Marvel Universe

اولین تریلر Captain America Brave New World

View attachment 343543
فونت تکراری و نوع طراحی تکراری کاور و تریلر با تم تکراری و هالک تکراری (مثلا جدید با رنگ متفاوت!) و استفاده کلیشه ای از بازیگر معروف پیر قدیمی برای جلب مخاطب نسل پیشین و بازیگر بدون جذبه و نچسب کپتن امریکا و ... رو میبینم اصلا حالم از مارول و همه چیزش بهم میخوره
پوزش بابت هیت ورزیدنم. ولی واقعا هیچ ایده جدیدی ندارن انگار. همه چیزش تکراریه

فونت تکراری و نوع طراحی تکراری کاور و تریلر با تم تکراری و هالک تکراری (مثلا جدید با رنگ متفاوت!) و استفاده کلیشه ای از بازیگر معروف پیر قدیمی برای جلب مخاطب نسل پیشین و بازیگر بدون جذبه و نچسب کپتن امریکا و ... رو میبینم اصلا حالم از مارول و همه چیزش بهم میخوره
پوزش بابت هیت ورزیدنم. ولی واقعا هیچ ایده جدیدی ندارن انگار. همه چیزش تکراریه
فالکون چون چند فاز بوده تو چندین فیلم شخصیت پردازی شده باهاش مشکلی ندارم فکر میکنم بد در نیاد. مثل یه سری از شخصیت جدیدها نیست یهو سروکله اش پیدا میشه کلی بها میدن کاراکترش هم خوب در نمیاد.
البته که نمیتونه جای استیو رو بگیره .. :(

تریلر واقعا چیزی برای ارائه نداشت احتمالا فیلم متوسطی باشه. همون بیاد ببینیم تموم بشه بره ! خیلی وقته دیگه انتظاری از مارول ندارم.
آخرین امیدمون فعلا ددپول 3 هست. کیفیت خوب کی میاد ؟

پ.ن: از موقعی که مارول ترمز رو کشید تایپیک دیر به دیر پست میخوره. هر چندوقت یه بار یه کار جدید معرفی میشد :|

• Like
Reactions: mohsen_mzh
خوب مث اینکه مارول با برادران روسو وارد مذاکره شده برای ساخت دو نسخه ی بعدی اونجرز
بعد از افتضاح فاز ۴ ، گویا روزای خوبی در انتظار مارول فن هاس
روزی خوب میشه که ترمز Woke , sjw و ... اینا رو بکشه تو فیلماش...!!!!

روزی نیست که تو این کانالای تلگرام ننوشته باشه "تیزر جدید از فیلم مورد انتظار Deadpool & Wolverine..." بابا بسه دیگه من فقط تریلر اول دیدم و تمام... این همه تریلر و تیزر اگه ببینیم که کل لذت فیلم از بین میره، نمیره؟

پ.ن: شروع کردم مجدد DareDevil برای بار سوم دیدن... امشب فصل سه رو شروع میکنم و شدیدا منتظر Born Again هستم. امیدوارم همونی باشه که فکر میکنم. حتی 50 درصد شبیه نتفلیکس هم باشه جوابه.

آخرین ویرایش:
روزی نیست که تو این کانالای تلگرام ننوشته باشه "تیزر جدید از فیلم مورد انتظار Deadpool & Wolverine... بابا بسه دیگه من فقط تریلر اول دیدم و تمام... این همه تریلر و تیزر اگه ببینیم که کل لذت فیلم از بین میره، نمیره؟

پ.ن: شروع کردم مجدد DareDevil برای بار سوم دیدن... امشب فصل سه رو شروع میکنم و شدیدا منتظر Born Again هستم. امیدوارم همونی باشه که فکر میکنم. حتی 50 درصد شبیه نتفلیکس هم باشه جوابه.
تقریبا همه‌اش چند تا صحنه مشخص از ابتدای فیلمه که به شکل‌های مختلف میکس شدن.

«لی جون لی» بازیگر فیلم «قاتلین وو» (Wu Assassins) در سریال لایو-اکشن «نوآر-عنکبوتی» (Spider-Noir) به «نیکلاس کیج» پیوست. او نقش یک خواننده را بازی می‌کند و به «لامورن موریس» در نقش «رابی رابرتسون» می‌پیوندد. «نوآر-عنکبوتی» در آمریکا از ام‌جی‌ام+ و در سایر نقاط دنیا از پرایم ویدیو پخش خواهد شد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or