YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
توی EA ورژن 3651 و 3652 اتفاقات خوبی افتاده

یه گزینه برای قفل کردن فریم ریت کات سین‌ها اضافه شده
توی یه سری بازی‌ها از جمله توتک حدود ۸٪ افزایش کارایی ایجاد شده
کالر بندینگی که با FXAA ایجاد می‌شد رو حل کردن.
مشکل AO با مادهای بالاتر از ۱۰۸۰ حل شده. البته قبلا هم با نسخه‌های غیررسمی چاک می‌شد این مشکل رو دور زد.

هیچ کدوم رو هم خودم تست نکردم:>

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
@m.d.makan

دادا من بازی رو خیلی وقت گذاشتم کنار بخاطر همین مشکل کات سین ها من راحت بازی رو 60 فریم میتونم اجرا کنیم ولی رو کات سین ها صدا از تصویر عقب هست
هیچچ راحی هنوز براش نیومده غیر دانلود کردن ویدیو انکود شده؟ راهی که خودت تست کرده باشی جواب باشه بخدا اعصابمون ریخته به هم
دمت گرم راهنمایی کنیم

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
دوستان The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom الان کاملا قابل بازی هست بدون دردسر زیاد ؟ چون می دیدم هر بار دوستان مشکلی داشتن اگر حل شده بگین که منم اجراش کنم اگر نه هنو صبر کنم تا باگ ها گرفته شه

اگر مادی چیزی هم باید نصب بشه تا درست بازی بره جلو معرفی کنین ممنون میشم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: avannn

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
دوستان زلدا الان کاملا قابل بازی هست بدون دردسر زیاد ؟ چون می دیدم هر بار دوستان مشکلی داشتن اگر حل شده بگین که منم اجراش کنم اگر نه هنو صبر کنم تا باگ ها گرفته شه

اگر مادی چیزی هم باید نصب بشه تا درست بازی بره جلو معرفی کنین ممنون میشم
قابل بازی هست خیلی وقته
اینایی که غر میزنن بخاطر اینه شصت فریم میخوان (تازه همونم فک کنم درست شده)

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,668

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
به نسخه رایگان هم اضافه شد

yuzu Emulator - Apps on Google Play

من فقط Golf Story رو روی گوشی داشتم، چند دقیقه تست کردم عالی اجرا شد :D فقط بوت شدن اولیش حدود 1 دقیقه طول کشید :-"
بعضی مواقع فک میکنم کار عاقلانه ای نیست خود نینتندو بیاد بازیهاشو برای موبایل پورت کنه؟
حالا اندروید میگیم امنیت نداره ولی برا آیفون میتونن.

همین تیرز آف د کینگدوم راحت گوشی و تبلت های جدید میتونن اجراش کنن اصن چیز خاصی نداره گرافیکش
مثلا سونی اومده کم کم تو بازار pc نینتندو هم میتونه بره رو موبایل

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
دوستان بازی xeno 3 دارای dlc هست در نت پیدا نکردم راهی برای گرفتن این dlc ها و بازی توسط شبیه ساز هست ؟ (جالا هر dlc دیگه هم همین مشکل رو دارم)

دوستان کسی Xenoblade 3 رو تست کرده؟
کامل قابل بازی هست فقط اوایل که بازی کردم کرش داشت الان نمی دونم بهتر شده یا نه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
دوستان بازی xeno 3 دارای dlc هست در نت پیدا نکردم راهی برای گرفتن این dlc ها و بازی توسط شبیه ساز هست ؟ (جالا هر dlc دیگه هم همین مشکل رو دارم)
اکسپنشن جزو Wave چهارم دی ال سی هاست که بالای 3 گیگه.
همه سایتهای معروف هم دارنش ، احتمالا فقط Future Redeemed رو سرچ کردی.

• Like
Reactions: Dark_Souls

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
اکسپنشن جزو Wave چهارم دی ال سی هاست که بالای 3 گیگه.
همه سایتهای معروف هم دارنش ، احتمالا فقط Future Redeemed رو سرچ کردی.
والا تو گوگل سرچ کردم xenoblade chronicles 3 future redeemed اما چیزی نیاورد در سایت های مخصوص rom هم همینو سرچ کردم چیزی نبود ... نمی دونم شاید سرجم اشتباه هست ... درستش چطوریه ؟

احتمالا باید نسخه اصلی + dlc ها رو دانلود کنم ؟ الان یک سایتی نوشته Xenoblade Chronicles 3 + Update 1.3.0 + 3DLC [NSP] همین هست ؟ یا باید 4dlc باشه ؟

طبیعتا نسخه dlc رو باید بریزم رو بازی اصلی؟ هر چند بازی اصلی رو تا اخر رفتم و پاک کردم

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
والا تو گوگل سرچ کردم xenoblade chronicles 3 future redeemed اما چیزی نیاورد در سایت های مخصوص rom هم همینو سرچ کردم چیزی نبود ... نمی دونم شاید سرجم اشتباه هست ... درستش چطوریه ؟

احتمالا باید نسخه اصلی + dlc ها رو دانلود کنم ؟ الان یک سایتی نوشته Xenoblade Chronicles 3 + Update 1.3.0 + 3DLC [NSP] همین هست ؟ یا باید 4dlc باشه ؟

طبیعتا نسخه dlc رو باید بریزم رو بازی اصلی؟ هر چند بازی اصلی رو تا اخر رفتم و پاک کردم
Xenoblade Chronicles 3 Switch NSP/XCI [DLC/Update] (eShop) Download | Ziperto

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر