X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
هیچ وقت حقیقت پشت این همه عشق و علاقه به یوشیمیتسو رو نفهمیدم:d به جرات میتونم بگم حتی بیشتر از جین و کازویا طرفدار داره:d توی تاپیکش همه بهش رای داده بودن/:)
به نظرم به خاطر Tricky بودنشه که طرفداراش زیادن اگه نه از نظر طراحی توو باقالیاس :d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
[MENTION=31999]Akiba[/MENTION] بیا بغل خودم :bighug: :D

- - -ویرایش - - -

وحید @Red Ѵ از فیروز خجالت بکش :biggrin1: تکن فن به این عظمت دعوت منو لبیک گفت و تو نگفتی :biggrin1:

تکن فن واقعی هیچوقت همچین کاری نمیکنه :D بره به دوتا پا کت و کلفت رای بده :D پا که نیستن :D مفتول 25 هستند :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@Akiba بیا بغل خودم :bighug: :D

- - -ویرایش - - -

تکن فن واقعی هیچوقت همچین کاری نمیکنه :D بره به دوتا پا کت و کلفت رای بده :D پا که نیستن :D مفتول 25 هستند :D

توهین موهین به کرکتر و تخریب نداریما ! کاری نکن همین چند تا رای رو هم مردود کنیم بره :D تعصب رو جایگزین علاقه نکن پسرم :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
وحید اگه قرار به تخریب حریف باشه که یوشیمیتسو ذات خنده-س:d به صورت طبیعی تروله، دیگه وای به حال اینکه بخواییم ترولش کنیم:d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
وحید اگه قرار به تخریب حریف باشه که یوشیمیتسو ذات خنده-س:d به صورت طبیعی تروله، دیگه وای به حال اینکه بخواییم ترولش کنیم:d
یوشیمیتسو یکی از یونیک ترین و باحال ترین و از نظر فن ها و کمبو ها و استایل یکی از حذاب ترین کاراکتر سری تکن و شاید بازی های فایتینگ هست :D یه ملتی برای فن هلیکوپتریش پای PS1 ساعت ها چشم و وقت گذاشتن :D اون موقع اینترنت هم که نبود :D
خود آدم باید مرد و مردونه فن ها و کمبو ها رو کشف میکرد :D بازی هم منو ژاپنی بود که دیگه هی وای من :D

یوشیمیتسو عالیه ولی خب متاسفانه دوتا پای تپل و هیکل Se*y نداره :D چون-لی بیشتر دارای قدمت و آیکونیک هست وگرنه از نظر استایل و با حال بودن بسنحیم یوشیمیتسو تو یه سطح دیگست :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یوشیمیتسو یکی از یونیک ترین و باحال ترین و از نظر فن ها و کمبو ها و استایل یکی از حذاب ترین کاراکتر سری تکن و شاید بازی های فایتینگ هست :D یه ملتی برای فن هلیکوپتریش پای PS1 ساعت ها چشم و وقت گذاشتن :D اون موقع اینترنت هم که نبود :D
خود آدم باید مرد و مردونه فن ها و کمبو ها رو کشف میکرد :D بازی هم منو ژاپنی بود که دیگه هی وای من :D

یوشیمیتسو عالیه ولی خب متاسفانه دوتا پای تپل و هیکل Se*y نداره :D چون-لی بیشتر دارای قدمت و آیکونیک هست وگرنه از نظر استایل و با حال بودن بسنحیم یوشیمیتسو تو یه سطح دیگست :D
بیخیال، تو به اینا میگی باحال و استایل قشنگ؟:biggrin1:

باحال و خنده دار شاید باشن، اما قشنگ؟
biggrin1.gif
هشت پا و ملخ؟
biggrin1.gif

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بیخیال، تو به اینا میگی باحال و استایل قشنگ؟:biggrin1:

باحال و خنده دار شاید باشن، اما قشنگ؟:biggrin1: هشت پا و ملخ؟:biggrin1:

قرار نشد حرف تو دهنم بزاری :D اصلا از لفظ «قشنگ» استفاده نکردم :D گفتم باحال که همون خنده دار و حذاب همراه میشه :D

تکن هم بر خلاف SF کلا سر هر بازی بعضی از کاراکتر های مشخصش رو هی شخمی عوض میکنه ظاهرشون :D یوشیمیتسو تکن 5 یا حتی 6 بنظرم از نظر طراحی خیلی خوب بودن و باید نگه اشون میداشتن :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
قرار نشد حرف تو دهنم بزاری :D اصلا از لفظ «قشنگ» استفاده نکردم :D گفتم باحال که همون خنده دار و حذاب همراه میشه :D

تکن هم بر خلاف SF کلا سر هر بازی بعضی از کاراکتر های مشخصش رو هی شخمی عوض میکنه ظاهرشون :D یوشیمیتسو تکن 5 یا حتی 6 بنظرم از نظر طراحی خیلی خوب بودن و باید نگه اشون میداشتن :D
البته آره. قشنگ رو نگفتی. من پوزش میطلبم:biggrin1:

ولی تیکه دم حرفت رو اصلا نیستم:biggrin1: تکن سر یوشیمیتسو و تا حدودی جین، تغییرات میده. تکن همیشه از یه نمونه مدل برای شخصیت ها استفاده میکنه و آثارش رو میتونی از T5 به بعد ببینی:biggrin1: T6, TTT2 و T7 دقیقا مدلینگ شخصیت ها یکی هستن و یکی از ایراد هایی که بهش میگیرن همینه. خیلیا که میگن تکن تغییرات کمی توی هر شماره داره منظورشون مدلینگ و تا حدودی حرکات هست. البته من خودم به شخصه با این موضوع مشکل ندارم:biggrin1:

ولی مثلا توی SF مدل چون لی یا ریو یا ... چه توی اسپریت ها و چه توی مدل های 3D هر دفعه فرق کرده. شخصیت ها بزرگتر شدن، چین و چروک بیشتری روی قیافه-شون اومده و پیرتر شدن. لباس ها در عین نگه داری هسته اصلی، تغییر کرده به طوری که هم برای مخاطب جدید خوب باشه و هم طرفدارای قدیم راضی باشن:biggrin1:

یوشیمیتسو بهترین طراحیش مال شماره 3 بود:p

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

Really ؟ :D اگه چونلی همینجوری فقط بدن داره بعد یکی از پایه ثابت های فلسفه ی کرکترهای شارژی کجا بوده ؟ :D بعد تو دقیقاً باحال بودن رو با چی میسنجی ؟ کمبو ؟ اینجوری باشه که چونلی عموماً یکی از کمبو محورترین (به خصوص حرکات یونیک) کرکترهای SF ـه به خصوص الان توی V :D یه کرکتر چقدر باید بزرگ باشه که وقتی معرفی میشه بیان همچین چیزی در موردش بنویسن :

2468kkrojeh95tom0cix.jpg

(مال عهد عتیقه واسه همین انقد داغونه)
Queen of the Game Girls اونم اون زمان در حضور لارا کرافت !
خیلی قبل تر از اینکه شما به هلیکوپتری رفتن با یوشیمیتسو افتخار کنی ، چونلی Spinning Bird Kick میزد. نصف کرکترهای چینی بازیهای فایتینگ کاملاً تحت تاثیر چونلی خلق شدن ! لین ژیائیو ، جم کوراددوبری ، جون لین و ...

به تکن و یوشیمیتسو علاقه داری درست ولی چونلی هم دو تا بـوب و پا ساخت پشمک سازی شنگول آباد نیست که تا این حد داری پایین میاریش ! چونلی یکی از بزرگترین و تاثیر گذارترین کرکترهای مونث دنیای گیم بویژه فایتینگه ، چه از نظر طراحی ، چه شخصیتی ، چه Move ها و ...

پ.ن : Ki آدمو فعال می کنید :| :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
[MENTION=67643]Safety & Peace[/MENTION]

علی بیا کمک ! :-s احسان الان هادوکن میزنه بهم :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@Safety & Peace

این گیفم ببین :D

Simple File Sharing and Storage.

بقیه هم ببینن حال کنن :D

پ.ن : نگران نباش سرعت کول داون ـم بالاس :D

===

Parry کن خو! Parry برای چی گذاشتن؟
yahoo_23.gif
biggrin1.gif

آخه میدونی وحید، از همون اوایل تاپیک بود که دعوا و تیکه پروندن و تخریب حریف بالا گرفت و در نتیجه قانون شد که دیگه این کار ادامه پیدا نکنه
biggrin1.gif
البته من دلم برای اون روز ها تنگ شده (
yahoo_65.gif
) ولی وقتی بالا میگرفت، تلفات میدادیم
biggrin1.gif

یادت رفته وحید تکن فنه :D Parry نداره که ، باید ساید استپ بده :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
@Safety & Peace

Parry کن خو! Parry برای چی گذاشتن؟/:):biggrin1:

آخه میدونی وحید، از همون اوایل تاپیک بود که دعوا و تیکه پروندن و تخریب حریف بالا گرفت و در نتیجه قانون شد که دیگه این کار ادامه پیدا نکنه:biggrin1: البته من دلم برای اون روز ها تنگ شده (:-") ولی وقتی بالا میگرفت، تلفات میدادیم:biggrin1:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
ولی وقتی بالا میگرفت، تلفات میدادیم:biggrin1:

من و احسان گوشت همدیگه رو هم بخوریم استخون های طرفمون رو نمیندازیم دور :D از اون لحاظ مشکلی نیست :D
[MENTION=35273]Kaine[/MENTION] ولی انصافا قبول کن چون لی نصفش فقط جذابیت جنسی هست!:hide:

پناه بگیرید :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من و احسان گوشت همدیگه رو هم بخوریم استخون های طرفمون رو نمیندازیم دور :D از اون لحاظ مشکلی نیست :D
@Kaine ولی انصافا قبول کن چون لی نصفش فقط جذابیت جنسی هست!:hide:

پناه بگیرید :D

coxvrfzvypjgc671v6nl.gif

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
من رو چیکار دارید این وسط :-"
ولی در کل یوشیمیتسو خیلی هم بچه باحالیه! :x تازه اگر یوشیمیتسو هم نبود اینجا،احتمال اینکه به اون 2تای دیگه رای بدم بیشتر از گزینه ی مورد نظر احسان و رفقا بود:-" اون 2تا بس خفن تر میزنند >:) :-"

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر