PlayStation Ghost of Tsushima

• Thread starter Thread starter Kainé
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
مقایسه بالاترین جزئیات با پایین ترین جزئیات گرافیک بازی Ghost of Tsushima

Attachments

• download (6).jpg
    download (6).jpg
    304.5 KB · مشاهده: 104
  • download (5).jpg
    download (5).jpg
    330.2 KB · مشاهده: 101
  • download (4).jpg
    download (4).jpg
    153.1 KB · مشاهده: 91
  • download (3).jpg
    download (3).jpg
    175.5 KB · مشاهده: 66
  • download (1).jpg
    download (1).jpg
    138.9 KB · مشاهده: 73
  • download.jpg
    download.jpg
    144 KB · مشاهده: 70
خب بیس بازی کلا نسل هشتی هست(بافت ها و جزئیات در حد نسل ۹ نیست) ولی خب گرافیک هنری زیبایی داره بازی و خیلی قشنگ اون حس سامورایی بودن رو به خوبی شبیه سازی کرده ،
کیفیت اسب سواری بازی بین red dead 2 و آساسینز ها هستش و قابل قبوله ،و مهم تر خود گیم پلی بازی و مبارزات که عالی از آب دراومده و لذت بخشه ،این بازی مخصوصا بعد دیدن سریال شوگان پیشنهاد میشه و واقعا لذت بخشه

بازی خیلی خوب حس سامورایی بودن رو منتقل میکنه، مخصوصا وقتی 7-8 تا مغول رو سلاخی میکنی و یکیشون رو بعدش میبینی روی زمین میخزه و میری بالا سرش end suffering میکنی و آخرشم سامورایی طور شمشیر رو غلاف میکنی. :D بشدت هم سخته روی هارد ولی سختی لذت بخشه و مجبور میکنه فکرت رو بکار بندازی و از ابزارهای در اختیارت استفاده کنی، من که بیشتر بازی داشتم ول میچرخیدم کارهای جانبی انجام دادم تا الان. احساس هم میکنم آساسینهای قدیمی مثل 2 و برادرهود الهاماتی گرفته ساکرپانچ و هسته کمبت من رو یاد اونها میندازه. با اینهم که استودیو غربی هستن عجیب حس و اتمسفر ژاپن رو درآوردن بازی هنر خالص از نظر اتمسفر و طراحی محیط.
------------
20240517211952_1.jpg20240517212423_1.jpg20240517215827_1.jpg20240518134712_1.jpg
20240518123435_1.jpg20240518125211_1.jpg20240518135812_1.jpg

صداگذاری ژاپنی بازی خوبه که فایلشو بگیرم یا همون انگلیسی کفایت میکنه؟

انگلیسیش خیلی خووبه، جاپونی هم خووبه ولی اگه اهل انیمه دیدن نباشی بهترم میشه واست. چون واسه عده‌ی قابل توجهی، صداپیشه‌ی خود جین ساکای، با یکی از کرکترای معروف دنیای انیمه مشترکه و واسه همین تضاد سنگینی ایجاد میکنه. یعنی صدا و تصویر خیلی بهم نمیخورن :D

آقا لذتشو ببرید. خیلی خفنه این بازی. گرافیک رو که دارید میبینید. برای من زیباترین چیزی بود که دیدم از نظر هنری. ساید کوئستای بازی هم خیلی خووبن. مپش کاملا به اندازس. کلی ساید اکتیویتی و مینی‌گیم داره. مقدار زیادی آرمور و قلاف سورد. از نظر کازمتیک خیلی پر باره کلا. تنوع کامبتش خیلی خووبه. اسکیل تری خوب و کاربردی داره. شخصیتای بازی هم خووبن. پرداخت خوبیم بهشون میشه. هر چی جلوتر هم برید بازی خوشگل‌تر میشه. دیگه ایکی آیلند که dlc هستش اوج کاره.

و در آخر بگم که بخش لیجندز رو اصلا از دست ندید. یکی از بهترین تجربه‌های کواپ چند سال اخیر هستش.

دوستان یه چند تا نکته درمورد دوبله بازی بگم که کمتر عذاب وجدان داشته باشید که چرا با زبون ژاپنی بازی رو تجربه نکردید. ژاپنیا تو دوبله هاشون سبکای مختلف دارن که مثلا تو بازیای فانتزی یا انیمه های معمولا سریالیشون استفاده میکنن که کاملا لحن ‌و تون غیرواقعی داره از اونور یه نوع دیگه دارن که لحن کاملا واقعی داره که معمولا تو فیلم ها و انیمه های سینماییشونم ممکنه استفاده کنن،
گوست آف سوشیما بیشتر به حالت اول شبیهه که برای ما شاید یه مقدار فاز و فضاسازی بازی رو تحت تاثیر قرار بده، ازونور دوبله انگلیسیش چون با لهجه ژاپنی صحبت میشه یه حسی رو میده که انگار یه فیلم امریکایی با بازیگرای ژاپنیه که کاملا حس درست مدنظر سازنده هارو میده.

در کل امیدوارم حسابی از بازی لذت ببرید و چشاتونو از زشتی های آساسین با زیبایی های سوشیما بشورید :D

گرافیک بازی با اینکه نسل ۸ هست ولی از خیلی از بازی های حال حاضر قوی تره .

بعد از تجربه رد دد ۲ و هورایزن فوربیدن وست تا حالا همچین محیط خفن طبیعتی ندیده بودم.

تک تک سکانس ها و مناظر تابلو نقاشیه با جزئیات بالا .

هر دفعه یک بازی AAA از سونی که تجربه می کنم با خودم می گم که از این خفن تر نمی شه دیگه ساخت و تهش هست . باز چند سال بعد بازی میاد فارغ از استدیو و ژانر که زیر پرچم سونی برگی برام نمی زاره

آخرین ویرایش:
گرافیک بازی با اینکه نسل ۸ هست ولی از خیلی از بازی های حال حاضر قوی تره .

تک تک سکانس ها و مناظر تابلو نقاشیه با جزئیات بالا .

هر دفعه یک بازی AAA از سونی که تجربه می کنم با خودم می گم که از این خفن تر نمی شه دیگه ساخت و تهش هست . باز چند سال بعد بازی میاد فارغ از استدیو و ژانر که زیر پرچم سونی برگی برام نمی زاره

به نظرم فقط گرافیک هنری بازی خوبه و از نظر تکنیکی ضعیفه
ولی بازی چشم نوازه واقعا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or