TV Center

من الان دارم سریال وایکینگ میبینم رسیدم قسمت ۷ بهتر میشه جلوتر یا همینجوری؟ داستان چرت پرت دیالوگا فاجعه هیچ چیزی هیچ پرداختی نداره بازیگری فاجعه این سریال چطوری معروف و موفق شده !!!! اگر بگم این ۷ قسمت اولش جز بدترین سریالایی که تو عمرم دیدم بیراه نگفتم در حد صدا سیما
نمیدونم حس من یا چی ولی نقش اصلی انگار اصلا بازیگری بلد نیست !
منم دقیقا همون موقعی که اومده بود بعد 8 قسمت دراپش کردم و دیگه ندیدم، از ساختارش خوشم نیومد... (بعدش خیلی کم شاید با دوست هام مثلا دیده باشم اجباری) تنها نکته مثبتش محیط های خفن و حالت تاریخی فانتزیش بود که اونم دیگه حسش نیومد برای اینا ادامه بدم...

زیاد پیش اومده سریال های فوق پر سر و صدا رو زدم و اصلا خوشم نیومده، از گیم اف ترونز (فصل 2 به بعد) تا همین وایکینگ.. گات فصل 1ش رو دوست داشتم بقیه اش اما دیگه برام جالب نبود و نهایتا زود دراپ شد... بعد خیلی باحال بود خودم دیگه کوچکترین انگیزه ای برای دیدنش نداشتم ولی میدیدم ملت تا 7 8 سال فصل های بعدیشم دنبال میکنن و پرهاشون میریزه : )))))

ولی خب سریال های زیادی هم هستن که خوشم اومده و تا تهش دیدم، از کلیفورنیکیشن گرفته تا یه چیزی مثل تویین پیکس یا 24 یا حتی هوس اف کاردز 5 فصل اصلی رو بار ها ببینم هم خسته نمیشم... تویین پیکس 8->

*سیتکام هم مطلقا خوشم نمیاد، همون کلیفورنیکیشن تو کمدی ها شاهکار بود و واقعا دیگه نتونستم از سریال های فان مثل این لذت ببرم...

جدی واقعا چه انتظاری دارین از بویز با این پایان فاجعه بار فصل قبلش که بنظرم فوقالعاده ایده باحالی داشت اپیزود های خوبیم داشت واقعا خورد تو ذوقمون تر زدن بهش و جدا از این کلا هر سیزن کل داستان انگار ریست میشه دوباره از نو شروع میشه کلیت سریال این شده یه بحران باحال درست میکنن توی سریال که ادم بشینه پای سریال یه عالمه lgbt و فمینیست به خوردت میدن(این فصل واقعا غیر قابل قبول بود تبدیل یکی از کارکتر به همجنسگرایی) بعد اخر فصل تر میزنن تو فصل دوباره فصل بعد همین داستان بشنید فقط برای وقت گذروندن ببنید وگرنه این سریال خالی از هرگونه جذابیت شده حداقلش برای من!

• Like
Reactions: Arima Kishou
جدی واقعا چه انتظاری دارین از بویز با این پایان فاجعه بار فصل قبلش که بنظرم فوقالعاده ایده باحالی داشت اپیزود های خوبیم داشت واقعا خورد تو ذوقمون تر زدن بهش و جدا از این کلا هر سیزن کل داستان انگار ریست میشه دوباره از نو شروع میشه کلیت سریال این شده یه بحران باحال درست میکنن توی سریال که ادم بشینه پای سریال یه عالمه lgbt و فمینیست به خوردت میدن(این فصل واقعا غیر قابل قبول بود تبدیل یکی از کارکتر به همجنسگرایی) بعد اخر فصل تر میزنن تو فصل دوباره فصل بعد همین داستان بشنید فقط برای وقت گذروندن ببنید وگرنه این سریال خالی از هرگونه جذابیت شده حداقلش برای من!

چرا از تو هوا حرف میزنین
از قبل تو خود سریالم bise__xual بود
تو کامیک ام اشتباه نکنم هست مشکلش چیه
به نظرم فصل بودی نبوده تا اینجا‌.

اینقدر کرکتر جدیده آبکیه، برای اینکه بیننده یادش بمونه ده هزار بار میگن Collin:|

چرا از تو هوا حرف میزنین
یک هینت هایی داده بودند اما چیزی رو نشون نداده بودند، اما این فصل دیگه خیلی مسخره و الکی این جریان رو آوردند. تمام جریانات فرنچی و کیمیکو رو الکی کرد. یکی مشکلش تایمینگش بود، بعد فصل سوم انتظار داشتیم بالاخره یک پردازشی در رابطه فرنچی و کیمیکو ببینیم، اما قشنگ افتادیم پله اول!:|

یکی خود پلاتش که مسخره است، چون ما سه فصل هی یکی رو از گذشته فرنچی میبینیم و این حرفا....!
مورد بعدی صحنه هایی که در موردش داشت فوق العاده بد و کرینج ورثی بودند، حتی کرکتره اینقدر مسخره اومده بود همینطور که گفتم هزار بود اسمش رو میگفتند که بیننده این رو یادش بمونه!

اون سکانس بوسه دوتاشون وسط این درگیری ها حتی با استاندارد های بویز هم مسخره بود!:))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jaw
منم دقیقا همون موقعی که اومده بود بعد 8 قسمت دراپش کردم و دیگه ندیدم، از ساختارش خوشم نیومد... (بعدش خیلی کم شاید با دوست هام مثلا دیده باشم اجباری) تنها نکته مثبتش محیط های خفن و حالت تاریخی فانتزیش بود که اونم دیگه حسش نیومد برای اینا ادامه بدم...

زیاد پیش اومده سریال های فوق پر سر و صدا رو زدم و اصلا خوشم نیومده، از گیم اف ترونز (فصل 2 به بعد) تا همین وایکینگ.. گات فصل 1ش رو دوست داشتم بقیه اش اما دیگه برام جالب نبود و نهایتا زود دراپ شد... بعد خیلی باحال بود خودم دیگه کوچکترین انگیزه ای برای دیدنش نداشتم ولی میدیدم ملت تا 7 8 سال فصل های بعدیشم دنبال میکنن و پرهاشون میریزه : )))))

ولی خب سریال های زیادی هم هستن که خوشم اومده و تا تهش دیدم، از کلیفورنیکیشن گرفته تا یه چیزی مثل تویین پیکس یا 24 یا حتی هوس اف کاردز 5 فصل اصلی رو بار ها ببینم هم خسته نمیشم... تویین پیکس 8->

*سیتکام هم مطلقا خوشم نمیاد، همون کلیفورنیکیشن تو کمدی ها شاهکار بود و واقعا دیگه نتونستم از سریال های فان مثل این لذت ببرم...
چه عجب یکی رو دیدیم که کلیفرنیکیشن رو دیده و خوشش اومده \m/
شاهکار قرن بود لاکردار
فکر نکنم رو دست تری....سام چارلی و هنک و اون دختره سکانسی ساخته بشه بعد همون لحظه دختره میپا...شه کارن و زنه چارلی از راه میرسن =))=))=))=))=))
چارلی خدا بود لامصب

چرا از تو هوا حرف میزنین
نمیدونم شاید شما یه سریال دیگه ای میبنید یا خودتون به اون راه میزنید مشکلات سریال خیلی مشخصه لازم به گفتن نیستش...

من الان دارم سریال وایکینگ میبینم رسیدم قسمت ۷ بهتر میشه جلوتر یا همینجوری؟ داستان چرت پرت دیالوگا فاجعه هیچ چیزی هیچ پرداختی نداره بازیگری فاجعه این سریال چطوری معروف و موفق شده !!!! اگر بگم این ۷ قسمت اولش جز بدترین سریالایی که تو عمرم دیدم بیراه نگفتم در حد صدا سیما
به هر حال هر کی سلیقه خودش رو داره بر عکس شما برای من یکی از بهترین ها بودش
من هم از سریال هایی مثل 24 و شبیهش اصلا خوشم نمیادش سمتشون هم نمیرم چون برام مسخره و حوصله سر بر میادش

2 فصل اول وایکینگ ها یه جور عجیبی افتضاح هست. ولی از فصل سوم کلا سریال متحول میشه. یعنی اینطوری بگم که انگار از فصل سوم تازه به سازنده ها پول میدن که سریال بسازند.

وایکینگ والهالا هم که داستانش بعد از وقایع سریال وایکینگ ها هست، شروع خیلی خوب و جذابی داره.
در کنار اینا هم اگه اساسین والهالا بازی کنی یه شور و حال دیگه ای داره :D

• Like
Reactions: bayern_vahid

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or