TV Center

اخ اخ زدی تو خال, من که سیاست داخلی امریکا رو دنبال نمیکنم و برام مهم نیست, حالم بهم خورد از جپهه گیری اینقد تندو تیز این دلقکا, مشخصه جیبشون رو کی پر کرده
درضمن به کی بر بخوره داداش اشغال دفاع کردن نداره من تفننی این سریالو شروع کردم با 3 فصل اولشم خیلی حال کردم منهای قسمت اخر فصل 3 که ریدمالو از اونجا شروع کردن
منم سه فصل قبلی رو خیلی دوست داشتم و یکی از بهترین سریال هایی بود دیدم با دیدن فصل چهار تا اینجا نا امید شدم اصلا انتظارش نداشتم
هوملندر(ترامپ) از یک شخصیت خاکستری جذاب به یک شخصیت تماما سیاه نفرت انگیز تبدیل شده
بوچر هم شخصیت پردازی جذاب و درستی نداره و بی عرضه تو سری خور کردنش ذره ای ابهت نداره
داستان تماما درگیر حاشیه و فمینیسم
سطح دیالوگ ها و شوخی بسیار پایین اومده
موقع دیدن این سه قسمت همش این احساس داشتم نویسنده یک زن چپ گرا لگبتِ متعصبه که با تمام وجودش از هوملندر/ترامپ و هر چی مرد هست متنفره
خدا بقیه قسمتا رو بخیر کنه
حدسم اینه قرار زن ها بشن همه کاره

دوستانی که به مباحث کوانتوم و مولتی ورس علاقه دارند به هیچ وجه Dark Matter آمازون رو از دست ندید. حقیقتا باید از این شرکت تقدیر کرد که تو این سال ها روی آورده به این دست مسائل و باعث تنوعی در دنیای سریال ها شده
چند سال پیش Sliders رو تقریبا نصفه و نیمه دیدم...
داستانش درمورد یه پروفسور یا یه دانشمند هست که یه دستگاه سفر بین جهان های موازی اختراع میکنه و وقتی میخواد تستش کنه خودش و و چند نفر دیگه ناخواسته وارد یه دنیای موازی میشن و اینا تو قسمت های بعدی سعی میکنن برن دنیای خودشون ولی موفق نمیشن، هر قسمت هم یه وارد یه دنیا میشن...تو همون تلاش اول یا تلاش های بعدی یه راننده تاکسی هم ناخواسته وارد سفرشون میشه :D
تا یجایی خیلی خوب بود ولی بعدش یمقدار حس تکراری بودن رو داشت و دیگه تا انتها نتونستم ببینم. (نمیدونم تموم میشه یا کنسل)
با اینحال از ایده کلی ـش خیلی خوشم اومده بود و خوشحال شدم وقتی شنیدم قراره ریبوت ـش ساخته بشه که الان بنظر میرسه خبری نیست و خبری که شنیده بودم منبع موثقی نداشته.
این دارک متر هم از زمانی که وارد اون تونل شدن اون خاطره سریال اسلایدرز برام زنده شد!
جذابیت دنیاهای موازی اینه که شخصیت اصلی با دنیاهای مختلفی روبرو بشه و امیدوارم این تونل تا اخر ادامه داشته باشه:D

• Like
Reactions: Fedex
فصل چهارم The Boys به طرز عجیب و غیرقابل باوری به سمت ووک شدن بی‌مغز رفته؛ اصلاً عجیبه.

چون هرچیزی که تا حالا راجع به LGBTQ+ داشتن به نظرم زورکی و مسخره نیومده بود ولی توی فصل چهارم خیلی زیاد و به شدت عجیبی یه سری چیزهایی رو اضافه کردن که اصلاً پشمام ریخت!

۳ تا فصل اولش قشنگ یه روند صعودی سکسی داشت و به نظرم فصل قبلیش بهترین فصلش بود؛ شخصیت Soldier Boy رو هم به قدری خفن درآورده بودن که به نظرم بهترین شخصیت سریال بود و یه دفعه فصل چهارم شده دلقک‌بازی؛ انگار داستان مسیر خودش رو از دست داده!

یک مورد دیگه که داشت، معمولا سکانسای حال بهم زن فصل های قبل یکم فان بود و زیادی مسخره بود، اما این فصل دیگه نویسنده ها یک سر رفتن دارک وب این سکانس ها رو درآوردن، یک سریشون جدا غیر قابل دیدن بود.:|

من از کرکترای جدید خوشم اومده، اما جدا دو مشکل اساسی سریال گرفته:

1. روابط ها اصلا پیشرفت ندارند یا اصلا حول محور همون چارچوپ فصل های گذشته هست و داره اون جذابیتش رو از دست میده. مثل روابط کیمیکو و فرنچی که هیچ پیشرفتی نداشته هیچ، کلا زدن جاده خاکی. اون بخاطر اینکه لگبت این فصل باید بازم داشته باشیم:|

2. این فصل دیگه زیادی از حد سمت چپ ها رفته، فصل های گذشته حداقل سعی در بالانس موارد سیاسی بودند، اما اینجا سیاست کار داره فان خود سریال رو از بین میبره.

داستانش درمورد یه پروفسور یا یه دانشمند هست که یه دستگاه سفر بین جهان های موازی اختراع میکنه و وقتی میخواد تستش کنه خودش و و چند نفر دیگه ناخواسته وارد یه دنیای موازی میشن و اینا تو قسمت های بعدی سعی میکنن برن دنیای خودشون ولی موفق نمیشن، هر قسمت هم یه وارد یه دنیا میشن...تو همون تلاش اول یا تلاش های بعدی یه راننده تاکسی هم ناخواسته وارد سفرشون میشه :D
تا یجایی خیلی خوب بود ولی بعدش یمقدار حس تکراری بودن رو داشت و دیگه تا انتها نتونستم ببینم. (نمیدونم تموم میشه یا کنسل)
با اینحال از ایده کلی ـش خیلی خوشم اومده بود و خوشحال شدم وقتی شنیدم قراره ریبوت ـش ساخته بشه که الان بنظر میرسه خبری نیست و خبری که شنیده بودم منبع موثقی نداشته.
این دارک متر هم از زمانی که وارد اون تونل شدن اون خاطره سریال اسلایدرز برام زنده شد!
جذابیت دنیاهای موازی اینه که شخصیت اصلی با دنیاهای مختلفی روبرو بشه و امیدوارم این تونل تا اخر ادامه داشته باشه:D
نمیدونم تا قسمت چند رو دیدیدن ولی با اتفاقی که در قسمت 7 افتاد به نظر میاد علاوه بر چیزهایی که گفتید با موضوع عمیقتری سروکار داشته باشیم

• Like
Reactions: mahdi-xbox
سریال رو از روی یه کتاب معروف به همین اسم ساختن که من اخیرا خوندم و اون مطلبی که تو اسپویلر گفتید به شکل پشم ریزونی تو کتاب هست و قاعدتا تو سریال هم باید باشه. تازه یه سری وقایع پشم ریزون تر وجود داره که چیزی نمی‌گم تا اسپویل نشه :دی فکر کنم نویسنده کتاب تو ساخت سریال نقش مهمی داشته و خودم هم سرم خلوت شد میرم سراغش :دی

• Like
Reactions: mahdi-xbox
فصل چهارم The Boys به طرز عجیب و غیرقابل باوری به سمت ووک شدن بی‌مغز رفته؛ اصلاً عجیبه.

چون هرچیزی که تا حالا راجع به LGBTQ+ داشتن به نظرم زورکی و مسخره نیومده بود ولی توی فصل چهارم خیلی زیاد و به شدت عجیبی یه سری چیزهایی رو اضافه کردن که اصلاً پشمام ریخت!

۳ تا فصل اولش قشنگ یه روند صعودی سکسی داشت و به نظرم فصل قبلیش بهترین فصلش بود؛ شخصیت Soldier Boy رو هم به قدری خفن درآورده بودن که به نظرم بهترین شخصیت سریال بود و یه دفعه فصل چهارم شده دلقک‌بازی؛ انگار داستان مسیر خودش رو از دست داده!
خارج از بحث وارد کردن خط داستانی های ووک گونه به شدت بی ربط و چرت که به طرز حال بهم زن و خسته کننده ای داره زور میزنه یه داستان فرعی بی محتوا رو در کنار داستان اصلی تو مخ مخاطب تبلیغ کنه ؛ چقدر این سیر اتفاقات اصلی داستان ناشیانه و به فاجعه ترین حالت ممکنه نوشته شده ! :-w
شخصا شاید تا حدی حدس میتونستم بزنم که درنهایت برای جمع کردن داستان ؛ سریال هر فصل جلوتره بره احتمال خراب شدنش بیشتر میشه ولی واقعا توی این 3 از قسمت فصل چهارم این حجم از افتضاح بودن فیلنامه خیلی برام عجیب و غیرقابل باور بودش ، اینکه که چجوری میشه نویسندگان یه اثر به این حد از پوچی و شل مغزی برسن واقعا جای تاسف داره ، بیشتر از همه از اریک کریپک شورانر سریال متعجبم ؛ موافقم که توی سه فصل گذشته اگر حتی بعضی جاها وجود داشت که نویسنده ها حرف های شعاری و آبکی خودشون رو فرو می نمودن تو ذهن مخاطب ولی کنارش بیس اصلی کار جذاب و منطقی جلو میرفت و شخصیت ها سفید سفید یا سیاه سیاه نبودن ، بیشتر محبوبیت و گیرایی سریال توی این سه فصل گذشته در کنار تمام نقاط قوتی که داشته ، بخاطر شخصیت پردازی های فوق العاده ای بودن که تونستن خلق کنند ولی چی شده که نویسنده ها توی چرخش عجیب به این درجه ازمضخرف گویی رسیدن ... واقعا غیر از تزریق ایدئولوژی سیا.س. ی یه قشر خاص هالیوود که رسانه ها دستشونه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه

سریال the gentlemen که در ادامه فیلمی با همین نام و ساخته گای ریچی هست رو دیدم. سریال تقریبا همون روند رو دنبال میکنه اما بدون وجود بازیگر های معروف. خوشبختانه تهه فازش هم ختم میشه به آدمای کولی و صلح طلب و خبری از WOKE داخلش نیست.

منتهی یه شخصیت زن داره به شدت فمنیست و قدرت طلب و مستر طور! از اوناس که با این قیافه ش به هیچکس هم پا نمیده و تا آخر فیلم به شخصیت مرد اصلی یک لب هم نمیده! خلاصه اگه از فیلم خوشتون اومده این 8 قسمت هم لحظات فان داره هم لحظات اکشن خیلی کم. سلطان مرغ سوخاری دنیا Giancarlo Esposito هم داخلش بازی میکنه.

GH8bfn_W4AAZ0h_.jpg

من الان دارم سریال وایکینگ میبینم رسیدم قسمت ۷ بهتر میشه جلوتر یا همینجوری؟ داستان چرت پرت دیالوگا فاجعه هیچ چیزی هیچ پرداختی نداره بازیگری فاجعه این سریال چطوری معروف و موفق شده !!!! اگر بگم این ۷ قسمت اولش جز بدترین سریالایی که تو عمرم دیدم بیراه نگفتم در حد صدا سیما
نمیدونم حس من یا چی ولی نقش اصلی انگار اصلا بازیگری بلد نیست !

من الان دارم سریال وایکینگ میبینم رسیدم قسمت ۷ بهتر میشه جلوتر یا همینجوری؟ داستان چرت پرت دیالوگا فاجعه هیچ چیزی هیچ پرداختی نداره بازیگری فاجعه این سریال چطوری معروف و موفق شده !!!! اگر بگم این ۷ قسمت اولش جز بدترین سریالایی که تو عمرم دیدم بیراه نگفتم در حد صدا سیما
نمیدونم حس من یا چی ولی نقش اصلی انگار اصلا بازیگری بلد نیست !
تجربه من ثابت کرده اگه از اول از چیزی خوشت نیومد تا آخرش خوشت نمیاد. من از قسمت اول از برکینگ بد خوشم نیومد و تا آخرش هم باهاش حال نکردم. از قسمت اول عاشق مستر روبات شدم و تا الان بارها این سریال رو دیدم.

این The Boys همون وسط های کار زد صحرای کربلا و هر چی جلوتر میرفت آبکی تر میشد ، تعجب میکنم این همه یوزر پیگیر داره و بیشتر تعجب میکنم که تازه فهمیدین اینارو
استارت قوی داشت و خیلی امیدوار کننده بود ، اما انقد ضعیف شد که همون فصل دوم دراپش کردم...

فصل چهارم The Boys که واقعا ارزش بحث و گفتمان هم نداره لااقل این ۳قسمتی که دیدیم. عملا شده سریال ترکی ولی با خشونت. طبق معمول به نظرم آخرین مشکلش ووک و نژاد و این چیزاس. سریال دیگه زیادی لوس و مسخره و شلخته شده. کاملا مشخصه هیچ ایده‌ای نداشتن و فقط همینطوری یه چیزی ساختن. تیکه‌ها و سکانسای جنسیش واقعا تهوع آور شدن. قشنگ یخ میکنی وقتی میبینی بارها از سایز آلت تناسلی به عنوان سوژه‌ی طنز استفاده میکنن! خلاصه که اگه نبینید هیچی از دست ندادید.

و اما اصل مطلب. سریال The Night of رو نشستم رگباری دیدم و خیلی خوش گذشت. چقدر خوب و جذاب درگیر کننده بود. فضای سریال رو عالی دراورده بودن. بازیگرا عالی (غیر از یه مورد). بازیاشون هم خیلی خوب بود البته غیر از همون یه مورد که بعدا اشاره میکنم. به شخصیتای اصلی به خوبی میپردازه. زندگیشون رو نشون میده و تمام کرکترای مکمل به خوبی تو داستان و اتفاقات نقش داشتن. پایاناش رو هم دوس داشتم. به نظرم تنها لکه‌ی سیاه این سریال حضور پیمان معادی بود. چقدر یخ و نچسب بود. وقتی مطمئن شدم نقشش هیچ اهمیت و ارزشی نداره، هر بار وارد میشد سریع میزدم جلو که فقط نبینمش. اصلا و ابدا نمیخورد به این سریال. نمیدونم واقعا بازیگر نداشتن یا این قیمتش زیادی پایین بود. در کل پیشنهاد میکنم اگه ندیدید حتما برید سراغش.

این پرونده‌ها که یکی بیگناه میفته داخل زندان خیلی زیادن و همشون یه وجه اشتراک دارن اونم اینکه زندگی طرف به طور کامل عوض میشه. یعنی شرایط زنده موندن تو زندان باعث میشه که بلافاصله خودشو با شرایط وفق بده و تبدیل به یه شخصیت جدید بشه. توی این سریال به خوبی نشون میدن این داستان رو. و البته پلیسی که نزدیک بازنشستگیش هستشوو دوس نداره برای آخرین پرونده خیلی وقت بذاره ولی در نهایت تصمیمشو عوض میکنه و که خیلی هم تاثیرگذار بود توی دادگاه. جان استون رو داشتیم که عالی بود نقشش. یه وکیل ساده که یه پرونده‌ی خیلی بزرگ گیرش میاد. یه خانم وکیل جوان و ساده و بی‌تجربم داریم که عملا آینده‌ی خودش رو نابود کرد به خاطر اشتباهاتش. جالبه سریال به طور واضح نشون نمیده کا قاتل کیه ولی خب میشه با اطمینان گفت همون یارو مشاور املاکیه بوده اما در نهایت با خودت میگی شاید هم کار خودش نصیر بوده!

یه نکته دیگه. هر بار همچین سریالی میبینم یاد استیون ایوری میفتم! نت‌فلیکس مستندی هم ازش ساخته بود و فکر کنم هنوزم تو زندان باشه نمیدونم! اونم خیلی زندگی عجیب و ناجوری داشته.
سریال این مدلی یا سریال کیلری با همچین فضای سنگین و دارکی اگه میشناسید بگید لطفا.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or