آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

• Thread starter Thread starter hoom
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
من یه چیزو نمی فهمم. هدف مایکرو سافت از بن کردن چیه؟! چون اگه دقت کرده باشین، وقتی یکی بن میشه، فقط دیگه نمیتونه به لایو وصل شه. و این یعنی ضرر مالی به خود مایکروسافت! چرا؟
چون وقتی یکی بن میشه فقط از امکانات لایو استفاده نمیکنه و این کار هیچ تاثیری توی نخریدن بازیهای کپی نداره چون این بن کردنها هیچ تاثیری توی اجرای بازی ها روی کنسول نداره. واسه همی بن کردن فقط به خود مایکروسافت به مقدار زیاد ضرر مالی میرسونه. چون چه کسی که بازی کپی بازی میکنه و چه کسی که بازی اصل داره، برای استفاده از لایو باید پول بده ( اکانت گلد برای آنلاین بازی کردن و خریدن کارت امتیاز برای خرید از محیط لایو ) و با بن کردن، فقز باعث میشه اون عده ای که حتی بازی کپی استفاده میکنن، دیگه نتونن به لایو وصل شن و در نتیجه، دیگه سراغ کارت امتیاز و اکانت گلد نمیرن.

بخوانید http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EkVZFyZVuVFvQOtnsB.php
این کار برای حمایت از میلیون ها کاربر Live هستش که کنسول unmodified دارند و با بازی های original بازی میکنند.

من یه چیزو نمی فهمم. هدف مایکرو سافت از بن کردن چیه؟! چون اگه دقت کرده باشین، وقتی یکی بن میشه، فقط دیگه نمیتونه به لایو وصل شه. و این یعنی ضرر مالی به خود مایکروسافت! چرا؟
چون وقتی یکی بن میشه فقط از امکانات لایو استفاده نمیکنه و این کار هیچ تاثیری توی نخریدن بازیهای کپی نداره چون این بن کردنها هیچ تاثیری توی اجرای بازی ها روی کنسول نداره. واسه همی بن کردن فقط به خود مایکروسافت به مقدار زیاد ضرر مالی میرسونه. چون چه کسی که بازی کپی بازی میکنه و چه کسی که بازی اصل داره، برای استفاده از لایو باید پول بده ( اکانت گلد برای آنلاین بازی کردن و خریدن کارت امتیاز برای خرید از محیط لایو ) و با بن کردن، فقز باعث میشه اون عده ای که حتی بازی کپی استفاده میکنن، دیگه نتونن به لایو وصل شن و در نتیجه، دیگه سراغ کارت امتیاز و اکانت گلد نمیرن.
نه عزیز مایکر.سافت زیاد راغب نیست به این کار شرکتای بازی سازی لعنتی هستن که نگران فروش بازیشون هستن به مایکروسافت فشار میارن تا از کپی غیر مجاز جلوگیری کنه:(

آخرین ویرایش:
اگه دقت کرده باشین، وقتی یکی بن میشه، فقط دیگه نمیتونه به لایو وصل شه.
نه از این به بعد دیگه به لطف ماکروسافت فقط دسترسی به لایو قطع نمیشه با بن شدن کنسولت رو هم از کار میندازه که دیگه نتونی بازی رو هارد کپی کنی (حتی با تعویض هارد) اینطوری دیگه کسی حتی حاضر نمیشه کنسولت رو بخره...

ببینم یه سوال کیا کنسولشون که بن شده arcade بوده ؟
بعد اینکه درایو و مادر بردش چی بوده؟

یه سوال دیگه اینکه کسایی هستند که هنوز وصل میشن به لایو بدون مشکل یعنی کسی هست که بن نشده باشه الانم به لایو وصل شه؟

آخرین ویرایش:
نه از این به بعد دیگه به لطف ماکروسافت فقط دسترسی به لایو قطع نمیشه با بن شدن کنسولت رو هم از کار میندازه که دیگه نتونی بازی رو هارد کپی کنی (حتی با تعویض هارد) اینطوری دیگه کسی حتی حاضر نمیشه کنسولت رو بخره...

واقعا اینطوره من که mw2رو تو دستگام گذاشتم و بن نشدم و دیگه تا آخر عمر نخواهم وسل شد از ناچاری :(
شما تجریه داشتی یا دیدی کسی اینطور بشه آخه فک نکنم دیگه اینقدر...
دیگه باید با psn وصل شد :(

بله این طوریه . منم mw2 رو تو حالت افلاین رفتم هم بن شدم هم هاردم بلوکه شد .

والا هیچ غلطی نکردم.
منو بگو که اینقدر بازی گرون می گرفتم واسه اینکه بن نشم......
این امکان نداره.شما یک کاری کردی یا نمیخوای بگی یا خودت خبر نداشتی.
هارد دست کاری شده و ... میتونه دلیلش باشه.
شما میتونی با میل زدن به مایکروسافت دلیلشو بپرسی و اگه دلیل نداشتن به راحتی میتونی شکایت کنی.(البته نه ایران!)
من الان 2 سال هست که بن نشدم(فقط 2007 بن شدم)بازی کپی هم استفاده میکنم.(البته امسال فعلا بن نشدم.ولی فکر نکنم بشم و اگر هم بشم فقط و فقط دلیلش فورزا3 هست)
تنها کارایی که کردم اینه که بازیامو چک کردم و اون بازیهایی که احتمال شناسایی شدن داشتن رو بازی نکردم مهمتر از همه halo کپی روی کنسولم نزاشتم!

آخرین ویرایش:
می دونید هر شرکتی که به اوج می رسه یک دفعه می آید کاری می کنه کاربراش بیچاره بشن و وقتی اون کاربر عاشق بازیه مجبور میشه که بره کنسول جدید بگیره.

ولی یک نکته دیگه هم هست چون ایران تحریمه شاید ماکروسافت داره تمام کاربر های ایرانی رو بن می کنه این فقط یک حدسه.:confused:

مثل سونی که اون حداقل کاری می کنه که بریم بازی اورجینال بگیریم نه که کنسول رو بندازیم دور.:peace::praying:

من که اگه بن نشده باشم به ماکروسافت قول میدم از بازی اورجینال استفاده کنم:cheesygri

فقط یک پیشنهاده :
از اونجایی که هنوز هیچ دلیل کامل و مشخصی برای بن شدنهای اخیر مایکروسافت وجود نداره و بسیاری از یوزرهای که نهایت امنیت را رعایت میکردن بن شدن (شمار بسیاری از دوستان ) و همینطور تمام نشدن این موج از طرف مایکروسافت , به دوستانی که هنوز پیغام بن را از طرف مایکروسافت دریافت نکرده اند پیشنهاد می شود تا اتمام تحقیقات C4eva ( هکر معروف ) که احتمالا اتمام هفته جاری خواهد بود به لایو وصل نشوند .
*** با توجه به اینکه تمام دوستانی که شناسایی شده اند اطلاعات انها در سرورهای مایکروسافت ثبت شده است به محض اتصال مجدد امکان بن شدن وجود دارد که در این صورت دسترسی انها به امکانات کنسول به حداقل خواهد رسید ( مثل از بین رفتن امکان نصب بازی بر روی هارد )***
توجه : منظور من این نیست که الان وصل نشین و زمانی که موج تموم شد وصل بشین تا بن نشین چون احتمال داره این موج نباشه و از این به بعد رباتها به صورت همیشگی کار کنند .
منظور من اینه که تا زمانی که دلیل موجهی واسه بن کردنها پیدا بشه و هکر ها بتونن راهی برای مقابله با شیوه شناسایی مایکروسافت پیدا کنن صبر کنین . در این صورت حداقل فقط امکان اتصال به لایو خودتون از خودتون گرفتین ولی امکانات دیگه سر جاشه .
البته این راه برای کسانی که از نظر اقتصادی در رتبه بالایی قرار دارند مسلما کاربردی ندارد

این امکان نداره.شما یک کاری کردی یا نمیخوای بگی یا خودت خبر نداشتی.
هارد دست کاری شده و ... میتونه دلیلش باشه.
شما میتونی با میل زدن به مایکروسافت دلیلشو بپرسی و اگه دلیل نداشتن به راحتی میتونی شکایت کنی.(البته نه ایران!)
من الان 2 سال هست که بن نشدم(فقط 2007 بن شدم)بازی کپی هم استفاده میکنم.(البته امسال فعلا بن نشدم.ولی فکر نکنم بشم و اگر هم بشم فقط و فقط دلیلش فورزا3 هست)
تنها کارایی که کردم اینه که بازیامو چک کردم و اون بازیهایی که احتمال شناسایی شدن داشتن رو بازی نکردم مهمتر از همه halo کپی روی کنسولم نزاشتم!
می تونید بگید به چه ایمیلی میل بزنم؟
اخه مطمعنم کاری نکردم.

آقا پس چرا این موج لعنتی کوفتی رد نمیشه؟
فکر کنم منتظره تا هرکی وصل شد....فرت!!!!! هاردو بپرونه....بشه یه تیکه آشغال...

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=853975&postcount=226
http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EkVZyEFyFpeyBGdGIN.php
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=854058&postcount=107

IRC #Fw

<khalil> C4E's all 3 consoles banned?
<AFLunatic> khalil: nobody knows. He never came back with results

سه روز گذشت، هیچ گونه خبری از اون سه کنسول C4eva که در سه حالت برای تست انتخاب شدند در دسترس نیست.
شایعات مثل همیشه به اوج خودش رسیده و نقل های ساختی از C4E برای پخش iXtreme و.... وجود داره.

اگر داستان این سه کنسول معلوم بشه، داستان شناسایی کنسول توسط مایکروسافت از روی Frimware iXtreme درایو نیز روشن میشه... آیا واقعاً حقیقت داره و یا نه همش شایعه بود.

Title IRC #360banned
Many Believe FW is detectable

بیصبرانه منتظر خبرهای بهتر هستم

حق نگهدار

آخرین ویرایش:
اینا رو به یکی بگو که حالیش نباشه، طرف دستگاه کپی خور شده بهت داده و گارانتی اش رو هم خودش قبول کرده، از این چیزا زیاده، برای همین هم گفته که اول بری پیش خودش که گندش در نیاد، این شماره بخش مرکزی سرویس مایکروسافت برای XBox360 توی فرانکفورت هستش 0695007042
اگر خواستی زنگ بزن و بپرس، فقط قیافه یارو بعدش جالب میشه.
البته همین هم که گیم استاپ بهت این رو گفته خیلیه، احتمالا رفیقش بوده و یه پورسانتی میگرفته.

هولوگرام دستگاه سر جاشه . اینم آدرس نمایندگی :

Alsterdorfer str 276

اینم توی برگه تبلیغاتش نوشته :
* Die Konsole spielt mit der iXtreme Firmware dann auch Sicherheitskopien ab
* Die Garantie auf die Konsole bleibt erhalten
* Alle aktuellen Programme und Images basieren auf der iXtreme Firmware
* Xbox Live ist weiterhin nutzbar, es besteht allerdings immer das Risiko, gebannt (gesperrt) zu werden.

شما که آلمانی بلدی بخون .

نوشته گارانتی دستگاه سر جاش باقی میمونه .

پس اینطوریه! لابد اون طرف خودش گارانتی میکنه وگرنه مایکروسافت اگه ببینه هلوگرام پشت فیس پلیت بلا ملا سرش اومده حتی اگه دستگاهت خونه رو هم منفجر کنه هیچ مسئولیتی نمی پذیره!

سه چراغش, ارور E74, E7X, EXX ایناش هم خیلی باحاله!:laughing:

در کل شما که همش بازی اوریجینال میخری مگه آجر تو سرت خورده بود رفتی کپی خور کردی؟! برو همین الان بگو برات فرمویر اوریجینال بریزه بشین هر بازی ای که دوست داری (اوریجینال) آنلاین آفلاین هر جوری خواستی بازی کن! ما که میبینی همه دستگاهامون کپی خوره ایرانیم و توی ایران همه چیز ارزون تر رو ترجیح میدن! به همین خاطر از هزار تا بازی که برا 360 میاد 100 تاش هم اوریجینالش تو ایران نمیاد! باید همه دست به دست هم بدیم :biggrin1: بازی اوریجینال بخریم تا کسایی که از خارج بازی وارد میکنن همه اش اوریجینال (و البته به تعداد زیاد!) بیارن! تا از این وضع نجات پیدا کنیم! :biggrin1:

راستش خر شدم رفتم کپی خور شده خریدم . قیمت بازی هاش زیاد نیست .
ولی حالا هم ناراحت نیستم ، صبر میکنم یه حراج دیگه بخوره ، قیمت دستگاه که شد 111 یورو دوباره میرم یکی دیگه میخرم برای لایو :p
از این حراج ها :

saturnchemnitz.jpg

خودش هم گارانتی نکرده گارانتی خود شرکت هستش توی xbox.com رجیستر کردم تا 2011 بهم سرویس داد ، طرف 100 بار گفت من خودم گارانتی نمیکنم ، منم اولش همین فکر رو میکردم .

به هر حال فعلا دارم چند تا بازی دانلود میکنم ببینم چی میشه با دستگاه خودم هم توی لایو نمیرم تا یه راهی واسه این هارد پیدا بشه یکی دیگه هم میگیرم مشکل لایو حل میشه .

فقط توی کف یه HD TV درست و حسابی هستم با مانیتور اصلا حال نمیده .

آقا با آپیدت های کنسول که برای بازیها و داشبورد باید انجام بدی هم امکان بن شدن هست؟ اگر بن بشی دیگه آپدیتم نمیتونی بکنی؟

آقا با آپیدت های کنسول که برای بازیها و داشبورد باید انجام بدی هم امکان بن شدن هست؟ اگر بن بشی دیگه آپدیتم نمیتونی بکنی؟

شما اولين بار كه وصل بشي به لايو حالا به هر دليلي امكان بن شدنت هست ! چون همون موقع تمام اطلاعات كنسولت ميره برا MS ! وقتي هم بن بشي ديگه نميتوني بري لايو و امسال هم ابتكار عمل به خرج دادن ديگه از هيچ هاردي هم نميتوني براي كنسولت استفاده كني .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or