XBOX غول نسل ششم

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

• مجموع رای دهنده‌ها
    183

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
گمونم باید هارد اکس باکس اصلی به 360 وصل باشه برای ریختن فایلهای اصلی شبیه سازی. ولی خود بازیها رو از رو فلش میتونه بخونه.خودم این طوری اجرا کردم.
ممنون ولی من 360 رو دارم ولی هارد xbox رو ندارم

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
  • Like
Reactions: highlight

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
بازی کپی والا هر چی سرچ کردم سایتا نیاوردن

بعد این روش انتقال برای xbox هست یا 360؟

برای جفتشون میشه ..فقط باید دستگاه xbox 360 شما jtag باشه تا اجرا بشه املاتور مربوط نصب کن و فایل اکسترک بازی رو داخل پوشه مربوط به گیم قرار بده..

• Like
Reactions: Sega_genesis

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
برای جفتشون میشه ..فقط باید دستگاه xbox 360 شما jtag باشه تا اجرا بشه املاتور مربوط نصب کن و فایل اکسترک بازی رو داخل پوشه مربوط به گیم قرار بده..
امولاتور رو باید از کجا بیارم؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
واقعأ کنسول قدرتمندی Xbox original..حتی نمونه Xbox Debug Kit هم داره که سخت افزار کنسول قوی تر از مدل معمولی ..با امکانات بیشتر .
.از جمله رمxbox original معمولی 64 مگ . ولی Xbox Debug Kit رمش 128 مگ. ضعف در بعضی بازیهای xbox original موجوده هنگام لود کردن بازی نمونه عنوان darkwatch با رم 64 مگ .این.بازی افت فریم داره تو بعضی از مراحل و دمو لگ میزن وغیره البته تجربه شخصی خودم امتحان کردم نشون میده رمش ضعیف برای گرافیک این بازی .ولی با رم 128تمام افت فریم بازی از بین میره سریع تر میشه وغیره حتی موقع اجرا کردن شبیعه ساز ps1 وغیره سرعت اجرای بازیها چند برابر میشه..
این دستگاه region free هست برای برداشتن محدودیت .امکان ضبط تصویر هین بازی کردن داره و منو پیش فرض داره..برای شروع به کار ..سریع تر از قبل . چند تا ورودی و خروجی مختلف داره پشت Xbox از جمله usb .ولی این Xbox debug خیلی کمیاب .واقعأ ارزشمنده:x:x.
IMG_۲۰۲۱۰۵۱۷_۲۲۵۱۰۱.jpg
IMG_۲۰۲۱۰۵۱۷_۲۲۵۱۱۹.jpg
IMG_۲۰۲۱۰۵۱۷_۲۳۵۲۰۵.jpg

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
زیبایی حال کنید 😎😍😍

751995c20148ad3ebec57ad1b9a1a412.jpg

@highlight
تو ام از xbox کریستالیت رو نمایی کن 😁
اینم یه عکس فوری از اکس باکس خودم همراه با دو دسته اضافه مشکی:

Attachments

• 20220402_105407.jpg
    20220402_105407.jpg
    1,010.3 KB · مشاهده: 18

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
به به عالیه 😎😍
سلطانه واقعا زیادی قدرتمند بود ♥️

خیلی ها این کنسول ندیدن و نمیدونن چیه
همون farcry گیم پلی میبینی همه کرک هات میریزه 😁
یه مقایسه کوچیک

h30964_.jpeg

من این بازی رو کامپیوتر بازی کرده بودم یادش بخیر
نمی‌دونم چه نسخه ای بود

29145593_072628.jpg
غولی بود در نوع خودش بی نظیر
من حتی فیش دسته رو به usb استاندارد تغییر دادم و خیلی راحت با otg به گوشی هم وصل میشه بدون هیچ برنامه جانبی!! خوراک شبیه سازهای گوشی!

Attachments

• 20220402_112642.jpg
    20220402_112642.jpg
    953.2 KB · مشاهده: 8

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
غولی بود در نوع خودش بی نظیر
من حتی فیش دسته رو به usb استاندارد تغییر دادم و خیلی راحت با otg به گوشی هم وصل میشه بدون هیچ برنامه جانبی!! خوراک شبیه سازهای گوشی!

هنوزم غوله واقعا و بینظیر
حتی همین الآنم تو این گرونی ها قیمتی نداره 😁
هارددیسک داخلی داره راحت میشه ارتقا داد و بازیا از روی هارد اجرا کرد

عالیه 😍
البته خودش usb بود مایکروسافت با تغییر دادن نوع پورت خواست تغییرش بده
وگرنه راحت تبدیل به usb میشد
سر کپی خور نرم افزاری اولیه که با سیو اسپلینتر سل انجام میشد نیاز بود با پورت دسته مادگی usb درست کرد

مبدل دسته ps2 به xbox original کلی داشتم آک یادته
یادش بخیر 😍

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
هنوزم غوله واقعا و بینظیر
حتی همین الآنم تو این گرونی ها قیمتی نداره 😁
هارددیسک داخلی داره راحت میشه ارتقا داد و بازیا از روی هارد اجرا کرد

عالیه 😍
البته خودش usb بود مایکروسافت با تغییر دادن نوع پورت خواست تغییرش بده
وگرنه راحت تبدیل به usb میشد
سر کپی خور نرم افزاری اولیه که با سیو اسپلینتر سل انجام میشد نیاز بود با پورت دسته مادگی usb درست کرد

مبدل دسته ps2 به xbox original کلی داشتم آک یادته
یادش بخیر 😍
آفرین آره
همون اول هارد ۸۰ تایی انداختم روش. کابل تصویرش رو هم به کامپوننت تغییر دادم که فوق العاده شد.
یادش بخیر اون مبدل ها🤩

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
آفرین آره
همون اول هارد ۸۰ تایی انداختم روش. کابل تصویرش رو هم به کامپوننت تغییر دادم که فوق العاده شد.
یادش بخیر اون مبدل ها🤩

تو هم که متخصص تبدیل کابل av همون ۳ فیش به کابل کامپونت بودی برای تمام کنسول ها حتی میکرو 😁

اون پسره عشق میکرو بود تو فروم
فرید بود یا همچین اسمی اون که ۴ دسته میکرو ساخته بود و بازی میزد روی ic و ....
از تو چند مرحله زده بود جلو 😁

من چون دسترسی داشتم می‌خریدم تو بازار بود بود مثلا کامپونت wii و ps که به ps1 و ps2 و ps3 میخورد

من چون کارم کنسول بود همه رو داشتم می‌فروختم

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
تو هم که متخصص تبدیل کابل av همون ۳ فیش به کابل کامپونت بودی برای تمام کنسول ها حتی میکرو 😁

اون پسره عشق میکرو بود تو فروم
فرید بود یا همچین اسمی اون که ۴ دسته میکرو ساخته بود و بازی میزد روی ic و ....
از تو چند مرحله زده بود جلو 😁

من چون دسترسی داشتم می‌خریدم تو بازار بود بود مثلا کامپونت wii و ps که به ps1 و ps2 و ps3 میخورد

من چون کارم کنسول بود همه رو داشتم می‌فروختم
🤣🤣🤣🤣 دیگه هر کنسولی جا داشت همین کارش میکردم. راستش شاید یکی از لذت بخش ترین و همچنین ارزانترین فرم به اصطلاح DIY بود!
آره فکر کنم فرید جان بودش. در حقیقت روی آیسی کارتریج با پروگرامر از نو بازی رو میریختن. این روش در کارتریج هایی که آیسی داشتن (نه چیپ به اصطلاح قیری) شدنی بود. خودم چون از یک طرف پروگرامر نداشتم و از طرف دیگه پیدا کردن کارتریجهای حاوی آیسی مشکل بود (چون آیسی جدا تو بازار نبود) دنبالش رو نگرفتم.
حتی خیلی از مبدلهای دسته ها یا کانورترهای تصویری هم مدار ساختشون هست که عملا چون هزینه ساخت بالا میره خیلی دنبال نشد. یا مثلا وصل کردن هارد به دریمکست یا رم ریدر مستقیم بجای لنز دریمکست (نه اون روشی که در فروم هست) که دنگ و فنگ خودش رو داره!
البته منکر حس خاص بازی کردن روی کنسول واقعی قدیمی نیستم ولی دیگه اینقدر شبیه سازهای کنسولهای قدیمی روی کامپیوتر و گوشی فراگیر شده که عملا به اون دردسرها نمی ارزه.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
🤣🤣🤣🤣 دیگه هر کنسولی جا داشت همین کارش میکردم. راستش شاید یکی از لذت بخش ترین و همچنین ارزانترین فرم به اصطلاح DIY بود!
آره فکر کنم فرید جان بودش. در حقیقت روی آیسی کارتریج با پروگرامر از نو بازی رو میریختن. این روش در کارتریج هایی که آیسی داشتن (نه چیپ به اصطلاح قیری) شدنی بود. خودم چون از یک طرف پروگرامر نداشتم و از طرف دیگه پیدا کردن کارتریجهای حاوی آیسی مشکل بود (چون آیسی جدا تو بازار نبود) دنبالش رو نگرفتم.
حتی خیلی از مبدلهای دسته ها یا کانورترهای تصویری هم مدار ساختشون هست که عملا چون هزینه ساخت بالا میره خیلی دنبال نشد. یا مثلا وصل کردن هارد به دریمکست یا رم ریدر مستقیم بجای لنز دریمکست (نه اون روشی که در فروم هست) که دنگ و فنگ خودش رو داره!
البته منکر حس خاص بازی کردن روی کنسول واقعی قدیمی نیستم ولی دیگه اینقدر شبیه سازهای کنسولهای قدیمی روی کامپیوتر و گوشی فراگیر شده که عملا به اون دردسرها نمی ارزه.

آره دیگه شبیه ساز اومده با خروجی خیلی بهتر از کنسول اصلی
مثل همین ps2 و wii و psp شبیه سازش خیلی بهتر از کنسول اصلی هست
حتی شبیه ساز دلفین روی گوشی اندرویدی هم کار می‌کنه راحت

همین دلفین روی کامپیوتر قدیمی تو ام راحت کار می‌کنه
به خاطر همینه من دیگه سراغ خرید کنسولهای قدیمی نمیرم
وقتی راحت میشه شبیه سازی کرد چرا برم چند میلیون پول کنسول بدم

حتی شبیه ساز 3ds هم که اون پسره raya تاپیکشو زد تو رفتی تست کردی گفتی جواب داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر