TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
459
یه بیماری دارم من به جای کلی فیلم سریال جدید که ندیدم میشینم برا چندمین بار قدیمی هارو میبینم.
این مدت دوبارbbوBCSرو با فیلم ال کامینو کامل دیدم.
به نظرمBcsدرسته جایزه ای نبرد ولی مثل وایر در اینده میره بالای لیست بهترین های تاریخ.
هربار میبینم بیشتر عاشق شخصیت کیم میشم یکی از بهترین های تاریخ.
جالبه با اینکه این روزها ووک و فمنيسم افراطی گند زدن به شخصیت های زن هالیوود و همشون حال بهم زن شدن اینا اومدن شخصیت بی نظیری مثل کیم وکسلر رو ساختن.
df4cj8e-d1fae8eb-3ba0-44dc-84f8-3ac8494c5d23.jpg

AAmir-Khan

بیگ فن عامر خان
Gold User
May 29, 2024
79

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,362
نام
امیر
اپیزود اول از فصل دوم House of The Dragon:
۱۰/۱۰

سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

سریال خودش تاپیک جدا داره، اسپویل فری هم هست و راحت میشه راجع بهش بحث و گفتگو داشت. :D

با وجود شوگان و فال اوت تو صف رفتم سراغ یانگ شلدون و اون رو شروع کردم، الان هم رسیدم به فصل پنجم و تا اینجا به شدت ازش راضی بودم و خوشم اومده ازش.
آنقدر باهاش حال کردم که ترغیب شده بعد تموم کردنش بالاخره برم سراغ بیگ بنگ تئوری و اون رو هم ببینم. می‌دونم اگه قبل این اسپین آف دیده بودنش، تماشای یانگ شلدون خیلی بیشتر حال می‌داد ولی خب الان هم با توجه به چیزهایی که تا اینجا دیدم می‌دونم شلدون گاهی جوری رو مغز آدم رژه می‌ره که میخوای بگیریش زیر مشت و لگد ولی به وقت کاراکتر دوست داشتنی ای هم هست.
با توجه به چیزهایی که از bbt تو اینترنت دیدم، پنی تأثیر خیلی زیادی روی بهبود رفتار شلدون داشته.

آخرین ویرایش:

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,105
نام
Ali
سلام
دوستان سایت یا چنل تلگرامی هست که بشه بصورت رایگان؛ سریال Stranger Things رو بتونم با یه حجم بالای هر قسمت؛ ۲ گیگ دانلود کنم؟
چندتا کیفیت 1080p دیدم که به طور میانگین حجمشون کمتر از ۲ گیگه متاسفانه...

• Poker Face
Reactions: AAmir-Khan

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,597
نام
محمد
The Boys فصل اول کاملاً معمولی داشت؛ در حد مقدمه و نمایش جهانش بود.:-$

پ.ن: یه تسویه حساب قدیمی؛ واقعاً ارزشش رو داشت سریال Sneaky Pete رو کنسل کنی، آمازون؟ 🦆
هوی هوی، فقط فصل دوم! :-"

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
590
نام
Dani
سریال Dark matter داشتم میدیدم ایده باحالی داره کلا این مدل سریال هایی که مربوط به زمان میشه رو خیلی دوست دارم اگر کسی این مبحث دوست داره اینکار خوش ساخت در اومده پینشهاد میدم ببنید فقط دوتا نکته منفی میتونم بگیرم یک اینکه واقعا بعضی صحنه ها اضافی هستن واقعا من بعضی اپیزود ها یسری بخش ها رد میکردم میرفت بار داستانی خاصی نداشته و عملا گذاشته شده توی سریال که طولانی تر بشه دومی یکم شخصیه ولی بازیگرا برای من خیلی یبس هستن:|:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر