نظر نینتندو درباره رقابت با PSP2

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
ngp-5.jpg

با سلام...
جناب Satoru Iwata رئیس شرکت Nintendoدر طی مصاحبه ای با توجه به معرفی NGP در طی روز های قبل بیان کردند که این مشتری ها و خریداران هستند تصمیم میگیرند کدام یک را بخرند (3ds or ngp) و کدام یک برای انها مناسب تر هست.
ایشان اضافه کردند:انها(سونی) میخواهند مشتری ها و خریداران را از راه متفاوتی جذب کنند و راه جذب ما با انها فرق میکنه!
همچنین نینتندو شرکتی نیست که درباره رقابت با دیگر شرکت ها فکر کند.
ایشان این سخنان را در طی تماسی با Bloomberg Japan بیان کردند.
منبع

Sub Zer0

کاربر سایت
Jan 13, 2011
8
جالبه تا ديروز كه براي kill zone 3 قابليت 3d معرفي شد همه فن ها به به چه چه مي كردنو مي گفتن كارشون يدونس حالا پيشرفته ترش قرار بياد تو بازار اما اسم سوني روش نيست شد اشغال:d
کلا هرچی سونی میزنه از نظر شما بده نه میدونم چون توانایی خریدشو نداری باید اینجوری حرف بزنی عزیزه من اگه سونی نبود 3d هم نبود تا اونجایی که من میدونم چون اولین فیلم 3d اواتار بود که دوربیشنو که خیلیم پیچده بود سونی ساخت یعنی کارگردانش کلا نتظر بود سونی دوربینشو بسازه تا فیلمو بسازه پس خیلی 3d 3d نکنین

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
کلا هرچی سونی میزنه از نظر شما بده نه میدونم چون توانایی خریدشو نداری باید اینجوری حرف بزنی عزیزه من اگه سونی نبود 3d هم نبود تا اونجایی که من میدونم چون اولین فیلم 3d اواتار بود که دوربیشنو که خیلیم پیچده بود سونی ساخت یعنی کارگردانش کلا نتظر بود سونی دوربینشو بسازه تا فیلمو بسازه پس خیلی 3d 3d نکنین
3D رو سونی اختراع نکرده. از چند ده سال پیش وجود داشته. همینجوری پیش بریم فن های سونی مبدا پیدایش بشریت هم شرکت سونی اعلام میکنند...:D

• Like
Reactions: Trunks and shefer

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
بهترین ایده های نینتندو تو سوپر گالاکسی 2 جمع شده بود .
من که با دیدن اون دموهاش از خنده مرده بودم
آخه نینتندو چی داره . به غیر از نیرنگ و فریب .
نینتندو یک شرکت کلاش و عوام فریبه
نمونه اش همون حسگر ضربان قلب بود که درست کرده بود و میخواست کلی سود بکنه. و تو پاچه مردم بکنه
یه نمونه ی دیگه هم همون تخته ( اسمش یادم نیست) که زیر پا قرار میگیره بود. که به مردم انداخت. فقط به خاطر چنتا بازی مسخره.
بازی های سطح پایین و مزخرفی که آدم نگاشون میکنه می خواد بالا بیاره.
ای کاش بازی های نینتندو به اندازه همون منچ با مانع هم خلاقیت داشت
خب میریم به معرفی بازی های 3ds بپردازیم
منچ با مانع
قارچ خور با مانع
قارچخور بی مانع
قارچ خور با پرنس
قارچ خور بی پرنس
و.........
اصلا در کیفیت این بازی ها هم شک نکنید ها همشون 3d هستن
( آخه یکی نیست بگه بازی های 3ds چی هستن که حالا بخوای 3d هم بازیشون بکنی. مردم مسخرمون میکنن. نینتندو دنیای گیم رو به سخره گرفته . یه موشت بازی بی کیفیت رو با عینک 3d بازی کنیم!!!!!! مثلا فکرش رو بکنید یه jrpg رو در حالت 3d بازی کنی. آدم بالا میاره

جالبه تا ديروز كه براي kill zone 3 قابليت 3d معرفي شد همه فن ها به به چه چه مي كردنو مي گفتن كارشون يدونس حالا پيشرفته ترش قرار بياد تو بازار اما اسم سوني روش نيست شد اشغال
داداش من فن سونی نیستم ولی خودت یه مقایشه بکن
بازی کردن کیلزون با led 42 و 3d کجا و اون خزئولات نینتندو کجا

اینم بازیث هاش اینا به درد 3d میخوره؟:d

1123854421.jpg

hero.jpg

5341.jpg

5323.jpg

first-look-tales-of-innocence-20070720024901660_640w.jpg

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
خداییش چند درصد از این منتقدین نیتندو ! ، محصولات این شرکت رو امتحان کردند ؟ ( به جز میکرو:d)

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
فکر گاهی خوب است

نمونه اش همون حسگر ضربان قلب بود که درست کرده بود و میخواست کلی سود بکنه. و تو پاچه مردم بکنه
یه نمونه ی دیگه هم همون تخته ( اسمش یادم نیست) که زیر پا قرار میگیره بود. که به مردم انداخت. فقط به خاطر چنتا بازی مسخره.
منچ با مانع
قارچ خور با مانع
قارچخور بی مانع
قارچ خور با پرنس
قارچ خور بی پرنس
و.........
( آخه یکی نیست بگه بازی های 3ds چی هستن که حالا بخوای 3d هم بازیشون بکنی. مردم مسخرمون میکنن. نینتندو دنیای گیم رو به سخره گرفته . یه موشت بازی بی کیفیت رو با عینک 3d بازی کنیم!!!!!! مثلا فکرش رو بکنید یه jrpg رو در حالت 3d بازی کنی. آدم بالا میاره

1123854421.jpg

hero.jpg

5341.jpg

5323.jpg

شما که خواهشا خبر نداری که گرافیک 3ds در حد بازی های ps2 از این حرف ها نزن ادم خندش میگیره به قول این دوستمون همه یه میکرو یا nes بازی کردند فکر میکنند نینتندو یعنی میکرو ! ببین دوست عزیز نینتندو هر چی باشه کلاه بردار نیست ولی در عوض خلاقه اومد کنترلی گذاشت رو کنسولش اومد صفحه Touch گذاشت رو کنسولش که سونی بعد از 4 -5 سال تازه فهمیده که ا اینا هم چیزای خوبیه ها ! عزیز من توی این دوره زمونه همه دنبال این هستند که با بازی سرگرم بشند و لذت ببرند فکر میکنی چرا DS این همه فروش داشت ؟؟؟ فقط به خاطر نواوری چیزی که کنسول سونی نداشت !

برا ما ایرانی ها گرافیک شده همه چیز ولی اونور اب از این خبرا نیست و یه بازی مثل SMG میاد از همه سایت ها 10 میگیره چرا ؟؟؟ چون خلاقانست ! بهتون قول میدم 4 سال دیگه همین سونی میاد میگه ما هم 3d میزاریم رو کنسول چون فهمیدیم خوبه ! الان نمیشه این کار رو کرد چون همه متهمش میکنند به تقلید ولی مگه حتما باید بیاد 3d بزاره ؟؟؟ نه هزاران روش هست برای نو اوری ولی خب توی کنسول جدید ما حتی تغییر توی قیافه هم نمیبینیم چه برسه به چیزای دیگه فقط پردازش بالا و touch میشه نواوری ؟؟؟

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
من با اینکه فن سونی هستم ولی حتما 3DS می خرم.
دلیلش هم اینه که به بازی های JRPG و ژاپنی که مسلما برای 3DS بیشتر میان علاقه دارم.مخصوصا بازی هایی مثل MGS3 و RE ـش که شدیدا چشمم رو گرفتن.
منچ با مانع
قارچ خور با مانع
قارچخور بی مانع
قارچ خور با پرنس
قارچ خور بی پرنس
و.........

1123854421.jpg

hero.jpg

5341.jpg

5323.jpg

دوست عزیز اینها نظر شخصی شماست و دلیلشم اینه که احتمالا از بازی های غربی و با گرافیک بالا خوشتون میاد و با این نظر شما هیچ چیزی از نینتندو کم نمی شه.
منم سلیقه ام اینطوریه که وقتی یه fps سه بعدی که داستان جذاب و گیم پلی سخت یه JRPG رو نداره رو بازی کنم بعدش به مدت چند ماه گیم رو کلا تعطیل می کنم.
شما بهتره نظرات شخصیتون رو برای خودتون نگه دارید،کوبیدن عناوین نینتندو به معنای متمدن بودن نیست،تروله.ضمنا از این بازی ها برای PSP2 هم زیاد میان تا فروشش تو ژاپن بره بالا.
میاماتو یکی از بزرگترین بازیسازهای تاریخ تو نینتندوئه و اگه خلاقیتش تموم شده بود هر ساله تو GDC سخنرانی نمی کرد و بازیهاش هم این همه نمی فروخت.
شما بالا بری و پایین بیای،اینجا رو با ترول منفجر کنی این کنسول فروشش صد در صد از PSP2 بالاتر خواهد بود،حتی یک درصد هم امکان نداره عکس این اتفاق بیوفته اونم با اینهمه تبلیغات و تدارکات نینتندو برای 3DS.
ضمنا این بازی هایی که گذاشتید از عناوین درجه اول این کنسول نیستن.بهتره عکس MGS یا RE ـش رو بذارید.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
منچ با مانع
قارچ خور با مانع
قارچخور بی مانع
قارچ خور با پرنس
قارچ خور بی پرنس
و.........

1123854421.jpg

hero.jpg

5341.jpg

5323.jpg

من خودم نينتدو فحش مي دادم اما تصميم گرفتم فن بازي درنيارم خودم تستش كنم خوب الانم كلي دارم لذت مي برم و قبول كردم قبلا اشتباه مي كردم

داداش كوبيدن كه كاري نداره شما گشتي اين همه بازي خوب داره اشغال ترين هاشو چيدي مي گي اينا چيه:-/ خوب اين اسمش فن بازي نيست پس چيه؟ گرافيكشم از خود وي بالاتره من خودم كنسولشو دارم افكت نور پردازي شيدري كه 3ds داره و اصلا وي نداره

در ضمن قيمت led 46 3d كه يه چيز درست حسابي باشه 5 مليون اب مي خوره تازه بازم با عينك هست و فقط چنتا بازي رو پشتيباني مي كنه براي فيلم هم كه بايد blu-ray 3d player بگيري با فيلم هاي مخصوصش كه ديگه خودتون در برابر يه كنسول 250 دلاري مقايسه كنيد

در ضمن عكس اولي هم مربوط به sonic color ds هست بازي 3ds نيست
اينم بازي هاي خوبش كه ارزش 3d هم واقعا داره:
997779_20100615_640screen002.jpg

997808_20110119_640screen004.jpg

997778_20101208_640screen007.jpg

609524_20100929_640screen003.jpg

997816_20110126_640screen030.jpg

997777_20100615_640screen004.jpg

997803_20100615_640screen001.jpg

اين عناوين هم حتما بخونيد:

كلي ديگه عناوين مثل ninja gaiden-saint row-zelda-driver-donkey kong-raving rabbids-mario land-rayman-assassin creed-kirby-batman-crush-sonic-harvestmoon-bloodrayne-inazuma -ace combat-dj hero-mario kart-contra-

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کسی هست بدون دراگون کوئست چیه؟ چرا اسکوار این عنوان رو برگردوند روی پلتفرومهای نینتندو؟ فروشش چقدره؟ میزان محبوبیتش تو ژاپن و دنیا چه اندازه ست؟
وقتی کنسول من یه دارگون کوئست داشته باشه، رقیبی براش نمیبینم :D.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
کسی هست بدون دراگون کوئست چیه؟ چرا اسکوار این عنوان رو برگردوند روی پلتفرومهای نینتندو؟ فروشش چقدره؟ میزان محبوبیتش تو ژاپن و دنیا چه اندازه ست؟
DQ که هیچی، این 3DS پتانسیل اینو داره که اینقدر موفق بشه که SE حتی FF رو هم برگردونه به کنسولهای نینتندو!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
تعداد کسایی که با اومدن DS ، DQ ـبدست از خونه اومدن بیرون (!) ، خیره کننده بوده:D ...

in your back

کاربر سایت
Jan 14, 2011
28
شما که خواهشا خبر نداری که گرافیک 3ds در حد بازی های ps2 از این حرف ها نزن ادم خندش میگیره به قول این دوستمون همه یه میکرو یا nes بازی کردند فکر میکنند نینتندو یعنی میکرو ! ببین دوست عزیز نینتندو هر چی باشه کلاه بردار نیست ولی در عوض خلاقه اومد کنترلی گذاشت رو کنسولش اومد صفحه Touch گذاشت رو کنسولش که سونی بعد از 4 -5 سال تازه فهمیده که ا اینا هم چیزای خوبیه ها ! عزیز من توی این دوره زمونه همه دنبال این هستند که با بازی سرگرم بشند و لذت ببرند فکر میکنی چرا DS این همه فروش داشت ؟؟؟ فقط به خاطر نواوری چیزی که کنسول سونی نداشت !

برا ما ایرانی ها گرافیک شده همه چیز ولی اونور اب از این خبرا نیست و یه بازی مثل SMG میاد از همه سایت ها 10 میگیره چرا ؟؟؟ چون خلاقانست ! بهتون قول میدم 4 سال دیگه همین سونی میاد میگه ما هم 3d میزاریم رو کنسول چون فهمیدیم خوبه ! الان نمیشه این کار رو کرد چون همه متهمش میکنند به تقلید ولی مگه حتما باید بیاد 3d بزاره ؟؟؟ نه هزاران روش هست برای نو اوری ولی خب توی کنسول جدید ما حتی تغییر توی قیافه هم نمیبینیم چه برسه به چیزای دیگه فقط پردازش بالا و touch میشه نواوری ؟؟؟

شما هم خبر نداری از قرار معلوم
سازندش گفته گرافیک بازی در حد ایکس باکس 360 . ps3 با رزوولیشن پایین

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شما هم خبر نداری از قرار معلوم
سازندش گفته گرافیک بازی در حد ایکس باکس 360 . ps3 با رزوولیشن پایین
گرافیک گرافیک گرافیک .... درد گرافیک آخر این ایرانی ها رو میکشه. حاظرم بازی های جالبی که هنوز موفق نشدم روی DS معمولی رو بازی کنم رو بگیرم اما پول به PSP2 ندم. گفتن کنسول دستی و سرگرمی نگفتن که PS3 یا 360 سیار.

لذتی که DS بهت میده وقتی میری یه جایی حوصلت سر میره رو نه PSP میتونه بده نه جدیدش. من خودم تا قبل از تجربه DS‌ قبولش نداشتم اما بعد از تجربش به اینور دقیقا 1 سال هست که دست به PSP خودم نزدم. حتی گاو: شبه اسپارتا رو هم بازی نکردم.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
لذتی که DS بهت میده وقتی میری یه جایی حوصلت سر میره رو نه PSP میتونه بده نه جدیدش. من خودم تا قبل از تجربه DS‌ قبولش نداشتم اما بعد از تجربش به اینور دقیقا 1 سال هست که دست به PSP خودم نزدم. حتی گاو: شبه اسپارتا رو هم بازی نکردم.
روی حرفتو قبول دارم فردین اما دیگه اینطوریام نیست :d
مثلاً خود من دوست دارم در حین مسافرت (کلاً خارج از خونه) یک بازی خوش ساخت با داستان و... زیبا روی PSP ـم بازی کنم تا اینکه با DS بازی های کژوال. لذت بخشه بازی رو کنسول دستیت دنبال و تجربه کنی که نمونش رو مجبور جای ثابت مثلاً توی خونه پای TV 50" بازی کنی در کنارش امثال Locoroc هم برای آنتراک بد نیست!:d سیستم کنترل NGP هم تا به اینجا من رو که سورپرایز کرده و مشخصه که میتونه بازی های زیبا و کژوال پسندی داشته باشه.
کلاً داشتن 3DS , NGP هر دو در کنار هم لازمه.

آخرین ویرایش:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
واقعا پست جالبی بود ولی من دیگه نقل قولش نمیکنن چون به اندازه ی کافی نقل قول شده ولی این 120 ملیون نفری که تو دنیا این کنسول رو خریدن احمق هستن !!!

فقط شما 1 روز این زلدای دی اس رو بازی کن بعدش ببینم میایی بگی بازی هاش چرته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر