Xbox Live Arcade Games

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ددلایت::::Dead Light
قسمت پلتفرمر بازی خیلی خوب کار شده و کاملا درگیر کنندست کلا روند بازی همینطوره که بشینی پاش می خوای همش بری
قسمت اکشن تا اونجائی که من رفتم چنگی به دل نمیزد شاید جلوتر بهتر شه
داستان تا اینجا بد نبوده!
گرافیک واقعا خوبه اما نور پردازی بهتر از این میتونست باشه...... میان پرده ها متوسط هستن

در کل می تونم بهش نمره 8.5 رو بدم تا اینجا و توصیه به اینکه حتما تمام کسانی که می تونن تجربش کنن تا حد اقل تو این نسل یه سری زامبی با جر بزه ببینن :d

سبک بازی به طور کلی میشه Role-Playing . بازی شمشیری است :d مبارزات یه چیزی مثل Outland هستش از نظر سبکی اما با اون فرق داره دیگه . سریعتر ازونه
گرافیک بازی واقعا چشمنواز است

http://download.gamespotcdn.com/d7/...n_tale_gameplay_x360_060512_bad_idea_2800.mp4
اینو ببین همه چیز دستت میاد . 63 مگ هستش

چرا پشیمون شدن از خرید ددلایت ؟
اولا ممنون و حالا دانلودش میکنم.outland هم که فوق العاده بود.
==
زیاد ازشون نپرسیدم ولی نمرات پایین ـش تاثیر بدی گذاشت.البته خودم به خاطر جو سیاه و سفیدش و بعضی ها میگن شباهت به لیمبو حتما میخوام تجربه اش کنم.
از دوستانی که بازی رو انجام دادن یه سوال دارم:تاحالا گیم پلی ـش چقدر طول کشیده؟؟بازی شباهتی به لیمبو داره؟؟
من بین shadow complex و این موندم.کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟
پ.ن:امروز trials رو خریدم.به همه پیشنهادش میکنم.خیلی جالبه.کلا سلیقه ی نوید ایول داره چون تاحالا هرچی گفته خوب بوده:d

سلام دوست عزیز منم trial رو بازی کردم ( دان کردم) خیلی باحاله
راستی من shadow complex رو ه دان کردم و میخوام بخرمش ببین خیلی خفنه بازیش ولی قبل اینکه بخریش نسخه ترایلشو دان کن اونو هم همینطور

من دانلود کردم ولی اصلا فولدر اینا نداره
یه فایل هست که کلی کد روشه
کد فولدر بازی چی هست؟ فکر نمی کنم اینجوری بازی اجرا بشه
دد لایت رو میگم

من Deadlight رو تموم کردم. بسیار بازی خوبی بود و من باهاش حال کردم. بهترین بازی او بود که میشه تو Summer of Arcade تجربه کرد. البته دوست دارم این بازی Dust رو هم تجربه کنم. به نظر جالب میاد

من Deadlight رو تموم کردم. بسیار بازی خوبی بود و من باهاش حال کردم. بهترین بازی او بود که میشه تو Summer of Arcade تجربه کرد. البته دوست دارم این بازی Dust رو هم تجربه کنم. به نظر جالب میاد
توی پروفایل گیمرتگ تون هیچی ثبت نشده!.

من بین shadow complex و این موندم.کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟

ببین SC که کاملا تایید شدست اصلا شک نکن تو اون سبک به نظر من بهترینه . حالا ددلایت بازی کن و خودت انتخاب کن .
Trials هم دیدم خریدی . ایول داری باو :d

من امروز یه مقدار رفتم Deadlight رو میگم تا اینجاش که جالب بود لذت بردم. حس و حال واکینگ دد رو داره . تنها مشکلش صدای کاراکتر اصلیه که باهاش حال نکردم. مشکل پرش هم داره.
یه مقدار بدقلق هست و هی باعث میشه آدم سقوط کنه با اینکه پرش را با دقت و تامل انجام میدی.

راستی من shadow complex رو ه دان کردم و میخوام بخرمش ببین خیلی خفنه بازیش ولی قبل اینکه بخریش نسخه ترایلشو دان کن اونو هم همینطور
یه بحثی راه افتاده بین دوستان که میخوان Shadow Complex و Deadlight یکی رو انتخاب کنن یا مقایسه کنن. Shadow Complex از هر نظری که فکرش رو بکنید از Deadlight بهتره. بین این دوتا گیر کردید SC رو بخرید. ارزش تکرار بیشتری داره نوآورانه ست گیم پلی خاصی داره که قبلا تجربه نکردید و ... . .

سلام دوستان

من از بین این 4تا بازی میخوام 2تاش رو بخرم ...اگه ممکنه راهنمایی کنید که کدومش بهتره:

SINE MORA™
Alan Wake American Nightmare
Trials Evolution
I Am Alive

سلام دوستان

من از بین این 4تا بازی میخوام 2تاش رو بخرم ...اگه ممکنه راهنمایی کنید که کدومش بهتره:

SINE MORA™
Trials Evolution
I Am Alive

Trials رو که حتما بگیر
به نظر من بازی آرکید میخوای بگیری یه چیز متفاوت بگیر . یعنی بیخیال AW و I AM Alive شو :d یعنی یه بازی که مثل بازی هایی که روی دیسک میاد نباشه
Sine Mora هم من خودم بازی کردم خیلی خوبه البته نخریدمش اگه اون سبک دوست داری چیز خوبی است
چه بازی هایی داری بگو تا بهت بگم چندتا گزینه

خب 2 ساعتی DeadLight رو بازی کردم ، شروع بازی و درگیری با زامبی ها ( یا به قول خود بازی Shadow ها ) خیلی خوب کار شده و هیجان انگیزه اما تنها نقطه ضعف بازی که به شدت روی اعصابه و به نظرم دلیل اصلی کم شدن نمرات بازی شده Puzzle های اونه

اگه Puzzle ها نبودن ( یا لااقل کمتر بودن ) تجربه کلی گیمر خیلی لذت بخش تر میشد ، در کل به همه توصیه میکنم این بازی رو امتحان کنند ( اگه زیاد در موردش مطمئن نیستید منتظر تخفیف بمونید :دی )

من که خیلی حال کردم باهاش پازلاشم اصن در مقایل مثلا لیمبو چیزی نبود ....

سلام دوستان

SINE MORA™
Trials Evolution
I Am Alive
Trials رو که حتما بگیر
به نظر من بازی آرکید میخوای بگیری یه چیز متفاوت بگیر . یعنی بیخیال AW و I AM Alive شو :d یعنی یه بازی که مثل بازی هایی که روی دیسک میاد نباشه
Sine Mora هم من خودم بازی کردم خیلی خوبه البته نخریدمش اگه اون سبک دوست داری چیز خوبی است
چه بازی هایی داری بگو تا بهت بگم چندتا گزینه

مرسی از راهنماییت...
من اینها رو بازی کردم :
Limbo
Outland
Tomb Raider
shank 1 & 2
Walking Dead Ep 1 & 2
Deadlight
چند تا دیگه هم هست که الان یادم نمیاد...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or