نظر نینتندو درباره رقابت با PSP2

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
ngp-5.jpg

با سلام...
جناب Satoru Iwata رئیس شرکت Nintendoدر طی مصاحبه ای با توجه به معرفی NGP در طی روز های قبل بیان کردند که این مشتری ها و خریداران هستند تصمیم میگیرند کدام یک را بخرند (3ds or ngp) و کدام یک برای انها مناسب تر هست.
ایشان اضافه کردند:انها(سونی) میخواهند مشتری ها و خریداران را از راه متفاوتی جذب کنند و راه جذب ما با انها فرق میکنه!
همچنین نینتندو شرکتی نیست که درباره رقابت با دیگر شرکت ها فکر کند.
ایشان این سخنان را در طی تماسی با Bloomberg Japan بیان کردند.
منبع

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
انگار خیلی به فروش 3DS مطمئن هستند که اینطور حرف می زنند ...
بایدم مطمئن باشه! چون قیمتش تقریبا مناسبه و اینکه تا وقتی که پی اس پی 2 بیاد تا اون موقع یه پرایس کات دیگه میزنه :D! پی اس پی 2 هم بعیده قیمت زیر 400دلار باشه!!!

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
از طرز بيانش به شخصه خيلي خوشم اومد:d
يه طوري حرف زده كه سوني رو تو فكر ميبره.واقعا بهترين روش حرف زدن رو واسه جنگ رواني و رقابت انتخاب كرده

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
به گمونم از الان کشیده کنار خاک بر سر

چه قدر کارشناسانه حرف می زنید !

شما مطمئن باش سونی هر کاری هم بکنه حداقل در چندماه ابتدایی فروش سونی بلعیده می شه !:d

اما اگه سونی یه line-up بی نظیر در طول یکسال اوایل عرضه داشته باشه میتونه فاصله رو کم کنه !

من خودم واقعا به NGP علاقه مند شدم و شخصا با معیارهای من سازگارتره و اعتقاد دارم کنسول موفقی(موفق تر از کنسول دستی پیشین سونی ) خواهد بود ولی تقریبا مطمئنم رقابت با 3DS که ادامه دهنده ی غولی به نام DS هست حداقل فعلا برای سونی و NGP غیر ممکنه !

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
حاضرم شرط ببندم 3DS خیلی بهتر از PSP2 می فروشه. زمان عرضه DS هم خیلی ها گفتند PSP به خاطر گرافیک و امکانات بهتر فروشش بالاتر خواهد بود که دیدیم کاملا برعکشه قضیه.

• Like
Reactions: Soheil

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
حاضرم شرط ببندم 3DS خیلی بهتر از PSP2 می فروشه. زمان عرضه DS هم خیلی ها گفتند PSP به خاطر گرافیک و امکانات بهتر فروشش بالاتر خواهد بود که دیدیم کاملا برعکشه قضیه.
تایید می‌کنم. حتی اگه PSP2 به یه پدیده‌ خیلی خاص تبدیل بشه نینتندو کافیه اسم نینتندو رو بزاره رو یه آفتابه تا بیشتر از PSP2 بفروشه.

• Like
Reactions: 619

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470

البته کنسول psp خیلی کنسول موفقی بود و کنسول اول سونی هم بود!!و به نظرم سونی کم تجربګی کرد و بازی های خیلی خوبی براش نیاورد!!!
من نمی ګم 3ds شکست می خوره ولی به نظرم این نسل رقابت بین سونی و نینتندو بیشتر می شه!!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
البته کنسول psp خیلی کنسول موفقی بود و کنسول اول سونی هم بود!!و به نظرم سونی کم تجربګی کرد و بازی های خیلی خوبی براش نیاورد!!!
من نمی ګم 3ds شکست می خوره ولی به نظرم این نسل رقابت بین سونی و نینتندو بیشتر می شه!!
خب من هم نمی گم موفق نبود اما در مقایسه با DS حرفی برای گفتن نداشت. الان هم PSP2 از اشتباهات نسل قبلی درس گرفته و مثلا دو تا انالوگ گذاشته و گرافیکش چشم نواز تر کرده اما 3DS هنوز دارای مواردی هست که شانسش بیشتر می کنه.
1 - عرضه زودتر که خیلی نینتندو را جلو می ندازه.
2 0 تکنولوزی 3D که الان هم دنیا عاشقش شدند و می بینم که چه طوری همه مردم تحت تاثیر این تکنولوزی هستند.
3 - سیستم تبلیغاتی نینتندو که بدون هیچ تعارفی از سونی به مراتب بهتر هست.
4 - نیتندو می دونه چه طوری نسل غیر گیمر جذب خودش بکنه کاری که سونی حداقل تا الان عاجز توش و واقعا PSP2 هم نکته ای نداره که قشر کزوال به خودش جذب کنه. نینتندو بدون تبلیغ کاری کرد که خیلی ستاره زن مشهورهالیوود مثل بیانسه براش تبلیغ کنند بدون حتی پرداخت یک دلار !!

اینها نظرات من هست می تونه درست هم نباشه اما به نظرم از لحاظ کلی نینتندو شانس بیشتری داره.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
همیشه صحبت های سران نینتندو حاشیه ایه!
قبل از اومدن Wii هم میگفتن ما نمیخوایم رقابت کنیم بازار ما فرق داره و ما میگیم مردم میتونن یه 360 یا PS3 بخرن در کنارش یدونه هم Wii!الان هم این مدلی حرف زده ایواتا!
ولی فکر کنم یذره این دفعه رقابت نزدیک تر بشه البته.فقط کافیه سونی و کپکام برای لانچ PSP2 یه مانستر هانتر معرفی کنن ببینین چجوری رکوردهای لانچ رو میپیچونه به هم!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
عزیزان کار شناس این دو کنسول اصلا قابل مقایسه نیستن به نظر عاقلانه تر اینه که psp2 با ipad 2 مقایسه بشه!

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
یه سوال ... الان کسی تو این موضوع شک داره که خانواده DS تا حالا فروششون از مجموع فروش PS3 و PSP و xbox 360 بیشتر بوده ؟؟؟
در زمینه فروش psp2 هم عمرا به 3DS نمیرسه ... برای سونی هم بهتر که بازار متفاوتی رو هدف بگیره ... مثل تفاوت بین بازار و مشتری wii و ps3 ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر