TV Center

این From اصلا اینجا طرفداری نداره؟
فصل اول رو دیدم تا اینجا که چیز دندون گیری نیست. ولی بد هم نیست. داستانش کند میره جلو ولی در عین حال اینقدر جذاب هست که کنجکاو باشی که رمز و رازش رو بفهمی.
زمانی که اومده بود خوب اینجا در موردش بحث شد، اپیزود اول فصل 3 اومده ریت خوبی هم گرفته ولی حداقل من که صبر میکنم همه رو با هم ببینم.
چون از اون سریالاس که هی مجبورت میکنه اپیزود بعدی رو ببینی رو اعصابه هی هر هفته صبر کنی واسش.

یک ماه پیش شروع کردم به دیدن The Wire و واقعا خوبه
چون قدیمی بود فکر کردم شاید اوایل دراپش کنم ولی واقعا Plot درست و حسابی داره.
همش سوتی و چاخان نمیبینی بلکه همچی یک دلیلی پشتش هست.
از طرفی نه اکشن خاصی داره نه بازیگر کاریزماتیکی داره نه داستان پیچیده ای ولی نمیشه بیخیالش شد یعنی کار نداشته باشم back to back میبینمش.

یک نکته ای که جالب بود برام اینه که نمیشه کرکتر omar دوست نداشت.

یک ماه پیش شروع کردم به دیدن The Wire و واقعا خوبه
چون قدیمی بود فکر کردم شاید اوایل دراپش کنم ولی واقعا Plot درست و حسابی داره.
همش سوتی و چاخان نمیبینی بلکه همچی یک دلیلی پشتش هست.
از طرفی نه اکشن خاصی داره نه بازیگر کاریزماتیکی داره نه داستان پیچیده ای ولی نمیشه بیخیالش شد یعنی کار نداشته باشم back to back میبینمش.

یک نکته ای که جالب بود برام اینه که نمیشه کرکتر omar دوست نداشت.

وایر بهترین سریال برای منه. بعدش هم سوپرانوز و بتر کال سال.
وایر واقعا فوق‌العادس. سریالی که بارها ممکنه از خودت بپرسی شخصیت اصلی این سریال کیه؟ اینقدر همه خووبن و اینقدر عالی به همه شخصیتا میپردازه که واقعا نمیتونی یا شخصیت اصلی رو پیدا کنی و به بقیه بگی فرعی. خیلی کار خفنیه. دقیقا نکتش اینجاس که هیچ اکشن خاصی هم نداره و عملا ۹۰٪ سریال دیالوگه اما چون خیلی باکیفیت سطح بازیگری و نویسندگی، گذر زمان رو حس نمیکنی. امیدوارم تا آخرش حسابی لذت ببری. عمر هم که عشقه. من همچنان سکانسای خاص این سریال رو توی یوتیوب میبینم برای تجدید خاطره.

وایر بهترین سریال برای منه. بعدش هم سوپرانوز و بتر کال سال.
وایر واقعا فوق‌العادس. سریالی که بارها ممکنه از خودت بپرسی شخصیت اصلی این سریال کیه؟ اینقدر همه خووبن و اینقدر عالی به همه شخصیتا میپردازه که واقعا نمیتونی یا شخصیت اصلی رو پیدا کنی و به بقیه بگی فرعی. خیلی کار خفنیه. دقیقا نکتش اینجاس که هیچ اکشن خاصی هم نداره و عملا ۹۰٪ سریال دیالوگه اما چون خیلی باکیفیت سطح بازیگری و نویسندگی، گذر زمان رو حس نمیکنی. امیدوارم تا آخرش حسابی لذت ببری. عمر هم که عشقه. من همچنان سکانسای خاص این سریال رو توی یوتیوب میبینم برای تجدید خاطره.

چون ساختار سریال وایر Breadth هست؛ Nurture و جهان‌شناسی هست؛ و به عبارت دیگر، ساختار به صورت Micro پیش می‌ره. در سریال‌های Micro؛ شخصیت اصلی به شیوه سنتی دیده نمی‌شود و تمامی شخصیت‌ها را می‌توان در اندازه پروتاگونیست قلمداد کرد. مثل GOT و The Deuce (ساخته دیگر دیوید سایمون). یک Police Procdeural کاملاً هایپررئالیتی است؛ البته تیراندازی و کشت‌وکشتار از سمت نیروی خلاف به تدریج وجود دارد.

البته «وایر» با مک‌نالتی داستان را شروع و با «مک‌نالتی» داستان را به پایان می‌رساند.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or