Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
من از یه جایی به بعد مجبوری بازی میکردم که تموم بشه :D البته تجربه های qb باعث شد control بازیه بهتری بشه وفکر میکنم ادامه دادنش هم اشتباه محضه بلکه در همکاری با نتفلیکس سریالش ساخته بشه خیلی خوب میشه :D

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
من از یه جایی به بعد مجبوری بازی میکردم که تموم بشه :D البته تجربه های qb باعث شد control بازیه بهتری بشه وفکر میکنم ادامه دادنش هم اشتباه محضه بلکه در همکاری با نتفلیکس سریالش ساخته بشه خیلی خوب میشه :D
به نظرم ادامش ساخته بشه ولی سم لیک دیگه کارگردانش نباشه :D ... این بشر با دخالت کمترش باعث شد " کنترل" یه بازی خوب باشه ....:D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
یکی از بازی های مورد علاقه ی من تو این نسل Quantum Break بود ... در واقع به نظرم یکی از آندر ریتد ترین هاهم بود ... شاید بگیم شاهکار نبود ولی اگه بخواهیم بهترین داستان رو بین عناوین AAA مایکرو تو این نسل انتخاب کنم قطعا QB هستش که قلم فوق العاده سم لیک رو داشت و یه لایو اکشن تر و تمیز هم داشت (البته نیازی به وجودش هم نبود) ... بازی از نظر ویژوال همین الآن هم بین تاپ 10 نسل هست برام ... اون فیزیک اعجاب بر انگیز بازی با موشن کپچر فوق العادش و تکنیک های خفنش و درنهایت افکت های تایم برک محشر بازی که واقعا عالی طراحی شدن ... بازی قشنگ تونست از تیم بازیگری فوق العادش استفاده کنه و شخصیت پردازی خیلی خوبی هم داشت طبق عادت رمدی!
حالا آیا موافق هستید که شماره دوم بازی هم ساخته بشه ( با توجه به پایان شماره اول)؟
View attachment 143166View attachment 143167View attachment 143168View attachment 143169View attachment 143170

View attachment 143173

View attachment 143174
ایده ها و مخصوصا اون لوکشن برخورد قطار و تکرار و لوپ شدن این اتفاقات بشخصه منو فقط یاد کریستوفن نولان و TENET میندازه :x=P~
ی درصد فک کن اگه لایو اکشن با مشورت یا کار نولان بود چقدر خروجی کیفی بهتری حتی با ایده های نولان و تاثیرش رو بازی بود
بازی بشدت پتانسیل تبدیل شدن به نماد بازی اکشن سینمایی رو داشت همونطوری که نمایش داده میشد اما لخوبی به المانهای بازی عمق نداده بودن و نتیجش شده تجربه ای برای ساخت بازی خفنی مثل CONTROL

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
QB هرچی باشه، از نظر ویژوال و حجم افکت های تصویری بعد 4 سال هنوز بی رقیبه :D

من خودم نشد این نسل که QB رو تجربه کنم کامل. پورت pcش هم اونقدر خوب نبود و بهمین خاطر کلا از خیرش گذشتم فعلا. شاید نسل بعد اگر سمت کنسول ماکرو رفتم تجربش کنم. ولی Control خیلی از نظر گیمپلی و لول دیزاین نشون داد رمدی داره پیشرفت میکنه. و لایق شانس دوم هستن :D
Control رو هم کامل بازی نکردم ولی تا نصفه ها رفتم و واقعا جذاب بود :D و عجیبه Control با اون فیزیک فضایی و گرافیک قویش از QB خروجی شدیدا بهتری داره برام توی pc

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
یکی از بازی های مورد علاقه ی من تو این نسل Quantum Break بود ... در واقع به نظرم یکی از آندر ریتد ترین هاهم بود ... شاید بگیم شاهکار نبود ولی اگه بخواهیم بهترین داستان رو بین عناوین AAA مایکرو تو این نسل انتخاب کنم قطعا QB هستش که قلم فوق العاده سم لیک رو داشت و یه لایو اکشن تر و تمیز هم داشت (البته نیازی به وجودش هم نبود) ... بازی از نظر ویژوال همین الآن هم بین تاپ 10 نسل هست برام ... اون فیزیک اعجاب بر انگیز بازی با موشن کپچر فوق العادش و تکنیک های خفنش و درنهایت افکت های تایم برک محشر بازی که واقعا عالی طراحی شدن ... بازی قشنگ تونست از تیم بازیگری فوق العادش استفاده کنه و شخصیت پردازی خیلی خوبی هم داشت طبق عادت رمدی!
حالا آیا موافق هستید که شماره دوم بازی هم ساخته بشه ( با توجه به پایان شماره اول)؟
View attachment 143166View attachment 143167View attachment 143168View attachment 143169View attachment 143170

View attachment 143173

View attachment 143174
خیر
ترجیح میدم ادامه الن ویک ساخته شه.
راستش خیلی معمولی بود برام QB

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
خیر
ترجیح میدم ادامه الن ویک ساخته شه.
راستش خیلی معمولی بود برام QB
AW 2 که از اوجب واجبات هست :D:D من حتی یه مکس پین دیگم میخوام^:)^^:)^
ولی QB هم لیاقت ادامه رو داره ...:D
143245

QB هرچی باشه، از نظر ویژوال و حجم افکت های تصویری بعد 4 سال هنوز بی رقیبه :D

من خودم نشد این نسل که QB رو تجربه کنم کامل. پورت pcش هم اونقدر خوب نبود و بهمین خاطر کلا از خیرش گذشتم فعلا. شاید نسل بعد اگر سمت کنسول ماکرو رفتم تجربش کنم. ولی Control خیلی از نظر گیمپلی و لول دیزاین نشون داد رمدی داره پیشرفت میکنه. و لایق شانس دوم هستن :D
Control رو هم کامل بازی نکردم ولی تا نصفه ها رفتم و واقعا جذاب بود :D و عجیبه Control با اون فیزیک فضایی و گرافیک قویش از QB خروجی شدیدا بهتری داره برام توی pc

اگه ری تریسینگ نبود همین الآنم QB رو سرتره Control میدونستم :D ولی فقط تو بحث افکت نیست ... بازی از نظر فیس کپچر و کاراکتر دیزاین هم به نظرم از کنترل بهتر بود ...
حجم تکنولوژی که تو بازی استفاده شده شگفت انگیزه چندتا مثال سادش که Digital Molecular Matter برای فیزیک و صدای 3 بعدیgeometry occlusion Umbra و Voxel GI ابداعیشون و موکپ سیستم DI4D و ...

آخرین ویرایش:

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
اینایی که کوانتوم بریک رو روی ONE X دارن میتونن حرف من رو تایید کنن که خفن ترین گرافیک ممکن بین بازی های مایکرو رو همین کوانتوم بریک داره
چه به لحاظ موشن کپچر چه افکت هایی که حین استفاده از قدرت ها داره شگفت انگیزه
همون قسمت اول بازی که جک میره شرکت پاول محیط شرکت پاول چنان گرافیک خفنی داره که من توی این همه سال با این تعداد بازی ندیدم که البته چون بازی خطی بود طبیعیه این گرافیک ولی در کل
کوانتوم بریک >> گیرز5+ فورتزا هورایزن 4
:D

Legioner 2

کاربر سایت
May 20, 2020
255
نام
حسام
اینایی که کوانتوم بریک رو روی ONE X دارن میتونن حرف من رو تایید کنن که خفن ترین گرافیک ممکن بین بازی های مایکرو رو همین کوانتوم بریک داره
چه به لحاظ موشن کپچر چه افکت هایی که حین استفاده از قدرت ها داره شگفت انگیزه
همون قسمت اول بازی که جک میره شرکت پاول محیط شرکت پاول چنان گرافیک خفنی داره که من توی این همه سال با این تعداد بازی ندیدم که البته چون بازی خطی بود طبیعیه این گرافیک ولی در کل
کوانتوم بریک >> گیرز5+ فورتزا هورایزن 4
:D

بهترین گرافیکو forza 4 داره قطعا
OW بودن بازی رو در نظر بگیریم رتبه اول برازندش
بعدش gears5 به خاطر 60 فریم بودن و پرفورمنس خیلی خوبش
QB از جهت افکت اینا خیلی پر زرق و برق ولی کلی که نگاه میکنی به نسبت این دو تا پایین تر

• Like
Reactions: Kiarash_united7

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
بهترین گرافیکو forza 4 داره قطعا
OW بودن بازی رو در نظر بگیریم رتبه اول برازندش
بعدش gears5 به خاطر 60 فریم بودن و پرفورمنس خیلی خوبش
QB از جهت افکت اینا خیلی پر زرق و برق ولی کلی که نگاه میکنی به نسبت این دو تا پایین تر
سخت در اشتباهی :D

• Like
Reactions: Bax

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
شهوت پرست هوس ران :D:))
بدون شک یکی از آندرریتدترین بازیای نسله (آندرریتدترین به نظر بنده). یه مقدار گان فایت آخرای کار تکراری میشه ولی کلا اونقد شوتر حوصله سر بر نیست که با 100 نفر درگیر بشی هی. داستان معرکه‌ست و گرافیک هنوزم جزو بهترینای نسله. واقعا بازی با کیفیتیه و حتی اون نیمچه اپیزودهای سریالیشم جذابه و من با کیفیت FHD گرفتم با اینکه حجمش بالا بود. قطعا اگه اون جبهه ی منفی علیه مایکرو نبود و این بازی انحصاری سونی بود متای بالای 85 داشت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر