Xbox Live Arcade Games

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
چرا اتفاقا ! اگه نقد ـا رو بخونی یکی از نقطه ضعفاش همین کوتاه بودن بازیه . بازی حذوذ 5 ساعته .
خب بد نیست زیاد.لیمبو که بهترین بازی آرکید بوده تاحالا برام 3-4 ساعت بود.
5 ساعت خوبه ولی دوستمون گفتن 2 ساعت که تعجب کردم:d

بالاخره deadlight با حجم 1 گیگ و 960 مگ رو لایو قرار گرفت.قیمت هم 1200 پوینت ـه.
=
از بس گفتید بازی خیلی کوتاه ـه و همچنین میدونم مولتی نداره توی شک افتادم:( تریلرهایی که دیدم فوق العاده بودن.
کسایی که بازی کردن بیان بعد توضیح بدن.من امشب فعلا تریال شو میگیرم.(البته آخر دووم نمیارم:d)
==
گیم اسپان 6.5 داده.:(:|

آخرین ویرایش:
دیگه چیزی LEAK نشده ؟
چی Leak بشه ؟؟ بازی ؟؟ XBLA ??

-----------------

بچه ها من خریدم و گذاشتم دانلود ولی با اینترنت نفتی طول میکشه تموم شه ! :d

ولی نقدها رو که میخوندم اکثرا به Original نبودن بازی اشاره داشتن و شباهت خیلی زیاد خود بازی و معماهاش به بازیهای پلتفرمر دیگه مخصوصا LIMBO .
این تنها ایراد جدی بود که منتقدها گرفتن . که من خودم به شخصه هیچ مشکلی باهاش ندارم ، تازه خوب هم هست !

مدت زمان گیم پلی هم مثل همون اندازه لیمبو هست .

از گرافیک بصری و تکنیکی بازی وحشتناک تعریف کردن همه . بازی هم به طور Native با رزولوشن 1080p اجرا میشه .

آخرین ویرایش:
منم گذاشتم دان شه دیشب نت قطع شد :d
اما اگه توجه کنید ملت عجیب منتظر Dust هستن یکیش خودم . من تو لایو 8 9 تا از دوستام هستن شدیدا منتظر اون بازی هستن باید چیز خفنی باشه اونم :d

سبک dust توی مایه های چه بازی ـیه؟؟:d
امیدوارم بتونه از ددلایت که همه منتظرش بودن بهتر عمل کنه چون چند تا از دوستام منصرف شدن از خریدش.

سبک dust توی مایه های چه بازی ـیه؟؟:d
امیدوارم بتونه از ددلایت که همه منتظرش بودن بهتر عمل کنه چون چند تا از دوستام منصرف شدن از خریدش.

سبک بازی به طور کلی میشه Role-Playing . بازی شمشیری است :d مبارزات یه چیزی مثل Outland هستش از نظر سبکی اما با اون فرق داره دیگه . سریعتر ازونه
گرافیک بازی واقعا چشمنواز است

http://download.gamespotcdn.com/d7/...n_tale_gameplay_x360_060512_bad_idea_2800.mp4
اینو ببین همه چیز دستت میاد . 63 مگ هستش

چرا پشیمون شدن از خرید ددلایت ؟

خب 2 ساعتی DeadLight رو بازی کردم ، شروع بازی و درگیری با زامبی ها ( یا به قول خود بازی Shadow ها ) خیلی خوب کار شده و هیجان انگیزه اما تنها نقطه ضعف بازی که به شدت روی اعصابه و به نظرم دلیل اصلی کم شدن نمرات بازی شده Puzzle های اونه

اگه Puzzle ها نبودن ( یا لااقل کمتر بودن ) تجربه کلی گیمر خیلی لذت بخش تر میشد ، در کل به همه توصیه میکنم این بازی رو امتحان کنند ( اگه زیاد در موردش مطمئن نیستید منتظر تخفیف بمونید :دی )

منم این دیدلایت رو گرفتم ....
بد نبود .... یجوری نمیدونم چرا سیاه سفیده ؟!؟؟!!

اونایی که بین ماینکرافت و این بازی مونده بودن .... ماینکرافت رو بگیرن

حال انلاین مولتی ماینکرافت رو 360 یه چیزه دیگست

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or