YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
آقا چیتی نیست فقط استامینا موقع دویدن غیر فعال کنه یا حداقل کمتر کنه مصرفشو؟ چون این Infinite Stamina اگه اشتباه نکنم کلا همه جا نامحدود میکنه.
واقعا نمیفهمم چرا باید پلیرو موقعی که تو فایت نیست اینقد محدود کنن به سرعت کم.
خب این جزو طراحی بازیه که بنظرم باید اینطور میبود.
علاوه بر اینکه انگیزه برای لول آپ و... میاره جدای از اون وجود اسب و... رو هم منطقی تر میکنه.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
آره با سیم 100 درصد بهتره ، DS4 اصلیش هم خیلی شارژ نگه نمیداره ، چه برسه به های کپی/فیک.

برای موشن کنترل باید DS4Windows ران کنی و تو تنظیمات بخش UDP Server رو فعال کنی.
View attachment 293295

تو بازی هم از تنظیمات Motion Control رو روشن کن.
این البته فکر کنم اصل باشه چون آنالوگاش خیلی خوب بود
همه چیزش اصل میزد جز سریال نامبر که همه رقم بود اونم یکی از بچه ها اینجا گفت مال بعضیا تمام رقم هست
سیم micro usb بلند هر چی بگیرم بهش میخوره؟ یه دو متری بیاند سفارش دادم... زده بود فست شارژ 2a هم داره... این ایرادی نداره که؟
دور و برمو گشتم دیدم حتی فندک شارژیمم تایپ سیه:D تکنولوژی واقعا زود جلو میره:D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
آقا چیتی نیست فقط استامینا موقع دویدن غیر فعال کنه یا حداقل کمتر کنه مصرفشو؟ چون این Infinite Stamina اگه اشتباه نکنم کلا همه جا نامحدود میکنه.
واقعا نمیفهمم چرا باید پلیرو موقعی که تو فایت نیست اینقد محدود کنن به سرعت کم.
تو شماره قبل خوراکی هایی بود موقت افزایش میداد درست کن بخور. (فکر کنم اینجام باشه)
بعد میتونی هی بدویی و میونش راه بری... اینم یه ترفنده

• Like
Reactions: majidred2011

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
سلام به دوستان
با i5 12600K انتظار چه پرفرمنسی رو باید داشته باشم؟ کارت گرافیک هم RTX 3080 هست و 32 گیگ هم رم 3200/Cl15.
هنوز خیلی مشکل داره یا راحت می‌شه بازی کرد؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
سلام به دوستان
با i5 12600K انتظار چه پرفرمنسی رو باید داشته باشم؟ کارت گرافیک هم RTX 3080 هست و 32 گیگ هم رم 3200/Cl15.
هیچ مشکلی نداره و همه چی فیکس شده.
کلی هم ماد و... براش اومده.

جز اینکه بخوای 60 فریم بازی کنی که فقط تو کاتسین ها سرعت بازی میره بالا و با صدا سینک نمیشه و...
اون هم راه داره که ویدئوهای اینکد شده دانلود کنی یا هنگام پخش کاتسین از روش شورتکات فریم رو روی 30 لاک کنی.

غیر این فقط بحث قدرت سیستم هست که چه خروجی داشته باشی.

آره بابا سیستمت خیلی خوبه ، فکر کنم بتونی 60 فریم بگیری.
30 فریم فیکس که راحت میگیری چون من با سیستم ضعیف تر از تو دارم 30 فریم بازی میکنم و تهش میاد رو 25 و...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام به دوستان
سیستم من تقریبا مشابه شما هست، همون میانگین 50 فریم در نظر بگیر جاهای خلوت تر هم 60 رو میده، ماد 60 فریم و DynamicFPS بریزی خیلی خوب اجرا میشه هیچ مشکل خاصی نداره، این قضیه کاتسین هم برا من بدون نیاز به ویدئو های انکود شده حل شد.

---
دوستان اینکه میگن کم کم پرفورمنس بهتر میشه و بهینه تر میشه با چه چیزی؟
منظور با آپدیت خود Yuzu یا فریمور/keys، آپدیتای خود بازی یا چی؟ :D خلاصه حواسمون بیشتر به کدوم یکی باشه که سریع آپدیت کنیم؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: LBJ4Ever

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
سلام به دوستان
من با 9400f و 3060 رو 2k راحت 30 فریم میگیرم، سیستم تو که راحت 60 تا رو بت میده
اگرم بعضی جاها افت فریم بگیری دیگه به خاطر خود گیم و emu هست

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
از این ماد کالکشن استفاده کن که همه مادها رو داره + چیت ها مثل از بین بردن خرابی اسلحه ها که خیلی رو مخه واقعا و کلی دیگه.
View attachment 293286

TOTK-Mods-collection
Releases · HolographicWings/TOTK-Mods-collection

========
پست رو هم بروز کردم.
ممنون بات یادآوری.

ممنونم ازت عزیزم در حال حاضر بهترین مد بازی combo 30 frame +dynamic frame 4.1 هست:-bd
نه کات سین ها مشکل داره نه حتی شما اصلا احساس میکنی 30 فریم هست بازی یعنی وقتی دوربین رو میچرخونی اون حالت استاتر رو نداره خیلی خوب اینها با هم میکس شدن
من با اینکه راحت 60 فریم اجرا میتونم کنم بازی رو حتی روی 2x ولی بخاطر باگ هایی که هست و کات سین ها چون نمیخوام encode شدش رو دانلود کنم فعلا این مد بهترین حالتی هست که میتونم اجرا کنم
ولی بازی از نظر نور پردازی مشکل داره خیلی توی روز سفید هست و نور میزنه تو چشم ادم اگر برای اینها مد بسازن که تنظیم رنگ داشته باشیم تو بازی خیلی خوب میشه
اگر راهی برای این هستش و خیلی تاثییر میذاره لطفا معرفی کنین ممنون :x

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
ولی بازی از نظر نور پردازی مشکل داره خیلی توی روز سفید هست و نور میزنه تو چشم ادم اگر برای اینها مد بسازن که تنظیم رنگ داشته باشیم تو بازی خیلی خوب میشه
منم با این ماد ها فشار رو سیستمم کم شد دیگه انقد گرافیک عجیب غریب درگیر نمیشه. (و جالبه v ram میزنه سیصد چارصد درصد ! نمیدونم چرا)
ولی رنگ بندی بازی بنظرم عادی نیست ولی سوییچ ندارم مقایسه کنم، حس میکنم خیلی دی سچوریت شده

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
سیستم من تقریبا مشابه شما هست، همون میانگین 50 فریم در نظر بگیر جاهای خلوت تر هم 60 رو میده، ماد 60 فریم و DynamicFPS بریزی خیلی خوب اجرا میشه هیچ مشکل خاصی نداره، این قضیه کاتسین هم برا من بدون نیاز به ویدئو های انکود شده حل شد.

---
دوستان اینکه میگن کم کم پرفورمنس بهتر میشه و بهینه تر میشه با چه چیزی؟
منظور با آپدیت خود Yuzu یا فریمور/keys، آپدیتای خود بازی یا چی؟ :D خلاصه حواسمون بیشتر به کدوم یکی باشه که سریع آپدیت کنیم؟
قطعا بهتر میشه همون yuzu ea یا ارلی اکسس بگیر هر چند وقت یه بار و فیکس ها و مادهای جدید رو تست کن و بذار بهت این حجم ماد و فیکس و... سر BotW روی Cemu دو سه ماه بعد در دسترس بود تازه کیفیت اجرای بازیم در این حد نبود:D

• Like
Reactions: majidred2011

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
منم با این ماد ها فشار رو سیستمم کم شد دیگه انقد گرافیک عجیب غریب درگیر نمیشه. (و جالبه v ram میزنه سیصد چارصد درصد ! نمیدونم چرا)
ولی رنگ بندی بازی بنظرم عادی نیست ولی سوییچ ندارم مقایسه کنم، حس میکنم خیلی دی سچوریت شده
اون مموری دادن به هارد یا ssd رو‌ هم باز امتحان کن تو ویندوز یه چند گیگ بده برحسب رمت یه Virtual Memory درست کن اگه نکردی.
برای رنگ بندی باید منتظر ماد بود فعلا روشنایی رو کم کنی بهتر میشه یکم به نظرم

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
ممنونم ازت عزیزم در حال حاضر بهترین مد بازی combo 30 frame +dynamic frame 4.1 هست:-bd
نه کات سین ها مشکل داره نه حتی شما اصلا احساس میکنی 30 فریم هست بازی یعنی وقتی دوربین رو میچرخونی اون حالت استاتر رو نداره خیلی خوب اینها با هم میکس شدن
من با اینکه راحت 60 فریم اجرا میتونم کنم بازی رو حتی روی 2x ولی بخاطر باگ هایی که هست و کات سین ها چون نمیخوام encode شدش رو دانلود کنم فعلا این مد بهترین حالتی هست که میتونم اجرا کنم
از reshade استفاده کنید دوست عزیز.درست میشه
Home
دانلود کن و موقع نصب yuzu رو انتخاب کن بعدش vulkan بعد یه فایل preset براش معرفی کن و وسلام
توی بازی تنظیماتش رو باز کن هر جور که دوست داشتی رنگ و روشنایی و بقیه چیزا رو تغییر بده
یه نمونه از فایل preset رو میزارم.یه سرچ کنی کلی فایل میتونی پیدا کنی
TOTK ReShade Preset by FySer [The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom] [Mods]
با reshade یه جورایی گرافیکشم میتونی ببری بالاتر

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
از reshade استفاده کنید دوست عزیز.درست میشه
Home
دانلود کن و موقع نصب yuzu رو انتخاب کن بعدش vulkan بعد یه فایل preset براش معرفی کن و وسلام
توی بازی تنظیماتش رو باز کن هر جور که دوست داشتی رنگ و روشنایی و بقیه چیزا رو تغییر بده
یه نمونه از فایل preset رو میزارم.یه سرچ کنی کلی فایل میتونی پیدا کنی
TOTK ReShade Preset by FySer [The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom] [Mods]
با reshade یه جورایی گرافیکشم میتونی ببری بالاتر
این شیدر چجوری میتونم کلا خاموش کنم که دیگه اون Overlay هم نیاد؟

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
این شیدر چجوری میتونم کلا خاموش کنم که دیگه اون Overlay هم نیاد؟
منظورت رو دقیق متوجه نشدم
اگه شیدر خاصی رو میگی که بازی بالا اومد کلید هوم کیبورد رو بزن و تیک شیدر رو بردار اگرم کلا نمیخوای reshade بالا بیاد که باید unistall اش کنی

• Like
Reactions: Changed_Man 50

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر