xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
با سلام به تمام دوستان
دارک فیلد عزیز شما ابگوشت نیستید و این تاپیک شاید دهها تماشاچی داره که قضاوت می کنن و سعی من اینه که اونها رو راهنمایی کنم ولی شما توجه نمی کنید که طبق گفته شما میشه نتیجه گرفت که اگه کسی میخواد از بازی ها لذت ببره باید pc شو اپگرید کنه و اگه بخواد انو به سطح xbox360 برسونه باید حداقل 500 تومان پیاده بشه و تازه بعد بره 500 تومان بالاتر برای ps3 بده . و این راه اصلا برای اکثر مردم عاقلانه نیست.
ولی کسی که xbox360 بگیره دیگه احتیاجی به اپگرید pc نداره (ولی بعضی ها مثله اینکه اصلا با xbox مشکل دارن )و تعداد بسیار زیادی از بازی های ps3 وxbox360 مشترک هستند و از اونها هم میشه لذت ببره و تازه دهها بازی مخصوص xbox360 وجود داره که هر کدوم برابر با متال گیر هستن مثل gow ,halo3 و...
خیلی جالبه شما اول میگی pc از xbox360 قویتره و بعد نتیجه میگیری که ps3 از xbox360 قویتره و فکر کردی اینجا همه بچه هستن و یه چیزای به این سادگی رو نمی فهمن.
. ایجا سایت بازی سنتره نه بازیکده که یه مشت بچه بیسواد توش پست میزنن اینجا همه دنبال اینن که یه چیزی یاد بگیرن و واسه وقت گزرونی نیومدن و اینواگه مطالب خیلی از دوستانرو بخونین متوجه میشین .
اگه انگلیسیتون خوبه به فرومهای خارجی سر بزنین ببینین که چقدر اونا واردن ما هم چیزی کم نداریم فقط باید سعی ومطالعه کنیم .
الان اگه کسی xbox360 بگیره با توجه به لیست بازیها دیگه احتیاجی به کامپیوتر قوی و ps3 نداره

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
همین الان 3 تا بازی برای Launch بهار اعلام شدن... که گنده ترینشون هم UT2007 هست

یک هفته ای میشه که Epic اعلام کرده UT2007 لانچ تایتل PS3 نیست و اول از همه برای PC میاد و هر وقت که آماده شد برای PS3 و احتمالا 360
پس روی این یکی به عنوان لانچ حساب نکنید

بعدشم من نمیدونم شما چطور آسون تر بودن ساخت بازی رو به همین راحتی نادیده میگیری ... با هزینه هایی که ساخت بازی روی PS3 به سازنده وارد میکنه خیلی از کمپانی های کوچیک که نمیتونن ریسک کنن طرف PS3 نمیرن ... یه کمپانی تازه کار (که ممکنه یه عنوان خیلی جنجالی و زیبا در دست ساخت داشته باشه) وقتی هزینه رو حساب کنه و احتمال بده که ممکنه شکست بخوره طرف PS3 نمیره و 360 رو انتخاب میکنه
تفاوت گرافیکی هم که به هیچ وجه در اون حدی نیست که یه شرکت نتونه پروژش رو روی 360 پیاده کنه و به همین دلیل بره سراغ PS3
به نظر من الان PS3 هیچ گونه جذابیتی برای یه شرکت بازیساز که میخواد یکی از 2 کنسول رو انتخاب کنه نداره
حالا شما هی بگو داره ...

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
حرف شما رو هم مبنی بر جلوتر بودن مایکروسافت رو قبول ندارم.. مایکروسافت دست پیشی گرفت که پس نیافته.. اما میافته... همین الان 3 تا بازی برای Launch بهار اعلام شدن... که گنده ترینشون هم UT2007 هست... قطعاً تا اون زمان حداقل سونی چندتا لانچ در خور شئن ps3 اضافه میکنه و این تعداد مطمئناً از تعداد لانچ تایتل های X360 کمتر نخواهد بود... شاید الان عناوین X360 زیاد باشن.. اما خوباش همونائی هستند که گفتم به اضافه یکسری عناوین دیگه... که زیاد نیستن.. اما مهم ارزش این عناوین در مقابل ارزش عناوین PS3ـه برای من MGS - DMC و AC6 و ... به تنهاوی کافیه تا بگم که PS3 بهتره... برای شما هم مشخصاً کاملاً برعکس... این دیگه بر میگرده به صلیقه ها و چون صلیقه یک PS باز قدیمی با نوع خاص بازیهای PS شکل گرفته.. طبیعتاً عناوین نه چندان متنوع X360 چندان براش جذابیت نداره.. اگر مثلاً شما به DoA4 مینازید ما به TEKKEN مینازیم یا به عناوینی مثل Capcom VS SNK که حتی 3بعدی هم نیستن اما انتظارات مارو براورده میکنن از یک بازی مبارزه ای.. (Fighting) .. منهی NFS که همه جا مشترکه.. شما چندتا بازی ریسینگ دارین که با البته GT سیمیولیشن ریسینگه رقابت کنه؟! هیچی... صفر... بازی در حد MGS نتا حالا نداشتین... DMC یک اکشن پلتفورمره .. یک عنوان اسم ببر که قابل رقابت با Devil May Cry باشه... اصلاً بازی با سبک Ace Combat دارید؟!... نه.. ندارید... از نظر من یعنی هیچی ندارید... تنها عنوان قابل توجه X360 که من حاضرم برای بازیکردنش بمیرم.. OBLIVION هست.. که روی PC براحتی هرچه تمام قابل دسترسه.. پس من الان جنگ بین کنسولهای نسل بعدی بین X360 و PS3 رو تموم شده به نفع PS3 میبینم... این وسط مطمئناً Revolution هم یک سورپرایز بزرگه .. من شخصاً از این کنسول خیلی خوشم اومد.. چون در نگاه اول فهمیدم که اون کنترلر های منحصر به فردش غوغا خواهند کرد.. میبینی از "دید" من X360 چیزی برای عرضه به امثال من نداره... من نمیدونم شما این قیمتهای پرت رو از کجا میاری... بماند... در مورد طراحی و ساخت و بهینه سازی بازی ها هم من همچین اعتقادی ندارم.. بالاخره که چی... مگر اینکه همه سازنده ها یهوی با هم "اب هندوانه" میل کنن که سختشون باشه بازی سازی... پس از دید من این همه سفسطه ای بیش نیست... پس بهشون اهمیتی نمیدم... شمام نده
مایکروسافت به هیچ وجه پس نمیفته.فکر کنم همین چند وقت پیش مشخص شد کهUT2007 لانچ PS3 نیست. تازه این بازی هم برای 360 و کامپیوتر هست. world airforce هم یه بازی هواپیما. سونی و طرفداراش halo3 forza fable jade empire mass effect tenchu pgr dead rising lost odyssey frame city crack down doa gears of war rumble rosses pdz farcry و... رو توئ خواب میبینند ولی توی خواب هم بهشون نمیرسند. سونی به غیر از همون چند تا بازی یعنی دیگه چیزه دیگه ای نداره . فکر کنم pgr , forza اون gt رو قورت بدند. تا اونجایی هم که من میدونم ولی مطمعن نیستم gow سوم شخص است. ps3 اصلا یه rpg ریل تایم داره؟ نه نداره ولی این بازیهای فوق العاده رو 360 ریختند. تازه کلی بازی rpg نوبتی هم برای 360 کانفریم شدند. مثل فاینال و lost odyssey و eNCHANT ARm , blue dragon و ... . kof هم یه بازی فایتینگ دو بعدی. راستی به احتمال زیاد پروژه مخفی ایتاگاکی برای 360 همون ninja gaiden2 باشه که فکر نمیکنم dmc به گرد پاش برسه. تو سبک ریسینگ کوچکترین عنوان 360 همین ridge racer6 هست. تست درایو و full auto هم حالا میگیم هیچی. برن اوت رو چیکارش میشه کرد؟ چند تا بازی fps که به گرد پای halo , farcry برسند دارید؟ هیچی. تازه بازیهایی مثل اسکارفیس و تام رایدر و هیتمن و پدر خوانده هم هستند که ps3 از اونها محرومه. راستی splinter cell4 رو بگو. من که دیوونشم. تو سبک ورزشی هم که 360 ترکونده. تو سبک اکشن هم که احتیاجی به گفتن نیست. gow همه رو تنهایی حریفه. اون بازیهایی که بالا گذاشتم هم اضافه کنید. هر چی بازی رو ps3 اسم بیارید رو 360 سه چهار تا بهترش هست. اما رولشن رو کاملا موافقم که نظیر نداره. ماریو و زلدا و متروید پرایم و پاکیمون و ... هیچ جای دیگه پیدا نمیشند ولی اینا کم هستند و نمیتونه موفقیت رولشن رو تضمین کنه. دسته هاش هم که کاملا آدم رو وسوسه میکنه. اما مایکرو و 360 برنده این جنگ خونین ( بازین) هستند.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
این آخرین اخطاره...
از پست من به بعد هر کسی توی این تاپیک پستش بدون استناد درست حسابی باشه در دومین اخطار بن میشه:
بابا مایکروسافت که اضلا عددی نیست جلوی سل.هفت تا هسته داره!!!
یک دلیل برای پی اس3:متالگیر4.
تا گیرز آو وار هست پی اس بره لنگ پهن کنه.
طبق فرمایشالت آقای..... فلان کنسول از فلان کنسول بهتره.
و.....
مثلا اگه میخواین بگین گیرز آو وار یکی از بهترین بازی هاس مثل پست اول همین صفحه لااقل از روی دو تا تریلر گیم پلی صحبت کنین.من نمیدونم پطوری دو تا بازی که یکیش فقط یه دموی دست و پا شکسته ازش منتشر شده اون یکی هم که اصلا مشخص نیست چیه با هم مقایسه میشن؟؟یا چطور میشه به این نتیجه رسید که پی اس70 در صد بازیهای نسل بعد رو داره؟؟؟البته من روم به افراد نیست به پستهاست.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
مثلا اگه میخواین بگین گیرز آو وار یکی از بهترین بازی هاس مثل پست اول همین صفحه لااقل از روی دو تا تریلر گیم پلی صحبت کنین.من نمیدونم پطوری دو تا بازی که یکیش فقط یه دموی دست و پا شکسته ازش منتشر شده اون یکی هم که اصلا مشخص نیست چیه با هم مقایسه میشن؟؟یا چطور میشه به این نتیجه رسید که پی اس70 در صد بازیهای نسل بعد رو داره؟؟
دقیقا همینه که میگید
خواهشا از پیشگویی بدونه دلیل خود داری کنید ، با استفاده از شواهد نظر خودتون را بگید ، و حتما تاکید کنید که این نظر شخصیه منه
البته من اینجا جز یک کاربر معمولی نیستم و مسولیتی ندارم که به دیگران اخطار بدم من فقط به عنوان پیشنهاد اینا میگم

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوستان عزيز ، ما هر دفعه سر ميزينم به اين تاپيك به نظر ميرسه وضع داره بدتر ميشه !
لطفاً رعايت كنيد !!! در صورتيكه پستي بي پايه اساس باشه بدون اخطار قبلي حذف ميشه و بعد ديگه هيچ شكايتي هم پذيرفتني نيست.
لطفاً با دليل و منطق پيش بريد. ديگه آخه چند دفعه بايد بيايم بگيم آقا اينجوري پست نزنيد ، اونجوري بزنيد !!!
البته از همه دوستان عزيزي كه اخبار و صحبت هاشون با منبع معتبر و دلايل منطقي مطرح ميشه تشكر ميكنم.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط mt3691:
با سلام به تمام دوستان
دارک فیلد عزیز شما ابگوشت نیستید و این تاپیک شاید دهها تماشاچی داره که قضاوت می کنن و سعی من اینه که اونها رو راهنمایی کنم ولی شما توجه نمی کنید که طبق گفته شما میشه نتیجه گرفت که اگه کسی میخواد از بازی ها لذت ببره باید pc شو اپگرید کنه و اگه بخواد انو به سطح xbox360 برسونه باید حداقل 500 تومان پیاده بشه و تازه بعد بره 500 تومان بالاتر برای ps3 بده . و این راه اصلا برای اکثر مردم عاقلانه نیست.
ولی کسی که xbox360 بگیره دیگه احتیاجی به اپگرید pc نداره (ولی بعضی ها مثله اینکه اصلا با xbox مشکل دارن )و تعداد بسیار زیادی از بازی های ps3 وxbox360 مشترک هستند و از اونها هم میشه لذت ببره و تازه دهها بازی مخصوص xbox360 وجود داره که هر کدوم برابر با متال گیر هستن مثل gow ,halo3 و...
خیلی جالبه شما اول میگی pc از xbox360 قویتره و بعد نتیجه میگیری که ps3 از xbox360 قویتره و فکر کردی اینجا همه بچه هستن و یه چیزای به این سادگی رو نمی فهمن.
. ایجا سایت بازی سنتره نه بازیکده که یه مشت بچه بیسواد توش پست میزنن اینجا همه دنبال اینن که یه چیزی یاد بگیرن و واسه وقت گزرونی نیومدن و اینواگه مطالب خیلی از دوستانرو بخونین متوجه میشین .
اگه انگلیسیتون خوبه به فرومهای خارجی سر بزنین ببینین که چقدر اونا واردن ما هم چیزی کم نداریم فقط باید سعی ومطالعه کنیم .
الان اگه کسی xbox360 بگیره با توجه به لیست بازیها دیگه احتیاجی به کامپیوتر قوی و ps3 نداره

شما انگا منظور من رو متوجه نميشين ... و بعد جمله قرمز رنگ رو مطرح ميكنين شما اول مشكلت رو با خودت حل كن كه انقدر سوء تفاهم زده نشي... من گفتم از نظر من PS3 بهتر از 360 چون بازي هائي كه من ميخوام فقط روي اين كنسول وجود داره... گفتم PC از 360 بهتره چون علاوه بر تعداد زيادي از گيم هاي مشتركي كه باهم دارن.. PC امكانات بيشتر و بهتري ارائه ميده به كاربرانش... من اينجا بحث سواد رو مطرح نكردم و معلومات كسي رو هم زير سوال نبردم.. اما انگار شما در تفكيك مسائل از هم مشكل داري .... شما پستهاي منو كامل بخون.. در 300 جاي اون پست من گفتم نظر شخصي.. نظر شخصي... نظر شخصي... نظر شخصي خودم...

در مورد برابري بازي Halo3‌ و GoW هم بازي كه هنوز ريليز نشده نميتونه با سري بازي متال گير كه تا بحال ميليونها نسخه فروش داشته برابري داشته باشه.. همون هيلو (هالووو) 1 و 2 هم چندان آش دهان سوزي نبودن.. حالا چون من قسمت اولش رو بازي كردم روي اون بيشتر نظرم رو ميگم يك بازي خيلي معمولي بود.. در سبك اول شخص... كه در همان سال عرضه عناويني بودن كه به مراتب بهتر و سر تر از اين بازي بود.. اما بازي با خصوصيات.. گيم پلي و داستان متال گير نــــــــداريـــــــــم !!

در مورد قيمت و پول و اينهام يك چيزي رو بهت ميگم.. اينگليسي ها يك جمله معروف خوبي دارن كه ميگن: ما چون وضعيت مالي خوبي نداريم، هميشه گرونترين و بهترين جنس رو ميخريم كه برامون عمري كار كنه...

عمو اسكروچ هم آخر فيلم دست از خست برداشت... در مورد بچه هاي بيسواد بازيكده نظري ندارم چون تعداد پستهاي من اونجا به تعداد انگشتان دست هم نميرسه و اون موقعي كه بازيدات بسته شده و بخاطر روابط كاري كه با وبسايت و مجله بازيكده داشتيم اونجا ميرفتم... كه الان فكر ميكنم 6ماه گذشته باشه از آخرين باري كه اونجا رفتم...

در مورد فروم هاي خارجي هم خوب شد متذكر شديد و من اصلاً نميدونستم يك همچين چيزي هم وجود داره واقعاً ممنون از لطفت كه منو رو با فروم هاي اينگليسي زبان آشنا كردي...

درمورد PC قوي هم چون الان يك PC قوي و عالي چيزي در حدود 1.5 ميليون تموم ميشه... شايد ديوانگي بنظر برسه اما امكانات هيچ كنسولي با PC ‌قابل مقايسه نيست از هر بعدي كه بخواي بهش نگاه كني... چون به PC نميشه تنها از بعد يك اسباب بازي نگاه كرد... اما نهايت كاري كه يك كنسول علاوه بر بازي كردن براي مخاطب داره چت كردن و ديدن فيلم و گوش كردن موسيقيه.. كاري كه الان گوشهي هاي موبايل و كنسولهاي دستي به بهترين نحو انجام ميدن.. پس عقل سليم ميگه اگر ميخواي از كنسول استفاده كني لااقل جذب اوني شو كه علاوه بر چيزائي كه تو ميخواي كيفيت بهتر و تكنولوژي بالاتري برات مياره... يعني PS3 ...
يك كارت 7800 GT الان كمتر از 400-500 تومان نيست... اما PS3 با RSX چيزي در همين رنج قيمتي خواهد بود.. الانه بخواي يك مين و AMD CPU 64 هم بگيري بايد 400-300 تومان مايه اخ كني... اما PS3‌ چيزي در همين حدود رو با ابر پروسسور CELL برات مياره كه با توجه به تمام جزئيات فني كه قبلاً از همه اينها داشتيم و داريم و در مقايسه با جزئيات كنسول $M بايد گفت كه مگه مغزم عيب و ايرادي داره كه PS3 نخرم؟!

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Behzad:
یک هفته ای میشه که Epic اعلام کرده UT2007 لانچ تایتل PS3 نیست و اول از همه برای PC میاد و هر وقت که آماده شد برای PS3 و احتمالا 360
پس روی این یکی به عنوان لانچ حساب نکنید

بعدشم من نمیدونم شما چطور آسون تر بودن ساخت بازی رو به همین راحتی نادیده میگیری ... با هزینه هایی که ساخت بازی روی PS3 به سازنده وارد میکنه خیلی از کمپانی های کوچیک که نمیتونن ریسک کنن طرف PS3 نمیرن ... یه کمپانی تازه کار (که ممکنه یه عنوان خیلی جنجالی و زیبا در دست ساخت داشته باشه) وقتی هزینه رو حساب کنه و احتمال بده که ممکنه شکست بخوره طرف PS3 نمیره و 360 رو انتخاب میکنه
تفاوت گرافیکی هم که به هیچ وجه در اون حدی نیست که یه شرکت نتونه پروژش رو روی 360 پیاده کنه و به همین دلیل بره سراغ PS3
به نظر من الان PS3 هیچ گونه جذابیتی برای یه شرکت بازیساز که میخواد یکی از 2 کنسول رو انتخاب کنه نداره
حالا شما هی بگو داره ...

خوب انگار حق با شماست من اين خبر رو نديده بودم.. اينروزها انقدر با BF2‌ درگيرم كه به هيچ چيز ديگه اي نميرسم...

همونطور كه خودتون اشاره كرديد اين نظر شخصي شماست.. و طبق نظريات شخصي من هم هيچ شركتي نيست كه نخواد براي PS3‌ بازي بسازه.. مگر زير مجموعه هاي خود $M‌... تقريباً تمام شركتهاي بازي سازي بزرگ يك پروژه عظيم براي PS3 دارن.. حالا يك سري مثل Johney Boy فقط يك اشاره ميكنن و يك سري ديگه مثل RockStar‌ رسماً اعلام ميكنن...

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط Behzad:
پس شما میگی هر کنسولی سخت افزار قوی تر داشته باشه موفق تره دیگه ؟ هرکنسولی سخت افزار قوی تری داشته باشه بازی بیشتری براش ساخته میشه ؟
اگه اینجوریه پس چرا XBOX که سخت افزار بهتری از PS2 داشت موفق تر از PS2 نبود ؟
ضمنا کی اینو گفته که شرکتهایی که برای PS3 بازی میسازن سود بیشتری به دست میارن !!؟؟
وقتی میگن بازی سازی روی 360 راحت تره معنیش اینه که ساخت بازی هم راحت تره ، هم زمان کمتری میبره و از همه مهمتر هزینه کمتری رو به سازنده تحمیل میکنه
یعنی یه شرکت که میخواد 2 تا بازی هم سطح برای 2 تا کنسول بسازه روی PS3 باید پول بیشتری هزینه کنه تا بازی رو بسازه در حالی که Dev Kit فوق العاده کنسول 360 علاوه بر راحت تر بودن هزینه کمتری هم داره
فعلا هم که کاملا مشخصه که 360 بازیهای بیشتری نسبت به PS3 داره پس لطفا نگید دیگه کی میاد برای 360 بازی میزنه ... در حال حاضر 360 حدود 50 عنوان بیشتر از PS3 داره و مطمعن باشید این روند متوقف نخواهد شد و همچنان بازیهای زیادی برای 360 کانفیرم میشن دلیلشم علاوه بر سخت افزار قوی راحت بودن طراحی بازیه
ببخشید بچه ها 3 روز ما اینجا تو اهواز اینترنت نداشتیم حسابی حال گیری بود اومدن تو بازی سنتر دیدم 180 درجه تغییر کرده
خوب بهزاد جان من به هیچ وجه این حرفو نزدم میگم طرفدار های ÷ی اس3 بیشتر هستن فعلا کسی نمیتونه اینو تکذیب کنه پس اگه یه بازی ساز برای پی 3 بازی بسازن بیشتر پول در میارن
در ضمن شما به سابقه شرکت های سونی و مایکروسافت در ساخت کنسول نگاه کن خودت میفهمی!!!!!!
وقتی هم پی اس3 بیاد بازی هم براش میاد

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته من با سیاوش؟ حان از این نظر که ایکس باکس بسیار به کامپثوتر ا نظر بازی شبیه موافقم.ولی مشکلو خودشون گفتن.یه کارت 7800 الان حدود 500 قیمت داره در صورتی که 360 هم همون کارایی رو با 400 تومن در بهترین حالت میده.منی که میخوام Oblivion بازی کنم برای اینکه بتونم این بازی رو خوب اجرا کنم باید حداقل 400 تومن (اون موقع که میاد)خرج کنم تا این بازی رو اجرا کنم ولی میتونم با همون پول یه 360 بگیرم در صورتی که سیستمم هم تا حدودی میتونه بازیها رو اجرا کنه و نیازم رو به اینترنت جواب بده.مشکل اصلیه من پی اس3 به قول خارجیا همون تکراری بودن هستش.البته این مشکل رو 360 هم داره.بازیهایی که گیم پلی شون فرقی نکرده اصلا.بازیهای مث تیکن(پی اس) و DOA(360)به عیر از چنتا شخصیت جدید و گرافیک بالا چی دارن؟؟البته من نمیخوام بگم از گرافیک لذت نمی برم.خیلیم لذت میبرم ولی روون بودن بازی واسم مهمتره.منظورم از روون فریم ریت و اینا نیست منظورم اینه که چقدر راحت با بازی کنار بیاین.حالا من نوعی 3 تا راه راه دارم:یکی اینکه 700 تومن خرج دستگاهم کنم.دو اینکه یه پی اس بخرم با 700 تومن.3 اینکه یه 360 بخرم با یه روولوشن با همون 700تا.مشخصه راه سوم بهتره.چون هم از لحاظ گرافیک چیز زیادی از اون دو تای دیگه کم ندارم.(هر چند من معتقدم پی اس یکم از 360 قویتره)دو اینکه میتونم بازیهایی رو بازی کنم که برام تازگی داشته باشن(حتی اگه خوشم نیاد بازم یه تجربه ی کاملا جدیده)3 اینکه از لحاظ کمی هم بازیه بیشتری رو تحت پوشش قرار میدم(با توجه به اینکه تا یکی دو سال دیگه بالاخره سیستمم یه جوری با بازیا کنار میاد).شما باشین کدوم راهو ور میدارین؟با فرض اینکه 600-700 تا بیشتر ندارین؟(حالتی که خیلی ها دارن.حالا اگه شما 2 میلیون بخواین خرج کنین قضیه فرق میکنه)
سونی جان شما وقتی از تجربه رف میزنید باید در نظر بگیرین که سونی تا حالا دو تا کنسول داده و مایکرو یکی(MSX رو بیخیال)شما نمیتونی بگی که ایکس باکس از پی اس1 نا موفق تر بود.در ضمن هیچ جای دنیا الان دیگه هیچ کس هیچ جای دنیا سایه ی پی اس2 رو روسر پی اس3 نمی بینه.شما هم اگه این طرز تفر رو کنار بذارین و از بیرون نگاه کنین شاید نظرتون برگرده.در واقع پی اس2 یه کنسول مجزا بود.نکنه شما میخواین بگین پی اس پی از دی اس موفق تر بوده؟؟پس جرا سایه پی اس2 رو سر پی اس پی نبود؟؟چرا پی اس پی تا اینجا شکست تقریبا ناجوری از دی اس خورده؟؟کو حمایت بازی سازا؟مگه پی اس2 نود میلیون نفروخت که از جمع فروش گیم کیوب و نینتندو64 بیشتر بود؟؟تازه پی اس پی در دوره ای اومد که پی اس2 هنوزم بازی های خوبی واسش میومد پس کو اون اعتبار سونی که میگین؟الان کنسول مث بازی نیست که چون قسمت قبلش خوب بود قسمت بعدشم احتمال زیاد خوب باشه.و این نبرد پی اس پی و دی اس کاملا نشون میده دید بازی ساز ها رو نسبت به شکرت ها وکنسولشون(هر سری کنسول یه طرز دید جدید)

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
در مورد برابري بازي Halo3‌ و GoW هم بازي كه هنوز ريليز نشده نميتونه با سري بازي متال گير كه تا بحال ميليونها نسخه فروش داشته برابري داشته باشه.. همون هيلو (هالووو) 1 و 2 هم چندان آش دهان سوزي نبودن.. حالا چون من قسمت اولش رو بازي كردم روي اون بيشتر نظرم رو ميگم يك بازي خيلي معمولي بود.. در سبك اول شخص... كه در همان سال عرضه عناويني بودن كه به مراتب بهتر و سر تر از اين بازي بود.. اما بازي با خصوصيات.. گيم پلي و داستان متال گير نــــــــداريـــــــــم

درسته سری بازی های MGS زیبا بود ولی به قول خودتون هنوز بازیه MGS 4 یا DMC
هنوز از GAME PLAY نبوده که ببینیم به اندازه ی شماره های قبلی جذاب بودند یا نه
در ضمن آنقدر از بازیه GOW دمو های GAMEPLAY وجود داره که میشه به راحتی قدرت
این بازی را تشخیص داد که و شما را در جریان کامل بازی قرار میده ، میتونید تموم GAME PLAY های GOW را DOWNLOAD کنید تا به حرف من برسید
در مورد HALO 3 هم که فعلا نمیشه نظری داد
در مورد HALO 1 هم شما فراموش نکنید که این بازی سال 2001 به بازار اومد ولی شما
نسخه ی PC اون را مطمینا در 2003 یا 2004 بازی کردید، در مورد HALO 2 قضیه خیلی فرق میکنه موتور گرافیکی HALO 1 با HALO 2 اصلا قابل مقایسه نیست
یکی از مزیت های HALO 2 نسبت به بازی های FPS در قسمت LIVE این بود که دارای
مپ های خیلی وسیع بود و سبک HALO باعث شد که در بازیه UT 2004 و امثال اون
از خیلی از خوصوصیات HALO تقلید کنند مانند VEHICLES LOCK و موارد دیگر ...
البته من HALO 2 را بازی نکردم ولی این قضیه را میسپارم به XBOX 1 در مورد 360
به نظر من اگر HALO 3 هم وجود نداشته باشه فرق زیادی به حال 360 نخواهد کرد
چون ما شاهد بازی های پر قدرتی در آینده ی نزدیک خواهیم بود

و در مقايسه با جزئيات كنسول $M بايد گفت كه مگه مغزم عيب و ايرادي داره كه PS3 نخرم؟!
میتونید لطف کنید جزییات کنسول MS را ذکر کنید که ما هم از خرید اون پشیمون بشیم ؟
من به جای پشیمون شدم هر روز دارم بیشتر از روز قبل جذب این کنسول میشم !!!
و خیلی افراد دیگه هم همینطور...
و نمیخواهم خودم را فقط به خاطر 3 تا عنوان تکراری و یک اسم PS وقت خودم و پول خودم را هزینه کنم من هیچ تعهدی نسبت به این کنسول ندارم و تا وقتی که باب طبع من باشه میخرمش ، الان XBOX 360 برای من بهترین انتخاب
راتی برای اولین بار دسته ی این کنسول را از نزدیک لمس کردم L0L ، دستش خیلی کوچیک تر از اونی بود که تصور میکردم خیلی خوشدست بود و خیلی سبک !!!!
تقريباً تمام شركتهاي بازي سازي بزرگ يك پروژه عظيم براي PS3 دارن..

و 100 البته برای XBOX 360 !!!!
اصلا حرف ما اینه که XBOX 360 بیشترین برتری که نسبت به XBOX 1 داره اینه که
حمایت شرکت ها از 360 قابل مقایسه با XBOX 1 نیست
PS 2 هم پشتوانه ی بزرگی داشت اون هم شرکت های بازی سازی به تعداد زیاد
ولی PS 3 باید امتیازی فراتر از PS2 داشته باشه که به موفقیت PS2 برسه
امتیازی که 360 نسبت به XBOX 1 داره

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
یه کارت 7800 الان حدود 500 قیمت داره
من فکر نمیکنم 256 7800 هم 500 تومان باشه خیلی بیشتره
تا چند وقت پیش 6800 نزدیک 650 هزار تومان بود

----------------------------------------------------------
از نظر من Ps3 شاید از لحاظ Cpu قویر تر باشه ولی هنوز نمیشه قطعی گفت که
از لحاظ کل سیستم قویتره ، من کلی بحث کردم در مورد Gpu Ati و تکنولوژیه
خیلی بیشرفته ی اون ، خیلی راحت میگید Ps3 قویتره !!!
حالا یکی دوباره میاد میگه اینا همه دنیا میدونند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خواهشا یکی صبر کنید تا Ps3 بیاد
تموم قدرت یک کنسول به Cpu نیست ، ما برای اینکه سیستم خونگیه Pc را برای Game ارتقاء بدیم اول از همه کارت گرافیک را قویتر میگیریم بعد Cpu و Ram و ....
الان برای اولین بار Amd اومده Cpu 2 هسته ای یه 64 بیت ساخته هر چند من از
سایت پرشین گیمر دله خوشی ندارم ولی نقد جالبی در این مورد گفته
قیمت این Cpu بالای 1 میلیون تومان میباش اون هم با Clock 2.6 اگر اشتباه نکنم
Xbox 360 با Clock 3.2 و 3 هسته کار میکنه(FX- 60)
در ضمن بازی هایی که برای Xbox 360 ساخته میشه مخصوص 3 هسته ی 64 بیت
میباشد ، پس مشکلات چند هسته ای بودن Pc را نداره قیمت این Cpu را هم بالای 1 میلیون تومان ذکر شده
حالا یکی دوباره میاد میگه Ps 3 که 10000 هسته داره !!!!!!!!!!!!!!!! بابا بزارید 2 هسته ای
ساخته بشه بعد بگید 8 هسته !!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

rolis63

کاربر سایت
Sep 25, 2005
51
سلام به دوستانه عزيز اميدوارم كه خوب باشيد اين عکس رو تو يک سايت پيدا کردم كه طريقه درست گرفتنه دسته play station 3 رو توضيح داده اينم لينکش فعلن يا علي
PHP:
http://www.forz.pwp.blueyonder.co.uk/images/boomerangdebunked.gif

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
PS3 vs Xbox 360
--------------------------------------
Xbox 360 Games : Racing

Project Gotham Racing 3
Burnout Revenge
Need for Speed Most Wanted
Ridge Racer 6
MotoGP 2006: Ultimate Racing Technology
Test Drive Unlimited
Grand Raid Offroad
Shutokou Battle (working title)

---------------------------------------------------
PlayStation 3 Games : Racing

Fatal Inertia
Vision Gran Turismo
Formula 1
Grand Raid Offroad

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر