TV Center

گل يا پوچ ديگه چيه؟ :-??
عه خیلی ترند شده که من خودم تازه پریروز نشستم دیدم ولی انقدر هیجان داشت کلشو تو یه روز دیدم. صبح ساعت ۸ قسمت آخر فصل اولش میاد (۱۲ قسمت ۱ ساعته)
ریلیتی شو ایرانی، من البته خیلی کارهای ایرانی نمیبینم (۵ دقیقه تا حالا از مافیا و گادفادر و اینارو ندیدم)، ولی اینو چون آدم های عادی و از کف جامعه دارند بازی میکنند خوشم اومد
یه قسمتشو تو یوتوب رایگان گذاشته بودند دیدم باورم نمیشد که گل یا پوچ میتونه انقدر هیجان انگیز باشه :))

کار تر تمیزی هست و مردم هم خیلی پسندیدند.

همون بازی سنتی گل یا پوچ خودمون رو برداشتند یه چیزایی هم اضافه کردن در قالب مسابقه، اجراش با مهران مدیری عه و کارگردانش نیک یوسفی
۶ تا تیم ۳ نفره جایزش هم ۱.۵ میلیارد تومان که نفری میشه ۵۰۰.

• Like
Reactions: Arios 22 and sms12
فینال گل یا پوچ: درست مثل یک فینال تیپیکال UCL بود.

زیاد نمیخوام جزییات بگم ولی در کل این ۱۲ بازی که انجام شد همه چیز از کیفیت بالایی برخوردار بود. برای من دکور و موسیقی و تدوین خیلی به چشمم اومد.
پیشنهاد میکنم این قسمت رو از YouT ببینید و پشیمون نمیشید.

من میبینم ، فن گروه ادیب زاده هم هستم 😁
منم فن اون گروه بودم بخصوص خود آقای ادیب زاده واقعا ماهند.

اگر طرفدار سریال درام ماورایی و معمایی به سبک لاست هستی ببین چون یه شاهکار زیباست و چند تا از قسمتهاش جزو بالاترین امتیازات imdb هستند

ولی اگر دنبال اکشن و بزن بزن میگردی و حوصله دیالوگ زیاد نداری دراپ کن
لاست رو که بسیار دوست داشتم . اینم قسمت سوم یخورده جالب شدش
گفتم فقط این سیگار کشیدن این گروهه برام خیلی مسخره هستش حالا نمیشد بدون اون کار رو درست میکردید هی تپ تپ سیگار میکشن

• Like
Reactions: Arios 22
لاست رو که بسیار دوست داشتم . اینم قسمت سوم یخورده جالب شدش
گفتم فقط این سیگار کشیدن این گروهه برام خیلی مسخره هستش حالا نمیشد بدون اون کار رو درست میکردید هی تپ تپ سیگار میکشن
اونم فلسفه خودشو داره حالا ادامه شو ببین
فصل دومش و سومش شاهکاره

خدا کنه ادامه بدن بر فصل بعد. حیف همچین سریال با کیفیت‌ی تو یه فصل تموم بشه

اتفاقا این روزا کم پیش نمیاد که یه کار موفق از نظر مالی و پر بیننده رو ادامه میدن و حسابی گل کاری میشه. باید صبر کرد فصل اولش تموم شه و ببینیم چه میکنن. امیدوارم اگه قراره تموم بشه همینجا تمومش کنن و یهو نزنه به سرشون و فصل دومی هم بسازن.

• Like
Reactions: Farh@d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or