بین بن شده ها یقین پیدا کنه. در هر صورت 50% بن شده ها این بازی رو بازی کرده بودند.

باید ببینم بازم کسی بن میشه یا خیر. حتی احتمال داره من هم بن بشم.

نه ثابت شده این سری کاری به بازیها نداشتن!
مثلا خود تو MW2 بازی کردی در حالی که باید بن میشدی!
اینکه میبینی بعضیها مثل خودت بن نشدن اینه که اون برنامه ای که شناسایی میکرده باگ داشته:biggrin1: و بعضیها رو نشناخته!

خدا رو شکر مثل اینکه C4eva دست به کار شده و FW جدید تری میخواد بده بیرون- اول از همه هم برای لایتون میاد- تست هم شده و در مرحله اجرا و بعد ریلیز قرار میگیره(اینبارم به MS کوبیدن)
البت تا وقتی کامل نیاد بیرون و کسی بن نشه معلوم نمیشه!:biggrin1:(من یکی قبول ندارم:biggrin1:)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or