xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
امین جون منظورتو نفهمیدم واضح تر میگی عزیزم؟

منظورم اینه که این مقدار کم قوی تر بودن سل خیلی به چشم نمیاد;)
با اینکه فکر میکنم اگه بشه از تمام قدرت سل استفاده کرد خیلی بالاتر از زنون بشه;)

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
سلام.......
این همه روی بازی های انحصاری کلکل و این همه روی سخت افزار کلکل . اقا اینا رو ولش :biggrin1: فقط یه چیز می خوام بگم . اقا بازی های انحصاری 360 بیشتر قبول ( :horse: ) از نظر سخت افزاری بهتر قبول ( :horse: ) اما به حر حال ps3 یه چیزی داره تا نداره :biggrin1: اونم firemware دستگاس فقط فکر کنید دستگاه هک بشه ( مثل PSP ) چی میشه اون وقت می بینیم 360 سیخی چند :biggrin1: چه برنامه هایی واسش بیاد :love: وچه شبیه ساز هایی ps2 ,psp, .... وحتی امکان داره 360 اون وقت اگر 360 هم برنده باشه بازم ps3 دارا برنده واقیه اند :biggrin1: اونوقت گور بابا سونی وماکروسافت :-" فقط منتظر hack شدن ps3 توسط یک هکر باشید و ببینید بقیه هکرا چه کارایی که نمی کنند :biggrin1: ( شاهد زنده هم بخواید psp ) و.... شما 360 ها هم برید ببینید چه بازیه برای رجیون خودتون می تونید پیدا کنید :-" .

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
منو ضایع کردین که:biggrin1: این شکلی شدین؟:sick:
انقد دعوا نکنید من اعصابم ضعیفه
:wallbash:
در مورد این nexgenwarsبنظر طرفداره 360ه
اخه اون قسمت تعداد فروخته های360 مثل کنتور شماره میندازه ولی PS3 روزبروز کمترم میشه
نقطه سر خط
در موردBD بنظر من اگه دیروز سیدی بود امروز دیویدی 100%فردا باید بیدی میبود که هست.
در اخر منصفانه بگید یعنی بنظر شما PS3 با sixaxis
با بازیهایی مثل final fantasyXIII MGS4 DMC4 heavenly sword god of warIII
SOTC II LAIR GT Tekken6 Killzone silent hill motostorm
و خیلی بازیهای فوق العاده که با360 مشترک هستن
یعنی این کنسول نمیتونه حرفی برای گفتن داشته باشه؟ بقول دوستمون"تا حالا فکر کردین؟"
منکه شرط میبندم تا اواخر2007 شرایط کاملا عوض شه
بازم نقطه.
در مورد 360خوب هر چی فکر میکنم نمیتونم خودمو گول بزنم و از خیرalan wake dead rising lost planetبگذرم
در کل بنظر من برنده نهایی به این شکل کنونی یا بهتر بگم قدیمی مثلPS2نخواهیم داشت
شاید در اخر با اختلاف فروش 2-3میلیون بشه یه شبه برنده داشته باشیم
.
اخر سر یه خواهش دارم اگه حرفی میزنید که نیاز به مدرک داره
منبع رو هم اعلام کنید مثلا نگید"بلو ری که شکست خورد"

ممنونم از همتون
پیروز باشید

اقای kiya چرا شما برای بازی های ps3 خداتا بازی میگین ولی برای 360 فقط3 تا بازی پس اینارو هم اضافه کنید mass effect . bioshock.hoxley. forza2. gears of war .halo3 و takken6 هم برای 360 میاد و به احتمال زیاد dmc4 هم بیاد خیلی اگر بازم بازی انحصاری خواستین بگین. ممنون

MLX

کاربر سایت
Feb 28, 2007
51
آقا شما مي خوايد به زور به خودتون تلقين كنيد كه ps3 بهتره
همه مي دونن كه ممكنه سل يكم قوي باشه اما اينقدر برنامه نويسي واسش سخته كه خيلي از كمپاني هاي بازي سازي از بازي ساختن واسش منصرف شدن
بعدشم تا ياد بگيرن از همه قدرتش استفاده كنن ديگه عمرش تموم شده
حرف از بازي هاي انحصاري هم نزنيد چون كم كم همه ي بازي هاي انحصاري ps از انحصارش در اومده و واسه xbox هم مياد
حالا فقط محكم mgs رو بچسپيد كه اونم از دستتون نره
همين mgs هم همچين چيزي نيست فقط طرفدار هاي ps ازش واسه خودشون يه اسطوره ساختن
در حال حاضر هم بازي هاي انحصاري xbox بيشتره كه به نظر من همون Gears Of War ارزش همه بازي هاي ps و پولي كه واسه xbox ميدين رو داره

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan

من نمیدونم شما MGS رو بازی کردی یا نه اگه اره که نمیدونم چطوری این حرف رو میزنید اگه 80٪ طرفدارای 360 (مثل خودم) برای GOW کنسول رو خریدن من به جرات میتونم بگم تمام طرفدارای سونی فقط به خاطر متال گیر میخوان PS3 بخرن دوباره مثل خودم
و ما از متال گیر اسطوره نساختیم این بازی به اندازه کافی یک شاهکار هست که تبدیل به یه اسطوره بشه شما برو از مریخ بازی بیار ببینم میتونی یه داستان مثل این بازی و یه شخصیت مثل اسنیک پیدا کنی!! امکان نداره خودت هم میدونی پس سعی نکن الکی یه چیزی بپرونی لطفا به این بازی هم توهین نکن برای خودت خیلی بد میشه درست مثل این میمونه که من بگم طرفدارهای 360 از HALO GOW یه اسطوره الکی ساختن یه ذره خنده دار نیست :-"

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
واقعا که!!!!!ا

همه مي دونن كه ممكنه سل يكم قوي باشه اما اينقدر برنامه نويسي واسش سخته كه خيلي از كمپاني هاي بازي سازي از بازي ساختن واسش منصرف شدن
حرف از بازي هاي انحصاري هم نزنيد چون كم كم همه ي بازي هاي انحصاري ps از انحصارش در اومده و واسه xbox هم مياد
در حال حاضر هم بازي هاي انحصاري xbox بيشتره كه به نظر من همون Gears Of War ارزش همه بازي هاي ps و پولي كه واسه xbox ميدين رو داره
نه تو خجالت نمکشی بیل گیتس بهت پول داده این حرفا رو بزنی نه می خوام ببینم خجالت نمیکشی
به این بازی توهین میکنی:evil: :evil:
خوب داداش من کم میاری چرا به بازی گیر میدی؟:confused: :confused: :confused:
اونم به این بازی MGS4 یعنی دیگه تو آخرشی :-" :-" :-"

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
شما برو به خودت که 360 خریدی تا میتونی تلقین کن که 360 بهتره!!!

همه مي دونن كه ممكن سل يكم قوي باشه
ممکن که چه عرض کنم دیگه ثابت شده که سل قویتره!!!! حالا ما هستیم داریم به خودمون تلقین میکنیم یا شما!!!

اما اينقدر برنامه نويسي واسش سخته كه خيلي از كمپاني هاي بازي سازي از بازي ساختن واسش منصرف شدن
زیاد هم سخت نیست!!! شما برنامه نویس کدام یکی از این شرکت ها هستی و واسه ps3 برنامه نوشتی که انقدر اشکال میگیری؟؟؟؟ اصلا یه چیزی.... برنامه نویسی بلدی!!!! ؟؟؟؟
در ضمن فکر نمیکنم برنامه نویس های کمپانی ها انقدر خنگ باشن که برنامه نویسی برای ps3 رو یه کم پیچیده است رو یاد نگیرن!!!

360 هم کم از دست نداده!!!

ما بچسبیم ،نچسبیم mgs 4 فقط برای ps3 میاد و بازی کردنش با 360 مثل خواب میمونه!!!همینطور بازی کردن gow با ps3.....

همين mgs هم همچين چيزي نيست فقط طرفدار هاي ps ازش واسه خودشون يه اسطوره ساخت
سطح اطلاعات کاملا معلوم شد
246.gif
246.gif
246.gif

ببین این حرف رو واسه چندمین بار دارم میزنم..... شما پول دادی 360 خریدی حدود 600 تومن... اگر آشغال هم خریده باشی میای ازش حمایت میکنی!!!!

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
ok ok

اقای kiya چرا شما برای بازی های ps3 خداتا بازی میگین ولی برای 360 فقط3 تا بازی پس اینارو هم اضافه کنید mass effect . bioshock.hoxley. forza2. gears of war .halo3 و takken6 هم برای 360 میاد و به احتمال زیاد dmc4 هم بیاد خیلی اگر بازم بازی انحصاری خواستین بگین. ممنون

من نخواستم اینجا بازی انحصاری معرفی کنم
در مورد 3تا بازیهای360 که شخصا علاقه به بازی کردنش دارم نوشتم....

پس tekken6 وDMC4هم قطعی شد؟؟؟ میشه منبع معرفی کنید
اگه اینجوریه dead rising lost planetهم برای PS3 به احتمال زیاد میاد

مرسی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین

شما که هنوز PS3 نخریدی به خودت تلقین کن که PS3 بهتره:biggrin1:

زیاد هم سخت نیست!!! شما برنامه نویس کدام یکی از این شرکت ها هستی و واسه ps3 برنامه نوشتی که انقدر اشکال میگیری؟؟؟؟ اصلا یه چیزی.... برنامه نویسی بلدی!!!! ؟؟؟؟
در ضمن فکر نمیکنم برنامه نویس های کمپانی ها انقدر خنگ باشن که برنامه نویسی برای ps3 رو یه کم پیچیده است رو یاد نگیرن!!!

جواتی شما برنامه نویسی واسه PS3 کردی که میگی سخت نیست؟!
این دیگه واضحه که برنامه نویسی واسش سخته همه جا هم گفتن حتی همین کارمک هم گفت دیگه از کارمک بالاتر هم هست;)

هر چه قدر از دستت داده باشه کمتر از PS3 از دستت داده!:)

ببین این حرف رو واسه چندمین بار دارم میزنم..... شما پول دادی 360 خریدی حدود 600 تومن... اگر آشغال هم خریده باشی میای ازش حمایت میکنی!!!!

البته این وسط کسی نه 600 تومن پول داده و نه چیز اشغالی خریده!

MLX

کاربر سایت
Feb 28, 2007
51
تلقين لازم نيست . مطمئن هستم .

ممکن که چه عرض کنم دیگه ثابت شده که سل قویتره!!!! حالا ما هستیم داریم به خودمون تلقین میکنیم یا شما!!!
از لحاظ گرافيك چي؟

اينقدر آسون بوده كه تو ياد گرفتي

در مقابل ps3 صفر هست
مطمئن هستم اگه res5 در انحصار ps3 بود شما به جاي ps3 بهش مي گفتيد resident evil

اول اينكه نه آشغال خريدم و نه اينكه تو 600 تومنو دادي كه امتحانش كني
پس الكي حرف نزن

شما برو از مریخ بازی بیار ببینم میتونی یه داستان مثل این بازی و یه شخصیت مثل اسنیک پیدا کنی!!
اونوقت بگيد ازش اسطوره نساختيم

برنامه نویسی بلدی!!!! ؟؟؟؟
آره خوبشم بلدم
تو رو هم كه همه ميدونن سيستم عامل مي نويسي :cheesygri

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
در جواب اين جور افراد که نه ps3 دارن نه 360 و هی میآن میگن ps3 بهتره يه چيزی بايد
گفت : شما راست میگی:cheesygri
يه ضرب المثل هست که میگه :
عاقلان دانند !!!!:p

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
من نخواستم اینجا بازی انحصاری معرفی کنم
در مورد 3تا بازیهای360 که شخصا علاقه به بازی کردنش دارم نوشتم....

پس tekken6 وDMC4هم قطعی شد؟؟؟ میشه منبع معرفی کنید
اگه اینجوریه dead rising lost planetهم برای PS3 به احتمال زیاد میاد

مرسی

استاد من takken 6 رو تو مجله ی بازی نما خوندم و اون هم منبع داشت ولی اطمینان ندارم نوشته بود IGN اعلام کرده . ولی به احتمال زیاد DMC4 هم میاد. اگر رو 360 نیاد رو pc حتما میاد.ممنون

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
اين حرف ها الكي هست ! اينو سوني باز ها بايد قبول كنن كه ماكروسافت تركوند ! الان آدم بره پي اس 3 بخره كه چي بشه ؟! قيمتش كه خيلي گرونه ! بازي هاش كه فعلا هيچ بازي باحالي براش نيومده (قيمت هر بازي هم از 50 تومن به بالا هست) ! گرافيكش هم كه مثل 360 (يعني هيچ مقداري بالاتر نيست) پس آدم چرا 360 رو ول كنه با اين همه بازي ، با قيمت خوب !!؟

پس اگر عقل داشته باشي نميري پي اس 3 بخري !:biggrin1:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
شما که هنوز PS3 نخریدی به خودت تلقین کن که PS3 بهتره:biggrin1:
امین باز تو اومدی؟؟؟؟ :biggrin1:

از لحاظ گرافيك چي؟
البته میدونم فهمیدن این چیزای که واست میگم کمی سخته ولی سعی کن بفهمی تا دیگه واسه PS3 شاخ نشی
RSX با فناوری سری 7 NVIDIA ساخته شده است و در این تراشه 550MHZ سرعت هسته و 700 MHZ DDR3 سرعت حافظه داره... RSX با CELL در هر ثانیه میتونن 35 GB/S تبادل اطلاعات کنن...این تراشه قابلیت پشتیبانی از UNFILED SHADERS رو داره که تنها توسط برنامه NVIDIA CG قابل استفاده در بازی هست..... در rsx از 24 عدد pipe line استفاده شده که هر کدام عملکردی برابر 7/5 ops دارند.... که مجموعا میشه 136 ops.......در rsx دقیقا 302 میلیون ترانزیستور قرار گرفته است!!!

در مقابل چیپ گرافیکی 360:::::
توسط ati ساخته شده و بر پایه چیپ r580 و با نام r 500 ساخته شده...
سرعت هسته 500 mhz و سرعت حافظه 700 mhz GDDr 3 هست زنوس از 332 میلیون ترانزیستور ساخته شده.... هتسه ان از 48 pipe line استفاده میکنه( زیاد تو این قسمت ذوق نکن ) که هر کدام عملکردی برابر با 2 ops دارند!!!یعنی 96 sops که در rsx با اینکه عداد پایپ لاین ها کمتره ولی تعداد ops بیشتره دقیقا 136 ops :cool:
حجم تبادل اطلاعات هم در 360 میان چیپ گرافیک و cpu حدودا 21.6 gb/s هست...

میدونم نفهمیدی ...پس دیگه حرفی به میون نیاری بهتره :-" :cool:

اول اينكه نه آشغال خريدم و نه اينكه تو 600 تومنو دادي كه امتحانش كني
برای اطلاع بیشتر شما باید بم من 360 رو فروختم!!!! :-"

تو رو هم كه همه ميدونن سيستم عامل مي نويسي :cheesygri
اینش به تو ربطی نداره :-"

در جواب اين جور افراد که نه ps3 دارن نه 360 و هی میآن میگن ps3 بهتره يه چيزی بايد
نه اینکه شما داری!!! دارم زیر آواتار شما رو میبینم:-"

اين حرف ها الكي هست ! اينو سوني باز ها بايد قبول كنن كه ماكروسافت تركوند !
مقایسه رو بخون

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اين حرف ها الكي هست ! اينو سوني باز ها بايد قبول كنن كه ماكروسافت تركوند ! الان آدم بره پي اس 3 بخره كه چي بشه ؟! قيمتش كه خيلي گرونه ! بازي هاش كه فعلا هيچ بازي باحالي براش نيومده (قيمت هر بازي هم از 50 تومن به بالا هست) ! گرافيكش هم كه مثل 360 (يعني هيچ مقداري بالاتر نيست) پس آدم چرا 360 رو ول كنه با اين همه بازي ، با قيمت خوب !!؟

پس اگر عقل داشته باشي نميري پي اس 3 بخري !:biggrin1:

دوست من توهین نداشتیم
خودتونو کنترل کنید
من که از این بحثا خسته شدم .واقعا بچه بازی شده
دقیقا مثل دعوای بچه ها
درسته این تاپیکه مقایسه این دو کنسوله
ولی نه اینکه بگیم 360خوبه و هرکی PS3بخره عقل نداره

مرسی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر