Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
:Dاتفاقا وقتی گفتن چیزای قدیمی هستن که داریم روش کارم میکنیم ذهن منو فقط برد پیش perfect dark که اتفاقا انتخاب عالی هم هست اما بنظرم اتفاقات بزرگتری قرار بیوفته تو این استدیو

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
128715
خوب باید با همین شعار 2013 ماکرو با اکس باکس شروع کنم که میگفتن تقویت قدرت ابری!!!
حالا میفرمایید چطور؟!

An Xbox Game Studio Is Experimenting with Shipping Low-Res Textures To Be AI-Upscaled in Real Time
128716
موضوع از این قراره که از سال 2013 استدیو playfab با هدف ساخت ابزارهای هوش مصنوعی برای بکار گیری در تولید بازیهارو کلید زدن و به عنوان مدیر پروژه اقای گوترزمن مصاحبه هایی در سال 2015 در مورد موفقیت هایی که به کمک azure بصورت ازمایشی بدست اوردن صحبت کردن
اوایل سال 2018 ماکروسافت کمپانی رو میخره و روال کار جدی تر پیش میره
خروجی کار هم کامل به این صورت تست و ازمایش شده که بافت های بی کیفیت و اصطلاحا low resolation رو بهصورت کاملا همزمان به کمک هوش مصنوعی تبدیل به 2k میشه و عملا زحمت بحث بازسازی و ریمیک کردن و تولید و بازسازی بافت ها بطور معجزه آسایی حل میشه که البته به این معنی نیست که دیگه قرار نیست بازی ها باز سازی بشن!! و بحث بروزرسانی گیمپلی و اصلاحات بجای خودش باقیه اما همین اتفاق هم کاری فوق العادس و قولی که سال 2013 ماکروسافت داد داره محقق میشه!
همینطور که در عکس میبینید بافت ها بصورت همزمان از low res تبدیل میشه به2k که این کار مرحون و مدیوم سرورای فوق العادهazure ماکروسافت هست و در نسل 9 حتما نقش قلب تپنده xbox سری اکس سری s و xcloud ایفا میکنه
میبخشید سر صبی ترجمه پر از ایراد و ناقص هست اما کاش دوستان خبرش رو تو انجمن بذارن ps فنای عزیز یکم ابعاد ماجرارو درک کنن که ماکروسافت وقتی صحبت رقابت با گوگل و امازون رو میکنه منظورش کدوم قدرت و زیر ساخت عظیمش هست :D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
ی خبر خوووووب برای gears و استدیو کولشن
راد فرگوسن تایید کرد برای ماه مارچ استدیو رو ترک میکنه و به bilzzard میره :D
128718
بشخصه از کنار گیریش تو این سمت خوشحال شدم و ارزوی موفقیت میکنم براش امیدوارم با Gears 6 اتفاقات بهتری برایip بیوفته

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی
ی خبر خوووووب برای gears و استدیو کولشن
راد فرگوسن تایید کرد برای ماه مارچ استدیو رو ترک میکنه و به bilzzard میره :D
View attachment 128718
بشخصه از کنار گیریش تو این سمت خوشحال شدم و ارزوی موفقیت میکنم براش امیدوارم با Gears 6 اتفاقات بهتری برایip بیوفته
میشه دوباره شاهد حضور کلیف تو تیم گیرز باشیم !

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بعد از کلی زوم کردن روی عکس حضور فیل در انیشتیو و تلاش مذبوحانه ی دوستان برای یافتن حتی پیکسلی از بازی ( که بشخصه خودم تا روی انعکاس صفحه از روی ناخون های فیل هم جلو رفتم و چیزی نیافتم ) لید دیزاینر انیشیتیو توییتی زده و به فیل بعد از تشکر از حضورش یکی از ویژگی های بازی رو اعلام کرده که برای مشتاقان و کنجکاوان بازی میتواند خبر خوشحال کننده ای باشه

دوستان ... بازی چکپوینت خواهد داشت!

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
بعد از کلی زوم کردن روی عکس حضور فیل در انیشتیو و تلاش مذبوحانه ی دوستان برای یافتن حتی پیکسلی از بازی ( که بشخصه خودم تا روی انعکاس صفحه از روی ناخون های فیل هم جلو رفتم و چیزی نیافتم ) لید دیزاینر انیشیتیو توییتی زده و به فیل بعد از تشکر از حضورش یکی از ویژگی های بازی رو اعلام کرده که برای مشتاقان و کنجکاوان بازی میتواند خبر خوشحال کننده ای باشه

دوستان ... بازی چکپوینت خواهد داشت!

چرا فکر میکنم یه بازیه جمع و جوره ؟:-/

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
نه اگه اشتباه نكنم و درست يادم باشه از بازيشون به عنوان AAAA! ياد كرده بودن و مثله نينجا تئوري نيست كه اول با يه بازي كوچيك بياد جلو

سبك بازي كه قاعدتا به توم رايدر و انچارتد نزديكه ممكنه مايه هاي sci fi هم داشته باشه مثله jedi.

منتهي به عنوان اولين كارشون و نيو اي پي نمي دونم مي تونن بالاي ٩٠ بيارن يا نه كه دليل اصلي هم اينه كه بودجه بازي رو نميدونم .

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
شاید در جریان نیستی ی استدیو ۶۰ نفره منتخب جهان با همکاری استدیو colation +200 نفره دارن باهم برای ساخت بازیشون حوالی دو سال کار میکنن :D
یا شایدم مث من بعد دیدن رفلکشن مانیتور تو عینک دوستمون یاد این صحنه افتادی :D
128990

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
نه قطعا بازی جمع و جوری نیست. استخدام های استودیو که دنبال کرده باشی متوجه میشی که بازیه aaa درحال ساخت دارند. منتها اخیرا فیل گفته قراره بازی انیشتیو یکجورایی چیزهای قدیمی در نمای جدید ارائه بدن (نقل به مضمون) حالا اینکه یا میخوان ریبوت ip قدیمی رو بسازن یا هم اینکه منظورش استفاده از افراد باتجربه برای یک تجربه ی نو بوده. خود اینیشتیو توی بیوگرافییش نوشته که هدفشون ایجاد یک تجربه ی نو و جاه طلبانه است

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
انتظارات از The Initiative بسیار بالاست. این 50 نفری که تا الان جذب شدند، همه از سوپروایزرهای استودیوهای سابق خودشون بودند و اون هم چه استودیوهایی! راکستار، ناتی داگ، سانتا مونیکا، کریستال داینامیکس و ...
تا اونجا که میدونم، اول انتخاب سوپروایزرها مهمه. از اونجا به بعد که ستون استودیو مشخص شد، هر سوپروایرز بنا به نیاز خودش لیست نیازمندی میده و خودش با افراد متقاضی مصاحبه کاری میذاره. همه این ها به این معنی ست که احتمالا از چند ماه دیگه، عضوگیری سریع تری خواهند داشت. درست مثل تیم دوم PG.
اما صادقانه میگم، برخلاف انتظار عموم، امیدوارم آنچارتد کلون و ... بیرون ندند. کسی آنچارتد بخواد، میره آنچارتد بازی میکنه. الهام گیری اجتناب ناپذیره ولی کلون و اسکی یه بحثه دیگه ست. از این همه استعداد هم یه چیز بدیع تر انتظار میره.
ایده یه استودیو نخبه محور، از حوالی 2010 با مایکروسافته. اول یه استودیو مایکروسافت ونکوور زدند و بنا بود که همین نخبه ها جذب بشند ولی روند عضوگیری به قدری کُند بود که بی خیال ایده شدند، عضوگیری ساده کردند و استودیو بلک تاسک تأسیس شد. بعد همین استودیو شد کوآلیشن و باقی ماجرا.

به محض اینکه تیزری از پروژه اشون بیرون بیاد، روند عضوگیری سریع تر میشه. دلیل اینکه نینجا تئوری هم از بازی سوم، یعنی پروژه مارا رونمایی کرده، همینه. استودیو 20تا موقعیت شغلی داره و با ارائه تیزر از کار فعلی شون، یه جورایی میگن افرادی با فلان پورتوفیلوی مشخص رو نیازمندیم.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
به به اینم یه آپدیت دل انگیز برای SoD2 به اسم State of Decay 2: Juggernaut Edition یه مپ جدید و کلی اپشن اضافه جدید + تمام DLCهای قبلی هم تو این ورژن هست که روی استیم هم میاد و کراس پلی هم داره. یسری بهبود گرافیکی تو سیستم نور پردازی و پوشش گیاهی و ... هم دارن. آپدیت برای همه دارندگان بازی از جمله مشترکین گیم پس رایگان هست :D

Age Gate - State of Decay 2

امیدوارم قدم بعدی یه DLC داستانی و آپدیت حسابی برای گیرز 5 باشه، پتانسیل زیادی داشت بازی که درست بهش پرداخته نشد.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
به به اینم یه آپدیت دل انگیز برای SoD2 به اسم State of Decay 2: Juggernaut Edition یه مپ جدید و کلی اپشن اضافه جدید + تمام DLCهای قبلی هم تو این ورژن هست که روی استیم هم میاد و کراس پلی هم داره. یسری بهبود گرافیکی تو سیستم نور پردازی و پوشش گیاهی و ... هم دارن. آپدیت برای همه دارندگان بازی از جمله مشترکین گیم پس رایگان هست :D

Age Gate - State of Decay 2

امیدوارم قدم بعدی یه DLC داستانی و آپدیت حسابی برای گیرز 5 باشه، پتانسیل زیادی داشت بازی که درست بهش پرداخته نشد.
اقا دوتا سوال
DLC های آینده معرفی شدن؟ یعنی تا کی قراره ازش ساپورت بشه و DLC بیاد؟
دوم اینکه آخرش تاریخ ریلیز نسخه استیم معلوم نشد؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اقا دوتا سوال
DLC های آینده معرفی شدن؟ یعنی تا کی قراره ازش ساپورت بشه و DLC بیاد؟
دوم اینکه آخرش تاریخ ریلیز نسخه استیم معلوم نشد؟

نسخه استیم با محتویات جدید که 13 مارس میاد غیر از اون هم که این مدت کامل ازش ساپورت کردن با آپدیت و DLC های مختلف و همه اینها همراه این نسخه جدید میان. بعد از این هم احتمالا باز از بازی ساپورت کنن.

این نسخه آخر که خیلی تغییرات داشته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر