Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
این همونی نیست که از نینجا تئوری رفته بود ناتی داگ؟
برن حقوق انسلیود رو بخرن. انصافا خیلی جا برای کار داره. امیدوارم ادامه اش بدن. فوق العاده است این ip. اندی سرکیس رو هم دوباره بیارن برای موشن کپچر .
خیر :

1622812178124.png

=========

Enslaved با اون پایان ـش اصلا جور در نمیاد بخواد ادامه پیدا کنه ولی خوب اگه نینجا تئوری یـ IP با ستینگ مشابه خلق کنه که شخصیت همراه داشته باشه و اندی سرکیس رو هم دوباره براش بیارن خیلی عالی میشه

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
یه خبر جزئی از Gears، تو مصاحبه اخیر لیام مکین تایر (JD voice actor) ازش پرسیده میشه در حال حاظر داری روی کانتنت جدید از gears کار میکنی میگه نه هنوز من حتی خبر ندارم که کوالیشن کدوم پایان برای بازی در نظر گرفته و من آماده ادامه همکاریم، ازونجایی که طبق عادت کوالشین ظبط دیالوگا یک سال قبل ریلیز شروع میشه، من حدس میزنم که بازی بره برای اواخر سال 2023 یا 2024

View attachment GEARS 6.mp4

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
یه خبر جزئی از Gears، تو مصاحبه اخیر لیام مکین تایر (JD voice actor) ازش پرسیده میشه در حال حاظر داری روی کانتنت جدید از gears کار میکنی میگه نه هنوز من حتی خبر ندارم که کوالیشن کدوم پایان برای بازی در نظر گرفته و من آماده ادامه همکاریم، ازونجایی که طبق عادت کوالشین ظبط دیالوگا یک سال قبل ریلیز شروع میشه، من حدس میزنم که بازی بره برای اواخر سال 2023 یا 2024

View attachment 209540
بهتر ....

حداقل فرصت بیشتر باعث میشه شت شوی 4 و 5 تکرار نشه یا در مقیاس خیلی کوچکتر

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
بهتر ....

حداقل فرصت بیشتر باعث میشه شت شوی 4 و 5 تکرار نشه یا در مقیاس خیلی کوچکتر
دقیقا، چیزی که بازی نیاز داره در کنار زمان خلاقیت به خرج دادن و ساخت فیچر های جدید رو کور گیم پلیه که تا حالا انجام نشده، مثال 4 سال پیش بعد از ریلیز gears of war 4 گفتیم این بازی یک مود ANNEX میخواد تو مایه های Big team battle باشه 16vs16 چون دنیای gears پر از کریچر های دست نخورده برای مالتی پلیر داره و نیاز به مپ مجزا برای خودش داره، یا تخریب پذیری کامل کاور و ساختمون تو horde یا مالتی پلیر برای تنش و هیجان بیشتر، اینا هیچکدومش پیاده نشد، یا خیلی ایده های دیگه... حالا امیدواریم با زمان بیشتر یکمی واقعا بتونن تو بازی تغییر ایجاد کنن و با قابلیت های فوق العاده UE5 بهانه ای دیگه نباشه...
نمونه اون مود هم میشه یک چیزی تو این مایه ها ولی بزرگتر و بهتر.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین

XBOX.G4m3r

کاربر سایت
Apr 3, 2021
83
اینطوری بنظرم شایعات همکاری با کوجیما هم بیشتر با عقل جور میاد، شاید متال گیر رو خریدن دادن کوجیما یه متال گیر انحصاری داره میسازه. اگر بشه چه شود.
شدنش ک فقط همچین حرکتی از ماکرو و سونی بر میاد اما ماکرو خنگ تر این حرفاس هوش همچین حرکتای خفنی رو نداره :)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Need4Speed and 3DO

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

قبل اینکه احتمال چیزی رو بدید برید ببینید طرف چی گفته طرف تو پادکست Xbox Era داره میگه از اونجایی که شایعه همکاری ماکرو با کوجیما هست طبیعیه ماکرو رفته باشه و IP متال گیر یا سایلنت هیل رو هم خریده باشه به هیچ حرفی منباب این قضیه که شنیده ماکرو IP متال گیر رو خریده نزده .
تو این فصل شایعات ملت در به در دنبال شایعه اب دار میگردن دیگه رددیت GameLeak هم از همه جا بی در و پیکر ترـه خودتون حداقل چک کنید ببیند اونی که اونجا پست میزاره حرفش چرت و پرت نباشه

آخرین ویرایش:

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
اینطوری بنظرم شایعات همکاری با کوجیما هم بیشتر با عقل جور میاد، شاید متال گیر رو خریدن دادن کوجیما یه متال گیر انحصاری داره میسازه. اگر بشه چه شود.
اینا که فیک هست کونامی فعلا بفروش نیست حتی دوزاری ترین سایت های گیمینگ هم پوشش ندادنش :D

از طرفی کوجیما اصلا نمیخواد متال گیر بسازه! چون این فرانچایز دیگه جایی واسه ادامه نداره هیچ کسیم برای ریمیک کردن نسخه های قدیمی نمیره ip بخره حتی همون سونی که انقدر شایعش بود :D

اون شایعات ریمیک بلوپوینت که از اینا قوی تره هم فیک, کونامی بازی هاش رو به یه استودیوی دوزاری out source کرده که واسش یه متال گیر کم بودجه تحویل بده مثل down poor و اینا :-"

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
چون شایعه خرید های جدید مایکی هست...و قبلا هم گفته بودن باز ادامه خواهیم داد...

محتمل ترین خرید توی استدیو ها فکر می کنم asobo باید باشه...!!!
اتفاقا بنظرم کمترین درصد احتمال تعلق میگیره به آسوبو.?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر