Xbox Live Arcade Games

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان کاملا درست میگن در مورد انتخاب بازیها و فلسفه آرکید بودنشون و...

ولی پیشنهاد میکنم اگر ALAN WAKE رو بازی کردی و خوشت هم اومده ، در کنار اون بازیها ، American Nightmare رو هم تجربه کنی

چون نسبت به قیمتش ارزش بالایی داره و از لحاظ داستانی هم بازی اصلی رو تا حدی جلو میبره ... که اگه واقعا با بازی اصلی ارتباط برقرار کردی ، یه جورایی واجبه این رو هم بازی کنی

ولی اگه زیاد برات مهم نیست بیخیالش شو

سلام دوستان

من از بین این 4تا بازی میخوام 2تاش رو بخرم ...اگه ممکنه راهنمایی کنید که کدومش بهتره:

SINE MORA™
Alan Wake American Nightmare
Trials Evolution
I Am Alive

به نظر من این دو تا رو بگیر.
Trials Evolution
I Am Alive
Trials که مشخصه .عجیب اعتیاد اوره. لول ادیتور هم داره و بخش چند نفره
I Am Alive هم مثل بقیه بازی ها نیست. ایده خیلی جالبی داره و با همه اکشن ادونچر هایی که رفتی فرق داره.
از پولی که پاش میدی پشیمون نمی شی

مرسی از راهنماییت...
من اینها رو بازی کردم :
Limbo
Outland
Tomb Raider
shank 1 & 2
Walking Dead Ep 1 & 2
Deadlight
چند تا دیگه هم هست که الان یادم نمیاد...

من راستش I AM Alive رو بازی نکردم نمیدونم دقیقا چجوریاس بر و بچ میگن خوبه حتما خوبه :d
Shadow Complex یگی از بازی هایی هستش که شدیدا میتونی روش حساب کنی
اگه Role دوست داری Torchlight عالیه . Bastion فوق العادست . Cromson Alliance هم خیلی خوبه
Castle Crashers بازی فوق العاده محبوب فکر نمیکنم کسی باشه که اینو بازی نکرده باشه
Anomaly Warzone Earth یه بازی هست به سبک Tower Offence یا یه همچین چیزی . سبک تقریبا خاصی هستش من بازی کردم شدیدا معتادش شدم یه تستی بزن
Renegade Ops بازی مورد علاقم . ماشین جنگی هستن که زاویه دوربین از بالا هستش . گرافیک فیزیک گیم پلی نورپردازی همه چیز عالی . میتونی سرچ کنی ازش تریلر ببینی
Toy Soldiers Cold War خیلی سرگرم کنندس . FEZ فوق العادست اما من هنوز نشده که بخرمش اما عالیه
Splunky هم بازی خوبیه . آدمو شدیدا یاد ماریو میندازه :d Braid هم خلی خوبه

بچه ها این trials نمیخواد off بخوره احیانا؟؟؟ درسته که مولتی داره؟ من نسخه ی قبلیشو بازی کردم یعنی مولتیش چجوری میتونه باشه؟؟

باو تازه اومده آف بخوره برا چی ؟ :d شاید هم خورد
4 نفره بازی میکنن دیگه . اگه SuperCross باشه که 4 تا کنار هم بازی میکنن اگه هم Trial باشه هرکی جداگونه بازی میکنه بهترین تایم اول میشه .
3 تا مسابقه میدین نفر اول 9 امتیاز , نفر دوم 6 امتیاز , نفر سوم 3 امتیاز و نفر آخر هم 1 امتیاز . هرکی امتیازش بیشتر شه در مجموع اول میشه XP بیشتری میگیره

من راستش I AM Alive رو بازی نکردم نمیدونم دقیقا چجوریاس بر و بچ میگن خوبه حتما خوبه :d
اتفاقا بازی بدجور افتضاحه:d .
-----------------------------
یکی بم گفت اگه Deadlight رو بگیریم 400 پوینت گیرمون می یاد ! درسته :-/
3 تا از 5 بازی Summer Of Arcade رو باید بگیری تا 400 تا گیرت بیاد
من به این مردک گفتم مایکرو اینقدر دستو دل باز نیست :d آخه جز این بازی همشون چرتن این تابستون اصلا چیز جالب زیاد نداشتیم .

دوستان لطفا یکی منو راهنمایی کنه.
امروز بازی nba 2k12 رو خریدم.
وقتی بازی رو می ذارم پیغام می ده که:
دقیقا اینجوریه:
1.clean the disk
2.restart your console
حالا من چی کار کنم؟
راستی پچ دستگاه من lt3 هستش

سلام دوستان

من از بین این 4تا بازی میخوام 2تاش رو بخرم ...اگه ممکنه راهنمایی کنید که کدومش بهتره:

SINE MORA™
Alan Wake American Nightmare
Trials Evolution
I Am Alive
من اولی رو بازی نکردم و چیزی درموردش نمیدونم ولی در مورد بقیه:
trials آرکید تر از بقیه است و اون دو تا به سبک بازی هایی که روی دیسک میان هست.خود trials بازی فوق العاده ـیه و باش راحت سرگرم میشی.نسبت به اون دو تا مولتی هم داره.
اگر فضای آخرازمانی رو دوست داری i am alive هم بازی کن.زمانی ـه که انسان ها حاضرن هم دیگه رو بکشن و جو بازی عالیه از این نظر.یه سری نوآوری هم داشته.خودم تریال شو بازی کردم و قصد دارم بگیرمش.
درمورد an اگه مثل من عاشق آلن ویک بودی حتما بازیش کن.البته قسمت سینگل ـش زیاد نوآوری نداره ولی قسمت arcade action ـش ارزش بازی رو بالا برده.
آخرش حتما تریال اینها رو بازی کن و نظرت خودت رو لحاظ کن.
البته از castle crasher و toy soldiers و shadow complex به راحتی نگذر.castle crasher با اینکه 2009 اومده ولی هنوز فروش خوبی داره و به نظرم یکی از بهترین بازی های آرکیده و بازی کردنش واجب.toy soldiers هم بازی قشنگی ـه و لذتی داره که شاید نتونی توی بازیهای دیگه پیداش کنی.shadow هم که فوق العاده است.
==
the expendables 2 هم 2 گرفت از یورو گیمر:dمن که از همون اول امیدی نداشتم بهش.کلا بازی ای که از فیلم باشه به درد نمیخوره معمولا:d
[h=2][/h]

دوستان لطفا یکی منو راهنمایی کنه.
امروز بازی nba 2k12 رو خریدم.
وقتی بازی رو می ذارم پیغام می ده که:
دقیقا اینجوریه:
1.clean the disk
2.restart your console
حالا من چی کار کنم؟
راستی پچ دستگاه من lt3 هستش
آقا توروخدا یکی به من کمک کنه!!!!!!!

آقا توروخدا یکی به من کمک کنه!!!!!!!
جای پرسشت اینجا نیست دوست عزیز ولی اگر LT3 هستی بازیهای LT2 رو باید پچ کنی تا بتونی بازی کنی برو به بخش مربوطه تا راهنماییت کنن دوستان
SINE MORA™
این بازی جریانش چیه ؟

دوستان خواهش میکنم کمک کنید :::::::::::

من پوینت به اندازه کافی دارم که یا mincraft 1600 ms رو بگیرم یا deadlight 1200 رو بگیرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا ازتون یه خواهش دارم که راهنماییم کنید کدوم یکی بهتره و کدوم یکی رو بگیرم ( اگه میشه از بخش مولتی ماینکرافت توضیح بدید چجوریه)

این بازی جریانش چیه ؟

بازی به سبک هواپیمایی/شوتینگ است :d از سمت چپ به راست صفحه حرکت میکنی تیر میزنی همه رو میترکونی . سلاحت آپگرید میشه . Secondary Weapon داره . گرافیک عالی . کلا این سبک رو دوست داشته باشی خوشت میاد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or