TV Center

presumed innocent
یه مینی سریال جنایی که دو قسمت امده و تا اینجای کار که خوب بوده

قسمت اول رو دیدم عالی بود. فضای سریال فوق‌العادس. ازون‌ور حضور جیک جیلنهال مثل همیشه نقطه قوت همچین کارایی هستش. امیدوارم تا آخر کیفیتش حفظ بشه و لذتشو ببریم. واقعا دلم واسه همچین سریالی تنگ شده بود.

View attachment 341018

سه قسمت ابتدایی فصل چهارم The Boys منتشر شد.

بریم تو کارش :D
دو قسمت دیدم، بدجور به کرکتر فرنچی و هرچی رابطه با کیمیکو داشت گند زدند!:|

بجز این بقیه چیزا خیلی خوب بودند.:D

دو قسمت دیدم، بدجور به کرکتر فرنچی و هرچی رابطه با کیمیکو داشت گند زدند!:|

بجز این بقیه چیزا خیلی خوب بودند.:D
این گند خیلی زد تو ذوق. اصلا خفن بودن شخصیت فرنچی نابود شد. نمیشد دو تا از همون سوپرقهرمان های شرکت وات بیفتن به جون غنچه هم؟

7ای که ign به فصل 4 the boys داد بنظرم زیادیش بود و خیلی ارفاق کردن که مردم بهشون حمله نکنن
متاسفانه فصل 4 تا اینجای کار بی سرو ته و نهایت فیلم هندی
هر وقت منتقدای غربی از چیزی تعریف کردن بترس
یک پست طولانی درباره ی فصل چهارم دادم پشیمون شدم پاک کردم
خلاصه این سه قسمت : فمینیسم ، تفکر چپ ، رنگین کمون
فیلم شدیدا سیاسی در تخریب دونالد ترامپ در زمان نزدیک به انتخابات امریکا
امیدوارم به کسی بر نخوره ولی حوصله سربر و بول شت !

من هنوز این سه قسمت رو ندیدم ولی وقتی حتی تبلیغات سریالم حول تیکه انداختن به ترامپ و جمهوری خواها بود و حتی نوشته رو پوسترشم کنایه به ترامپ بود انتظار چی داشتید؟
فکر کن دنیا رو ول کردن و کل گفتمان سیاسی یه مملکت شده تخریب ترامپ :D روز های زوال یه ابرقدرته.

فیلم شدیدا سیاسی در تخریب دونالد ترامپ در زمان نزدیک به انتخابات امریکا
اخ اخ زدی تو خال, من که سیاست داخلی امریکا رو دنبال نمیکنم و برام مهم نیست, حالم بهم خورد از جپهه گیری اینقد تندو تیز این دلقکا, مشخصه جیبشون رو کی پر کرده
درضمن به کی بر بخوره داداش اشغال دفاع کردن نداره من تفننی این سریالو شروع کردم با 3 فصل اولشم خیلی حال کردم منهای قسمت اخر فصل 3 که ریدمالو از اونجا شروع کردن

فصل چهارم The Boys به طرز عجیب و غیرقابل باوری به سمت ووک شدن بی‌مغز رفته؛ اصلاً عجیبه.

چون هرچیزی که تا حالا راجع به LGBTQ+ داشتن به نظرم زورکی و مسخره نیومده بود ولی توی فصل چهارم خیلی زیاد و به شدت عجیبی یه سری چیزهایی رو اضافه کردن که اصلاً پشمام ریخت!

۳ تا فصل اولش قشنگ یه روند صعودی سکسی داشت و به نظرم فصل قبلیش بهترین فصلش بود؛ شخصیت Soldier Boy رو هم به قدری خفن درآورده بودن که به نظرم بهترین شخصیت سریال بود و یه دفعه فصل چهارم شده دلقک‌بازی؛ انگار داستان مسیر خودش رو از دست داده!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or