Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
به عنوان یه PC Gamer خیلی خیلی منتظرم ببینم استودیوهای فرست پارتی مایکروسافت امسال چی رو می‌کنن توی E3. کنسول ندارم، ولی احساس می‌کنم کنسول دارم :D
خبر جدید چی دارید برای ما؟ چیز بدرد بخوری توی E3 رونمایی می‌شه یا دل خودمونو صابون نزنیم؟ :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
به عنوان یه PC Gamer خیلی خیلی منتظرم ببینم استودیوهای فرست پارتی مایکروسافت امسال چی رو می‌کنن توی E3. کنسول ندارم، ولی احساس می‌کنم کنسول دارم :D
خبر جدید چی دارید برای ما؟ چیز بدرد بخوری توی E3 رونمایی می‌شه یا دل خودمونو صابون نزنیم؟ :D
من همون PC ـش رو هم ندارم :D ولی خوب چه کنیم که ماکرو داره خدمات بزرگی به PC گیمر ها میکنه خلاصه کنسول نمیخواد XBOX=PC:D

XBOX.G4m3r

کاربر سایت
Apr 3, 2021
83
چه عججججب بعده مدتا :)))
میشه میشه امسال هم سامر گیمز ارایه محتوا داره ماکرو هم e3و هم X که مشخصا خبر زیاده

• Like
Reactions: z2s sas

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر