آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

• Thread starter Thread starter hoom
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
آقا اینا بیخیال نمیشن ! ؟ این همه روز طاقت آوردیم بن نشدیم ! حالا فردا کار خودشونو میکنن !
کسی نمیدونه دقیقا کی این بن کردنا تموم میشه ! خسته شدیم !

آقا اینا بیخیال نمیشن ! ؟ این همه روز طاقت آوردیم بن نشدیم ! حالا فردا کار خودشونو میکنن !
کسی نمیدونه دقیقا کی این بن کردنا تموم میشه ! خسته شدیم !
معلوم نیست داره چیکار میکنه!. همه رو باهم بن کن خلاص دیگه. انگار از بین شناسائی شده ها بصورت اتفاقی بن میکنه :دی.
به سلامتی درایوهای جدید بسیار مقاومی هم با 360 داره عرضه میکنه که دیگه دور کپی شدن رو باید خیط کشید.

:((:((:((:((:((:((:(( بالخره منم بن شدم اخه چه بگم فریمور من 1.6 بود بازیهامم فول بود ولی بازم بن شدم
گیمر تگم x mehran x بود
هاردم هم پرید

لعنتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

نه
فکر نکنم! شما تا به لایو وصل نشی که ممکن نیست بن شی! این آپدیت ها ممکنه بعضی لوازم جانبی Non-Certified رو از کار بندازه (مثل هارد غیر قانونی! تازه همینم هنوز کاملا مشخص نیست!) ولی بن فکر نمیکنم!

منظور من رو متوجه نشدين
منظورم اون آپديتي كه وقتي كه به لايو وصلي مياد بود!

مهران؟!؟!؟!؟!؟!؟!
واااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییی....:((
من دیگه نمیرم لایو.....جون من؟ کی فهمیدی؟ همین الان؟
یکی منو از خواب بیدار کنه.....
خدا به خیر کنه....:((:((

بیا بقلم مهران جون تازه شدی مثل من . یادته میگفتی halo بازی نکن بن میشی ؟ بیا خودتم که بازی نکردی بن شدی

:eek::eek::eek::eek::eek: نمایندگی مایکروسافت دستگاه شما رو براتون کپی خور کرد؟! "You Got To Be Kidding Me!!!!!!" یعنی نماینده مایکروسافت اومد برا شما دستگاهتون رو کپی خور کرد تا باهاش بازی کپی انجام بدید؟! مگه شما کجا زندگی میکنید که مایکروسافت اونجا نمایندگی داره؟!
اگه درست حدس زده باشم، منظور ایشون یکی از مغازه‌های مجمتع پایتخته (طبقه سوم بود فکر کنم)، که تیریپِ مایکروسافت گذاشته و دکورش جوریه که مثلاً نمایندگی اون شرکته :دی دستگاه‌هاش هم که حتماً کپی خور شده است، لابد مایکروسافت دلش به حال ایرانی‌ها سوخته و اجازه داده ایشون کپی‌خور کنه بفروشه!

گذشته از این، ما هم که نمیدونیم که هیچ شرکت آمریکایی نمیتونه اینجا نمایندگی داشته باشه :دی

:eek::eek::eek::eek::eek: نمایندگی مایکروسافت دستگاه شما رو براتون کپی خور کرد؟! "You Got To Be Kidding Me!!!!!!" یعنی نماینده مایکروسافت اومد برا شما دستگاهتون رو کپی خور کرد تا باهاش بازی کپی انجام بدید؟! مگه شما کجا زندگی میکنید که مایکروسافت اونجا نمایندگی داره؟!
نه! فکر نکنم بن بشید! اگه بازی فول استیلث و فرمویر درایو هم 1.6 باشه (نه بالاتر) فکر نمی کنم مشکلی باشه!

من آلمان هامبورگ هستم ، رفتم گیم استاپ بهش گفتم میخوام کپی خور باشه گرانتی هم داشته باشه ، یارو بهم آدرس نمایندگیشو داد ، دستکاه کپی خور شده تا 2011 هم گارانتی داره ، فقط یارو گفت اگر خراب شد اول بیار پیش خودم تا دوباره فرمور اورجینال بریزم روش که پوستت کنده نشه .

اسم نمایندش اندی کالین بود .

اینها خودشون دوست دارن کنسول کپی خور باشه و گرنه جهان سوم و کسانی که قدرت خرید بازی ندارن که تعداشون کم هم نیست رو از دست میدن . سر Ps2 هم یه کارمند شرکت سونی روش مپی خور کردن رو لو داد ، سر Ps3 هنوز نمیدونم چرا روش رو لو ندادن شاید هنوز به حد نصاب سود دهی نرسیده باشه .
به هر حال ما با مایکروسافت عزیز حال میکنیم که هم دستگاهش ارزونه و هم بازیهاش .

GTA جدیده هم اومده 35 یورو . Gamestop اورده بود .

خوب داستان اینهایی که بازی فول استیلث بازی میکردن و بن شدند چیه ؟
در ضمن بنده توی کار چیت و این حرفها هم هستم هااا ، فقط 80 یورو پول بساط دانلود سیو رو دادم از کد جانکیز :(( مموری 4 گیگ به نرم افزار دانلود سیو و کابل مخصوص برای اتصال به PC که به هیچ دردم نمیخوره .

من آلمان هامبورگ هستم ، رفتم گیم استاپ بهش گفتم میخوام کپی خور باشه گرانتی هم داشته باشه ، یارو بهم آدرس نمایندگیشو داد ، دستکاه کپی خور شده تا 2011 هم گارانتی داره ، فقط یارو گفت اگر خراب شد اول بیار پیش خودم تا دوباره فرمور اورجینال بریزم روش که پوستت کنده نشه .

اینها خودشون دوست دارن کنسول کپی خور باشه و گرنه جهان سوم و کسانی که قدرت خرید بازی ندارن که تعداشون کم هم نیست رو از دست میدن . سر Ps2 هم یه کارمند شرکت سونی روش مپی خور کردن رو لو داد ، سر Ps3 هنوز نمیدونم چرا روش رو لو ندادن شاید هنوز به حد نصاب سود دهی نرسیده باشه .

در ضمن بنده توی کار چیت و این حرفها هم هستم هااا ، فقط 80 یورو پول بساط دانلود سیو رو دادم از کد جانکیز :(( مموری 4 گیگ به نرم افزار دانلود سیو و کابل مخصوص برای اتصال به PC که به هیچ دردم نمیخوره .

والله تا اونجا که من خوندم، دستگاه که باز بشه، گارانتیش میپره.
ضمنا همه شرکت های بزرگ روی خود کنسول ضرر میدن و سودشون از طریق بازیهاش هستش.

اینا رو به یکی بگو که حالیش نباشه، طرف دستگاه کپی خور شده بهت داده و گارانتی اش رو هم خودش قبول کرده، از این چیزا زیاده، برای همین هم گفته که اول بری پیش خودش که گندش در نیاد، این شماره بخش مرکزی سرویس مایکروسافت برای XBox360 توی فرانکفورت هستش 0695007042
اگر خواستی زنگ بزن و بپرس، فقط قیافه یارو بعدش جالب میشه.
البته همین هم که گیم استاپ بهت این رو گفته خیلیه، احتمالا رفیقش بوده و یه پورسانتی میگرفته.

من از تابستون هست که دیگه به لایو وصل نشدم احتمال بن شدنم هست؟(منظورم اینه که کسایی که قبلا لایو بودن الان نیستن بن می شن):confused::locked::-"

بعد موج بن شدن ها چند وقته؟

انشاا... تا عید که تمام میشه؟:dancing:

سونی که کاری کرده که پی اس پی ها مون رو بفروشیم الان هم ماکروسافت .:((

کسی نیست جواب بده !؟

:((

پس اینطوریه! لابد اون طرف خودش گارانتی میکنه وگرنه مایکروسافت اگه ببینه هلوگرام پشت فیس پلیت بلا ملا سرش اومده حتی اگه دستگاهت خونه رو هم منفجر کنه هیچ مسئولیتی نمی پذیره!

سه چراغش, ارور E74, E7X, EXX ایناش هم خیلی باحاله!:laughing:

در کل شما که همش بازی اوریجینال میخری مگه آجر تو سرت خورده بود رفتی کپی خور کردی؟! برو همین الان بگو برات فرمویر اوریجینال بریزه بشین هر بازی ای که دوست داری (اوریجینال) آنلاین آفلاین هر جوری خواستی بازی کن! ما که میبینی همه دستگاهامون کپی خوره ایرانیم و توی ایران همه چیز ارزون تر رو ترجیح میدن! به همین خاطر از هزار تا بازی که برا 360 میاد 100 تاش هم اوریجینالش تو ایران نمیاد! باید همه دست به دست هم بدیم :biggrin1: بازی اوریجینال بخریم تا کسایی که از خارج بازی وارد میکنن همه اش اوریجینال (و البته به تعداد زیاد!) بیارن! تا از این وضع نجات پیدا کنیم! :biggrin1:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or