Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
یه چیز جالب دیدم
تو قسمت 19 ادنز زرو شیکی و گروهش میرن یه سیاره دیگه موقع ورود به کازینو دوربین عادی میچرخه بقیه آدما رو یه دور نشون میده تو اون بین، ناتسو و گری و لوسی از فیری تیل رو بصورت ایستر اگ گذاشتن که در حال بازین، عکسشو تو اسپویلر میذارم

کاش همو می‌دیدند 8->
.

.

انیمه Kengan Ashura رو دیدم و با وجود CGI و بعضی وقتها 2D بودنش (مبارزات مهمش 3D میشه) میشه گفت کلون خوبی از Baki ساختن، در واقع استوریش خیلی بهتر از باکی هستش
پسندیدم و منتظر ادامه شیم :D
.
.

کسی record of ragnarok دیده؟ انیمه شو خوب درست کردن یا برم سراغ مانگاش؟ 🚶‍♂️

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
بعد از یه مدت طولانی نشستم وان‌پیس رو از 1005 تا 1022 خوندم آخ که چه حالی داد. هر چپترش ارزش داشت و قشنگ بود واقعا چیزی بهتر از وان‌پیس هم داریم ؟:-?? چقد صبر کردن سخته برای چپترای بعدیش. کاش تموم شده بود همه رو می‌خوندم تا آخر همین امروز :D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
من ندیدم که...ولی میگن فقط قسمت اولش انقدر فاجعه بوده و بقیش اوکیه...
دروغه آیا؟ :-"
از بعد انیمیشن خیلی داغونه و اصلا کوچک ترین جای دفاعی نداره. بهترین قسمت های انیمیشنش به زور قابل تحمله. از بقیه جهات من شخصا 8/10 می دم. انیمیشن 2/10 :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
از بعد انیمیشن خیلی داغونه و اصلا کوچک ترین جای دفاعی نداره. بهترین قسمت های انیمیشنش به زور قابل تحمله. از بقیه جهات من شخصا 8/10 می دم. انیمیشن 2/10 :D
دیگه چه کاریه خو... پس آدم مانگاش رو میخونه:-"

البته مانگاش رو شروع کردم من، ولی کلا چندان آرت استایلش به دلم ننشست:-"

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
دیگه چه کاریه خو... پس آدم مانگاش رو میخونه:-"

البته مانگاش رو شروع کردم من، ولی کلا چندان آرت استایلش به دلم ننشست:-"
آدم وقتی Hunter X Hunter رو می‌خونه دیگه آرت هیچ مانگایی به چشمش نمیاد. لعنتی کیفیتش ماورایی بود. مخصوصا قسمت ۱۸۴

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
کسی record of ragnarok دیده؟ انیمه شو خوب درست کردن یا برم سراغ مانگاش؟
انیمه رو ندیدم . مانهوا رو هم فکر کنم به چپتر 10 نرسیده دراپ کردم . خیلی نچسب بود به نظرم و البته ملی گرایی ازش میبارید که همینم بیشتر میرفت رو اعصاب .
-----
ویرایش : من فکر میکردم مانهوای چینیه ولی ظاهرا اشتباه کردم .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
خوب همینطور که حدس میزدیم، رگ و ریشه ی زورو هم به وانو ربط داده شد :D گرچه من از این ربط و این مواردی که گفتن راضی نیستم...ولی خو باید کنار بیایم دیگه:-"

مثلا زخم چشم که یه چیز خیلی فیزیکی و رندومه!
نحوه ی شمشیرزنی هم باز به خاطر استادشه که از اون فک و فامیله:-"
مثلا میگفتن رنگ موهاش یادآوره اون خاندانه باز قابل قبول تر بود:D

از اونطرف هم سانجی احتمالا از طریق مادری قراره به ماه وصل بشن:)) (بکشید بیرون از این ماه! حالا باز درسته وان پیس قرن ها قبل از حیات توی ماه خبر داده و حتی تئوری های ریشه ی میوه ها و اینا ازش اومده، ولی بعد توریکو و ناروتو، ماه برام جذابیتی نداره دیگه:-" )
با کینگ هم فک و فامیل در میان حالا:)) مشخص میشه خواهر گمشده ی کینگ، مادر سانجیه:)) :-"

اون مومو حالت بالغ هم تو چند هزار چپتر پیش، یکی از طرح های رنگیه مانگا عکسش بود:p
اونجا لباسی که لوفی پوشیده بود هم علامت خاندان اودن رو داشت:-" و پشتشم اژدهای صورتی با همین مشخصات مومو! فقط شاخ نداشت:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر