XBOX غول نسل ششم

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

• مجموع رای دهنده‌ها
    183

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
عشاق سولز بستگی به سلیقه شون داره. چون خیلی ها مخصوصا تو ایران عادت کردن کلا یه کمپانی یا بازیساز رو با یه چیز بشناسن، مثلا snatcher و zoe کوجیما رو انگار کسی اصن نشنیده یا کل بازی های خفن قبل سولز رو هیچکی از form Software انگار ندیده اصلا! بله بازی گمنام زیاد داره، مخصوصا برک داون که قبل mirror's edge عجیب گمنام موند.
بدون شک یکی از اندرریتدترین بازی های تاریخ Breakdown.
پ.ن : خیلی جالبه که ایکس باکس اورجینال انقدر بازی ژاپنی خفن داشته و خیلی هاشون هیچ وقت معروف نشدن.

البته به نظر من بیشترین اختلاف توی یه نسل مربوط به neogeo هست.از نظر گرافیکی conker و panzer dragoon و rallysport challenge 2 هم خیلی خوبند.ولی باید اعتراف کرد یکی از زشتترین کنسولهای تاریخه برخلاف رقیبش.
بس که Neogeo گرون بوده هیچ کس اون موقع پولش نمی رسیده بخره :D

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
بدون شک یکی از اندرریتدترین بازی های تاریخ Breakdown.
پ.ن : خیلی جالبه که ایکس باکس اورجینال انقدر بازی ژاپنی خفن داشته و خیلی هاشون هیچ وقت معروف نشدن.

بس که Neogeo گرون بوده هیچ کس اون موقع پولش نمی رسیده بخره :D
آره دقیقا. شاید از معدود کنسولای آمریکایی باشه که بازی ژاپنی خفن داشته حتی. چون تا جایی که من می دونم آتاری کنسول هاش زیاد بازی ژاپنی نداشت یا اگه هم داره من نمی شناسم! ولی og xbox خوب از این بازیا داشته.

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
واقعا و به جرات میشه گفت این کنسول غول نسل خودش بود.
امروز به صورت آزمایشی بازی Conker Live & Reloaded (که سالها قبل روی اکس باکس تمومش کرده بودم) رو پچ واید اسکرین کردم و روی کنسول اکس باکس کلاسیک با کابل کامپوننت و روی اکس باکس 360 با کابل HDMI تستش کردم. به طرز باورنکردنی گرافیکش از نسل خودش جلوتر بوده! این پچ باعث شد حاشیه های بیشتری از تصویر که در حالت معمولی در تصویر مشخص نیستند دیده بشند. خلاصه نتیجه عاااالی بود.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
دوستان دارم رو یه پروژه کار میکنم تا الان 30 درصد جواب داده ..تونستم بازیهای xbox orginal فارسی سازی کنم ..البته عنوانهای مشترک با pc ...که زیاد هست مثل mafia و غیره..تغییر زبان به فارسی و زیر نویس فارسی

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
به نظرم بهترین گرافیک نسل 6 بود. باور نکردنی
View attachment 155864
View attachment 155865
کاملا موافقم. شاهکاری بود این بازی چه به لحاظ گرافیک و چه به لحاظ گیم پلی از RARE فقید! (البته هنوز در دستان مایکروسافت نفسهایی میکشه). در مقایسه زیر هم حتی این برتری گرافیکی نسبت به عناوین اصلی اکس باکس کلاسیک ذکر میشه:

مقایسه نسخه N64 و Xbox

یکی دیگه از بازیهای جالب و تنها عرضه شده برای این کنسول Tork: Prehistoric Punk بود که تا حدودی با تبدیل شدن به شخصیت های مختلف و استفاده از قدرتهای اونها، حال و هوای بازی Kameo و صدا البته باز هم ساخته RARE (از بازیهاس انحصاری اکس باکس 360 که قرار بود برای اکس باکس کلاسیک عرضه بشه و کنسل شد. البته بماند که نسخه کنسل شد هم در اینترنت هستش!) رو داره البته در ژانر سکوبازی.

image_tork_prehistoric_punk-702-655_0003.jpg

تبدیل شدن به یتی:
image_tork_prehistoric_punk-702-655_0008.jpg

در مقایسه با بازی Kameo و عولهایی که شخصیت بازی به اونها تبدیل میشه:
Kameocover.jpg

kameo_54280.jpg

e2a63635-f80f-4255-b976-428be88e499d.jpg

آخرین ویرایش:

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
این کنسول کم جا افتاده هست توی همه دنیا نه فقط ایران به نظرم مایکرو باید کاری ک سونی کرد رو انجام بده
سونی سال 2018 درحالی که به تازگی ps4pro معرفی شده بود کنسولی عرضه کرد با اسم پلی استیشن کلاسیک که در واقع 45 درصد از ps1 کوچیک تر بود و سیدی هم واردش نمیشد ولی 20 بازی در حافظه اش داشت که البته چون usb میخوره میشه بینهایت بازی باهاش بازی کرد مایکرو هم باید همین کار رو بکنه تازه پلی استیشن 1 نسل 5 بوده ولی xbox نسل 6 که با عرضه ایکس باکس کلاسیک نه تنها xbox original برای همه جا افتاده میشه بلکه خود برند ایکس باکس هم بهتر شناخته میشه وقتی ببیند که کیفیتش از wii نسل هفت هم بیشتره مطمئنا فروشش بیشتر هم میشه مایکرو توی نسلی تونسته از لحاظ فروش برنده شه شاید برای کنسول کلاسیک بتونه از ps classic جلو بزنه و موفق بشه

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
این کنسول کم جا افتاده هست توی همه دنیا نه فقط ایران به نظرم مایکرو باید کاری ک سونی کرد رو انجام بده
سونی سال 2018 درحالی که به تازگی ps4pro معرفی شده بود کنسولی عرضه کرد با اسم پلی استیشن کلاسیک که در واقع 45 درصد از ps1 کوچیک تر بود و سیدی هم واردش نمیشد ولی 20 بازی در حافظه اش داشت که البته چون usb میخوره میشه بینهایت بازی باهاش بازی کرد مایکرو هم باید همین کار رو بکنه تازه پلی استیشن 1 نسل 5 بوده ولی xbox نسل 6 که با عرضه ایکس باکس کلاسیک نه تنها xbox original برای همه جا افتاده میشه بلکه خود برند ایکس باکس هم بهتر شناخته میشه وقتی ببیند که کیفیتش از wii نسل هفت هم بیشتره مطمئنا فروشش بیشتر هم میشه مایکرو توی نسلی تونسته از لحاظ فروش برنده شه شاید برای کنسول کلاسیک بتونه از ps classic جلو بزنه و موفق بشه

سونی با ps classic خواست کاری که نینتندو با nes classic edition و super nes classic کرد انجام بده
اما موفق نشد

نینتندو چون نوستالژی هست کنسولاش و یکه تاز دنیا گیم اون روزگار بود
کنسول ها mini تولید کرد آنقدر فروش رفت خود نینتندو فکرشو نمی‌کرد و کمبود موجودی پیدا کرد
و کلی فروش کردن

سونی همون کارو کرد یه پلی ۱ مینی با قیمت ۹۹ دلار
اما موفق نشد و قیمت به ۲۰ دلارم رسید
البته یکی از دلایلش این بود سونی مثل نینتندو زیاد قدیمی نیست کنسولاش و دلیل بعد این بود کنسول ps classic خیلی مشکلات نرم افزاری داره

......

ایکس باکس کلاسیک . گیم کیوب . پلی ۲ کنسولا نسل ۶ فکر نکنم نسخه mini ازشون بیاد

.....

درباره xbox original آره از wii خیلی قویتره
و گرافیک بالاتری داره

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سونی با ps classic خواست کاری که نینتندو با nes classic edition و super nes classic کرد انجام بده
اما موفق نشد

نینتندو چون نوستالژی هست کنسولاش و یکه تاز دنیا گیم اون روزگار بود
کنسول ها mini تولید کرد آنقدر فروش رفت خود نینتندو فکرشو نمی‌کرد و کمبود موجودی پیدا کرد
و کلی فروش کردن

سونی همون کارو کرد یه پلی ۱ مینی با قیمت ۹۹ دلار
اما موفق نشد و قیمت به ۲۰ دلارم رسید
البته یکی از دلایلش این بود سونی مثل نینتندو زیاد قدیمی نیست کنسولاش و دلیل بعد این بود کنسول ps classic خیلی مشکلات نرم افزاری داره

......

ایکس باکس کلاسیک . گیم کیوب . پلی ۲ کنسولا نسل ۶ فکر نکنم نسخه mini ازشون بیاد

.....

درباره xbox original آره از wii خیلی قویتره
و گرافیک بالاتری داره
موافقم ولی ایمیل مایکروسافت رو کی داره من بهش این ایده رو بدم?

مینی اش نمیاد ولی اگه بیاد عالی میشه xbox رو نه تنها با ps classic و ps2 به نظرم باید با ps3 مقایسه کردش واقعا قابل مقایسه هست

مایکرو احتیاجی به این بازار ها نداره چون ویندوز و و..... چیزایی دیگه براش درآمد دارن اگ بخواد میتونه xbox portable بسازه یا Xbox کلاسیک ولی احتیاجی نداره اگه بخواد میتونه

یه کسی رو دیدم تو شهرمون باورتون نمیشه مغازه دار بود یه xbox 360 داشت بدون هیچ دستکاری فقط داریوش رو با درایو نوری (درایو xbox one) عوض کرد بعد سیدی one میزاشت کار می‌کرد!!!!

به نظرتون کنسول ps3 همچین قابلیتی داره؟!

• Like
Reactions: nimaazmayesh

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
موافقم ولی ایمیل مایکروسافت رو کی داره من بهش این ایده رو بدم?

مینی اش نمیاد ولی اگه بیاد عالی میشه xbox رو نه تنها با ps classic و ps2 به نظرم باید با ps3 مقایسه کردش واقعا قابل مقایسه هست

مایکرو احتیاجی به این بازار ها نداره چون ویندوز و و..... چیزایی دیگه براش درآمد دارن اگ بخواد میتونه xbox portable بسازه یا Xbox کلاسیک ولی احتیاجی نداره اگه بخواد میتونه

یه کسی رو دیدم تو شهرمون باورتون نمیشه مغازه دار بود یه xbox 360 داشت بدون هیچ دستکاری فقط داریوش رو با درایو نوری (درایو xbox one) عوض کرد بعد سیدی one میزاشت کار می‌کرد!!!!

به نظرتون کنسول ps3 همچین قابلیتی داره؟!
هیچ دلیل منطقی وجود نداره که مایکرو بخواد نسخه کلاسیک xbox رو بده اونم وقتی که این همه روی بکوارد xsx مانور داده.
قضیه نسخه های کلاسیک نینتندو کاملا فرق میکنه و اونجا نوستالژی به عنوان یه فاکتور مهم برای موفقیت این کنسولای کلاسیک حساب میشه و بر خلاف نینتندو مخاطبین ایکس باکس به اون اندازه به نوستالژی اهمیت نمیدن.(البته از کیفیت بالای nes classic و snes classic چه در زمینه ساخت چه در زمینه قرار دادن یه لایبرری خفن از بازیای ماندگار اون کنسولا نمیشه گذشت)
کما اینکه خود نینتندو هم بخاطر مشکلات لایسنس بخش عمده ای از انحصاریای تاپ n64 تا حالا نسخه کلاسیکشو نداده و بعیده فعلا خبری ازش بشه.
شکست ps classic ثابت کرد که بازار کنسولای کلاسیک هردم بیل نیست و باید روی کنسول کار بشه.
ترجیح میدم هیچوقت نسخه کلاسیک xbox نیاد ولی خاطرات انحصاریای تاپش با یسری بازی با افت فریم و یا یه کنسول گرون قیمت خراب نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر