xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
تا حالا از خودتون پرسيديد اگه مايكروسافت يك سال مثل ps3 تاخير ميكرد چه كنسولي را ميتونست بسازه ؟
یک لحظه فکر کنن ( میدونیه که Sonyfanboy ها همی چین قابلیتی ندارن ;) ) سرشون گیج میره :biggrin1:
سخت افزار خوب اصلا مهم نیست...هسته چیه اصلا.
درود بر تو کیا جون . یواش یواش داره یه چیز های دست گیرت میشه . بازی اهمیتش خیلی بیشتر از سخت افزاره :cheesygri
DMC4برای 360هم ریلیز میشه
خدا از دهنیت بشنوه :biggrin1: :biggrin1:
بازیهااااااااای خوب و زیاد یعنی gears of war
نوچ . یعنی اره هم نه . ببینم و بخون :

Halo 3
Fable 2
Mass Effect
Splinter Cell 5
Project OFF SET ( لطف کن در باره عظمت این شاه کار یک کمی تحقیق کن )
َAlan Wake
Forza motor Sport
Time Sheft
Cross Fire
Lost odeesy
Saint Row 2
Daed or Alive 5
Two Worlds
:biggrin1: :love: :biggrin1: :-"
بازم حرف COD3رو کشیدین وسط فردااگه تو مقایسهoblivionپلی استیشن بهتر شد
مقایسه یک بازی برای قدرت ( خوبی و بدی ) یک کنسول اشتباه .
نه که مایکروسافت هیچ تقلیدی از هیچ شرکت دیگه ای نکرده..
بلکه هم دزدیده
فعلا که ملت دارن از Live ش تقلید میکنن . دارن از بازی های ارکیدش تقلید میکنن . فقط کم مونده از شکل و خوش دست بودن دستش هم یک Copy برداری بکنن و تموم .
اگه اینطوری حساب کنیم کلا xbox360تقلیدی از ps2 ولی کمر باریک
)(
اره خدا وکیلی . خوب امدی . تا سال دیکه 2 برابر PS2 بازی براش میاد ( البته از نظر کیفیت که قابل مقایسه نیست )
اگه به قول و قسمه به خود خدا سال 2008 بیل گیتس(که ازش متنفرم)
کاشکی خدا دوتا بشر دیگه مثل بیل گیتس ( جزو افتخارات بشریت هستن ایشون ) به زمین و زمینیان هدیه میکرد . آدم به این سخاوت مندی و دست و دل بازی ، دنیا به خودش ندیده .
خلاصه خریت Sony ( باز هم دور از جون همه ) باعث شوده تا یک ملتی ( طرفدارن ش در ایران ) به مرز جنون برس و نتونن با کنسول مورد علاقشون بازی کنن . در مورد بازی هم به تمام دوستان بگم :
بهترین بازی PS3 بازی Resistance : Fall of Man هست ، بدون تردید . اگه این بازی رو 360 میساختن ( درسته که گیم پلی ، گرافیک ، سرعت بازی و........ بیشتر میشود ) شاید ( اگه خوش بین باشیم ) جزو بازی های درجه 2 یا 3 این کنسول قرار میگرفت . حالا من بگم و شما باور نکنید . تازه من خیلی خوشحال میشم که بازی های جون دار و درست و حسابی روی PS3 بیاد تا حالشو ببرم ( نا سلامتی خدا تومن مایش رو داد ) . :biggrin1: :biggrin1:
در یک جمع بندی میتونم بگم به دوستان ( کسانی که دنبال بازی کردن هستن نه داشتن یک پلتفورم خاص ) بهترین انتخاب این نسل فقط و فقط Xbox360 هست . به دلایلی که دوستان اشاره کردن . وعده و وعید رو بزارید در کوزه . شاید هم منتظر این هستید که بازی 4 بعدی :biggrin1: :biggrin1: براش بسازان .
البته اگه Sony حماقت نمیکرد و راه PS2 افسانه ای رو پیش میگرفت ، حالا 180 درجه موضوع فرق داشت .
چند دلیل ساده ( همه متوجه بشن :biggrin1: ) برای اینکه خریدن 360 بصرفه تره برای ما ایرانی ها ( نه اینکه از چیزی بهتر یا بدتر باشه ها :-" )

1. قیمت 360 واقعا مناسبه .
2. بازی هاش اینقدر فراوانه که دیگه یواش یواش میشه تو بقالی هم پیدا کرد .
3. در هر سبکی که فکرش رو بکنید بازی داره . ( البته بجز شمشیری :(( )
4. بهترین شرکتهای بازی سازی حمایتش میکنن .
5. تا سال 2011 بازی براش میسازن .
6. یک سرگرمی تمام عیار و کامل و شیک و مجهز هست .

کلا هم فاله هم تماشا .

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
چه قدر جالب اقای OSAS می نویسه GARTELL تشکر می کنه وبر عکس(بدجوری فن بوی 360 هستسنا.)
در مورد موردی که شما گفتین PS2 رویایی بود باید بگم که در اوایل سونی همین جوری عمل می کنه.تا اونجا که می دونم PS2 اخرین کنسول نسل قبل بود.و گرافیکشم پایین ترین بود. در ضمن هیچ بازی قشنگی نداشت و در ان موقع دریم کست و گیم کیوب XBOX حرف اول را می زدند. اما طی یه سال همه چیز عوض شد و اونایی که فکر می کردند اون مایکروسافت تقلید کار برنده است به اشتباه خود پی بردند.و بعد از مدتی ps2 شروع کرد.
2- در مورد مورد دوم که گفتید بازی نداره باید بگم که killzone2 رو یادتون رفته یا mgs را یا gow را یاff را یاsotc یا gt را یا ms را یا... این لیست خالی. بعدش بازیهای 360 کدوشون در 6 ماه اول اومدن. واقعا شما بگید 360 تو 6 ماه اول چه بازی داشت.
3- حالا بییم سرقیمت بحث کنیم.
خود بلو ری 400 الی 500 تومان است.
rsx خودش کلی قیمت داره. بالای 300 تومان.(فکر کنم.)
پردازنده cell که خودتون از قدرت وقیمت بالای ان باخبرید.
و..
این ها نشون می ده که ps3 ارزون ترین کنسوله بعدش 360 ارزونه بعدشم wii. که من تو کلیک خوندم که wii تنها کنسولی که از فروش کنسول داره سود می کنه.
3- حالا در مورد فروش کنسول ها بحث کنیم.
1-360 10/5 2-ps3 د و میلیون فقط در ژاپن و امریای شمالی .
360 یک سال بدون رقیب بوده اما ps3 سه ما بارقیب بوده.
دیگه فکر نمی کنم رفی برای گفتن داشته باشین.
(در ضمن خواهش می کنم این پست را پاک نکنید)
تمام این حرف ها هم جمع بندی خودم از نوشته های این سایت یا سایت های دیگر بود.

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
تا اونجا که می دونم PS2 اخرین کنسول نسل قبل بود.و گرافیکشم پایین ترین بود.
ps2 دومین کنسول نسل قبل بعد از dreamcast بود که وقتی هم xbox به بازار اومد بازی های بسیار زیبایی داشت. آخرین کنسول نسل قبل xbox هست.
من کاری به 360 و این چیزا ندارم ولی اصلا وضعیت ps2 رو با ps3 مقایسه نکنید چون ps2 یه چیز دیگه بود و ps3 هیچ وقت نمی تونه جاشو بگیره.
rsx خودش کلی قیمت داره. بالای 300 تومان.(فکر کنم.)
احتمالا کارت گرافیک xenos در 360 40-50 دلاره! از دید شما

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
بابا تو رو جون مادرتون این همه halo3 میکنید بگید رو چه حسابی آخه من دمویی که دیدم انگار داری ps2بازی میکنی اگر اون دمو الکی هست یک عکس از گیم پلی واقعی بزارید نه عکس از دمو های بازی

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
خوب اینطور که این تاپیک پیش میره دقیقا رونده قبلیشو پیش گرفته.عشاق PS3 از یه طرف و عشاق 360 از یه طرف.این وسط داره از طرفدارای Wii خوشم میاد بی سرو صدا و بی ادعا کارشونو میکنن...مدیرا به جای دخالت تو این بحثه بیجا اول این پسته اسپمه منو پاک کنین:biggrin1: بعدم به این بحثه بی سر و ته و در واقع بحث این دو تا گروه Fanboy خاتمه بدین یا حد اقل اجبار کنین با دلیل مدرک و منبع حرف بزنیم....
آمار پستهاي مفيد و غير اسپم اين تاپيك داره روز به روز بالاتر ميره ! بابا يه كم مراعات كنين و همين طوري پست ندين.پستهاي قبلي رو پاك نميكنم ولي از پست من به بعد اگه ميخواين بين Ps3 , X360 مقايسه كنين , يه كم بهتر اين كارو انجام بدين. ( والا من كه بعد از دو سال حرص خوردن براي مقايسه اين كنسولها الآن ميبينم كه چقدر سر كار بودم ! )
اینم فرموده جنابه دایناسور.عمرا اگه میدونست بعده 2 صفحه کاره تاپیک به اینجا میکشه همچین حرفی رو نمیزد...

behnam_prince

کاربر سایت
Jan 25, 2007
46
راس میگه بابا بحث بیخودی نکنید .....اگه ناراحتید مث من هردوشو بگیرید:cheesygri
خداییش فعلا که 360 گرفته و همین باعث شد من که عشق سونیم 360 هم بگیرم....
یه چیز دیگه اینکه از سونی بعید نیست تو دراز مدت بازارو بگیره مث همین پی اس تو ....
بهتره بحث الکی نکنید .......

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
منم به Ps3 رای دادم
چون از هر چی بگذریم سونی
سونی هست

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
راس میگه بابا بحث بیخودی نکنید .....اگه ناراحتید مث من هردوشو بگیرید:cheesygri
خداییش فعلا که 360 گرفته و همین باعث شد من که عشق سونیم 360 هم بگیرم....
یه چیز دیگه اینکه از سونی بعید نیست تو دراز مدت بازارو بگیره مث همین پی اس تو ....
بهتره بحث الکی نکنید .......

من واقعا متاسفم
اصلا فکمیکنم fanboyتوهینه:biggrin1:
منکه همیشه گفتم همه کنسولارو باید حداقل تجربه کرد
منکه سعی میکنم 360هم بگیرم حتی wiiرو...
ولی بعضی وقتا نمیشه ساکت نشست
در ضمن موضوع بیربط خیلی زیاده تو این تاپیک

در کل
viva i videogiochi

:love:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خوب شروع کنیم به پاسخ...
اول فریدون جان(osos) شما که شدیدا فن بوی 360 هستی چرا ps3 خریدی؟؟؟؟ نگو فن بوی نیستم که خندم میگیره!!! من Fan boy سونی هستم... ولی 360 خریدم به خاطر یه سری از بازی ها ولی چون pal خریده بودم و سره گیر آوردن بازی هاش پدرم در اومده بود... به همین خاطر فروختم و چیزی که تو این مدت دیدم همش تبلیغات بوده...مثلا به قول بعضی ها شاهکار gow که من حتی یه بازی متوسط هم نمیشناسمش....فکر میکنی برای چی از Gs امتیاز 9.6 گرفت؟؟؟؟
1. ریز میزی دادن ms
2. تبلیغات فوق العاده زیاد
3.بزرگ شدن بیش از حد زیر سایه تبلیغات
4. گرافیک بسیار عالی که من منکرش نمیشم (چون تقریبا 3.4 بازی کننده های جهان به نظر من عقلشون به چشمشون هست)

یه سوال دیگه هم دارم شما اگر سال پیش اوایل ریلیز 360 رفته بودی 360 خریده بودی...اون موقع هم اینجوری طرفداری میکردی؟؟؟؟

رو DMC4 زیاد حساب نکن که احتمال اینکه رو Xbox360 بیاد خیلی زیاده .;) :biggrin1:
فعلا که همه چیز تکذیب شده!!! ;)

به خود خدا ، اینقدر این موضوع رو گفتم که دیگه خسته شودم . آقایون کنسول خوب یعنی کنسولی که بازی های باکیفیت ، زیاد ، متنوع و ... داشته باشه نه اینکه سخت افزار قدرت مندی داشته باشه .
خوب عزیزم ps3 هنوز اول راهه...هنوز 6 ماهش نشده!!!! شما انتظار دارید که چون 1 سال تاخیر داشته از همون اول Rock کنه!!! نه عزیز از این خبر ها نیست....

2. راه دست بازیساز باشه .
نمیدونم چرا دوست ندارید قبول کنید ...بازی ساختن واسه ps3 الان کمی سخته!!! پس نمیشه از سخت افزار نهایت استفاده رو برد...باید صبر کنی حداقل 6 ماه تا 1 سال تا همه آشنا بشن بعد اون موقع نظر بدی!!!! از لحاظ راه دست بازی ساز هم در چند سال آینده مشخص میشه!!!

4. لیست انتظار سنگین و خوبی داشته باشه .
360 از 4 سال قبل از ریلیز لیستش اندازه 360 تُن بود نه؟؟؟؟
214.gif
214.gif
که الان در عرض 3 یا 4 ماه انتظار بیهوده داری؟؟؟

10 . Demo های CG و Pre Render نشون ندن ، بگن ای ملت Real time هست ، بعد گندش دنیا رو برداره .
بستگی به عقل آدم داره که فرق بین دمو real با pre رو بفهمه
158.gif

11. بین کنسول مدل فلان و مدل فلانشون از زمین تا اسمون فرق نزارن .
نیست که 360 نذاشته!!!!

دستشون لرزانده داشته باشه تا حس بیشتری بده
مشکل همه الان فقط همین rumble و blue ray هست!!!
1. اگر خیلی علاقه به لرزش دارید میتونید بگید یه نفر پشتتون وایسه...با سیم برق 3 فاز...هر وقت هیجان زیاد شد یه خورده سیم رو بهتون بچسبونه...لرزش واقعی رو حس میکنید :love:
2. درخاست بدید سونی یه مدل cd دار واستون بزنه تا وقتی دارد oblivion بازی میکنید در هر منطقه 40 بار Cd عوض کنید :love:
نمیدونم چرا دوست دارید جلو پیشرفت تکنولوژی رو بگیرید.... واقعا به نظرتون دو سال آیده حجم بازی ها به 12 گیگ هم نمیرسه!!!!

ولی با تمام این حرفها من برای Haevnly Sword و L.A.I.R و God of War III ، چشمم رو تمام حماقتهای Sony میبندم و فقط از این بازی ها لذت میبرم .
واقعا ادم تو انقدر تناقض حرف های ایشون میمونه انگشت به دهن
100.gif
100.gif

اول میاد سونی رو نرم میکنه، میذاره تو هاون ، تا میتونه میکوبونه ، بعد آخرشم میگه من چشمم رو به تمام حماقت های سونی میبندم (حماقت های ms رو ندیدی هنوز)
واقعا آدم انقدر double agent میشه!!!! :biggrin1: (شوخی بود)

مثل هميشه باز از حرفهاي فريدون جان گل باريد .
فقط گل هاش خار دار بود یه کم :biggrin1:

حرفهاي بيلي را در قاب طلا گرفت !!!
من حرف های ایشون رو تو پیت حلب هم نمیذارم ;)

ايا به شكست احتمالي هر دو فرمت فكر كردين ؟
نه چون حجم بیشتر لازمه پیشرفت تکنولوژی دیسک ها و فرمت ها هست

تا حالا از خودتون پرسيديد اگه مايكروسافت يك سال مثل ps3 تاخير ميكرد چه كنسولي را ميتونست بسازه ؟
xbox 720 ...... :-"

بازم حرف COD3رو کشیدی
میگم که عقل بیشتر از نصف گیمر های دنیا به چشمشونه همینه دیگه....کیا جان به حرفم رسیدی!!!

خلاصه خریت Sony
این باره دوم هست که داری این حرف ها تکرار میکنی!!! کل اون ms با تمام دست اندر کارانش خر هستند( با عرض پوزش از تمامی دوستان که این نوشته رو مطالعه میکنن...دیگه دیدم ایشون تو 2 روز 2 بار این جمله رو تکرار کردن و منم مجبورم همینجوری باهاشون صحبت کنم...از این به بعد هم همینه کسی به سونی یا طرفداراش توهین کنه ..با توجه به اینکه مدیر های محترم الا به پست های ایشون و توهین هاشون توجه نمکینن...)

چه قدر جالب اقای OSAS می نویسه GARTELL تشکر می کنه وبر عکس(بدجوری فن بوی 360 هستسنا.)
خدا رو شکر شما دیگه چشمت رو به این واقعیت نبستی

بازیهای 360 کدوشون در 6 ماه اول اومدن. واقعا شما بگید 360 تو 6 ماه اول چه بازی داشت.
دیگه کاریش نمیشه کرد....یه سری که میخان چشم رو ببندن و همینجوری صحبت کنن نتیجه این میشه دیگه!!!

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
من نظرم اینه که همه دیدیم اول که 360 اومد ، طوفانی وارد میدان شد یا حداقل بعد از مدتی از عرضه تونست به خوبی گلیمشو از آب بکشه بیرون ! و تا حدود 1 ماه پیش این طوفان ادامه داشت ، ولی حالا کم کم دیگه داریم میبینیم مثل اول واسش عنوانهای بزرگ نمیاد ( شاید بزرگترین عنوانهایی که میشه منتظرشون موند تو این چند وقته Alone in The Dark . GRAW 2 باشه ) ولی به نظر من یه چند ماه دیگه Play3 که خوب جا افتاد و تو اروپا هم عرضه شد و بازیهای بزرگه Ps3 هم به میدان اومدند دیگه فکر نمیکنم 360 کم نیاره ، باید ببینیم که چه اتفاقی میافته و از دوستان خواهش دارم اگه میخوان نظرشونو بگن ایرادای بنی اسراییلی به چیزای کوچیک نگیرن و درست حسابی حرفشونو بزنن (Black Ray !!! ) و هی یه چیزی رو 1000 بار تکرار نکنند !! در ضمن سونی قرار بود مارو ببره تو دنیای 4 بعدی نه قرار بود بازی 4 بعدی بسازه !

پ.ن : گذشته از همه چیز من خودم بشخصه خیلی دوست دارم سونی و PlayStation ـه محبوب رو برنده میدان ببینم تا Microsoft و 360 اش ! :biggrin1:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقاي dj_mj شما هم بيش اندازه فنبوي تشريف دارين كه باعث شده بازي هاي مثل gears of war را يه بازي متوسط بدونيد . شما فقط سايت gamespot را چرا ميگيد .حالا بزاريم شما راست گفتين و مايكرو زير ميزي داده به gamespot ايا به ign هم زير ميزي داده كه امتياز 9/4 داده . يا به سايت gamespy يا ............... به صدتا سايت ديگه كه حدااقل 80 درصد سايتها به اين بازي امتياز 10 را دادند و سايتي نبوده كه به اين بازي زير 9/4 امتياز بده . نكنه چشم تمام سايتها به حقيفت بسته بوده يا به تمام سايتها زير ميزي داده مايكروسافت . اصلا سايت خودمون بازيسنتر هم به اين بازي امتياز 9/4 داده !!! فكر كنم تمام عالم تحت تبليغات قرار گرفتن نه؟ يا مجله اي بازي رايانه كه كمي بايد بخوني كه چه نواوري هايي در اين بازي هست .

فكر كنم يادتون رفته باشه كه در نمايشگاه e32005 اين بازي بهترين بازي تير اندازي در اومد و شخصيتي مثل كوجيما خالق بازي متالگير با انجام بازي gears of war چشماش 4 تا شده بود و گفته بود اين بازي يه شاهكار هست يا نمايشگاه e32006 كه باز بهترين بازي تيراندازي در اومد .
فكر كنم به اقاي كوجيما هم زير ميزي دادن .:confused:

تا اينجا فكر نكنم حرفي براي گفتن داشته باشي اين شما هستين كمي بايد تعصب خودتون را بكاهيد .:-"

همين سنگر گرفتن فوق العاده جان ماركوس و دوستاش كه يه نواوري هست .شيوه ي نارنجك انداختن كه بينظير هست . نو دويدن جانماركوس . اره برقي :كه خارق العاده ترين نواوري در تمام عمرم كه ديدم در بازي ها كه هركس ميبينه عاشق اره برقي ميشه كه ترس واقعي را ادم حس ميكنه . نحوه پرش از سنگر به سنگر ديگه . نحوه عوض كردن خشاب اسلحه كه خودش يه نواوري هست . نحوه فيليم برداري و نمايش دوربين كه ادم فكر ميكنه داره فيلم نگاه ميكنه !!! طراحي بسيار عالي دشمنها و ديوها كه بينظير هست . گيم پلي فوق العاده بازي كه ادم تا اخرين نفس دوست داره بازيش كنه و دوموها داخل بازي كه ادم را به ياد فيلمهاي هاليوودي ميندازه (بازي رايانه). هزاران نواوري هاي ديگر كه هيچ بازي حتي انگشت كوچك اون نميشن .فكر كنم اينها هيچ كدام نواوري نيستند از نظر شما و شما نميتونيد ببينيد اينها را .

خوبه فقط به فروش اين بازي هم توجه كنيد اگه يه بازي متوسط بود در اوايل همين فروش متوقف ميشد ولي ميبيني ادمه داشته و بيش از 3 ميليون فروش داشته و حتي كشوري مثل ژاپن كه به چنين بازي هايي علاقه ندارند ولي سريعترين فروش را در اين كشور داشته .

واقعا ديگه من نميدونم چي بگم بايد ديد gartall و osos فنبوي تشريف دارن يا شما .از همين ايراد گرفتن از gears of war معلوم شد همه چي . اگه شما خوشتون نيومده نظرتون واسه خودتون محترمه ولي ديگه نميتونيد بگيد كلا براي همه بده .

فقط دو بازي نام ميبرم كه فقط بدونيد xbox360 چي هست من كاري با halo3 ندارم و اصلا به قول همه طرفداراي ps3 باي خيلي بدي قبول .

ولي اين دو عنوان را هميشه يادتون باشه

1:alanwake كه هرچي بگي ازش كم گفتي و فقط ميتونم بگم يه شاهكار در تمام تاريخ خواهد بود و فقط ميشه بازي هايي مثل crysis را با اون مقايسه كرد ولي عمرا هيچ بازي بتونه از نظر داستاني اين همه قوي باشه .

و بازي massefect كه ديگه نميدونم چي بگم ازش از هر نظر فوق العاده هست .

آخرین ویرایش:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
درود

یک لحظه فکر کنن ( میدونیه که Sonyfanboy ها همی چین قابلیتی ندارن ;) ) سرشون گیج میره :biggrin1:

.

خواهشا دیگه نشد به شعور بچه های سایت توهین کنیما!! نظر هر کس برای خودش محترمه شما هم لطف کن احترام خودت رو نگه دار ;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دیگه دیدم ایشون تو 2 روز 2 بار این جمله رو تکرار کردن و منم مجبورم همینجوری باهاشون صحبت کنم...از این به بعد هم همینه کسی به سونی یا طرفداراش توهین کنه ..با توجه به اینکه مدیر های محترم الا به پست های ایشون و توهین هاشون توجه نمکینن...)
احتمالا صاحاب شرکت سونی پدر شماست که انقدر بهتون بر می خوره چیزی به این شرکت عظیم الشعن گفته شه!؟ اینجا اگه توهینی به یوزری بشه و یا از کلمات خیلی زشت استفاده بشه برخورد می شه نه با کلمه خریت سونی و ... .

ولی در کل واقعا باعث نا امیدی است که سر 2 تا وسیله چشمامونو تماما بستیم و حرف هایی رو می زنیم که دقیقا مثل بچه ها می مونه. جمله سونی خره یا مایکروسافت خره دقیقا مثل جمله مرگ بر امریکا می مونه که ماها 26 ساله داریم اینو تکرار می کنیم ولی اصلا نمی فهمیم چی داریم می گیم و فقط با این جملات روح خودمونو آرامش می دیم در حالی که حقیقت امر چیزی کاملا متفاوت با افکار ماست.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
ایول بابا مدیر یعنی این .....دوستان دوستان نمیخوام سیاسیش کنم ولی به خدا به جان مادرم اگر الان حکومت چیز دیگه ای بود همه ی ما میتونستیم از کمپانی با قیمت اصل کنسول خودمون را بخریم بابا جون به خدا دبی مگر چقدر هست والا اندازه شیراز نیست ولی راحت برای لانچ ps3اونجا جشن گرفتن و با قیمت اصلی میفروشن توی ایران هم هی میگن دانشمندان ما هسته اتم ساختن(البته شک نکنید با باج دادن به روسیه!!!!)اگر دانشمندان ما تونستن یک عدد ps2 بسازن!!!!! بعد بیان حرف بزنن !!!!!نمیتونن میرن بازی رانندگی در شهر تهران را میسازن و خودشون را سبک میکنن اگر به نظرتون این حرفا غلط هست الان برید در خونتون هرچی دلتون میخاد به آمریکا فحش بدین و تا آخر عمرتون هم تو سری خور آمریکا بمونید من که برای این گونه انسان های کوته فکر که یک ماه پیش بیرون اومدن متاسف هستم و واقعا در یک تاریکی نشسته اند

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
تا اينجا فكر نكنم حرفي براي گفتن داشته باشي اين شما هستين كمي بايد تعصب خودتون را بكاهيد .:-"
ما از تعصب خودمون کم کردیم!!! ولی ما هر چی کوتاه اومدیم شما بیشتر شاخ شدید
ولی در کل واقعا باعث نا امیدی است که سر 2 تا وسیله چشمامونو تماما بستیم و حرف هایی رو می زنیم که دقیقا مثل بچه ها می مونه. جمله سونی خره یا مایکروسافت خره دقیقا مثل جمله مرگ بر امریکا می مونه که ماها 26 ساله داریم اینو تکرار می کنیم ولی اصلا نمی فهمیم چی داریم می گیم و فقط با این جملات روح خودمونو آرامش می دیم در حالی که حقیقت امر چیزی کاملا متفاوت با افکار ماست.
اینو به کسایی بگید که اینکار ها رو شروع کردند...به نظر من از همین جا شروع میشه!!! اول توهی به شرکت مورد علاقه من .....بعدش توهین به خود من!!!! اگه دورغ میگم بگو دروغ میگی!!!

عمرا هيچ بازي بتونه از نظر داستاني اين همه قوي باشه
دوست عزیز MGS رو فراموش کردی؟؟؟؟

اینم یه جمله osos خطاب به بعضی ها مثل من!!!
اشکان جان شما اینم توهین حساب نمیکنی؟؟؟
باشه من دیگه هیچی نمیگم....ون فکر میکنم دست های پشت پرده در کارهست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر