X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اصلا ربطی نداره:d توی ناروتو طبقه بندی چاکرا و همینطور قدرت چشم ها رو داریم که باعث میشه هر کسی یه سری فنون مختص چاکراش یا چشمش رو داشته باشه اما باقی فنون رو خودش اختراع میکنه:d مثلا گاتسوگا مال خاندان کیبا، گوکاکیو ناجتسو مال خاندان اوچیها و به طور کلی اونایی که چاکرای آتش دارن. ولی مثلا راسن شوریکن رو فقط ناروتو میتونه بزنه:d شینرا تنسی و چیباکو تنسی فقط یاهیکو (با ابهت ترین حرکت کل شخصیت های ناروتو:d) و ...
تازه بحث یونیک بودن رو بذاریم کنار، تکنیک ها و فنون های شخصیت های ناروتو چشم نواز تر و قشنگ تر هم هست:d #فکت_شدید_خطرناک:d

تنها شخصیتی که میشه باهاش ارتباط برقرار کرد، زورو هست (روح ورجیل رو توش دیدم:d)

پ.ن: همین الان یادم اومد گفتی لوفی مثل ناروتو هی خودنمایی نمیکنه...
لوفی که به هر کسی میرسه میگه میخوام پادشاه دزدای دریایی بشم:d الان این رو به عمه من میگه؟:d بعد این خودنمایی نیست و کار ناروتو خودنمایی هست؟:d

:bighug:
یاد بگیر علی:biggrin1: آتی هیچوقت خیانت نمیکنه:biggrin1:

وان پيس رو تا كجا ديدي؟ :d براي اينايي كه گفتي چندين برابر توي وان پيس تكنيك متفاوت و چشم نواز هست كه بعضياشون فك آدم رو مياره پايين :d

تو يكم برو جلو، اتفاقا قابل ارتباط ترين شخصيت (لول چي گفتم :d ) لوفي و شخصيت A ـه (نميدونم تا كجا ديدي) :d لامصب خيلي داستان و اتفاقاتي كه براشون ميوفته جالبه :d

پ.ن: مردك منظورم از خودنمايي اين داد و بيداد كردن ناروتو براي نجات ساسكه يا شكست دادن شخصيت X يا متحد كردن همه با هم و اينجور مسائله (كه حركات قهرمانانه به حساب مياد :-&) :d وگرنه اين پادشاه دزداي دريايي شدن لوفي كلا قضيه اش فرق داره :d لوفي مثل يه بچه كه يه چيزي ميخواد، همه اش همين حرف رو تكرار ميكنه و كلا توي فكر خفن بودن و اينجور چيزا نيست (بري جلوتر خودت متوجه حرفم ميشي) ولي ناروتو اينطوري نيست :d

پ.ن2: از ديد من شماها خائنيد :p:d

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
در مورد پادشاه دزدان دریایی شدن ( و مفهوم وان پیس برای اونایی که چند وقت پیش تو تاپیک انیمه بحث داشتیم! :-" )

03292405998299883505.jpg

لوفی نه برای خودنمایی میخواد پادشاه بشه ، نه برای قدرت ، نه برای شهرت و نه حتی برای ثروت! :-" (هیچکدوم از مواردی که اگر کسی 30 ثانیه از وان پیس رو دیده باشه فکر میکنه لوفی دنبالشه! :-" ) لوفی برای ادونچر و ماجراجوییشه که میخواد به وان پیس برسه و پادشاه بشه! :d
این قضیه موقعی پیش میاد که یکی از اعضای خدمه از یک منبع موثق که میدونه وان پیس چیه و کجاست و چجوری میشه بهش رسید، میخواست بپرسه! :-"

این از این :d تازه به فکر اتحاد و این حرفا هم نیست! :d اصلا لوفی هم قهرمان نیست! لوفی کسیه که به خاطر خواسته ی خودش، میزنه خطرناک ترین زندانی ها رو آزاد میکنه! یعنی شاید همونقدر کارای خوبی که کرده، گند هم زده به دنیا! :-"
---
در مورد تکنیک ها که ...! خدایی تهش بود! یعنی یونیک تر از وان پیس تو بشریت نمیتونی پیدا کنی:-" نه توی طراحی کاراکتر! نه تو قدرت ها! مثلا یکی از قوانین دنیای وان پیس اینه که یک میوه ی شیطانی رو در یک زمان فقط یکی میتونه بخوره! یعنی تو نمیتونی دیگه هیچ کسی رو پیدا کنی که Gumo Gumo no Mi رو توی داستان وان پیس خورده باشه! مگر اینکه لوفی بمیره! :-" (توی ناروتو شاید فقط قدرت جونچیریکی ها رو بتونی اینجوری بگی هستن! :d )
اصلا همین قدرت لوفی ، شاید مسخره ترین قدرت به نظر بیاد! اما تنوع توش بیداد میکنه! ایده های اودا برای این قدرت عالیه! چنین قدرتی توی وان پیس (امتحانات چونین) هم بود! ولی طرف پیاز میگرفت دستش توی مبارزه پوست میکند برای رقیبش بیشتر دردسر درست میکرد تا اون حرکتی که کیشیموتو با این قدرت رفت :))‌ )
البته نه اینکه قدرت ها و مبارزات ناروتو بدن! اتفاقا از نظر هیجان مبارزات ناروتو ( انیمه! ) خیلی از وان پیس جذاب تره! :d یا مبارزات حماسی خفنی مثل اینی که میزارم! داره، که تو کل وان پیس هنوز مثلش نیمده و شک دارم بیاد:-" اما در مورد تنوع قدرت ها و مبارزات، حرفش رو نزیند! :d

حتی مبارزان غیر میوه ای هم متفاوت هست مبارزاتشون! توصیه میکنم این Pirate Warriors 3 که برای PC میاد رو بازی کنی! :-" اون موقع میبینی چقدر متفاوتن کاراکترها! :d (بحث بازی هم پیش اوردیم شاکی نشن >:) )

دوتا AMV بزارم! :-"

Naruto Shippuden AMV The two Disciples
watch?v=jh9sOrPiYEQ

خفن ترین آرک ، مبارزه ، قسمت(ها؟)ی ناروتو! :(( اصلا جایی که اگر ناروتو تموم میشد(باید میشد!) توی اوج تموم شده بود! :(( ( + البته جزو خفن ترین AMVها و البته خفن ترین AMV ناروتویی هم هست! >:) ) (علی یه مادارا VS پین هم تو فکرش باش! قشنگ له کنیمشون! >:) )
حتما این رو ببینید! :x

و یکدانه از وان پیس :d
One Piece AMV - Forgiven
watch?v=YHjk-dOgBzM

من AMV ناروتویی دیگه ندارم! :-" (غیر از این بقیش فاز نمیده:-" ) ناروتو فن ها زحمتش رو بکشن :d
ولی هنوز برای وان پیس زیاد هست >:)

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
@Safety & Peace
آقا مشکل شما اینجاست وانپیس رو ندیدی! دیگه ما هر چی دلیل و مدرک بیاریم معلومه شما قبول نمیکنی! دیگه عالم وآدم میدونن دنیای وانپیس یکی از بهترین بالانس های قدرت ومتنوع ترین قدرتها رو رو داره! شخصیت های وانپیس مثل ناروتو خرکی قدرت نمی گیرن!:-" شما فقط کافیه روند قدرت گرفتن شخصیت های وانپیس وناروتو رو مقایسه کنید! توی وانپیس هر وقت لوفی و بقیه شخصیت ها پاور آپ میشن هم منطقی هست هم باور پذیر ولی تو ناروتو از یه جابه بعد دیگه اون روند منطقی رو نداره و دیگه جتسو ها وتکنیک ها هم به هیچ وجه جذابیت قبل رو ندارن ! در مورد یونیک بودن، یونیک=وانپیس! #Fact !!!!!:bighug:

همونطور که 125 بار گفتم، قهرمان بودن ناروتو حرف مردم هست. حتی قهرمان بودنش هم هیچ مشکلی نداره و چیزی از ارزش هاش کم نمیکنه:d
نمیتونی منکر این بشی ناروتو نجی رو آدم کرد، گارا رو آدم کرد و نجات داد، ساسکه رو آدم کرد، ناگاتو رو به راه راست هدایت کرد، کیوبی رو رام کرد، با تمام جینچوریکی ها رفیق شد و n تا چیز دیگه:d فقط کافیه یه دست دیگه نگاه کنی و ببینی قبل از جنگ اوضاعشون چجوری بوده و چجوری تمام روستاها به خون هم تشنه بودن:d فرق این جنگ با جنگ ها قبلی اینه که ملت ها به جون هم نیوفتادن بلکه با هم متحد شدن و اونم فقط به خاطر ناروتو بوده:d وگرنه اینجا هم باز همدیگه رو پاره میکردن:d البته همین الان هم همونا هستن ولی تحت تاثیر ناروتو قرار گرفتن و فهمیدن میتونن آدم باشن:d بله آقا:d کاری که ناروتو کرده رو لوفی تو عمرش نکرده:d
دقیقا یکی از دلایلی که من از شخصیت ناروتو خوشم نمیاد این که خیلی قدیس بازی درمیاره!یعنی همه ی شخصیت های بد فقط منتظرن این آقا تاک نو جتسو بزنه به راه راست هدایتشون کنه! ولی بجاش لوفی بیشتر از این که حرف بزنه با کاراش خودشو نشون میده!
پ.ن:یک خصوصیت دیگه ای که من از لوفی دوست دارم این که درسته بیشتر مواقع مسخره بازی در میاره ولی تو موقعیت های جدی بهترین تصمیم ها رو میگیره وحس حال یک رهبر واقعی رو به آدم میده!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یکی از دلایلی که وان پیس رو نمیبینم اینه که یه سری از دوستان و آشنایان خیلی شیک و مجلسی 80% رو اسپویل کردن رفته:) یعنی لامصبا از کوچکترین جزئیات هم دریغ نکردن8-|
================
@venom snake
مگه من وقتی برای شما دلیل میارم، قبول میکنین؟:d

مشکلتون اینه که جوری پست میدین که انگار حرفاتون فکته و مشکل بدترتون هم اینه که فکر میکنین دنیای 2تا انیمه یکی هستن و میخوایین یکی رو بکوبین توی سر اون یکی و چون لوفی خیلی آدم کولیه پس بقیه باید برن بوق بزنن و و و ...
یعنی از وقتی علی گفت از لوفی خوشش میاد چون آدم بیخیالیه، بقیه-تون جوری رفتار کردین که انگار منتظر همین حرف بودین و نفهمیدین که علی صرفا سلیقه خودش رو گفت ولی بقیه-تون اونو به عنوان یه نقطه قوت براش در نظر گرفتین و جوری پست دادین که انگار هر کی قهرمان باشه، آدم احمقیه. ناروتو فقط اول انیمه یه قول به ساکورا داد و تا الان داره بهش عمل میکنه. به هیچکس دیگه هم قول نداد و اگر میبینی الان آدم بزرگیه، نتیجه بدبختی هایی هست که طی این 600 قسمت کشیده.
لوفی و ناروتو بینهایت شبیه هم هستن از هر جنبه که بهشون نگاه کنی. جفتشون یه هدف بزرگ دارن، جفتشون برای رفیقاشون ارزش قائلن، جفتشون آدمای ضعیفی بودن که توی انیمه نحوه قدرت گرفتنشون رو میبینیم و ...
حالا این بین چجوری زور لوفی به ناروتو میچربه برای منم سواله.

احساس میکنم با بحث کردن به جایی نمیرسیم چون معلومه نه تنها پست های من رو میخونین، بلکه پست های خودتون رو هم نمیخونین و همینجوری ارسال میکنین. برای مثال:
دقیقا یکی از دلایلی که من از شخصیت ناروتو خوشم نمیاد این که خیلی قدیس بازی درمیاره!یعنی همه ی شخصیت های بد فقط منتظرن این آقا تاک نو جتسو بزنه به راه راست هدایتشون کنه! ولی بجاش لوفی بیشتر از این که حرف بزنه با کاراش خودشو نشون میده!
آره ناروتو میشینه کتاب پند و اندرزشو باز میکنه و موعظه میخونه. اون موقعی که با وجود اینکه هیچی بلد نبود، نگذاشت ساسکه کشته بشه و خودش له شد هیچی نبود. اون موقع که میخواست ناگاتو رو آدم کنه و قبلش تنهایی با 7 تا پین جنگید و کتک میخورد و کل دهکده مثل آدمای ترسو دعا دعا میکردن همین آدم احمق بیاد نجاتشون بده، اسمش موعظه بود. اون موقع که حاضر نشد ساسکه رو به افراد رایکاگه بفروشه و ترجیح داد اون دختره لهش کنه تا عقده هاش خالی بشه بازم موعظه بود. اون موقع که نجی از خانواده اصلی کینه داشت و هیناتا رو کتلت کرد و ناروتو باهاش وارد مبارزه شد بازم موعظه بود. اون موقعی که با گارا وارد مبارزه شد و با وجود اینکه میتونست بکشتش ولی چون شبیه خودش بود، این کارو نکرد بازم موعظه بود و ...
بحث اینه که قدرت کلمات و منطق همیشه بهتر جواب میده تا قدرت مشت و زور.
با سفسطه و مغلطه به هیچ جا نمیرسین و تلاشتون برای پیچوندن بحث ستودنیه. منم اینجا تنها دارم پست میدم و هیچکس از هم گروهی های من نه یه خورده تبلیغ میکنه و نه پشتیبانی میکنه و نه بحث و ... =;

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
یکی از دلایلی که وان پیس رو نمیبینم اینه که یه سری از دوستان و آشنایان خیلی شیک و مجلسی 80% رو اسپویل کردن رفته:) یعنی لامصبا از کوچکترین جزئیات هم دریغ نکردن8-|
================
@venom snake
مگه من وقتی برای شما دلیل میارم، قبول میکنین؟:d

مشکلتون اینه که جوری پست میدین که انگار حرفاتون فکته و مشکل بدترتون هم اینه که فکر میکنین دنیای 2تا انیمه یکی هستن و میخوایین یکی رو بکوبین توی سر اون یکی و چون لوفی خیلی آدم کولیه پس بقیه باید برن بوق بزنن و و و ...
یعنی از وقتی علی گفت از لوفی خوشش میاد چون آدم بیخیالیه، بقیه-تون جوری رفتار کردین که انگار منتظر همین حرف بودین و نفهمیدین که علی صرفا سلیقه خودش رو گفت ولی بقیه-تون اونو به عنوان یه نقطه قوت براش در نظر گرفتین و جوری پست دادین که انگار هر کی قهرمان باشه، آدم احمقیه. ناروتو فقط اول انیمه یه قول به ساکورا داد و تا الان داره بهش عمل میکنه. به هیچکس دیگه هم قول نداد و اگر میبینی الان آدم بزرگیه، نتیجه بدبختی هایی هست که طی این 600 قسمت کشیده.
لوفی و ناروتو بینهایت شبیه هم هستن از هر جنبه که بهشون نگاه کنی. جفتشون یه هدف بزرگ دارن، جفتشون برای رفیقاشون ارزش قائلن، جفتشون آدمای ضعیفی بودن که توی انیمه نحوه قدرت گرفتنشون رو میبینیم و ...
حالا این بین چجوری زور لوفی به ناروتو میچربه برای منم سواله.

احساس میکنم با بحث کردن به جایی نمیرسیم چون معلومه نه تنها پست های من رو میخونین، بلکه پست های خودتون رو هم نمیخونین و همینجوری ارسال میکنین. برای مثال:

آره ناروتو میشینه کتاب پند و اندرزشو باز میکنه و موعظه میخونه. اون موقعی که با وجود اینکه هیچی بلد نبود، نگذاشت ساسکه کشته بشه و خودش له شد هیچی نبود. اون موقع که میخواست ناگاتو رو آدم کنه و قبلش تنهایی با 7 تا پین جنگید و کتک میخورد و کل دهکده مثل آدمای ترسو دعا دعا میکردن همین آدم احمق بیاد نجاتشون بده، اسمش موعظه بود. اون موقع که حاضر نشد ساسکه رو به افراد رایکاگه بفروشه و ترجیح داد اون دختره لهش کنه تا عقده هاش خالی بشه بازم موعظه بود. اون موقع که نجی از خانواده اصلی کینه داشت و هیناتا رو کتلت کرد و ناروتو باهاش وارد مبارزه شد بازم موعظه بود. اون موقعی که با گارا وارد مبارزه شد و با وجود اینکه میتونست بکشتش ولی چون شبیه خودش بود، این کارو نکرد بازم موعظه بود و ...
بحث اینه که قدرت کلمات و منطق همیشه بهتر جواب میده تا قدرت مشت و زور.
با سفسطه و مغلطه به هیچ جا نمیرسین و تلاشتون برای پیچوندن بحث ستودنیه. منم اینجا تنها دارم پست میدم و هیچکس از هم گروهی های من نه یه خورده تبلیغ میکنه و نه پشتیبانی میکنه و نه بحث و ... =;

آره فقط اون قسمت که رفت پین رو راضی کرد که مردم دهکده رو زنده کنه احمقانه ترین قسمتی بود که طول عمرم توی انیمه دیده بودم! یه بنده خدایی چندین سال نقشه میکشه تا انتقام بگیره بگیره بعد آقا یهو 4 تا کلمه میگه طرف کلا راضی میشه :|

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
من که کلا لوفی جزو کاراکترهای محبوبم نیست:-" یعنی توی خود کلاه حصیری ها هم حساب کنی، تو نیمه ی دوم کاراکترهاست :)) :-"
من خودم ناروتو رو خیلی دوز دارم! :D ولی تاک نو جوتسوش رو اعصابه :| خدایی توی بلیچ و ناروتو و هانتر هم تاک نو جوتسو نداریم! :-" خفن ترین مبارزات با این قضیه خراب شدن :(
مثلا من خودم عاشق همین قسمت مبارزه با پین هستم که پین هیناتا رو میزنه، و ناروتو کنترلش رو از دست میده و ... >:)

اما خوب کلا لوفی به هیچی جز ناکاما پایبند نیست!:D ، یعنی برای خکب بودن یه کار رو انجام نمیده! برای این انجام میده که حال میکنه! یا ناکاماش رو بلایی سرش اوردن:-"

مورد بعدی قدرت گرفتن هست! توی ناروتو ، این بشر هرکسی رو میتونه بزنه! ( درسته تمرین کردن، ولی انقدر؟ :-" ) ولی توی وان پیس وقتی طرف گنده تر از دهنش ( خیلی گنده تر! ) حرف میزنه، بوووووم! میترکه! :D

در مورد اسگلیسم هم بحث کردیم! :-" باز ناروتو اون تکنیک های مخفیش رو داره و یه چیزایی میفهمه، ولی لوفی کلهم اجمعین فارغه! :))
یا لوفی در Coolترین حالتشم تو میتونی اسگلیسمش رو ببینی:-" ولی ناروتو توی Sage Mode زیادی Coolهه:-"

البته نه اینکه من مخالف این خفن بودن ها باشما:-" اصلا زورو ساما محبوب ترین کاراکتر انیمه ایم ، بس خفنه >:) ( یه نظرسنجی از زورو هم بزاریم :(( ) یا همین پین ، میهاوک ، دوفلامینگو ، وایت بیرد... همشون خفنند! >:)
اما هر کاراکتر باید خصوصیاتش رو حفظ کنه :-"

بعد قضیه بعدی اینه که ناروتو من یادم نمیاد تو انیمه اشتباهی کرده باشه ، کلا کاراکتر خیلی سفیدیه! اما لوفی اینجوری نیست! اون کتاب پند و اندرزی که میگی هم نداره! ( خدایی اینو فن ترین فن های ناروتو هم قبول دارن :-" ) یا اگرم داشته باشه، کسی محلش نمیزاره:))

ولی وان پیس رو ببین! تا واتر 7 ببین! ( البته تت آراباستا هم ببینی دیگه ول نمیکنی:-" ) هم میبینی چرا وان پیس انقدر طرفدار داره ، هم با خیلی موارد مورد بحث آشنا میشی ، هم با لوفی و دیوونگی هاش آشنا تر میشی! :D
یا برو Funny Momentهای وان پیس رو ببین! :)) میترکونه این بشر! :)) مثل ناروتو SD که طنزش خیلی توپ بود! هیناتا... :))

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اینقدر پست هاتون بلنده آدم حتی حال نداره اسکرول رو بچرخونه ببینه بنده خدای قبلی چی گفته 8-| :D
جونم به این همت که مینویسید اینا رو (:|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
اینقدر پست هاتون بلنده آدم حتی حال نداره اسکرول رو بچرخونه ببینه بنده خدای قبلی چی گفته 8-| :D

تو برو همون 2-33 تا عکسی که چند هفته قبل برات فرستادم ببین ! نمیخواد اینا رو بخونی:p

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
[MENTION=67643]Safety & Peace[/MENTION]
u1nv_why_so_serious_by_tolkienop-d5ylspz.png

خارج از شوخی، بیخیال بابا تاپیک فان، شخصیت های فان، بحث فان، اینقدر جدی نگیر :D خود منم از ناروتو خیلی خوشم میاد فقط بین این دوتا با شخصیت لوفی بیشتر حال میکنم (برام نسبت به باقی شخصیت ها خاص تره) برای همین در موردش حرف میزنم و بهش رای دادم :D هدف کلی هم این نیست که به صورت فکت وار ثابت کنم لوفی شخصیت بهتری نسبت به ناروتو داره، نه. بشخصه برای من هدف از این بحث ها اینه که بچه ها (از جمله خود تو :D ) بیشتر با شخصیت لوفی آشنا بشن تا شاید از این طریق یکم بیشتر به سمت وان پیس جذب بشن و اون رو هم ببینند :D همین :D

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
برو خدارو شکر کن...
انتظار داری 630 قسمت ناروتو و 690 قسمت وان پیس رو تو دو خط باهم مقایسه کنند!؟ :d

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
انقدر بحث ها جدی ـه که به ذهن آدم میاد که دارید محکم ترین و جدی ترین شخصیت های دو تا از تیره و تار ترین داستان های تاریخ بشریت رو مقایسه می کنید:D

AloneDreamerS

کاربر سایت
Mar 7, 2015
51
نام
Meysam
One Piece رو که ندیدم
ناروتو هم با اینکه بعضی وقت ها رو مخه ولی پسر خوبیه. رای من هم ناروتو:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
[MENTION=36152]SSS666[/MENTION]
بین خودمون باشه اما انصافا برای تمام شخصیت های انیمه تبلیغ کردی الا خود ناروتو:|:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر