آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
دوستان سايتي را سراغ داريد كه بتونن از طريق پيبال يا كرديت كارت اكانت را شارژ كنن؟

مثلا يه سايت فروش ارز بود كه بخاطر اين كه از پيبال و كرديت كارتاي امارات استفاده ميكردن نتونستن اكانتمو شارژ كنن.

چون ميخوام براي خريد بعضي بازي هايي استفاده كنم كه قيمتاشون مثلا با تخفيف شده 7 دلار و گيفت 10 دلاري بدردم نميخوره
میخوای این همه دردسر بکشی داداش همون 10 دلاری رو بخر باقیش بعدا یه روز به دردت میخوره سوخت نمیخواد بشه که.با این وضع گرون شدن تدریجی دلار ضرر نکردی شک نکن.من اگه پول دستم بود الان یه 100 دلاری میخریدم میزدم تو اکانت باشه واسه بعدا که دلار گرون میشه به درد میخوره.

دوستان کسی cars 3 رو بازی کرده؟:D شده 20 دلار نمیدونم قشنگه یا نه ولی نسخه دومش که خوب بود:D
کیفیتش روی ps3 و ps4 خیلی فرق نداره اگر ps3 کپی خور داری رایگان بزن بر بدن.

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
Uncharted 4: A Thief’s End 24$
Bloodborne™ Complete Edition Bundle 17.8$
این دوتا بازی ارزش دارن به این قیمت بگیرم !؟
نمیدونم چرا استور اروپا انقدر تخفیفاش بهتره !
بدون پلاس میخواید بگیرید این قیمته؟ اگه اکانت اصلیتونه و پلاس ندارید یدونه یکساله بگیرید روش اگرم اکانت اصلی نیست که یدونه دیگه ریجن 1 بسازید پلاس دو روزه فعال کنید با تخفیف بخریدش آنچارتد 20 دلاره بلادم 15 دلار. دیگه خودتون حساب کنید این وسط چقدر پول اضافه دارید میدید

davoodd

کاربر سایت
Dec 4, 2017
38
بدون پلاس میخواید بگیرید این قیمته؟ اگه اکانت اصلیتونه و پلاس ندارید یدونه یکساله بگیرید روش اگرم اکانت اصلی نیست که یدونه دیگه ریجن 1 بسازید پلاس دو روزه فعال کنید با تخفیف بخریدش آنچارتد 20 دلاره بلادم 15 دلار. دیگه خودتون حساب کنید این وسط چقدر پول اضافه دارید میدید
اره اکانت اصلیه متاسفانه گیفتم رو رو این اکانت زدم فکر کنم اخر یه پلاس یک ساله بگیرم با این شرایط ممنون از راهنمایی

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
هیچ بازی به درد بخوری که تخفیف بدرد بخوری خورده باشه پیدا نکردم
در مجموع خرید فقط بازی هایی توصیه میشه که دیسک فیزکیش بیرون گیر نیاد وگرنه هر جور حساب کنی برای ما خرید بازی دیجیتالی ضرره اونم با این قیمت دلار
صاحب اول و آخرشم خودتی

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
در مجموع خرید فقط بازی هایی توصیه میشه که دیسک فیزکیش بیرون گیر نیاد وگرنه هر جور حساب کنی برای ما خرید بازی دیجیتالی ضرره اونم با این قیمت دلار
صاحب اول و آخرشم خودتی
اینجوری نیست من ویچر 3 نسخه کامل جمعه سیاه خریدم 70000 هزار تومان باید با برنامه و هوشمند خرید کنید وگرنه به قول شما ضرر می کنید

• Like
Reactions: Persona.Q

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
اینجوری نیست من ویچر 3 نسخه کامل جمعه سیاه خریدم 70000 هزار تومان باید با برنامه و هوشمند خرید کنید وگرنه به قول شما ضرر می کنید
مثلا الان گراویتی راش 2 میصرفه نه؟ :D

• Like
Reactions: shockwave

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اين بلاد برن چرا دي ال سيش تو سايتا ايراني واسه دان نيست كسي لينكي سراغ نداره ؟
دی ال سی ش جدا نیس
همون نسخه عادیو دانلود کنی اوکیه، دی ال سی هم روشه
فقط آیتم باز کردن دی ال سی رو به کسایی میده که دی ال سی رو خریدن

مثلا الان گراویتی راش 2 میصرفه نه؟ :D
همیشه این دو سوالو از خودت بکن موقع خرید:
۱) تا ۶ ماه دیگه ممکنه این بازی بیش از ۵۰ درصد تخفیف بخوره (۷۵درصد)
۲)آیا تا ۶ ماه دیگه هیچ بازی ای ندارم بازی کنم؟
تو مورد شما قطعا این بازی ۶ ماه دیگه ۱۰ دلار میشه حالا اگه خیلی واست مهمه بخر وگرنه نه

من فقط جریان ولف 2 رو نمیفهمم که در جریان همه ی تخفیفا هست ، W2 و TEW2 خیلی توی فروش مظلوم واقع شدن .
وقتی ما میگیم بازی های سینگل رو تو یه سرویسی مثل اکسی بذارن یا ۳۰ دلاری کنن ملت اعتراض میکنن
کی میاد ۶۰ دلار بده ولفنشتاین بازی کنه ۱۰ ساعت آخه :/

Last edited by a moderator:

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
صاحب اول و آخرشم خودتی

دیجیتالی فقط برای آرشیو و نگهداشتن بازی ارزش داره اگه قصد فروش یک بازی رو دارید، دیجیتالی نخرید
منم دودلم که بخرم با این قیمت ها یه نه بلاد میگن فیزیکیش حدود ۱۲۰ تومنه
امشب تموم میشه تخفیف ها و تخفیف جدید شروع میشه؟؟
اگه خودتون جایی رو میشناسید که مطمئن باشید فیزیکی به صرفه تر در میاد که همون فیزیکی بخرید
ولی اگه نه، و به بازی هم علاقه دارید ، به هیچ عنوان فرصت های تخفیف رو از دست ندید به حساب حرف اشخاص دیگه، چون ممکنه شما موقعیت خرید اون فرد رو هیچ وقت پیدا نکنید مخصوصن اگه تهران نباشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر