XBOX غول نسل ششم

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

• مجموع رای دهنده‌ها
    183

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
آره دیگه شبیه ساز اومده با خروجی خیلی بهتر از کنسول اصلی
مثل همین ps2 و wii و psp شبیه سازش خیلی بهتر از کنسول اصلی هست
حتی شبیه ساز دلفین روی گوشی اندرویدی هم کار می‌کنه راحت

همین دلفین روی کامپیوتر قدیمی تو ام راحت کار می‌کنه
به خاطر همینه من دیگه سراغ خرید کنسولهای قدیمی نمیرم
وقتی راحت میشه شبیه سازی کرد چرا برم چند میلیون پول کنسول بدم

حتی شبیه ساز 3ds هم که اون پسره raya تاپیکشو زد تو رفتی تست کردی گفتی جواب داد
باریکلا دقیقا همینه👌. هر روز هم این شبیه سازها دارند بهینه تر میشن و اون همه آپشن عالی رو در اختیار می‌گذارند. الان اون راحتی اجرا (و حتی کنترل) که در به طور مثال، اجرای بازی‌های آتاری روی پلتفرم‌های دیگه با شبیه ساز مربوطه هست در کنسول واقعی خودش نیست. خودم یک سری کنسولهای قدیمی رو دارم ولی شبیه سازشون رو ترجیح میدم!😉

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
باریکلا دقیقا همینه👌. هر روز هم این شبیه سازها دارند بهینه تر میشن و اون همه آپشن عالی رو در اختیار می‌گذارند. الان اون راحتی اجرا (و حتی کنترل) که در به طور مثال، اجرای بازی‌های آتاری روی پلتفرم‌های دیگه با شبیه ساز مربوطه هست در کنسول واقعی خودش نیست. خودم یک سری کنسولهای قدیمی رو دارم ولی شبیه سازشون رو ترجیح میدم!😉

برای xbox classic شبیه ساز کاملی وجود نداره.
کنسولهای هم نسلش مثل ps2 و GC شبیه سازهای کاملی دارند ولی xbox نداره.
هست مثل cxbx reloaded ولی تا کامل شدن فاصله زیادی داره

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
برای xbox classic شبیه ساز کاملی وجود نداره.
کنسولهای هم نسلش مثل ps2 و GC شبیه سازهای کاملی دارند ولی xbox نداره.
هست مثل cxbx reloaded ولی تا کامل شدن فاصله زیادی داره
دقیقا همین طوره
منظور بازی‌ها و کنسولهای قابل شبیه سازی به شکل قابل قبول هستش.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
خداوکیلی این کنسول xbox نسل ۶ ی خیلی قویی بود

حتی بازی های که می‌تونست اجرا کنه
Ps2 نسل ۶ که هیچ ، خوابشم نمیدید اجرا کنه
حتی wii نسل هفت هم نمی‌توانست اجرا کنه بازیا xbox original رو

متاسفانه تو ایران زیاد شناخته نشد
مردم گیر دادن به playstation که خیلی ضعیفتر از xbox بود
همین ps2 نصف قدرت xbox original هم نداشت

یه غولی بود برای خودش

51B23MPW8YL.jpg

Far-Cry-Instincts-Evolution-game-for-Microsoft-Xbox-Game-Case.jpg

h30964_.jpeg
اکس باکس نسبت به هم رده های نسل خودش هیولا بود!
بی خود نبود و نیست که این همه مانور نرم افزاری و سخت افزاری روی این کنسول زده شد و زده میشه!
کپی خور که باشه یه عالمه امکانات و مزایا نصیب صاحب این کنسول میشه.
حتی دسته های این کنسول به شرط اتصال به سوکت usb معمولی راحت به کامپیوتر و گوشی اندروید وصل میشه بدون هیچ مبدل سخت افزاری.
فوق العاده هستش این دستگاه🤩

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
@MEHRDAD.F به به چه عجب بلاخره xbox original باز قدیمی فروم اومد تو تاپیک و فعال شد 😍😁
( وقتی دیدم پست هامو تو این تاپیک لایک کردی دوباره دیدمت خیلی خوشحال شدم )
چه روز هایی که تو این تاپیک نداشتیم
دلمون برات تنگ شده بود

البته استارتر این تاپیک وقتی خودش غیر فعال شده و طرفدار نینتندو شده تعجبی نداره تاپیک بخوابه و متروکه شه 😁
@a.messi10

بازی riddick

itemImages-large.jpg

این بازی نسل 6 کنسول xbox original
کنسولی که سال ۲۰۰۱ اومده
از cyberpunk 2077 چی کم داره ؟

627617-921671_20041210_006.jpg

5-original-xbox-games-with-graphics-that-hold-up-today-5-that-look-terrible-article-image10.webp

خدایی این حجم گرافیک هنوز غیر منطقی زیاد بنظر میاد برای اون زمان 😁
آدم نمیدونه چجوری ساختن خدایی انگار کنسول آینده بوده
نه آقا احسان طرفدار نینتندو چیه؟😁😅اون یه بحثی بود تموم شد رفت
ولی خب دم شما و باقی دوستان گرم که تاپیکو زنده نگه داشتین🌹🌹

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
Psychonauts-NTSC-XBOX-FULL.jpg
سایکوناتز واقعا یکی از اون پلتفرمرایی هستش که بشدت متفاوته از باقی آثار هم سبکش و تیم شفرم نقش مهمی رو تو ساخت این بازی که زمان خودشم زیاد از نظر فروش جالب عمل نکرد داشت
پیشنهاد میکنم هم نسخه اول هم نسخه دوم این پلتفرمر شاهکار رو تجربه کنید مخصوصا که نسخه اولشم با قابلیت بکوارد روی کنسول های نسل 8 و 9 ایکس باکس اجرا میشه به راحتی و روی گیمپس هم موجوده.
ps2b.jpg
ac1.jpg

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
اااا 😁😄
سر اون بحث من فکر کردم فن ۵ آتیشه نینتندو شدی 😁 در حد اون موتور ها جت فضا پیماها 🤪

خود من هم xbox داشتم هم nintendo و playstation
سعی میکنم بیشتر بدون داشتن چیزی درباره اش نظری ندم
وقتی میام نقدی میکنم واقعا نقد واقعی هست به دور از فن بازی
حالا چه عده ای خوششون بیاد چه نیاد ، برای من فقط و فقط حقیقت و راستی مهمه
زرتشت پیامبر ایرانی میگه : راه یکیست آن هم راه راستیست

بیشتر زحمت ها تو این تاپیک اول خودت کشیدی و استارتر تاپیک بودی 🌹❤️
دوم @highlight کشید واقعا با این همه اطلاعات و فکت و راهنمایی درباره این کنسول 🌹❤️
و بعد @MEHRDAD.F که یک تنه جلو فن بازی خیلی ها وایساد و مثلاً حتی پست کامل و جامعی از مقایسه just cast تو xbox original و ps2 گذاشت 🌹❤️
دمت گرم. لطف داری🙏
دقیقا همین طوره. جانبداری یک طرفه از هر چیزی بدون در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوت به طور همزمان کار پسندیده ای نیست. تازه از طرف دیگه، ممکنه طبق نظر شخصی یک فرد، مواردی نقطه قوت یک کنسول یا یه بازی خاص باشه و دقیقا برای فرد دیگه با دیدگاه متفاوت، عکس قضیه صدق کنه.
از بودن و هم صحبتی با هم در فروم بازیسنتر باید لذت ببریم و منتفع بشیم.
با آرزوی پیروزی همه دوستان عزیز💐

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
@MEHRDAD.F به به چه عجب بلاخره xbox original باز قدیمی فروم اومد تو تاپیک و فعال شد 😍😁
( وقتی دیدم پست هامو تو این تاپیک لایک کردی دوباره دیدمت خیلی خوشحال شدم )
چه روز هایی که تو این تاپیک نداشتیم
دلمون برات تنگ شده بود

البته استارتر این تاپیک وقتی خودش غیر فعال شده و طرفدار نینتندو شده تعجبی نداره تاپیک بخوابه و متروکه شه 😁
@a.messi10

بازی riddick

itemImages-large.jpg

این بازی نسل 6 کنسول xbox original
کنسولی که سال ۲۰۰۱ اومده
از cyberpunk 2077 چی کم داره ؟

627617-921671_20041210_006.jpg

5-original-xbox-games-with-graphics-that-hold-up-today-5-that-look-terrible-article-image10.webp

خدایی این حجم گرافیک هنوز غیر منطقی زیاد بنظر میاد برای اون زمان 😁
آدم نمیدونه چجوری ساختن خدایی انگار کنسول آینده بوده

به به احسان جان گل.
من کم سعادت بودم. دیروز بعد مدت ها دیدم دوباره تاپیک بالا اومده و اینکه هنوز عین گذشته با این شوق داری بازی های xbox رو معرفی میکنی واقعا عشق کردم🤩

دمت گرم که واقعا هر موقع یادت میوفتم نوستالژی هایی زیبای تمام سالهایی که با این کنسول ها بازی میکردیم یادم میاد از اول تا اخر. از همون روز هایی که تازه ps2 اومده بود.. رفتن پشت شهرداری و لباف.. گشت زدن بین همه مغازه ها که بوی نوی کاور بازی ها ps2 و pc میدادن.. خریدن وای سیتی و سان اندریاس روز اول تو مغازه های پشت شهرداری.. گشتن دنبال دوربین eye toy و باندل ps2 نقره ای با کارت شبکه.. پیدا کردن ایکس باکس و خوندن اخبار بازی ها تو شماره های اول بازی رایانه.. واقعا نسل و شش و هست دیگه تکرار نمیشن احسان جان... دلیل اینکه هنوز به یاد اون روزاییم لذت بی وصف تغییرات تکنولوژی و لانچ شدن پشت سر هم بازی هایی هست که تا همین الان بیس بازی های کنونی رو ساختن و هنوز ابداع جدیدی روی دست اونا نیومده.. شاید جز خودمون که اون روزا با گوشت و پوست درک کردیم کسی نفهمه این نوستالژی ها چقدر زیبا هستن. مخصوصا تو این دوران که بیشتر بچه های نسل جدید نهایت بازیشون خلاصه میشه تو بازی های آنلاین و موبایل و شاید اگه بهشون بگی اصلا نفهمن نسل شش و هفت چقدر بنیادی بودن.

بازم دمت گرم که بعد از این همه سال هنوز با هیجان و شوق مطلب درباره نوستالژی های زیبای ما میزاری و همینکه دقایقی ما رو میبری تو خاطرات اون روز ها خیلی خیلی ارزشمنده احسان جان.🌹

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر