Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,243
نام
سروش

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
توییت اسپنسر درباره X019

+شایعه جدید مایکروسافت یه استودیو بریتانیایی که از اعضای قبلی rare بودن میخواد بخره یا مسئول ساخت بازی banjoo کنه (Playtonic Games)
SPECULATION: Playtonic Games (developers of the Yooka-Laylee series) might be joining Xbox Game Studios and/or working on a new Banjo-Kazooie game

خداروشکر شایعه خریده playtonic توسط خودشون تکذیب شد

Playtonic
A statement from us!
photo_۲۰۱۹-۱۱-۰۶_۱۴-۳۸-۵۴.jpg

در حال حاضر اخرین چیزی که مایکروسافت نیاز داره اینکه بخواد روی همچین استدیویی که یکی دوتا پلتفرمر سه بعدی مدیکور ساخته سرمایه گذاری کنه!

GZ545

کاربر سایت
Nov 2, 2019
133

Playtonic
A statement from us!
View attachment 121855

در حال حاضر اخرین چیزی که مایکروسافت نیاز داره اینکه بخواد روی همچین استدیویی که یکی دوتا پلتفرمر سه بعدی مدیکور ساخته سرمایه گذاری کنه!
الان با چه استودیوهایی مایکروسافت در حال مذاکرس برا خرید ؟؟؟

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600

Playtonic
A statement from us!
View attachment 121855

من اول تو قسمت خبرها خوندم اينو ضد حال خوردم واقعا الان مايكرو تو aa ضعف نداره .
و خوشحالم كه تكذيب شده.
خيلي از sea of theives و state of decay خوشمون مياد چهارتا ديگه هم اضافه بشن

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
من اول تو قسمت خبرها خوندم اينو ضد حال خوردم واقعا الان مايكرو تو aa ضعف نداره .
و خوشحالم كه تكذيب شده.
خيلي از sea of theives و state of decay خوشمون مياد چهارتا ديگه هم اضافه بشن
state of decay که خوبه :D من قسمت اولشو بازی کردم زامبی کشیش خوب بود گرچه داستان و گرافیک داغون بود
هنوز سراغ نسخه 2 نرفتم. منتظرم کرک کامل بشه یا شاید با گیم پس بازیش کنم

• Like
Reactions: Arsalan_xe

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
state of decay که خوبه :D من قسمت اولشو بازی کردم زامبی کشیش خوب بود گرچه داستان و گرافیک داغون بود
هنوز سراغ نسخه 2 نرفتم. منتظرم کرک کامل بشه یا شاید با گیم پس بازیش کنم
والا براي كسي كه اولين بازي زامبي عمرش باشه خوبه :D
اين مدل بازيهاي وقتي خوبه كه چهارتا بلاك باستر خفن بدي يكي از اينا....

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
والا براي كسي كه اولين بازي زامبي عمرش باشه خوبه :D
اين مدل بازيهاي وقتي خوبه كه چهارتا بلاك باستر خفن بدي يكي از اينا....
اولین بازیم نبود والا. من کلا عاشق سبک زامبی هستم چه فیلم و سریال و چه بازی ولی اونقدرام بد نیس.تا جایی ک میدونم قسمت دوم فروش خوبیم داشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر