YUZU | Switch Emulator | طریقه دانلود و اجرا Tears of the Kingdom به این لینک مراجعه کنید ⬅️ https://b2n.ir/g28481

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
برای اون قسمتهای بازی که نیاز به موشن کنترل داره تو‌ شراین ها و نشونه گیری با تیرکمون چه کنترلری بگیریم ارزون باشه؟:D
DS4 های کپی بسشه؟ :D
پرو کنترل خود سوییچ و دوال سنس که اصلا نمیصرفن
ارزونترین کار استفاده از گوشیه برای Gyro.
ویدئوهاش تو یوتوب هست مثل این:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,935
ارزونترین کار استفاده از گوشیه برای Gyro.
ویدئوهاش تو یوتوب هست مثل این:
مرسی همون یه DS4 های کپی که نظراتش تو‌ دیجی خوب بود میخرم
به کنترل کمون با موشن عادت کردم با زدن نسخه سوییچ
خیلی سخت و تقریبا نشدنیه کل بازیو با گوشی برم رو دسته

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
مرسی همون یه DS4 های کپی که نظراتش تو‌ دیجی خوب بود میخرم
به کنترل کمون با موشن عادت کردم با زدن نسخه سوییچ
خیلی سخت و تقریبا نشدنیه کل بازیو با گوشی برم رو دسته
من DS4 دارم ولی اصلا با موشن کنترل حال نمیکنم ، همیشه خاموشه جز اینکه اجباری باشه مثل Botw.
البته میتونی کنار گیم پد از گوشی بطور همزمان استفاده کنی اما خب حتما گیم پد موشن دار گزینه خیلی راحت تریه.

• Like
Reactions: Cait Sith

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,240
نام
یونس
کسی مشکل بیرون پریدن از حالت فول اسکرین داره؟
سیستمم قویه مشکلی توی اجرای بازی نیست 4کی و 60 فریم اجرا می کنم ولی فول اسکرین کنم می پره بیرون

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,935
من DS4 دارم ولی اصلا با موشن کنترل حال نمیکنم ، همیشه خاموشه جز اینکه اجباری باشه مثل Botw.
البته میتونی کنار گیم پد از گوشی بطور همزمان استفاده کنی اما خب حتما گیم پد موشن دار گزینه خیلی راحت تریه.
DS4 های کپی یا همون فیک بخرم همه شون سنسور موشن دارن؟ تو این سوالات و کامنتای دیجی هر چی نوشته بودن الا این مورد:D
رونوشت به @NHM :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
کسایی که با روش‌های @m.d.makan تونستن به اجرای پایدار برسن و امکانات کافی هم برای ۶۰ فریم و باقی چیزهای لوکسوری دارن، وقتشه به مرحله بعد وارد بشن:

۱- امکان بازی کردن HDR بازی وجود داره. اونم با AutoHDR خود ویندوز (نه ReShade و ...) که به نظر من نتایج خیلی خوبی داره. فقط کافیه اسم فولدر یوزو و اسم فایل Exe اون رو به Cemu تغییر بدین.
ممکنه نیاز باشه توی کنترل پنل انویدیا این گزینه رو هم تغییر بدید:
1684087705554.jpeg
به نظر من نتیجه‌اش عالیه.
به مانیتور یا تلویزیون HDR، ویندوز ۱۱ و کارت گرافیک انویدیا نیاز دارید.

۲- اگر از ماد ۶۰ فریم استفاده می کنید و با کاتسین‌های بازی مشکل دارید که اصولا باید داشته باشید، می‌تونید ویدیوهای انکد شده ۶۰ فریمی زیر رو دانلود کنید و توی فولدری که مودهای بازی رو ریختید، قرار بدید:
60fpsCutscenes.zip

3- اگر از کنترلر Xbox برای بازی استفاده می‌کنید، ماد زیر برای تغییر دکمه‌ها به شکل سازگار با دسته اکس باکسه:
Xbox UI v2 [The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom] [Mods]

به صورت مشابه برای کنترلرهای سونی:
DualSense/DualShock UI v6 [The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom] [Mods]

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,935
مادسازها همیشه جلوتر از سازنده هان
میخواد سازنده بازی باشه یا شبیه ساز:D
امیدوارم مشکلات گرافیکیشم فیکس کنن گلیچهایی که دیده میشه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
مادسازها همیشه جلوتر از سازنده هان
میخواد سازنده بازی باشه یا شبیه ساز:D
امیدوارم مشکلات گرافیکیشم فیکس کنن گلیچهایی که دیده میشه

یا اصلا نگیر یا اصل بگیر اینا زود هم خراب میشه معلوم هم نیست چی گیرت میاد شاید سنسور نداشته باشه اصن
من دوال سنس ر خیلی راضی ام قبلش دسته xone داشتم این یه سر و گردن بالاتره

پ.ن: میتونی هم با موس و کیبورد مپ کنی ولی یکم زمان میبره برا یه چیزی مث Totk که کلی دکمه و اینا داره چیز استانداردی در بیاری
ولی قطعا میشه من متروید رو یک ساعتی با موس و کیبورد رفتم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cait Sith

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
۲- اگر از ماد ۶۰ فریم استفاده می کنید و با کاتسین‌های بازی مشکل دارید که اصولا باید داشته باشید، می‌تونید ویدیوهای انکد شده ۶۰ فریمی زیر رو دانلود کنید و توی فولدری که مودهای بازی رو ریختید، قرار بدید:
60fpsCutscenes.zip
بقیه رو نمیدونم ولی DynamicFPS که دوستمون گذاشت همه مشکلات سرعتشو حل کرد برام، کاتسینا هم همینطور (اتچ کردم فایلشو)
---
الان غیر از افت فریمای یهویی که بعضی جاها میگیره واقعا اوکی داره اجرا میشه، یعنی فول اسکرین کنم بدم دست یکی که ندونه بازی انحصاریه فک نکنم بتونه تشخیص بده پورت واقعی نیست :D مخصوصا بعد این مادی که آیکون کنترلرا رو درست میکنه.
تنها مشکل گرافیکیی هم که داره موقعی که اجسام رو داری حرکت میدی هایلایت سبز کنارش پر آرتیفکت میشه داخلش که به چشم نمیاد.

AutoHDR ـم واقعا خوب کار میکنه.

Attachments

• load.zip
    5.1 KB · مشاهده: 15
آخرین ویرایش:

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
کسایی که با روش‌های @m.d.makan تونستن به اجرای پایدار برسن و امکانات کافی هم برای ۶۰ فریم و باقی چیزهای لوکسوری دارن، وقتشه به مرحله بعد وارد بشن:

۱- امکان بازی کردن HDR بازی وجود داره. اونم با AutoHDR خود ویندوز (نه ReShade و ...) که به نظر من نتایج خیلی خوبی داره. فقط کافیه اسم فولدر یوزو و اسم فایل Exe اون رو به Cemu تغییر بدین.
ممکنه نیاز باشه توی کنترل پنل انویدیا این گزینه رو هم تغییر بدید:
View attachment 293116
به نظر من نتیجه‌اش عالیه.
به مانیتور یا تلویزیون HDR، ویندوز ۱۱ و کارت گرافیک انویدیا نیاز دارید.

60fpsCutscenes.zip

3- اگر از کنترلر Xbox برای بازی استفاده می‌کنید، ماد زیر برای تغییر دکمه‌ها به شکل سازگار با دسته اکس باکسه:
Xbox UI v2 [The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom] [Mods]

به صورت مشابه برای کنترلرهای سونی:
DualSense/DualShock UI v6 [The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom] [Mods]
واقعا این مود دسته نیاز بود خدا امواتتو بیامرزه
فقط اگر استفاده میکنید برای دسته ps حواستون باشه ورژن 6 رو استفاده کنید ورژن 7 ناقصه

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
dynamic fps تغییر زیادی برای من ایجاد نکرد و اصلا به 60 فریم هم نمیرسه و تو کات سین ها هم صدا از تصویر جلو یا عقب تر هست
30 فریم هم که خدایی اذیت کننده هست چون سیستم من راحت 60 رو میکشه ولی خب کات سین ها اینجوری میشه اذار میده ادم رو
از دوستان سوال داشتم با اپدیت های YUZU این مشکل کات سین ها حل میشه در اینده یا نه؟ اگر نمیشه برم این ویدیو هایی که دوستمون فرستاده رو بگیرم

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
dynamic fps تغییر زیادی برای من ایجاد نکرد و اصلا به 60 فریم هم نمیرسه و تو کات سین ها هم صدا از تصویر جلو یا عقب تر هست
30 فریم هم که خدایی اذیت کننده هست چون سیستم من راحت 60 رو میکشه ولی خب کات سین ها اینجوری میشه اذار میده ادم رو
از دوستان سوال داشتم با اپدیت های YUZU این مشکل کات سین ها حل میشه در اینده یا نه؟ اگر نمیشه برم این ویدیو هایی که دوستمون فرستاده رو بگیرم
حل که میشه ولی الان اگه اصرار داری شصت فریم بازی کنی همون کات سین ها بنظر میاد بهترین راه باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر