Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
به نظرم بشدت سطح توقعتون رو بیارید پایین، تقریبا میشه حدس زد همه ی 12 تا بازی رو!:D
در مورد بازی هایی هم که می خواد برای Game pass بیاد فکر کنم Re2 Rage 2 و شاید Code Vein رو ببینیم:D
من نگرانم F76 اضافه كنن وقتي برا e3 ميان مترو اضافه ميكنن :D

• Smile
Reactions: Cj_sa

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
به نظرم بشدت سطح توقعتون رو بیارید پایین، تقریبا میشه حدس زد همه ی 12 تا بازی رو!:D
در مورد بازی هایی هم که می خواد برای Game pass بیاد فکر کنم Re2 Rage 2 و شاید Code Vein رو ببینیم:D
خدا از دهنت بشنوه. امیدوارم اویل 2 اضافه شه واقعا.
راجب بازی ها منم توقع خاصی ندارم.
ینی کلا فک میکنم بازی های خیلی خفنی در دست ساخته (بازی های جدید پلی گارند و نینجا و بازی های اینده اینیشیتیو و ابسیدین و ...) ولی الان معرفی نمیشن. همه میرن برا لانچ اسکارلت و طبیعتا همزمان با اون( احتمالا e3 بعدی ) معرفی میشن.
ولی بازی های گیم پس همین 3 تایی که میگی تگه بیان عالیه. پلاگ تیل و کنترل رو هم اگه بدن دیگه فوق العاده میشه...:D:D:D:D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یک خبری که ندیدم کسی درباره اش صحبت کنه اقای Josh Sawyer طراح ارشد سری Pillars of Eternity گفته اگر ابسیدین بخواهد سراغ ساخت نسخه سوم سری بره به دلیل فروش ضعیف قسمت دوم باید کل فرمت بازی رو عوض کنند

براساس لحن و گفتار ایشون حداقل در زمان فعلی Pillars of Eternity 3 در هیچ مرحله تولیدی قرار نداره و ابسیدین در حال حاضر ازش عبور کرده

نمیدونم ای پی در اختیار مایکروسافت هست یا نه ولی به نظرم خبر خوبیه و ابسیدین بره سراغ ساخت بازیهایی با اسکیل بزرگ تر

Low Deadfire sales means Obsidian would have to "re-examine the entire format of the game" before committing to Pillars of Eternity 3

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
DB39032E-F43F-4B54-BB66-1EEFA031148E.jpeg

Patrick Söderlund سمت راستی که ریس استودیو دایس بوده ، پارسال دایس رو ترک کرده و استودیو جدیدی به اسم Embark تاسیس کرد که دارن روی یک بازی شوتر F2P کار میکنن. امروز فیل اسپنسر یک سری زده به استودیو شون که خب بنظرم نشون میده هنوز دنبال خرید استودیو های جدیدن. نکته ی دوم سویشرت اسپنسر هست که با ارم xgp مزین شده! این هم بنظرم نشون دهنده ی اینه که بدنبال اینن که گیم پس رو بخوان یک برند مجزا کنن تا یک سرویس زیر مجموعه ای. اینکه چجوری از ارم یک کاپشن به این نتیجه رسیدم بازم نکته ی حائز اهمیت دیگری هست که بلاخره از من این نتیجه گیری ها برمیاد و درست هم هست :D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
View attachment 122535

Patrick Söderlund سمت راستی که ریس استودیو دایس بوده ، پارسال دایس رو ترک کرده و استودیو جدیدی به اسم Embark تاسیس کرد که دارن روی یک بازی شوتر F2P کار میکنن. امروز فیل اسپنسر یک سری زده به استودیو شون که خب بنظرم نشون میده هنوز دنبال خرید استودیو های جدیدن. نکته ی دوم سویشرت اسپنسر هست که با ارم xgp مزین شده! این هم بنظرم نشون دهنده ی اینه که بدنبال اینن که گیم پس رو بخوان یک برند مجزا کنن تا یک سرویس زیر مجموعه ای. اینکه چجوری از ارم یک کاپشن به این نتیجه رسیدم بازم نکته ی حائز اهمیت دیگری هست که بلاخره از من این نتیجه گیری ها برمیاد و درست هم هست :D
Embark رو چند ماه پیش Nexon کامل خریدش:D

• Sad
  • Like
Reactions: g4mer and stanley

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
View attachment 122535

ادمای خیلی خفنی تو این استودیو هستند. اعضای اصلی دایس (BF و Mirror's Edge) و Visceral

چند تا Concept Art از بازی شوتری که دارن میسازن:

122558

122556

122557

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
View attachment 122535

چه دیلاقیه این پاتریک:D
بزرگوار بسکتبالیست بوده؟

• Smile
  • Like
Reactions: g4mer and stanley

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
تهیه کننده ارشد بلیزارد (WoW) به InXile ملحق شد
inXile Entertainment hires World of Warcraft Lead Producer Ray Cobo

The Microsoft acquisition has allowed us to add some exceptional talent, and we're looking forward to the wealth of experience Ray is bringing to our growing game studio.

Ray Cobo said the following about his move.
It's exciting to be able to bring my experience from leading a team of producers on a giant, always-online world to the focused and complex RPG experiences inXile is known for.

We never expected Cobo to join inXile, that's for sure! It's definitely an exciting time for Microsoft and gamers who follow the company.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر