آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

• Thread starter Thread starter hoom
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
:((:((:((:((:((:((:(( بالخره منم بن شدم اخه چه بگم فریمور من 1.6 بود بازیهامم فول بود ولی بازم بن شدم
گیمر تگم x mehran x بود
هاردم هم پرید

لعنتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
بابا اینا علکی بن می کنن.من فریمور هم نداشتم بن شدم....

هيييييييييييييييييييييييي يييييييي بياين يه هيت بزنيم به نام (شهداي بن مايكروسافت) هر شب اونجا عزاداري كنيم هيييييييييييييييييييييي:((: ((:((:cross::crying1:
مرگ بر اين مايكروسافت مردم ازار اخه ما چه گناهي داريم تو ايرانيم ؟؟؟؟؟
ارزش پول ما كمه نميشه اورجينال گرفت يا اين كه يه باباي پول دار داشته باشي كه ما نداريم
ولي اگه مايكروساسافت ميخواست عدالت اجرا كنه كلا تگ رو ميبست نه كنسول رو به فكره سودش هست كه بري يه كنسول ديگه بگيري

DEATH TO MICROSOFT :gunner::coolgun:

ولي اگه مايكروساسافت ميخواست عدالت اجرا كنه كلا تگ رو ميبست نه كنسول رو به فكره سودش هست كه بري يه كنسول ديگه بگيري
برو خدا رو شکر کن این کارو نمیکنه !

من فقط از بازی اصلی استفاده می کنم.....

وا پس چرا شمارم بن کرده :eek:
میگم یه جایه کار میلنگه بخدا باور کنید اینا شروع کردن به بن منطقه ای آخه وقتی دستگاهی که کپی خور نشده بازیشم ارجینال بوده بن شده عجیب نیست :eek:
حالا شما مطمئنی یه وقتی مثلا تو لایو خلافی مرتکب نشدی؟
شایدم دیدن بیشترین آمار بن الان تو ایرانه میگن خوب پس همشون از کپی استفاده میکنن پس بنشون کنید البته این فرضیه ای هست که خودمم زیاد قبولش ندارم.

وا پس چرا شمارم بن کرده :eek:
میگم یه جایه کار میلنگه بخدا باور کنید اینا شروع کردن به بن منطقه ای آخه وقتی دستگاهی که کپی خور نشده بازیشم ارجینال بوده بن شده عجیب نیست :eek:
حالا شما مطمئنی یه وقتی مثلا تو لایو خلافی مرتکب نشدی؟
شایدم دیدن بیشترین آمار بن الان تو ایرانه میگن خوب پس همشون از کپی استفاده میکنن پس بنشون کنید البته این فرضیه ای هست که خودمم زیاد قبولش ندارم.
والا هیچ غلطی نکردم.
منو بگو که اینقدر بازی گرون می گرفتم واسه اینکه بن نشم......

خوب وقتی میبینه مثلاً همه تو ایران دارن کنسول هک شده استفاده میکنن دیگه بخاطر 30-20 نفر که ممکنه بین چند هزار نفر بازی اورجینال استفاده کرده باشن نمیاد همه کنسول ها رو چک کنه منم بودم میگفتم همه کنسول های این منطقه بن :)، البته تو فروم Xbox هم که ببنین تعداد بسیار بسیار زیادی اومدن گفتن ما هیچ کار خطایی انجام ندادیم ولی بن شدیم، جالبه ماکروسافتم هیچ کاری برای این کاربرا انگار نمیکنه. کلاً یه چند هزار نفری احتمالاً این وسط فدای بن شدن های چندین هزار نفری ماکروسافت میشن دیگه. ایناهم که برای کاربرا ارزشی قائل نیستن فقط $ براشون مهم.

والا ادم دارم تو لايو هيچكدوم از بازيهاش فول پچ نيست wave 4 هم تا دلت بخواد داره بازي ميكنه ولي هنوز بن نشده :confused::confused::confused: بعد اين بنده خدا بازي اورجينال استفاده ميكنه بن ميشه
يا ما كه ارواح عمه مون رعايت ميكرديم بن شديم اخه يعني چه ؟؟؟؟ اونا هم ixtreme دارن پس چرا بن نميشن ؟؟؟؟؟

لعنت لعنت :crying1::crying1::crying1:

آخرین ویرایش:
لعنت من که کلا دستگام نابود شد اول بن شدم بعد 1 ساعت 1 چراغه شدم الانم که اون دستگاه هر جا می برم میگه 60 میگرم درستم می کنم بعدشم میگه باید بازی ها تو تو هارد بریزی بازی کنه تا به کنسول فشار نیاد این حرف یعنی اینکه کنسول میشه به درد نخور چون نمی تونم بازی همو تو هارد بریزم ای لعنت به این ماکروسافت کلا من 1 فیفا بازی کردم با gears of war شانس نداریم :( من بگو تا 10 nov وایسادم که call of duty رو بازی کنم هیییییییییییی روزیگار

پس من 50% مطمئن شدم که بن نشدم. :laughing:

یه سوال اگه بری اکانتت رو از توی سایت xbox live باز کنی معلوم می شه که بن شدی؟:ban::confused:

اگه معلوم بشه که چی میشی میرم می بینم اگه بنم که اصلا لایو نمی رم وگرنه میرم COD6
:punk::groupwave::gunner:

من یه چیزو نمی فهمم. هدف مایکرو سافت از بن کردن چیه؟! چون اگه دقت کرده باشین، وقتی یکی بن میشه، فقط دیگه نمیتونه به لایو وصل شه. و این یعنی ضرر مالی به خود مایکروسافت! چرا؟
چون وقتی یکی بن میشه فقط از امکانات لایو استفاده نمیکنه و این کار هیچ تاثیری توی نخریدن بازیهای کپی نداره چون این بن کردنها هیچ تاثیری توی اجرای بازی ها روی کنسول نداره. واسه همی بن کردن فقط به خود مایکروسافت به مقدار زیاد ضرر مالی میرسونه. چون چه کسی که بازی کپی بازی میکنه و چه کسی که بازی اصل داره، برای استفاده از لایو باید پول بده ( اکانت گلد برای آنلاین بازی کردن و خریدن کارت امتیاز برای خرید از محیط لایو ) و با بن کردن، فقز باعث میشه اون عده ای که حتی بازی کپی استفاده میکنن، دیگه نتونن به لایو وصل شن و در نتیجه، دیگه سراغ کارت امتیاز و اکانت گلد نمیرن.

پس من 50% مطمئن شدم که بن نشدم. :laughing:

یه سوال اگه بری اکانتت رو از توی سایت xbox live باز کنی معلوم می شه که بن شدی؟:ban::confused:

اگه معلوم بشه که چی میشی میرم می بینم اگه بنم که اصلا لایو نمی رم وگرنه میرم COD6
:punk::groupwave::gunner:
نه نشون نمی ده.
من وقتی بن شدم تو Xbox live هیچ چیزی تغییر نکرده بود.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or