TV Center

به یک مسئله قابل‌توجه اشاره کنم:

چرا اونایی که از والتر خوششون میاد، از جسی پینکمن متنفر هستند؟
چرا اونایی که از جسی خوششون میاد، از والتر بدشون میاد؟
همین یک دلیل کافیه که از والتر متنفر باشم: کشتن مایک که به نظرم بهترین شخصیت سریال بود

• Like
Reactions: Origami 2008
معلوم نیست سریال پنگوئن یا سوفیا؟ ولی قسمت خیلی عالی بود
خدایی دنیا بتمن بهترین و پر پتانسیل ترین دنیا کمیک هست

به یک مسئله قابل‌توجه اشاره کنم:

چرا اونایی که از والتر خوششون میاد، از جسی پینکمن متنفر هستند؟
چرا اونایی که از جسی خوششون میاد، از والتر بدشون میاد؟
والا من از دوتاشون متنفر بودم خیلی استرس بهم میدادن من شخصیت گاس بیشتر میپسندیدم

• Like
Reactions: ClaP TraP
اتفاقا این روزا کم پیش نمیاد که یه کار موفق از نظر مالی و پر بیننده رو ادامه میدن و حسابی گل کاری میشه. باید صبر کرد فصل اولش تموم شه و ببینیم چه میکنن. امیدوارم اگه قراره تموم بشه همینجا تمومش کنن و یهو نزنه به سرشون و فصل دومی هم بسازن.
پایان سریال متصل میشه به فیلم The Batman part two، اگه تصمیم به ساخت ادامه برای این سریال بگیرن می‌مونه بعد اکران فیلم بتمن پارت ۲.
البته اگه ما ریوز اسپین آف های دیگه رو تو اولویت نگذاره.

کراش جدیدم هستن... تو تا الان کجا بودی خانوم کریستین میلیوتی؟ :-t
مادر بچه هارو نمیشناختی؟ :x :دی

بازیگر خیلی خوبیه به کنار چهره بشدت دلنشین دوس داشتنیی داره.
این Mythic Quest خیلی سریال خاصی نبود اما یه قسمت داشت که کلا ربطی به بقیه سریال نداشت و یه جورای Short Film بود ایشون بازیگر اصلیش بود.
یکی از بهترین اپیزودای مرتبط به گیمینگی هست که دیدم: (نمرش گویای ماجرا هست)
1729115490566.png

به همه دوستان پیشنهاد میدم همین یکیو ببینن، واسه گیمینگم نه حداقل واسه بانو :> :دی

آخرین ویرایش:
View attachment 353466

کراش جدیدم هستن... تو تا الان کجا بودی خانوم کریستین میلیوتی؟ :-t

فصل دوم رو نمیسازن چون کالین فارل گفته بود من حاضر نیستم گریم این شخصیت رو تحمل کنم با همین یک فصل کارم تمومه دیگه. البته اگه HBO به اندازه کافی کیسه رو شل کنه، اونم بر میگرده برای فصل بعدی.
این بنده رو ما از How I met your mother میشناسیم. بنده خدا N فصل صبر کردیم اونجا نشونش بدن، در نهایت نقشش با پشمک برابری میکرد.:|

اما اینجا برای این نقش انگار زاده شده.:دی

Swarm ببین. جدای از خود سریال، یکی از قوی‌ترین بازی‌های چند سال اخیر رو داشت.

حتما

تو اینم این دختره یه دور نابود می‌کنه پرفورمنس رو
نقدشم نوشتم هنوز منتشر نشده
می‌خواستم یک خلاصه بگم ازش ولی خسته‌تر از این حرفام
تو یه پارگراف بگم
sweetpea یک کمدی سیاه به معنای واقعی کلمه‌اس که اون سیاهی که روش دست گذاشته انقدر تاریکه که کمدی تاب دووم آوردن جلوش رو نداره و در آخر تمام لایه‌های کمدی نوبت به نوبت بیرون میره و تراژدی پنهات شده در صحنه‌ای شوک‌آور عریان جلو چشم بیینده قرار می‌گیره
امتیاز imdb ۷ و خوردی ایناست
من ۹ میدم
خیلی رو تکنیک‌های هنرمندانه سینمایی برا روایت تکیه داره سریال و فقط رو پلات سوار نیست

• Like
Reactions: hooman1995
حتما

تو اینم این دختره یه دور نابود می‌کنه پرفورمنس رو
نقدشم نوشتم هنوز منتشر نشده
می‌خواستم یک خلاصه بگم ازش ولی خسته‌تر از این حرفام
تو یه پارگراف بگم
sweetpea یک کمدی سیاه به معنای واقعی کلمه‌اس که اون سیاهی که روش دست گذاشته انقدر تاریکه که کمدی تاب دووم آوردن جلوش رو نداره و در آخر تمام لایه‌های کمدی نوبت به نوبت بیرون میره و تراژدی پنهات شده در صحنه‌ای شوک‌آور عریان جلو چشم بیینده قرار می‌گیره
امتیاز imdb ۷ و خوردی ایناست
من ۹ میدم
خیلی رو تکنیک‌های هنرمندانه سینمایی برا روایت تکیه داره سریال و فقط رو پلات سوار نیست
حالا Swarm رو ببین تا تاریکی رو از نو تعریف کنی. بازی دامینیک فیش‌بک من رو یاد بازی آدرین برودی توی «پیانیست» می‌نداخت. نمی‌دونم چجوری روح‌وْروان‌ش به هم نریخت بعد از بازی توی اون نقش.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or