Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Bhador_a

کاربر سایت
Nov 26, 2018
124
نام
ابوالفضل
Phil Spencer will be on Dropped Frames again today

نکات برجسته مصاحبه Phil Spencer:

- معرفی flight simulator برای کنسول ها طول کشید برای اینکه ما باید جنبه های cloud ان را جور در میاوردیم برای دارندگان xb1 ( دارندگان xb1 میتوانند تا اخر امسال از طریق stream بازی های انحصاری xsx را بازی کنند)

- چندین بار showcase را نگاه کردم و از بعضی بخش ها راضی و از بعضی بخش ها ناراضی هستم اما در نهایت حیرت زده شدم از واکنش کاملا مثبت که به ان شد.

- از پذیرش و استقبال از Redfall خوشحال هستم ، این سبک بازی هست که Arkane به طور خاص در گذشته به ان معروف نبوده است. اما انها شور و هیجانی زیادی به ان دارند و میخواند ان نوع
سبک بازی را بسازند. از ناامیدی به دلیل نبود gameplay اگاه هستم و امیدوارم در ایند اطلاعات بیشتری از ان به اشتراک بگذاریم.

- 343 پس از launch با halo community همکاری خواهد کرد برای بهتر کردن halo ، دقیقاً مانند آنچه Rare با Sea of Thieves انجام داده است.

- در حال حاضر نمی توان در مورد Fable چیز زیادی گفت ، اما فقط اطمینان حاصل کنید که Playground همان سطح تمرکز روی Fable را دارد که در Forza Horizons داشته اند.

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
Phil Spencer will be on Dropped Frames again today

نکات برجسته مصاحبه Phil Spencer:

- معرفی flight simulator برای کنسول ها طول کشید برای اینکه ما باید جنبه های cloud ان را جور در میاوردیم برای دارندگان xb1 ( دارندگان xb1 میتوانند تا اخر امسال از طریق stream بازی های انحصاری xsx را بازی کنند)

- چندین بار showcase را نگاه کردم و از بعضی بخش ها راضی و از بعضی بخش ها ناراضی هستم اما در نهایت حیرت زده شدم از واکنش کاملا مثبت که به ان شد.

- از پذیرش و استقبال از Redfall خوشحال هستم ، این سبک بازی هست که Arkane به طور خاص در گذشته به ان معروف نبوده است. اما انها شور و هیجانی زیادی به ان دارند و میخواند ان نوع
سبک بازی را بسازند. از ناامیدی به دلیل نبود gameplay اگاه هستم و امیدوارم در ایند اطلاعات بیشتری از ان به اشتراک بگذاریم.

- 343 پس از launch با halo community همکاری خواهد کرد برای بهتر کردن halo ، دقیقاً مانند آنچه Rare با Sea of Thieves انجام داده است.

- در حال حاضر نمی توان در مورد Fable چیز زیادی گفت ، اما فقط اطمینان حاصل کنید که Playground همان سطح تمرکز روی Fable را دارد که در Forza Horizons داشته اند.
اینکه گفته 343 قراره مثل rare عمل کنه خداکنه به معنای ناقص بودن و کم محتوا بودن هیلو نباشه یه کمپین کامل و عالی بعد از 6 سال بدن دست مشتری
مثل rare نشه که کراکن توی اب به اون وضع افتضاح لانچ شده بود

• Like
Reactions: hitman68

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Phile Spencer دوباره تاکید کرد که چون ماکرو پلتفرم هولدر ـه دستش واسه دادن اختیار کامل به استدیو ها بازه اینکه میزاره اون چیزی که میخوان رو بسازن و قرار نیست مثل تردپارتی ها همش دنبال ترند روز برن

در مورد PG به شدت تاکید کرد که که قرار تو همون سطح و با همون وسواسی که FH ها رو ساختن فیبل رو هم بسازن خلاصه میدونه چقدر انتظارات ازشون بالاست

برا رسیدن به سطح پالیش قابل قبول واسه لانچ بازی ها میگه ما سعی میکنیم محیطی رو بسازیم که استدیو ها باهامون کاملا رو راست باشن و به همدیگه اعتماد داریم

یـ جا ازش در مورد KI سوال میپرسن که میگه ما همیشه گوشه ذهنمون واسه برگردودند IP ها قدیمی جا باز کردیم فقط دنبال سازنده مناسب برا برگردوندنشونیم (با این شایعات اخیر NetherRealm maybe ؟)

Halo قطعا امسال منتشر میشه اینی که هنوز تاریخ انتشار دقیق نداره به خاطر اینه که هنوز برنامشون واسه یک سری بازی دیگه قطعی نشده خلاصه بحث یک هفته دو هفته اینور اونور ـه

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
جف گراب باز هم رو همکاری مایکرو و کوجیما تاکید کرد.
گفت بازیشون new ip خواهد بود.
این دختره کیم سوئیفت دقیقا برا همکاری با کوجیما سر بازی جدید از ولو اومد مایکرو. یه بخشی از قرار داد بوده اصلا .
بازی کلاود بیسه. نه که فقط رو کلاود بیاد. ینی از پردازش ابری استفاده میکنه.(کرک داون ۳ و فلایت سیمولیتور هم همینجور بودن مثلا.) پردازش ابری اجازه خیلی چیزایی رو میده که در حالت عادی ممکن نیست.

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
جف گراب باز هم رو همکاری مایکرو و کوجیما تاکید کرد.
گفت بازیشون new ip خواهد بود.
این دختره کیم سوئیفت دقیقا برا همکاری با کوجیما سر بازی جدید از ولو اومد مایکرو. یه بخشی از قرار داد بوده اصلا .
بازی کلاود بیسه. نه که فقط رو کلاود بیاد. ینی از پردازش ابری استفاده میکنه.(کرک داون ۳ و فلایت سیمولیتور هم همینجور بودن مثلا.) پردازش ابری اجازه خیلی چیزایی رو میده که در حالت عادی ممکن نیست.
اره کراک داون یه جوری آبرو ریزی کرد که با قدرت سخت افزار معمولی نمیشد در این حد خراب کنی باید حتما برای اون شاهکار از کلاود استفاده میشد :))
جدا ازون کسی فلایت سیمولیتر تو ایران بازی کرده؟ با نت ADSL میشه بازی کنی؟

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
615
اره کراک داون یه جوری آبرو ریزی کرد که با قدرت سخت افزار معمولی نمیشد در این حد خراب کنی باید حتما برای اون شاهکار از کلاود استفاده میشد :))
من فلایت سیمولاتور رو بازی میکنم ولی به صورت آفلاین ... یه حالت داره که گرافیک رو از طریق بینگ میگیره که نمیفهمم یعنی چی ولی اون با نت من جواب نداد ... اگه نت خوب داشته باشی اونم جواب میده ... در اصل فکر میکنم یه سری آبجکت ها رو تو اون حالت جدا از نت لود میکنه با کیفیت بیشتر. من لپ تاپم زیاد قوی نیست و ستینگ گرافیکم روی مدیوم هست ولی بازم لعنتی خیلی چشم نواز هست گرافیکش این بازی رو سیستم قوی و نت خوب فکر میکنم خیلی برگ ریزون باشه

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
با نت همراه اول بدون مشکل فلایت سیم رو بازی کردم. ایرانسل و ADSL نمیشد ولی همراه اول هیچ مشکلی نداشت.

REROOZ

کاربر سایت
Aug 31, 2019
64
نام
رضا
جدیدترین آپدیت Grounded به نام Shroom and Doom به طور رایگان منتشر شد که به گفته ابسیدین بزرگترین آپدیت بازی هستش.

groundedupdatehero1.jpg

- امکان برداشت و پخت قارچ‌ها تو آزمایشگاه و ساخت قلعه‌ها با قارچ‌های رشد کرده!!
- یک دشمن و یک باس جدید (دارای چند فاز و اولین باس بازی!!)
- امکانات جدید برای کرفتینگ آیتم‌ها و ساخت و ساز
- اضافه شدن مکان‌های استراحت!!
- امکان اهلی کردن حیوانات
- اضافه شدن اچیومنت
- اضافه شدن قابلیت‌های بیشتر به فوتومد

groundedupdate21.jpg

groundedupdate11.jpg

با این حساب احتمالا نسخه نهایی بازی (آپدیت 1.0) تا اواخر 2021 یا شاید اوایل 2022 منتشر بشه.
پ.ن.: اصلا کاری ندارم این بازی چطوریه و چند نفر قراره بازیش کنن ولی واقعا رویکردی که ابسیدین در مورد این بازی اتخاذ کرده (که اول نسخه Preview رو منتشر کرده و داره به مرور زمان و براساس فیدبک بازی رو گسترش می‌ده) نشون میده که هم چقدر به بازیاشون اهمیت می‌دن و هم اینکه چقدر استودیوی باتجربه و حرفه‌ای هستن.

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
- گراب تو پادکستش هم چنان تاکید میکنه که قرارداد با کوجیما نهایی نشده ولی اگه نهایی بشه، معرفی ش برای TGA 2021 خواهد بود. میگه مایکرو آزادی کامل داده به کوجیما ولی فقط یه چیز در ازاش می خواد از کوجیما:
صداقت : )))))

@mobin.hb96

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
- گراب تو پادکستش هم چنان تاکید میکنه که قرارداد با کوجیما نهایی نشده ولی اگه نهایی بشه، معرفی ش برای TGA 2021 خواهد بود. میگه مایکرو آزادی کامل داده به کوجیما ولی فقط یه چیز در ازاش می خواد از کوجیما:
صداقت : )))))

@mobin.hb96
این نوشته فانه یا جدیه.یاد دخترایی که به پسرها میگن فقط با من صادق باش افتادم.

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
این نوشته فانه یا جدیه.یاد دخترایی که به پسرها میگن فقط با من صادق باش افتادم.
یه جا شنیدم طرف می گفت کامیا پول می گرفت از مایکرو برای اسکیل باند بعد خرج بقیه پروژه هاشون می کرد! :D این قسمت صداقت احتمالا دلالت بر اون ماجراها داره که یه وقت دیگه تکرار نشه! :D

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
یه جا شنیدم طرف می گفت کامیا پول می گرفت از مایکرو برای اسکیل باند بعد خرج بقیه پروژه هاشون می کرد! :D این قسمت صداقت احتمالا دلالت بر اون ماجراها داره که یه وقت دیگه تکرار نشه! :D
فکر میکردم فرهنگ سامورایی این طور نباشه.پس بگو چرا بایونتا جدید فعلا خبری ازش نیست.چون نمیتونن پول از ماکرو به جیب بزنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر