Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اتسوشی اینابا رییس استودیو پلاتینیوم گیمز گفته دوست داریم روی بازی scalebound کار کنیم ولی حق و حقوق بازی کاملا برای مایکروسافته فلذا تصمیم گیری با اونهاست.
" اسکیل باند بازیه هست که ما عاشق هستیم و اگه فرصتی پیش بیاید بازی ای هست که دوست داریم دوباره روی ان کار کنیم"

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اتسوشی اینابا رییس استودیو پلاتینیوم گیمز گفته دوست داریم روی بازی scalebound کار کنیم ولی حق و حقوق بازی کاملا برای مایکروسافته فلذا تصمیم گیری با اونهاست.
" اسکیل باند بازیه هست که ما عاشق هستیم و اگه فرصتی پیش بیاید بازی ای هست که دوست داریم دوباره روی ان کار کنیم"
= بدونید با تیزر رونمایی دوباره بازی E3 2021 :D
حاضرم شرط ببندم ماکرو از پلات بیشتر علاقه به ادامه همکاری داره
شک ندارم تا 22 بازی دستمونه :x
همچین بازی خفنی حیف نیست ساخته نشه
چه ماکرو چه پلات از شکستشون تجربه خوبی گرفتن با روند درست خیلی خوب میتونن یه ip قوی بسازن که به یه سری مثل Gears برای برند Xbox تبدیل بشه
همین اتفاق قرار بود بیوفته که متاسفانه جواب نداد سری قبل اما حتما با جبران اشتباهات قبلی مثل همیشه میتونن عالی ظاهر بشن
همکاری با platinium افتخار کمی نیست که ماکرو بخاد از دستش بده

• Like
Reactions: Love Console

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
= بدونید با تیزر رونمایی دوباره بازی E3 2021 :D
حاضرم شرط ببندم ماکرو از پلات بیشتر علاقه به ادامه همکاری داره
شک ندارم تا 22 بازی دستمونه :x
همچین بازی خفنی حیف نیست ساخته نشه
چه ماکرو چه پلات از شکستشون تجربه خوبی گرفتن با روند درست خیلی خوب میتونن یه ip قوی بسازن که به یه سری مثل Gears برای برند Xbox تبدیل بشه
همین اتفاق قرار بود بیوفته که متاسفانه جواب نداد سری قبل اما حتما با جبران اشتباهات قبلی مثل همیشه میتونن عالی ظاهر بشن
همکاری با platinium افتخار کمی نیست که ماکرو بخاد از دستش بده
مایکرو ششصدتا استودیو فرست پارتی خریده چون پشت دستشو داغ کرده که دیگه با تردپارتی ها قرار داد انحصاری ببنده :D . خیلی احتمالش کمه دلتون رو صابون نزنید بنظرم

• Like
Reactions: Love Console

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,437
نام
محمد
مایکرو ششصدتا استودیو فرست پارتی خریده چون پشت دستشو داغ کرده که دیگه با تردپارتی ها قرار داد انحصاری ببنده :D . خیلی احتمالش کمه دلتون رو صابون نزنید بنظرم
?Tell Me Why
:D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
به طبع وقتی همچین استدیوهای خفنی بخری خیلی کمتر پیگیر قرارداد انحصاری میشی
اما همکاری و ساخت ip AAA اونم با پلانتینیوم که درصد بالایی هم تضمین کیفیت میده خوب مشخص ماکروسافت استقبال میکنه
حتی اگه متای بازی حوالی 9 بچرخه با خرید ip میتونه تبدیل به سری موفق و دنبال داری بشه که درصورتی که پلات قصد همکاری نداشت ماکروسافت خودش بتونه روش کار کنه
درکل بشدت رو ادامه همکاریشون برای ساخت scalebound هیجان زده ام چون نتیجش هم میتونه فوق العاده باش :Drooling::D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
?Tell Me Why
همین استدیو هم دیر یا زود خبر خریدش میرسه که با سیاست نیاز زیرساخت قوی گیم پس و کتابخونه قوی برای ساپورتش خرید استدیو بهترین توجه هست
چون اصلا بعید نیست در اینده سرویس گیم پس رو رو محصولات رقیب هم ببینیم (بنظرم دو سه سال بعد عرضه کنسولای نسل بعد)

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
?Tell Me Why
اتفاقا بعد از اینکه پستم رو فرستادم اینو یادم اومد ولی خب :D بنظرم مایکرو یه بازی aaa پر خرج و یه پروژه ی بزرگ رو بعیده حداقل فعلا با استودیو های ترد پارتی کلید بزنه. الان هرچه سرمایه هست منطقیه که بپاشه ( که پاشیده:D) به پای xgsها ، جوری هم داره ساپورت میکنه که الان نینجاتئوری شونصدتا بازی معرفی کرده و پونصدتا هم پروژه معرفی نشده داره:D فلذا من که میگم امکانش خیلی کمه خیلی! مخصوصا بعد از قضایایی که با pg داشتند قبل ترش هم با رمدی ... با اینهمه استودیو های تاپ فرست پارتی من دلیلی نمیبینم با اینا همکاری کنن و سرمایه شونو اونجا ببرن.
به طبع وقتی همچین استدیوهای خفنی بخری خیلی کمتر پیگیر قرارداد انحصاری میشی
اما همکاری و ساخت ip AAA اونم با پلانتینیوم که درصد بالایی هم تضمین کیفیت میده خوب مشخص ماکروسافت استقبال میکنه
حتی اگه متای بازی حوالی 9 بچرخه با خرید ip میتونه تبدیل به سری موفق و دنبال داری بشه که درصورتی که پلات قصد همکاری نداشت ماکروسافت خودش بتونه روش کار کنه
درکل بشدت رو ادامه همکاریشون برای ساخت scalebound هیجان زده ام چون نتیجش هم میتونه فوق العاده باش :Drooling::D
همینطور که بالاتر گفتم مایکروسافت دلیلی نداره واقعا با pg همکاری کنه مگر اینکه بیان زیر چترش که صفحه پیش مثل اینکه دوستان اشاره کردن که این امکان میسر نشده. درثانی من واقعا دوست دارم مایکروسافت بره سراغ ipهای جدی تر تا فانتزی. بنظرم سبد اکس باکس الان از لحاظ ipهای فانتزی پره. از هیلو و گرز بگیر تا این بازی جدید rare. دوست دارم بازی هایی مثل tlou2 یا رد دد ٢ یا یه همچون چیزی که تاکید زیادی روی رئال بودن و تم دارک داشتن دارن به این سمت بره.

• Like
Reactions: pbgame

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اتفاقا بعد از اینکه پستم رو فرستادم اینو یادم اومد ولی خب :D بنظرم مایکرو یه بازی aaa پر خرج و یه پروژه ی بزرگ رو بعیده حداقل فعلا با استودیو های ترد پارتی کلید بزنه. الان هرچه سرمایه هست منطقیه که بپاشه ( که پاشیده:D) به پای xgsها ، جوری هم داره ساپورت میکنه که الان نینجاتئوری شونصدتا بازی معرفی کرده و پونصدتا هم پروژه معرفی نشده داره:D فلذا من که میگم امکانش خیلی کمه خیلی! مخصوصا بعد از قضایایی که با pg داشتند قبل ترش هم با رمدی ... با اینهمه استودیو های تاپ فرست پارتی من دلیلی نمیبینم با اینا همکاری کنن و سرمایه شونو اونجا ببرن.

همینطور که بالاتر گفتم مایکروسافت دلیلی نداره واقعا با pg همکاری کنه مگر اینکه بیان زیر چترش که صفحه پیش مثل اینکه دوستان اشاره کردن که این امکان میسر نشده. درثانی من واقعا دوست دارم مایکروسافت بره سراغ ipهای جدی تر تا فانتزی. بنظرم سبد اکس باکس الان از لحاظ ipهای فانتزی پره. از هیلو و گرز بگیر تا این بازی جدید rare. دوست دارم بازی هایی مثل tlou2 یا رد دد ٢ یا یه همچون چیزی که تاکید زیادی روی رئال بودن و تم دارک داشتن دارن به این سمت بره.
تو سبک رئال اکس باکس ضعف داره که بنظرم initative رو همین سبک با همکاری colation داره کار میکنه و با تیمی که دارن روش کار میکنن بعید کار قوی نباش اما pg قضیش فرق میکنه مثل خانوم ۱۸ ساله جذابی میمونه که اگه خوشگلترین زنم داشته باشی بازم رو این مورد فکر میکنی :D
نمیدونم شاید منی که عاشق شبک اکشن و h&s خیلی برای این بازی هیجان زده ام اما امیدوارم این بازی و این موقیت همکاری دوباره از بین نره چون همین حرف مدیر استدیو ینی چراغ سبز برای ماکرو اگه قبول بکنه!

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
تو سبک رئال اکس باکس ضعف داره که بنظرم initative رو همین سبک با همکاری colation داره کار میکنه و با تیمی که دارن روش کار میکنن بعید کار قوی نباش اما pg قضیش فرق میکنه مثل خانوم ۱۸ ساله جذابی میمونه که اگه خوشگلترین زنم داشته باشی بازم رو این مورد فکر میکنی :D
نمیدونم شاید منی که عاشق شبک اکشن و h&s خیلی برای این بازی هیجان زده ام اما امیدوارم این بازی و این موقیت همکاری دوباره از بین نره چون همین حرف مدیر استدیو ینی چراغ سبز برای ماکرو اگه قبول بکنه!
اینیشتیو رو من خیلی امیدارم برن سمت این نوع تم داستانی ولی اخیرا با استخدام هایی که داشتند حدس و گمان ها رفته سمته اینکه دارن بازی فانتزی محور میسازن. والا این اسکیل باند رو من زیاد جذاب نمیبینم مخصوصا اینکه مایکروسافت ١۵ ١۶ تا زن زیبا در حرمسرا داره :D البته یادم نمیاد دقیقا اسکیلباند چجوری بود ولی فکر کنم یچیزی تو سبک همین مانسترهانتر بود. حرف من اینه که درکل با توجه به سیاست های اخیر مایکروسافت که تاکید روی استودیوهای فرست پارتی و سرمایه گذاری روی گیم پسه بعید میدونم دیگه از این حرکت های قرار داد با تردپارتی برای بازی های aaa بزنه! مخصوصا با تجربه ای که این نسل داشتند. خیلی بعیده!

• Like
Reactions: Kiarash_united7

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

به قول اون طرفی ها
let it die

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر