xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
امین باز تو اومدی؟؟؟؟ :biggrin1:

:biggrin1:

برای اطلاع بیشتر شما باید بم من 360 رو فروختم!!!! :-"

جواتی سیاهمون نکن تو PAL داشتی واسه همین فروختی:)

نه اینکه شما داری!!! دارم زیر آواتار شما رو میبینم:-"

یکی زیر اواتورش همه چیز گزاشته دلیل نمیشه همهش رو داشته باشه!
ایوشن هم حتما دارن که میگن...

MLX

کاربر سایت
Feb 28, 2007
51
البته میدونم فهمیدن این چیزای که واست میگم کمی سخته ولی سعی کن بفهمی تا دیگه واسه PS3 شاخ نشی
RSX با فناوری سری 7 NVIDIA ساخته شده است و در این تراشه 550MHZ سرعت هسته و 700 MHZ DDR3 سرعت حافظه داره... RSX با CELL در هر ثانیه میتونن 35 GB/S تبادل اطلاعات کنن...این تراشه قابلیت پشتیبانی از UNFILED SHADERS رو داره که تنها توسط برنامه NVIDIA CG قابل استفاده در بازی هست..... در rsx از 24 عدد pipe line استفاده شده که هر کدام عملکردی برابر 7/5 ops دارند.... که مجموعا میشه 136 ops.......در rsx دقیقا 302 میلیون ترانزیستور قرار گرفته است!!!

در مقابل چیپ گرافیکی 360:::::
توسط ati ساخته شده و بر پایه چیپ r580 و با نام r 500 ساخته شده...
سرعت هسته 500 mhz و سرعت حافظه 700 mhz GDDr 3 هست زنوس از 332 میلیون ترانزیستور ساخته شده.... هتسه ان از 48 pipe line استفاده میکنه( زیاد تو این قسمت ذوق نکن ) که هر کدام عملکردی برابر با 2 ops دارند!!!یعنی 96 sops که در rsx با اینکه عداد پایپ لاین ها کمتره ولی تعداد ops بیشتره دقیقا 136 ops
حجم تبادل اطلاعات هم در 360 میان چیپ گرافیک و cpu حدودا 21.6 gb/s هست...

حالا خوبه ضايع شدي كه 360 تو pal بوده كه فروختي و زياد ازش دل خوشي نداشتي :p
يا شايد هم به پول احتياج داشتي
دوم اينكه تو هنوز جوجه اي كه من ميگي ميدونم فهميدن اين حرفا واست سخته
احتمالا اين سرگذشت خودت بوده كه نفهميدي چي گفته و از كجا copy/paste كردي يا هم از روي بازي رايانه نوشتي :cheesygri
در ضمن تو همون بازي رايانه كه اينارو از روش كپي كردي رو اگه درست خونده باشي حافظه اي كه در 360 در در دسترس بازي سازها هست 480 mb هست اما تو ps3 حافظه در دسترس 416 mb هست . مثلا اگه يه بازي ماله 360 رئ بخوان واسه ps3 پورت كنند بايد از حجم بافت ها كم كنند كه باعث ميشه كيفيت بافت ها نسبا به xbox360 كمتر بشه

حالا شما هم كه ps3 نداري هي به خودت تلقين كن اون بهتر :cheesygri
بازيهاشم كه گرونن كه كمتر 50 تومن گير نمياد

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
دوست من توهین نداشتیم
خودتونو کنترل کنید
من که از این بحثا خسته شدم .واقعا بچه بازی شده
دقیقا مثل دعوای بچه ها
درسته این تاپیکه مقایسه این دو کنسوله
ولی نه اینکه بگیم 360خوبه و هرکی PS3بخره عقل نداره

مرسی

من نمیدونم چرا اینجوری شده تا یکی یه چیزی میگه نفر بعدی میاد میگه نه تو اگه شعور داشتی.............نه تو اگه ادم بودی...............نه تو اگه مخ تو کله ات بود میرفتی 360 میخریدی
بابا این حرفا چیه یکی شاید دوست داشته باشه بالای 50 تومن هم پول بازی بده کسی حق نداره حرفی بزنه یا توهینی بهش بکنه من نمیدونم این چه عادت بدی شده دوستان هی به هم دیگه توهین میکنم فقط میشه متاسف بود بابا ناسلامتی همه اینجا با هم رفیقیم

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
من الان میخوام یک کنسول ps3 or xbox360 بخرم ولی واقعا نمیدونم کدوم را بخرم که مشکل بعد پیدا نکنم در ضمن به نظر من درسته که برای ایران 50 هزار تومن زیاد هست ولی در نظر اشته باشین که شما بازی اصل نقره به همراه دفترچه میخرید که قیمتش همین قدر است من الان به خاطر همین بین این دوتا گیر کردم و الا صد سال طرف 360 نمیرفتم من خودم ps2 داشتم میدونم بازی هاش خداس ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم اینجا همه چیز دو برابر هست ولی 360 تا حدی نزدیک به قیمتش هست من هم که بد رفتم تو کار بازی کردن توی این 14 روز عید به نظرتون کدوم را بخرم اگر میشه زودتر بگید در ضمن خواهشنfanبازی در نیارید والا با هزار تا بد بختی یک پولی جور شده مجبور شدم از خیلی از کارام بزنم

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
اگه با god of war or sotc or killzone or.... بازی های توی این سبک حال می کنی برو ps3 بخر. اما اگه با بازی های pc حال میکنی یعنی (اکشن) برو 360 بخر.(پیشنهاد من ps3 است.)اما شما به حرف هیچ کس توجه نکن. باید خودت تصمیم بگیری که از کدوم بازی خوشت میاد.

MLX

کاربر سایت
Feb 28, 2007
51
اگه مي توني واسه هر بازي 50 تومن بدي و از بازي هايي مثل dead rising و lost planet و gears of war و ... اينا بگذري برو ps3 بخر
در ضمن 360 هم بازيهاش بيشترن و هم ارزون و هم بهتر

اگه با god of war or sotc or killzone or.... بازی های توی این سبک حال می کنی برو ps3 بخر.
kill zone اكشن نيست ؟
god of war واسه ps3 اومده ؟
360 تمام بازيهاش اكشنه؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
احتمالا اين سرگذشت خودت بوده كه نفهميدي چي گفته و از كجا copy/paste كردي يا هم از روي بازي رايانه نوشتي :cheesygri
کارایی رو که خودت انجام میدی رو به من نچسبون...اینجا همه منو میشناسن و میدونن که هیچ وقت عین بعضی ها Copy paste نمیکنم!!!
در ضمن من پولم رو واسه مجله های آشغال ایرانی هدر نمیدم!!!!

جواتی سیاهمون نکن تو PAL داشتی واسه همین فروختی:)
اگه تو هم فقط واسه 360 که pal هست بیشتر از 3 تا بازی گیر نیاری همین کار رو میکردی!!! یک ماه کامل دنبال oblivion واسه pal میگشتم نبود که نبود!!!!در ضمن گفتم که تا تابستون هم یکی دیگه میگریم :biggrin1: شایدم تا عید
دوم اينكه تو هنوز جوجه اي كه من ميگي ميدونم فهميدن اين حرفا واست سخته
درست صحبت کن!!! در ضمن جوجه خوابه!!! نمیخای که بیدار بشه :-"
دل خوشی هم در مورد کلکل با امسال تو ندارم پس هر چی بگی جوابت رو نمیدم :cool:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
اگه بری یه کم بیشتر مطالبو بخونی و تحقیق کنی میفهی از نظر گرافیکی 360 قویتره حالا من بیام یه ساعت توضیح بدم یه چیزه دیگم هست dx10 که دسته مایکروسافته حالا نگو قطعی نشده یا نمیشه ؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من واقعا متاسفم
من نمیدونم این فروم ناظم تالار داره؟
بعضی تاپیکها شبیه ...چی بگم
من که کلا نا امید شدم
بحثا بدون نتیجه و با شلوغ بازی و فحاشی به بیراهه میره...
اخه سونی و مایکرسافت مال باباتونه
بس کنید دیگه
ببخشید لحنم دوستانه نیست
خودتون یه نگا بندازید خیلی مسخره شده این چنتا پست اخر
بازم تکرار میکنم هر کنسولی به دلایل خاص خودش محبوبیت خودشو داره
نمیتونم از خیر lost planet &...بگذرم چون طرفدار 360نیستم در حالی که از بیل گیتس متنفرم
همینطور نمیتونم بخاطر نظریات کارشناسانه دوستان از خیر PS3بگذرم
چون نمیخوامFF XIII و MGS lairوووووو رو از دست بدم
برنده نهایی هم فقط زمان مشخص میکنه
نه نظریات کارشناسانه دوستان عزیز

مرسی
گیمر باشید
فنبوی نباشید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
اگه تو هم فقط واسه 360 که pal هست بیشتر از 3 تا بازی گیر نیاری همین کار رو میکردی!!! یک ماه کامل دنبال oblivion واسه pal میگشتم نبود که نبود!!!!در ضمن گفتم که تا تابستون هم یکی دیگه میگریم :biggrin1: شایدم تا عید

جواتی میومدی پیش خودم تا واست pal گیر میارم! catdog داشتش:cheesygri
در ضمن الان westgame خیلی بازی pal داره...
جواتی من فکر میکنم واسه اینکه تو خریدن 360 موفق نبودی داری بر ضدش حرف میزنی:blushing:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
متاسفانه پستهای فوق العاده بی محتوا و بعضا توهین آمیز چند صفحه ی آخر باعث میشه تا این تاپیک مجددا و این بار احتمالا برای همیشه قفل بشه

دیگه هم هیچ بحثی در مورد اینکه کدوم کنسول بهتره توی این سایت انجام نخواهد شد
هرکس هر کنسولی رو که فکر میکنه خوبه بره بخره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر