Xbox Live Arcade Games

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان خواهش میکنم کمک کنید :::::::::::

من پوینت به اندازه کافی دارم که یا mincraft 1600 ms رو بگیرم یا deadlight 1200 رو بگیرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا ازتون یه خواهش دارم که راهنماییم کنید کدوم یکی بهتره و کدوم یکی رو بگیرم ( اگه میشه از بخش مولتی ماینکرافت توضیح بدید چجوریه)
به نظر من deadlight بگیر و بعدش با pc بورو mincraft دانلود کن.البته این نظر منه چون شنیدم mincraft رو pc یه چیز دیگست البته خودم یکی دو ساعت دیگه deadlight رو دانلود میکنم(یعنی دانلودش تموم میشه).ولی بچه ها میگفتن بازیش خیلی باحاله.بازم خوددانی

ماینکرفت برا pc هم هست ولی بازیش کلا خیلی فانه و از دستش نده هرچند نسخه trial ـش قابلیت سیو کردن نداره ولی همه قابلیتای بازی بازه:دی
dl رو هم نمیددونم

Holy mother of ENEL !!

خالق Castle Crasher یعنی Behemoth در مورد بازی جدیدشون BattleBlock Theater، خبر جدید منتشر شده:

• بیش از 200 کرکتر برای آزادکردن.
  • بیش از 200 مرحله برای حرکت و فتح و اکتشاف.
  • بیش از 10 اسلحه‌ابزار منحصربفرد.
  • مالتی‌پلیر برای بخش کمپین و آرنا.
  • 30 تا آچیومنت.
  • آواتار آوارد.
  • Soundtrack created by well known artists, and members of our community (ترجمه نمیخواد دیگه :دی).
  • Variety of interactive block types (نمیدونم منظورش چیه!).
  • و Even more to be announced

در مورد Minecraft قبلا هم توضیح دادم ، هر دو نسخه رو رفتم ، اگه تا حالا ماینکرفت بازی نکردی - نسخه ایکس باکس یه چیز دیگست و آینده روشنی داره . دلیل فروش بسیار زیادش هم همینه .

- یه سیستم Hint و راهنمایی کامل برای نسخه 360 در نظر گرفتن که وحشتناک کمک بالایی به بازیکن میکنه .

- کرفتینگ ( Crafting ) یکی از مشکلات نسخه pc بود که کلا سیستمش عوض شده و کرفتینگ بسیار بسیار راحت تر شده .

- دسترسی مولتی پلیر نسخه ایکس باکس خیلی خیلی راحت تره و تا دلت بخواد حالا حالا ها توش بازیکن هست . ( اصل مزه بازی هست به نوعی )

- کنترل ها کاملا برای کنترلر 360 بهینه شده .

- اسکین پک ها مختلف که مرتب براش عرضه میشه

حالا سیستم کار این بازی یه حالت سریالی داره که با آپدیت های جدید امکانات جدید تر افزوده میشه ، یعنی آیتم و لوکیشن ها و حیوانات و ... آروم و آروم و به طور مداوم برای بازی عرضه میشه تا بازیکن امکانات قبلی رو کامل یاد گرفته باشه و حالا با امکانات جدید بازی براش تازه بشه .

یه باز هم گفتن تا پایان عمر ایکس باکس برای این بازی آپدیت میاد ...

در کل شما این بازی رو بخری ، در حقیقت یه بازی گرفتی که تاچند سال آینده باهاش سرگرمی !

آخرین ویرایش:
مایکرو برگ برنده SoA امسال رو 7 روز دیگه رو میکنه.

Brace Your Selves.Dust Is Coming:d

خوب شد فریدون این بازی رو معرفی کرد وگرنه خدا میدونست این 1200 پوینتم به چه بی‌راهه‌ای میرفت:d

آخرین ویرایش:
مایکرو برگ برنده SoA امسال رو 7 روز دیگه رو میکنه.

Brace Your Selves.Dust Is Coming:d

خوب شد فریدون این بازی رو معرفی کرد وگرنه خدا میدونست این 1200 پوینتم به چه بی‌راهه‌ای میرفت:d
اگر Dust نبود تا الان پوینتم رو 7-8 بار خرج کرده بودم مثل trine 2 رو استاد میکردم :دی.

امروز i am alive رو گرفتم.جو باحالی داره.آخرالزمان رو به خوبی نشون میده.از نظر چک پوینت هم یه فرق با همه ی بازی ها داره که سختش کرده.توی هر مرحله یه تعداد چک پوینت دارین و اگه تموم بشه از اول مرحله شروع میکنین.
صجنه های اکشن بازی هم جالب بوده برام.
==
dust هم واقعا بازی فوق العاده ـیه ولی من به خاطر سرعتش زیاد باهاش حال نکردم:dخیلی سریعه.البته میحط بازی خیلی خیلی قشنگ طراحی شده.
==
Nike-90@
اینجا مال جی تگ و اینا نیست.

آخرین ویرایش:
hybrid اومد!

8838.hybrid_5F00_keyart.jpg_2D00_550x550.jpg

بازی امروز ریلیز شده:

خوب لینکایه مستقیمه بازی رو پاک کردم ! بازی زیبا و خوبیه.
5th Cell تلاشه خودشو کرده و این بازی فقط 1 مود داره اونم فقط آنلاین هست و از معدود شوتر هایه آرکیده و انتظاره گرافیکه خوف نداشته باشید ولی میتونه یک عنوانه سرگرم کننده باشه.

آخرین ویرایش:
بنظر سرور هاش مشکل داشتن.

دیروز Hybrid بعد از اینکه روی لایو اومد برای ساعاتی برداشته شد از روی لایو کسی میدونه چرا ؟ :d
دیروز یه باگ جالب توی لایو به وجود اومده بود که قیمت همه چیز رو دلار نشون میداد :دی. مثلا یه چیز 80 پوینتی رو 1.99$ زده بود واینا :دی. یحتمل واسه رفع مشکل این اتفاق افتاده که زیاد چیز مهمی ام نیست چون فقط بخش خرید یک مقدار دچار مشکل شده بوده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or