Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
بازی جدید ابسیدین به نظرم نباید یه عنوان بزرگ باشه و احتمالا یه پروژه جمع و جور هست، هر چند امیدوارم اشتباه کرده باشم ولی خیلی بعید به نظر میرسه! :D بازی ریر هم دوست دارم پلتفرمر یا اکشن/ادونچر باشه ولی به احتمال خیلی زیاد این بازیشون هم آنلاین محور هست. ولی به نظر میاد مایکروسافت این مراسم رو جدی گرفته، امیدوارم فرم اجراش هم خوب باشه.

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
بازی جدید ابسیدین به نظرم نباید یه عنوان بزرگ باشه و احتمالا یه پروژه جمع و جور هست، هر چند امیدوارم اشتباه کرده باشم ولی خیلی بعید به نظر میرسه! :D بازی ریر هم دوست دارم پلتفرمر یا اکشن/ادونچر باشه ولی به احتمال خیلی زیاد این بازیشون هم آنلاین محور هست. ولی به نظر میاد مایکروسافت این مراسم رو جدی گرفته، امیدوارم فرم اجراش هم خوب باشه.
منم در مورد بازی ابسیدین همین فکر میکردم ولی رفتم آگهی های شغلیشون چک کردم تو همشون از next world-class RPG یا high profile role-playing game و AAA next-gen RPG استفاده کردن :D
احتمال خیلی زیاد یه تریلر CG از IP جدیدشون باشه
و اینکه بعید به نظر میرسه دیگه اینا دنبال ساخت پروژه های کوچیک باشن. تو همه آگهیاشون هم از AAA استفاده کردن :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من شخصا انتظارم از ابسیدین و ریر یه بازی بزرگه. این دو استودیو از استودیوهای تاپ xgs هستن اگه هی بخوان بازی های جمع جور انلاین محور و الخ.. بسازن دیگه انتظارمون از بقیه چی باید باشه!؟

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
شکل مراسم چجوریه ؟
مثل آیی تریه؟
تاریخ و ساعت دقیق لطف کنید
فردا ساعت ١١:٣٠ شب به وقت تهران
______
من شخصا انتظارم از ابسیدین و ریر یه بازی بزرگه. این دو استودیو از استودیوهای تاپ xgs هستن اگه هی بخوان بازی های جمع جور انلاین محور و الخ.. بسازن دیگه انتظارمون از بقیه چی باید باشه!؟
وقتي كواليشن و 343 اين نسل عملا كاري نكردن خيلي نميشه توقع داشت از بقيه.
Rare كلا فازش رو اصلا خريدار نيستم

• Like
Reactions: mostafawarcraf

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر