آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
خیر هنوز تخفیف نخورده تا این لحظه منظورم کریسمس امسال نه تخفیف ها قبلی تخفیف جمعه سیاه خیلی بهتر کریسمس بود من بیشتر بازی خریدم جز خدای جنگ

توی تابستون خیلی تخفیف خورد و تا ۶ دلارم رسید و حتی جز ده بازی پر فروش هفته شد.
بعد از اون دیگه خبری نبود.قطعا تخفیف میخوره اما زمانش ...:-"

• Like
Reactions: sa-sot1

davoodd

کاربر سایت
Dec 4, 2017
38
دوستان این کد هدیه رو خود سونی ایمیل میکنه؟ مثلا چند تا بازی بگیری اینم میاد کد هدیه میده....؟
خود سونی ایمیل میکنه امروزم اخرین مهلت کد هاست و همشون میسوزن به نظرم هفته سوم قراره بازی های بیشتری تخفیف بخورن به خاطر همین امورز مهلت کد ها تموم میشن !

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
من که هرچقد حساب کردم دیدم نمیارزه با این قیمت بخوام اساسین بخرم در نتیجه در ساعتای اخر پشیمون شدم و تصمیم گرفتم فیزیکی بخرم
اینم کد تخفیف 20 درصدی:
9R48K3R7ME
دوستان اگه میخواید از کدها استفاده کنید سعی کنید چندتا بازی رو باهم بخرید وقتی چندتا بازی رو انتخاب کنید روی همشون تخفیف میخوره اینجوری قشنگ به چشم میان

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
من که هرچقد حساب کردم دیدم نمیارزه با این قیمت بخوام اساسین بخرم در نتیجه در ساعتای اخر پشیمون شدم و تصمیم گرفتم فیزیکی بخرم
اینم کد تخفیف 20 درصدی:
9R48K3R7ME
دوستان اگه میخواید از کدها استفاده کنید سعی کنید چندتا بازی رو باهم بخرید وقتی چندتا بازی رو انتخاب کنید روی همشون تخفیف میخوره اینجوری قشنگ به چشم میان
من کد رو تست نکردم ولی فکر کنم دیگه کدهای 20% منقصی شدن

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
اینم کد تخفیف 20 درصدی:
9R48K3R7ME
هر کد رو یبار بیشتر نمیتونی استفاده کنی و کد هر اکانت فقط برای اون اکانته فک کنم . چون من چند تا کد تست کردم نشد. کد تخفیفات شانسی برا بعضیا اومده برا بعضیا نیومده نمیدونم چرا:D

oopsina

کاربر سایت
Dec 23, 2017
15
بچه ها ببخشین اسپم میدم اینجا. خب الان من میخام پلاس بگیرم. با این طرح های غیر حجمی رو اینترنتا NAT typeام همیشه 3 میشه. صد تا کارو هم روش تست کردم{ای پی فورواردینگو dmz UPnP}. چی کار کنم؟ اینترنت موبایل چی؟

anima066

کاربر سایت
Jul 20, 2008
60
بچه ها ببخشین اسپم میدم اینجا. خب الان من میخام پلاس بگیرم. با این طرح های غیر حجمی رو اینترنتا NAT typeام همیشه 3 میشه. صد تا کارو هم روش تست کردم{ای پی فورواردینگو dmz UPnP}. چی کار کنم؟ اینترنت موبایل چی؟
کاری نمیشه کرد یه سری پورتا بسته هست از طرف سرویس دهنده با پورت فورواردینگ هم نمیتونی درست کنی
این پورتا برای وصل شدن به سرورای سونی یا بازیام مهمن, پورت بازیا فرق میکنه هر کدوم توی سایتاشون شماره هاشا اعلام کردن توی گوگل سرچ کن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر