نظر نینتندو درباره رقابت با PSP2

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
ngp-5.jpg

با سلام...
جناب Satoru Iwata رئیس شرکت Nintendoدر طی مصاحبه ای با توجه به معرفی NGP در طی روز های قبل بیان کردند که این مشتری ها و خریداران هستند تصمیم میگیرند کدام یک را بخرند (3ds or ngp) و کدام یک برای انها مناسب تر هست.
ایشان اضافه کردند:انها(سونی) میخواهند مشتری ها و خریداران را از راه متفاوتی جذب کنند و راه جذب ما با انها فرق میکنه!
همچنین نینتندو شرکتی نیست که درباره رقابت با دیگر شرکت ها فکر کند.
ایشان این سخنان را در طی تماسی با Bloomberg Japan بیان کردند.
منبع

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
دوست عزیز لازم به ذکره که چنتا از این عناوینی که گذاشتی باعث پیشرفت صنعت گیم و رسیدنش به جایگاه فعلی هستند پس بهتره اینقد کوته فکر نباشی چون فقط با این کارت بی اطلاعیه خودتو از روند کلیه این صنعت نشون میدی
به آقای دور اندیش بابا اندیش مند آینده نگر
کدوم پیشرفت و جایگاه رو میگید؟

شما بشین GOW رو بازی کن هی سرباز هارو نصف کن هی حال کن. کاری به این بازی ها نداشته باش. ضمنا شما تا حالا همین بازی هایی که ازشون عکس گذاشتی رو از نزدیک دیدی؟ اصلا دستت به کنسول های نینتندو خورده؟

داداش من دستم رو به هر چیزی نمیزنم مگر اینکه ارزش داشته باشه

در ضمن به این رفیقمون هم باید بگم که من کلا از سونی بیشتر خوشم میاد و کلا باالفطره از نینتندو بدم میاد ولی بدون طرف اگر بخوام صحبت کنم چند روز ی DS دوستم رو قرض کردم و پروفسور لیتون و Scribblenauts رو روش تموم کردم.باید یگم جزء قشنگترین بازیهای عمرم هستن.این کنسول رو دست کم نگیرین ولی کلا PSP بیشتر با ذائقه ی آمریکایی ها و اروپایی ها تطابق داره

عزیزم چرا بقیه بگن خو خودت بگو

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
آقا منم نظرم رو دادم و قصد تحمیل نظرم رو به کسی ندارم
ولی کلا با تکنولوژی که من تو psp2 دیدم عناویل خزئول زیادی هم ئمیتونن درست کنن که نوآوری هم داشته باشه
در کنارش عناوینی هم ساخته میشه که واقعا ارزش داشته باشه
چون psp2 همه چیز که تو ds هست رو در حال حاظر داره ( با کیفیت چند برابر )+ چنتا تکنولوژی جدید که تو 3da نیست . مثل سنسور حرکتی و ps سویت
اما من موندم که سازنده ها با تکنولوژی 3d چه نواوری می خوان که ایجاد کنن؟
اگر به فروش باشه که پراید هم فروشش بیشتره زانتیا هست . ولی......

خوب منم قصد کوبیدن شرکتی رو ندارم فقط برای انتقال اطلاعات میگم مثل usb که انتقال میده .

حالا میرسسیم به معرفی بهترین بازی های سال که در ds اومد !!! بازیهای زیبا و سرگرم کننده و چرندو پرندی
که حتما و شدیدا و عمیقا و لزوما و ... شماره های بعدیش روی 3ds میاد که البته فقطو فقطو فقط و فقط و ... قابلیت 3d بهش اضافه شده

( البته من واقعا شرمسارم این بازی ها رو عکس هاش رو میزارم )
ظاهرا شما و بقیه بچه ها تصاویر و فیلمهای بازیهایی که برای 3ds منتشر شده رو ندیدین.:-/
چون کلا گرافیک بازیهاش با ds کاملا فرق داره و از PSP هم گرافیک بازیهاش بالاتر هستش!!

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
دوستا خواهشا با هم دعوا نکنید به نظر من هیچ کدام از کنسول ها ارزش دعوا وبهم زدن دوستی رو ندارد اگر قرار باشد اینطوری شوذ هر دو کنسول بهتر است نابو دشوند

دوستان هیچ وقت نباید دوچیز رو به نظر من مقایسه کرد هر چیزی خاصیت خو دش رو داره به نظر شما اب مهم تر است یا هوا

من دی اس ندارم ولی دی اس خیلی بازی کردم با تبدیل روی کامپویتر ش تا حالا سوپر اسکریب نوتس رو بازی کردید ادم کیف می بره گیاه هان علیه زامبی دی اس که دیگه هیچ ماریو کارتینک رو چطور انصافا بازی میگی میره ولی یک دنیاست

هر کنسول واسه خودش مزایایی داره من خودم اول پی اس پی رو می خرم اگر دیدم این نیتندو قدیم رو فراموش نکرد(که نمی کند ولی هرچی از 3دی شنیدم از گرافیکش وسبعدیش شنیدم والبته چند بازی های قدیمیش) دی اس 2رو میخرم

واید کل من بیشتر امید وار پی اس پی2 هستم

(یک سوال کسانی که اهل بازی های ارکید هستن ومی گن دی اس خوبه بازیboرو شنیدند)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اقا اين براي بار هزارم 3ds هر دوتا سنسور حركتي رو داره باور كنيد داره حداقل 2 تا تريلر ببينيد اگه باور نداريد

اون قابليت 3d هم اجباري نيست به راحتي off مي شه

كيفيت بازي هاشونم اون قدر ها كه مي گيد با هم فرق نداره خوبه اون همه عكس گذاشتم يه كنسول با بهترين بازي هاش مي سنجن نه با بدترينش اون طوري كه همه كنسول ها اشغال مي شه

دوست عزيز شما هم شرمسار بمون در حقيقت در جهالت

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
ظاهرا شما و بقیه بچه ها تصاویر و فیلمهای بازیهایی که برای 3ds منتشر شده رو ندیدین.
چون کلا گرافیک بازیهاش با ds کاملا فرق داره و از PSP هم گرافیک بازیهاش بالاتر هستش!!
عزیزم من مطمئن هستم که نینتندو این گرافیک کارتونی و بچه گانه رو هیچ وقت کنار نمیزاره حتی اگر بهترین cpu و gpu رو استفاده کرده باشه . خودشون هم گفتن که استراتژی شون با بقیه فرق میکنه و تافته جدا بافتن و ....
اون عکس ها و فیلم ها رو هم همه دیدن.

آقا دعوا نمیکنیم که داریم بحث میکنیم

تو پست بعدی چنتا دیگه عکس مزحک دیگه از خوانواده ds میزارم تا بخندیم =))
فعلا باید برم بخوابم چون فردا باید برم سر کار

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نينتندو توي اسيا و خاور ميانه بهتر از پي اس پي عمل ميكنه

در ثاني همه دنبال ادم نصف كني و تايتان كشي نيستن كه بشه قطعي نظر داد سوني پيروزه ;)

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
psp با ساپرت ضعیف بازیش امیدی نیست این قسمت را برنده از میدان رقابت بیرون برود مگر اینکه یک چشمه نشونمون بده که e3 بهترین فرصت :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر