Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,606
نام
محمد
بیشتر ساب پلات های این فصل Boys چرت محضن! آنتونی استار یه تنه داره کل فصل رو carry می‌کنه.
"سریال هیچ مشکلی نداره، همش بخاطر ترامپه!":o):o):o):o)
The Boys Goes From Praised To Divisive, Season 4 Reviews Are Mixed…

واقعا موندم امثال این گوساله های نون به نرخ روز خور کی آدم میشند. خسته شدیم، از هر مزخرفی دفاع میشه.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,150
نام
Alireza
اون از فاجعه gen v اینم از افتضاح فصل ۴ the boys ، فقط میشه گفت حیف !
من اصلا کاری به چپ و راست ندارم داستان تو دیواره ! تنها صحنه های نسبتا قابل قبول مربوط به هوملندر هست بقیه شخصیت‌ها ، دیالوگ ها و پیچش های داستانی خیلی ساده بخوایم بگیم بدردنخوره
این چپ بازی ها فصل قبلی هم بود ولی باز حداقل یه داستانی بود که جذابیت داشته باشه ، الان تو فصل ۴ چی داریم که بهش دلخوش باشیم ؟

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
955
نام
هادی
یه سوال! شما سریال هایی که نگاه میکنید رو پاک میکنید یا آرشیو ؟ :D با کمبود فضا مواجه شدم
چندتا سریال حجیم دارم با اینکه دیدمشون ولی نمیدونم چه مریضیه دلم نمیاد پاکشون کنم :D

مثلا سریال گات بعضی وقتا یه دفعه هوس میکنم میرم بعضی سکانس هاش رو نگاه میکنم

Love Console

Gold User
Nov 5, 2019
1,347
یه سوال! شما سریال هایی که نگاه میکنید رو پاک میکنید یا آرشیو ؟ :D با کمبود فضا مواجه شدم
چندتا سریال حجیم دارم با اینکه دیدمشون ولی نمیدونم چه مریضیه دلم نمیاد پاکشون کنم :D

من یه مرضی که دارم میشینم سریالی که چند بار دیدم دوباره میبینم بعد سریال های جدیدی که کلی آرشیو دارم یکبارم ندیدم =)) =)) =))

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
198
امشب قسمت آخر gen v رو دیدم بعنوان یه اسپین آف بد نبود ولی برام سواله این سریال تا کجا قراره ادامه پیدا کنه. فصل ۵ هم تایید شده ظاهرا. داستان انقدر کشش داره واقعا؟
بنظرم نداره همون فصل سه هم زیادی شاخ و برگ دادن به داستان و همونجا میتونست تموم شه داستان. به هر حال فردا فصل ۴ رو شروع میکنم ببینیم چی میشه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد

من درجا پاک میکنم ولی اگه سریال اونقدر خفن باشه و سکانس موندگار هم داشته باشه، یوتیوب همیشه بهترین دوستمه :D مثلا سوپرانوز و د وایر و بتر کال سال رو مُدام میبینیم توی یوتیوب. پر از سکانسای شاهکار و بی‌نظیرن. ولی خب در کل چیزی رو نگه نمیدارم.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,727
نام
سپهر

آرشیو؛ مجموعه‌ای از بهترین، عتیقه‌ترین و شاید لورزترین سریال‌ها رو جمع‌آوری کردیم و افتخارم می‌کنم. 🦆 :D
جمع کردن سریال به‌شدت سخت‌تر و باارزش‌تر از فیلم هست. (این تصاویر مال سال 1400 است؛ از اون موقع حدود 10 یا 20 سال دیگه اضافه شدند)

photo_2021-08-24_10-36-23.jpg photo_2021-08-24_10-36-32.jpg photo_2021-08-24_10-36-38.jpg photo_2021-08-24_10-36-40.jpg photo_2021-08-24_10-36-45.jpg

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
955
نام
هادی
آرشیو؛ مجموعه‌ای از بهترین، عتیقه‌ترین و شاید لورزترین سریال‌ها رو جمع‌آوری کردیم و افتخارم می‌کنم. 🦆 :D
جمع کردن سریال به‌شدت سخت‌تر و باارزش‌تر از فیلم هست. (این تصاویر مال سال 1400 است؛ از اون موقع حدود 10 یا 20 سال دیگه اضافه شدند)

View attachment 342086View attachment 342087View attachment 342088View attachment 342089View attachment 342090

به به عجب آرشیوی 😍 باید هارد جدید بخرم بفرستم واسم سریال بریزی:D

looney tunes show چی میگه تو لیست
:D😄

من درجا پاک میکنم ولی اگه سریال اونقدر خفن باشه و سکانس موندگار هم داشته باشه، یوتیوب همیشه بهترین دوستمه :D مثلا سوپرانوز و د وایر و بتر کال سال رو مُدام میبینیم توی یوتیوب. پر از سکانسای شاهکار و بی‌نظیرن. ولی خب در کل چیزی رو نگه نمیدارم.
یوتیوب هم گذینه خوبیه ولی داشتن آرشیو برای مواقع حساس که نت ممکنه از دسترس خارج بشه خیلی بکار میاد :D
ولی در کل کار خوبی میکنی الان کلی فضای قابل استفاده داری

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
398
الان تو فصل ۴ چی داریم که بهش دلخوش باشیم ؟
سازنده ها انتظار دارن رابطه رمانتیک فرنچی و کولین(؟) مارو درگیر سریال کنه
والا اگه چنین فضاحتی میخاستم ببینم بهترش تو سریالا ترکی هست

• Like
Reactions: Sarvior

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
9,003
به به عجب آرشیوی 😍 باید هارد جدید بخرم بفرستم واسم سریال بریزی:D

looney tunes show چی میگه تو لیست
به مقدسات توهین نکن :D
سری 2011 شاهکار بود ، خصوصا کاراکتر دافی داک
واقعا نمیدونم چرا سری 2011 شو ادامه ندادن
این سری جدیدش که چرته خالصه
در کنار این سری خانواده اسپاگتی دوبله و فلپ جک هم خیلی جالب و اندرریتد بودند

• Like
  • Smile
Reactions: MK_COD and Evil

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,754
نام
iMAN
آقا این Dark Matter خیلی خوبه! :D :x

حس و حال آثار علمی تخیلی دهه ۸۰ - ۹۰ میلادی رو میده؛ مخصوصا اون فیلم های که کربلایی پل ورهوفن ساخته!:x:D
نویسنده خود کتابه انگار شورانر هست. همین میشه که چیز اضافه ای نداره. درست و میزون... یکم دیالوگاش زیاده فقط.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر