xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
و اینده همه چیز را مشخص می کنه.
من از دوستان می خوام دیگه بحث را ادامه ندن تا اوایل 2008 که mgs و dmc میان. اون موقع ما براتون می گیم هر کنسولی که بازی داشت برنده است.
باور کنین هر چقدر می خواستم پست ندم نشد.اما نمی دونم که اخه این 360 بازها روی چه اصولی می گن 360 برنده است.روی فروش افتضاحش. اخه وقتی 360 به فروش 10 میلیون رسید. فن بوی ها اینقدر ذوق کردن که انگار 100 میلیون فروخته. در حالی که اون ps2 اشغال(از لحاظ گرافیک میگما)در حد اون ها فروش کرد.در حالی که ps3 با 2 میلیون فروش که خیلی ها توی این سایت می گن فروشش بیشتر هم بوده واقعا عالی شروع کرد.الان تازه ps3 توی نصف جهان نیومده. اگه بیاد که فکر کنم به مرز 5 میلیون توی 4 ماه برسه.
می خودم توی مجله دنیای بازی خوندم که مایکرو سافت 2006 هم مثل 6 سال گذشته ضرر کرده.

آخرین ویرایش:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
در اوایل سونی همین جوری عمل می کنه.تا اونجا که می دونم PS2 اخرین کنسول نسل قبل بود.و گرافیکشم پایین ترین بود. در ضمن هیچ بازی قشنگی نداشت و در ان موقع دریم کست و گیم کیوب XBOX حرف اول را می زدند.
عزیز !:biggrin1:
تا اونجایی که من یادمه XBOX بعد از PS2 اومدها !!! :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
------------------------------------------------------------------
همونطور که فریدون جون خیلی منطقی گفتن ملاک خوب بودن یه کنسول بازیاشه .
نه قیمتش . اگه در حال حاضر ( دقت کنین ! ) 360 اگه 800 دلار هم بود و PS3 200 دلار بازم 360 میرزه .
حالا Cell خدا تومن قیمتش باشه یا RSX و SIXAXIS و ...
چه فایده ای داره ؟
هر روزی هم که میگذره داره از عنوانهای انحصاری PS3 کم میشه یا اینکه حداقل با 360 مشترک میشه .
--------------------------------------------------------
هر صعودی ، یه سقوطی هم داره .
PS یه زمانی بهترین بود . اما الان دوران اوجش نیست . مثال زنده : جان تری ! :( :((

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اینو به کسایی بگید که اینکار ها رو شروع کردند...به نظر من از همین جا شروع میشه!!! اول توهی به شرکت مورد علاقه من .....بعدش توهین به خود من!!!! اگه دورغ میگم بگو دروغ میگی!!!
اون جمله با همه بود نه فقط شما. در ضمن توهین به شخص شما من ندیدم. ما اینجا کودکستان باز نکردیم که هر کی میاد اینجا می گه این به من فلان گفت اون به شرکت محبوب من توهین کرد و ... .
اینم یه جمله osos خطاب به بعضی ها مثل من!!!
پس خود شما داری اعتراف می کنی که psfanboy هستی در اینجا! توهین به شرکت مورد علاقه شما که از نظر ما هیچ توهینی به حساب نمیاد. شما هم هر چی دوست داشته باشی می تونی فکر کنی، به ماکروسافت هم چندین برابر سونی سر ویندوز و ... تا حالا تو این سایت حرف های مسخره و توهین آمیز زده شده ولی هیچ برخوردی صورت نگرفته! ولی در مورد جمله ای که در مورد psfanboy ها گفته بود چون solid_hooman جان هم جواب داده بود من حتما اخطاری به ایشون می دم. شما ها اشکالتون اینه که همون مطلبی رو که فقط دوست دارید رو از متن دیگران برداشت می کنید.
فکر میکنم دست های پشت پرده در کارهست
:lol: :lol: :lol:
دست پشت پرده با کی؟ با osos و gartall حتما؟!! یکم فکر کنید بعد حرف بزنید جای دوری نمی ره.

behnam_prince

کاربر سایت
Jan 25, 2007
46
من واقعا متاسفم
اصلا فکمیکنم fanboyتوهینه:biggrin1:

در ضمن موضوع بیربط خیلی زیاده تو این تاپیک

در کل
viva i videogiochi

:love:
دوست عزیزحرفات مبهمه ..... فک نمیکنم حرف بیربط زده باشم .....
محمد (MOHAMAD 007) دقیقا حرف درستو(درباره PS3) زد منم امیدوارم بحث دیگه ادامه پیدا نکنه ....

آخرین ویرایش:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
سلام میکنم به تمام بچه های بازیسنتر
اخه من نمیدونم که چرا بعضی ها این قدر تعصب بی خود نشون میدن بابا ! تو ps fanboy هستی باش طرفدار 360 هستی باش چرا این قدر کل کل میکنین ملاک من واسه خریدن کنسول فقط بازی کردنه (عشق من) حالا کنسولی که بازی های بیشتر و بهتر داشته باشه ملت اونو میخرن (دلیل شکست game cube و xbox در ایران ) حالا من از تمام بازیباز های محترم طرفدارای 360 و ps3 خواهش میکنم دست از این بحث های کورکورانه بردارن و به بحث های مفید مشغول شن.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
پس خود شما داری اعتراف می کنی که psfanboy هستی در اینجا!
بابا مگه من گفتم نیستم؟؟؟؟
186.gif

توهین به شرکت مورد علاقه شما که از نظر ما هیچ توهینی به حساب نمیاد.
خوب اگه اینجوری هست..منم تو هر تاپیکی میرم هر چی از دهنم در میاد به مایکروسافت میگم!!! بعد میگم مگه من به شما توهین کردم
191.gif

من حتما اخطاری به ایشون می دم. شما ها اشکالتون اینه که همون مطلبی رو که فقط دوست دارید رو از متن دیگران برداشت می کنید.
حق با شماست...شاید من زیادی جوش اوردم ;)

دست پشت پرده با کی؟ با osos و gartall حتما؟!! یکم فکر کنید بعد حرف بزنید جای دوری نمی ره.
فکر کردم بعد حرف زدم....اصلا بیخیال بابا

اخه من نمیدونم که چرا بعضی ها این قدر تعصب بی خود نشون میدن بابا ! تو ps fanboy هستی باش طرفدار 360 هستی باش چرا این قدر کل کل میکنین ملاک من واسه خریدن کنسول فقط بازی کردنه (عشق من) حالا کنسولی که بازی های بیشتر و بهتر داشته باشه ملت اونو میخرن (دلیل شکست game cube و xbox در ایران ) حالا من از تمام بازیباز های محترم طرفدارای 360 و ps3 خواهش میکنم دست از این بحث های کورکورانه بردارن و به بحث های مفید مشغول شن.
من 1 سالی هست که دارم میگم که به نظر من باید هر 2 تای این کنسول رو خرید تا تمام بازی های انحصاری جفت کنسولها رو بازی کرد....
به نظر من این تو نسل هیچ کنسولی برنده مطلق نمیشه!!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
سلام اقاي dj_mj اگه توهيني به شما شده به بزرگي خودتون ببخشيد .
ولي به يه چيز فكر نكردي اشكان جان فقط دنبال يه فرست هست تا منو از سايت اخراج كنه ;) :cool:
فكر كنم امروز فردا اين اتفاق بيوفته .

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام اقاي dj_mj اگه توهيني به شما شده به بزرگي خودتون ببخشيد .
ولي به يه چيز فكر نكردي اشكان جان فقط دنبال يه فرست هست تا منو از سايت اخراج كنه ;) :cool:
فكر كنم امروز فردا اين اتفاق بيوفته .
بزرگی از شماست جیگر :cheesygri
من کلا حرف هام رو بد منتقل کردم تقصیر من بود!!!
قبول کن که OSOS جان هم داره ایراد بنی اسرائیلی میگیره....

من کلا بعضی موقع ها کنترل خودم رو از دست میدم و یه چیزایی میگم..!!!

بهتره دیگه فقط منتظر باشیم تا چند سال آینده....ولی!!!
یه بار گفتم بازم میگم:::توی جنگ این نسل هیچ کنسولی برنده مطلق نمیشه... ;)

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من همه دوستانو به ارامش و صلح دعوت میکنم
واقعا داره شبیه کودکستان میشه.:)
اصلا حرف اخر
wii
بخاطرکنترلر های جالبش و البته بازیای خاصش

Xbox360
بخاطر alan wake gears of war mass effect &&&&

PS3
بخاطر Metal gear final fantasy Lair&&&&

گیمر باشید
موفق باشید:love: :love: :love:

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
و اینده همه چیز را مشخص می کنه.
من از دوستان می خوام دیگه بحث را ادامه ندن تا اوایل 2008 که mgs و dmc میان. اون موقع ما براتون می گیم هر کنسولی که بازی داشت برنده است.
باور کنین هر چقدر می خواستم پست ندم نشد.اما نمی دونم که اخه این 360 بازها روی چه اصولی می گن 360 برنده است.روی فروش افتضاحش. اخه وقتی 360 به فروش 10 میلیون رسید. فن بوی ها اینقدر ذوق کردن که انگار 100 میلیون فروخته. در حالی که اون ps2 اشغال(از لحاظ گرافیک میگما)در حد اون ها فروش کرد.در حالی که ps3 با 2 میلیون فروش که خیلی ها توی این سایت می گن فروشش بیشتر هم بوده واقعا عالی شروع کرد.الان تازه ps3 توی نصف جهان نیومده. اگه بیاد که فکر کنم به مرز 5 میلیون توی 4 ماه برسه.
می خودم توی مجله دنیای بازی خوندم که مایکرو سافت 2006 هم مثل 6 سال گذشته ضرر کرده.
تا یادم نرفته بگم که نویسنده اون خبر اخر اقای سامان حیدی بود.(به خاطر قانون کپی)
در ضمن می خواستم یه سایتی یه من معرفی کنید که امار دقیق فروش کنسول ها را بزنه.به جز این سایتی که تو امضام هست.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
هيچ سايتي نيست كه امار دقيق فروش را بگه همين سايتي كه زير امضات هست از همه دقيقتر هست نسبت به بقيه ي سايتها .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
امین جون متشکرم بابته لینک.ولی شما مقایسه سی پی یو سل و زنون رو در بازی رایانه خوندی؟این صحبت زیر جمع بندیه خوده پانیشره عزیز:
در زمینه CPU برتری بطور کلی با سل نیست ولی در اکثر موارد سل کمی از Xenon برتره ولی در کل سل از Xenon برتره . اما نه بطور کامل. و نه به معنی اینکه Xenon خیلی از سل عقب مونده تره بلکه Xenon هم در بعضی موارد برتری داره.
اینجا بر طبقه گفته بالا ما داریم که برتری سل به زنون وجود داره.درسته که زنون هم برای خودش قدرتیه وحتی در بعضی موارد برتری داره ولی اگه بخوایم از 10 نمرده در نظر بگیریم بین این 2 مطمئنا سل هست که نمره کامل رو میگیره(البته نمیگم زنون خیلی عقب میوفته اونم به احتماله زیاد باید 9.5 حد اقل بگیره)در جمع من از پی اس 3 به یه دلیل خوشم میاد اونم به خاطره همین سل هست.یه چیزه دیگه اینکه اقرار کنم اینکه اطلاعاتی که در مورده سل دارم در مورده زنون ندارم و اگه دوستان ریزه اطلاعاته بیشتری دارن خیلی خوشحال میشم برامون بزارن....

یکم دیر شد;)
ببین به نظر خوده این مقدار کم چه قدر میتونه تاثیر بزاره؟!

. درخاست بدید سونی یه مدل cd دار واستون بزنه تا وقتی دارد oblivion بازی میکنید در هر منطقه 40 بار Cd عوض کنید :love:

مگه تو 360 شما 40 بار فلاپی عوض میکنی؟:):biggrin1:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
مگه تو 360 شما 40 بار فلاپی عوض میکنی؟:)
اخه نمیگیری تیکه رو آدم یه جاییش میسوزه!!!! یعنی انقدر *** :biggrin1:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
منو ضایع کردین که:biggrin1: این شکلی شدین؟:sick:
انقد دعوا نکنید من اعصابم ضعیفه
:wallbash:
در مورد این nexgenwarsبنظر طرفداره 360ه
اخه اون قسمت تعداد فروخته های360 مثل کنتور شماره میندازه ولی PS3 روزبروز کمترم میشه
نقطه سر خط
در موردBD بنظر من اگه دیروز سیدی بود امروز دیویدی 100%فردا باید بیدی میبود که هست.
در اخر منصفانه بگید یعنی بنظر شما PS3 با sixaxis
با بازیهایی مثل final fantasyXIII MGS4 DMC4 heavenly sword god of warIII
SOTC II LAIR GT Tekken6 Killzone silent hill motostorm
و خیلی بازیهای فوق العاده که با360 مشترک هستن
یعنی این کنسول نمیتونه حرفی برای گفتن داشته باشه؟ بقول دوستمون"تا حالا فکر کردین؟"
منکه شرط میبندم تا اواخر2007 شرایط کاملا عوض شه
بازم نقطه.
در مورد 360خوب هر چی فکر میکنم نمیتونم خودمو گول بزنم و از خیرalan wake dead rising lost planetبگذرم
در کل بنظر من برنده نهایی به این شکل کنونی یا بهتر بگم قدیمی مثلPS2نخواهیم داشت
شاید در اخر با اختلاف فروش 2-3میلیون بشه یه شبه برنده داشته باشیم
.
اخر سر یه خواهش دارم اگه حرفی میزنید که نیاز به مدرک داره
منبع رو هم اعلام کنید مثلا نگید"بلو ری که شکست خورد"

ممنونم از همتون
پیروز باشید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر