Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
اینکه مایکروسافت PES رو خریده یا انحصاری کرده یا محتوای انحصاری داره و Day 1 میاد رو گیم‌پس رو نمیشه الان نظر داد، ولی جدی باور کنید تو تریلر رونمایی کنسول که توی اون Halo و Forza رو نشون دادن، یه بازی فوتبال رو صرفا به خاطر اینکه کتونی آبی تکل ناموفق میزنه رو پای کتونی سبز، نشون نمیدن :D فارغ از اینکه موضوع چیه، احتمالا خبر بزرگی باید باشه و شاید هم اصلا ربطی به PES نداشته باشه.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
اینکه مایکروسافت PES رو خریده یا انحصاری کرده یا محتوای انحصاری داره و Day 1 میاد رو گیم‌پس رو نمیشه الان نظر داد، ولی جدی باور کنید تو تریلر رونمایی کنسول که توی اون Halo و Forza رو نشون دادن، یه بازی فوتبال رو صرفا به خاطر اینکه کتونی آبی تکل ناموفق میزنه رو پای کتونی سبز، نشون نمیدن :D فارغ از اینکه موضوع چیه، احتمالا خبر بزرگی باید باشه و شاید هم اصلا ربطی به PES نداشته باشه.

فک میکنم بعد از سال ها لازمه که دو قطبی pes و fifa برداشته شه و مایکرو با ip جدید فوتبال وارد گود بشه :D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
View attachment 143741
براساس شایعه ای مایکروسافت فرانچایز فوتبالی PES را از کونامی خریده است! | پیش تر اسپنسر بر لزوم خرید یک تیم ژاپنی تاکید کرده بود و در تریلر رونمايي کنسول نسل بعدی Series X تصویری از یک بازی فوتبالی نمایش داده شد
همچین شایعه هایی مطرح شدنشونم بی منطق مگه در حد همون موود انحصاری که ماکرو با ea قرار داد بسته بود آلتیمت تیم تا مدتی انحصاری اکس باکس بود و ی همچین مود خفنی بوجود بیاد و انحصاری بشه که خعلی هم عالیه

• Like
Reactions: Bax

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
Halo 2 با Path Tracing ...
ای کاش تیم بکوارد این تکنیک Screen Space Ray Tracing رو هم اضافه کنند ...

Attachments

• Desktop_Screenshot_2020.05.28_-_22.26.01.88.png
    Desktop_Screenshot_2020.05.28_-_22.26.01.88.png
    3.2 MB · مشاهده: 69
  • Desktop_Screenshot_2020.05.28_-_22.26.23.38.png
    Desktop_Screenshot_2020.05.28_-_22.26.23.38.png
    3.5 MB · مشاهده: 76
  • Desktop_Screenshot_2020.05.28_-_22.26.43.65.png
    Desktop_Screenshot_2020.05.28_-_22.26.43.65.png
    3.2 MB · مشاهده: 77

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
پس

پیس امسال هم ۴تا پارتنر اورد یووه بایرن مونیخ بارسلونا منچستر یونایتد پیس ۲۰ اخرین نسخه بود که با موتور فاکس انجین ساخته شد و همچنان فیس بازیکناش از فیفا سرتره تو مراسم E3 هم اگه دیده باشید متوجه میشید که چقدر تحسین شد سال دیگه با انرل انجینه بهترین فرصت برای مایکروسافته
اینکه نسخه بعدی با آنریل ساخته میشه از کجا اومده؟؟؟
رسمیه؟
چیزی در این مورد نشنیده بودم :|
انجین به این خفنی دارن حالا بیان دوباره سوییچ کنن رو انجین دیگه که بعد پنج سال اشغال یه شماره بدرد بخور تحویلمون بدن مگه میشه مگه داریم

• Like
Reactions: Bax

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
Philp Holt که سال گذشته از Arenanet به Undead Labs اومده بود، چند روز پیش به عنوان رییس استودیو انتخاب شده. مشخص نیست Jeff Strain الان چه پستی تو استودیو داره و ممکنه دو تا رییس داشته باشن در حال حاضر! :D

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من در درجه اول شایعه خرید pes رو ضمن احترام قلبی به علی ونوم کلا بی اساس میدونم.:))
ولی اگه چنین اتفاقی افتاده باشه، مسلما نیاز به یه اصلاح اساسی داره گیم‌پلی pse .تو شرایط فعلی که اصلا در حد و حدود رقابت با فیفا نیست. یه مدتی باید روس اساسی کار کنن.
ولی اگه کلا مایکرو بخواد روی فوتبال حرکتی بزنه، هدفش ترغیب اروپایی های عشق فوتباله.

بحث کینه EA و ... هم از اساس باطله. :D
کینه یعنی چی؟
مگه خاله بازیه؟
مایکرو هرکاری راجب فوتبال بکنه، "کینه EA " بابت این موضوع هیچ ربطی به تصمیمات اینده اش برا بازی انحصاری PS5 و ... نخواهد داشت.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
Philo Holt که سال گذشته از Arenanet به Undead Labs اومده بود، چند روز پیش به عنوان رییس استودیو انتخاب شده. مشخص نیست Jeff Strain الان چه پستی تو استودیو داره و ممکنه دو تا رییس داشته باشن در حال حاضر! :D
آندد هم تا جایی که میدونم بعد رلیز sod II هم بسیار پیشرفت تکنیکی و کیفی داشتن و هم جذب نیرو های خوبی داشتن و شعبه سوم هم زدن
به پروژه بعدیشون بشدت امیدوارم

• Like
Reactions: Bax and Frobary

AmirPh78

کاربر سایت
Nov 13, 2019
285
اینکه نسخه بعدی با آنریل ساخته میشه از کجا اومده؟؟؟
رسمیه؟
چیزی در این مورد نشنیده بودم :|
انجین به این خفنی دارن حالا بیان دوباره سوییچ کنن رو انجین دیگه که بعد پنج سال اشغال یه شماره بدرد بخور تحویلمون بدن مگه میشه مگه داریم
خب شما وقتی از بازی موتورش سروراش هرچیش اطلاعی نداری نمیخواد ریپلی کنه برو یکم سرچ کن تحقیق کن تو کانالای فن پیس یا توییتر متوجه میشی درضمن انجین فاکس دیگه به کارشون نمیاد و از ۲۰۱۳باعث ضعف پیس شد لطفا ریپلی هم نکن

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
سرور چه ربطی داره اخه :D
بیا باهم دوست باشیم نمیدونم چرا بهت برخورد قصد زیر سوال بردن شمارو نداشتم دوست عزیز:Rose:
شما ببخشید من معذرت میخام قصد به چالش کشیدن با ی سوال ساده رو نداشتم سوالم کلی بود
در ضمن fox engine از 2013 رو سری pes استفاده شد تا همین امروز هم که در خدمتتونم استفاده میشه اما برای نسل بعد یادمه کلی گویی که شده بود اعلام کرده بودن موتور نسل بعدشون در حال تکمیل و بابت همین جا خوردم وقتی گفتی آنریل موتور نسل بعدیشونه
ریپلی نکردم چون گفتی اما نمیتونستم بی جواب بذارم صحبتاتو بابت سو تفاهم پیش اومده

آخرین ویرایش:

AmirPh78

کاربر سایت
Nov 13, 2019
285
بیا باهم دوست باشیم نمیدونم چرا بهت برخورد قصد زیر سوال بردن شمارو نداشتم دوست عزیز:Rose:
شما ببخشید من معذرت میخام قصد به چالش کشیدن با ی سوال ساده رو نداشتم سوالم کلی بود
در ضمن fox engine از 2013 رو سری pes استفاده شد تا همین امروز هم که در خدمتتونم استفاده میشه اما برای نسل بعد یادمه کلی گویی که شده بود اعلام کرده بودن موتور نسل بعدشون در حال تکمیل و بابت همین جا خوردم وقتی گفتی آنریل موتور نسل بعدیشونه
ریپلی نکردم چون گفتی اما نمیتونستم بی جواب بذارم صحبتاتو بابت سو تفاهم پیش اومده
شرمنده من یکم بهم ریخته بودم بازم شرمنده❤ولی من تو پیج پیس ای ار دیدم گفتن نسل بعد انرل انجینه و گفتن فاکس قدیمی شده حالا نمیدونم واقعی یا نه بازم باید صبرکنیم ببینیم بازم من شرمندم تند حرف زدم☺️

• Like
Reactions: g4mer

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
يكي از بچه ها كه الان عضو تحريريه هست به اسم romell تو تاپيك pes نوشته بود كه نسخه هاي بعدي با Ue ساخته ميشن

AmirPh78

کاربر سایت
Nov 13, 2019
285
يكي از بچه ها كه الان عضو تحريريه هست به اسم romell تو تاپيك pes نوشته بود كه نسخه هاي بعدي با Ue ساخته ميشن
منم چون دیدم چندجا خبرش اومده گفتم از پیس ۲۰۱۳ به بعد خیلی افت کرد چون هم موتور بازی عوض شد هم گیم پلی هم لاینسس تیم ها و اخراشم از دست دادن چمپیونز لیگ ولی تو پیس۲۰۲۰ تونست یه تیم هایی رو لاینسس کنه که به نفعش باشن

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
شرمنده من یکم بهم ریخته بودم بازم شرمنده❤ولی من تو پیج پیس ای ار دیدم گفتن نسل بعد انرل انجینه و گفتن فاکس قدیمی شده حالا نمیدونم واقعی یا نه بازم باید صبرکنیم ببینیم بازم من شرمندم تند حرف زدم☺۲
خواهش میکنم دوست عزیز پیش میاد
در مورد افت بازی و ربطش به انجین به این دلیل که با هر تغییر انجین باید گیمپلی هم از نو کار بشه و اصلاح و پیشرفت کنه بخاطر همین pes 14 و 15 و تا حدودی 16 بدترین نسخه های تاریخ سری بودن و از شماره 17 بازی خیلی بهتری رو تحویل دادن و با شماره 18 و 19 و 20 به اوج رسیده
اما pes از 2007 که انجینش برای نسل هفت بروز شد از همون روز از اوجش فاصله گرفت و باعث شد بازارشو تقدیم fifa بکنه و اگر در جریان باشی fifa 14 15 و 16 از نسخه بروز شده نسل هفتی استفاده کردن و با fifa 17 به انجین forsbite سویچ کردن تا افت کیفی رو نداشته باشن و یوزرای خودشون رو نگه داشتن و احتمالا با استارت نسل بعد هم تا یکی دو سال همین اتفاق بیوفته
از طرفی عجیبه استدیوی ژاپنی تکنولوژی ژاپنی خودش رو کنار بذاره و از انجین غربی استفاده کنه هرچند تو این بحث @Romell بیشتر پیگیر جزییات کار هستن

• Like
Reactions: Kiarash_united7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر